Apartmány a ubytovanie v súkromí Nedešćina

Nedešćina je malé mesto a obec na Istrii v Chorvátsku. To sa nachádza na malom plošine nad údolím rieky Raša, vo vnútrozemí Labine, asi 300 metrov nad morom. More je len desať kilometrov ďaleko, v Rabac tak, aby táto jedinečná oblasť je nejakým spôsobom spojenie medzi zelenej a modrej Istrie. Obec má asi 600 obyvateľov, ale v celej obci žije asi 3000 obyvateľov. História tejto oblasti, rovnako ako celá oblasť je dlhá a búrlivá...

Zoradiť podľa:

Recenzie: 1 - 5/5

Apartmány Fides

Nedešćina

Od mora 9 km
Kapacita 23 osôb

od 30 €

Apartmány Nonomio

Nedešćina

Od mora 8 km
Kapacita 4 osôb

na vyžiadanie

Rekreačný dom Haus Rudi

Nedešćina

Od mora 10 km
Kapacita 6 osôb

od 90 €

Rekreačný dom Happy House

Nedešćina

Od mora 8 km
Kapacita 8 osôb

na vyžiadanie

Recenzie: 1 - 5/5
Apartmány Fides ( Nedešćina)

Nový dom, pokojné a tiché prostredie, super blízko pláže (menej ako 5 minút chôdze), v blízkosti rekreačných zariadení, dvor v zelenej tieni, krb k dispozícii pre hostí, dom s vlastným parkovacím miestom v tieni , vonkajšia sprcha na dvore. Drage je pokojné a tiché dalmatínske miesto a na prvý pohľad vás získa prirodzenou kvalitou okolia a pohostinnosťou hostiteľov. Dobre členité pobrežie s početnými zátokami a kamienkovými plážami umožňuje hosťovi, ktorý chce byť sám svojou vlastnou časťou mora, ďaleko od hromadnej turistiky. Dobré ubytovanie za prijateľné ceny nájdete v súkromných izbách, penziónoch, malých hoteloch alebo v tieni moderných táborov s bohatou ponukou rybích špecialít a domácej kuchyne. Blízkosť Pakoštane a jeho atraktívne kúzlo doplní obsah dobre strávenej dovolenky v malebnom Drage.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Fides

Od mora 9 km
Kapacita 23 osôb

Cena od 30 €

Apartmány Nonomio ( Nedešćina)

Byt sa nachádza v reštaurácii Tomazic. Ponúkame raňajky alebo polpenzia. 7 euro raňajky, obed alebo večera 15 euro. Reštaurácie a apartmán sú vybavené klimatizáciou. Máme bezplatné pripojenie na internet a káblová televízia. Bazén je hneď vedľa bytu. Vedľa reštaurácie je tiež detské ihrisko a možnosť použitia na bicykli prejsť okolo dediny. Byt je v úplnej samote obklopená lúkami a lesmi.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Nonomio

Od mora 8 km
Kapacita 4 osôb

Cena na vyžiadanie

Rekreačný dom Haus Rudi ( Nedešćina)

Krásny kamenný dom vo východnej časti Istrie, ideálne pre rodiny s deťmi, starí alebo mladí ľudia. Obklopený lesy v kľudné miesto, kde môžete jazdiť na bicykli, jogging, chôdzu ... Dom má 3 spálne, 1 kúpeľne, kuchyne a obývacia izba, príťažlivosť je letná kuchyňa, bazén, záhrada s ohniskom. Vaši domáci miláčikovia sú vítaní.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Haus Rudi

Od mora 10 km
Kapacita 6 osôb

Cena od 90 €

Rekreačný dom Happy House ( Nedešćina)

Táto krásna stredomorská vila s bazénom je ideálnym miestom pre relaxačnú dovolenku v zelenom prostredí. Opaľovať na krytej terase a osviežiť vás v bazéne. Na hosťom k dispozícii sú rôzne ďalšie zariadenia, ako je biliard, šípky, sauna, fitnes vybavenie, masážne vaňou, a bicyklov. V obci sú výrobcovia domácich syrov a ďalších miestnych produktov. Návšteva staré mesto Labin, v ktorom existuje mnoho letných akcií. Dom je vzdialený len 40 km od Opatija, 40 km od Puly, zatiaľ čo vzdialenosť od aquaparku Istralandia je 60 km. Trajekt do Brestova je 15 minút jazdy.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Happy House

Od mora 8 km
Kapacita 8 osôb

Cena na vyžiadanie

Turistický sprievodca - Nedešćina

Nedešćina  - Erb Nedešćina je malé mesto a obec na Istrii v Chorvátsku. To sa nachádza na malom plošine nad údolím rieky Raša, vo vnútrozemí Labine, asi 300 metrov nad morom. More je len desať kilometrov ďaleko, v Rabac tak, aby táto jedinečná oblasť je nejakým spôsobom spojenie medzi zelenej a modrej Istrie. Obec má asi 600 obyvateľov, ale v celej obci žije asi 3000 obyvateľov. História tejto oblasti, rovnako ako celá oblasť je dlhá a búrlivá vďaka svojej priaznivej geografickej polohy a úrodnej pôdy. Oblasť Nedešćina je obývaná od doby bronzovej, kedy v tejto oblasti, Illyrian-keltský kmene postavený prehistorických ruín na kopci. Počas stredoveku bol majetok rôznych šľachtických rodov z Nemecka, patriarchu Aquileia a Benátkami. Skutočný rozvoj tejto oblasti pochádza z počiatkov baníctva v 19. storočí vo francúzskom a potom rakúskou vládou. Dnes je táto oblasť Nedešćina je dobre vyvinuté a veľmi atraktívne pre turistov, a to z dôvodu mnoho príležitostí pre aktívny odpočinok na cyklistických i turistických trás a poznávanie prírody a starovekých ruín. V Nedešćina a jeho okolí sú ponúkané rôzne formy ubytovanie v súkromí; z agroturistiky a vidiecke domy do luxusných bytov. More a krásne pláže z turistického mestečka Rabac sa nachádza iba 10 kilometrov ďaleko, takže to je tým pravým miestom pre rodiny s deťmi, turistov a dobrodruhov, ktorí chcú stráviť svoju dovolenku v pokoji, pokojnom a prírodnom prostredí zelenej vnútrozemí Istrie, ale napriek tomu veľmi blízko k Jadranskému moru. Nezabudnite ochutnať niektoré z istrijských špecialít, ako je špargľa, hľuzovky, istrijskej šunkou a morských špecialít, ktoré si môžete vyskúšať v niekoľkých miestnych reštaurácií a hostincov. V blízkosti Nedešćina je miesto zvané Dubrova, kde sa koná počas augusta a septembra Stredozemného sochárske sympózium. Tu je Sculpture Park, kde sú umelci, ktorí vytvárajú sochy z bieleho Vinkuran (Istria) kameň, ktorý slúži ako múzeum a medzinárodného centra sochárstvo pod šírym nebom. Pozývame vás na návšteve Nedešćina, toto krásne malé istrijské mestečko, kde môžete stráviť pokojnú a bezstarostnú dovolenku s prírodnými zvukmi a dráždivý chuťami istrijskej kuchyne. Vyhľadávať apartmány, izby a rekreačné domy v Nedešćina a okolí a ušetriť až 40% na drahé agentúrne poplatky. Vyhľadávať lacné ubytovanie v súkromí v Nedešćina a jeho okolia. Vitajte na Nedešćina!

Nedešćina Predpoveď počasia