Apartmány a ubytovanie v súkromí Svetvinčenat

Svetvinčenat (Savičenta alebo San Vincenti) je malebné mestečko a magistrát v kraji Istrii v Chorvátsku. Nachádza sa vo vnútrozemí južnej časti Istrie, asi v polovici cesty medzi Pulou a Rovinji. Pomenoval podľa svätého Vincenta a rovnomennej benediktínskeho opátstva, okolo ktorej bolo mesto postupne rozvíjať. To bolo prvýkrát spomenuté v 10. storočí, kedy bola časť vlastností biskupov Porec. Až do konca 18. storočia bola...

Zoradiť podľa:

Rekreačný dom Sandi & Vili

Svetvinčenat

Od mora 10 km
Kapacita 3 osôb

od 40 €

Rekreačný dom Villa Campagna

Svetvinčenat

Od mora 10 m
Kapacita 12 osôb

na vyžiadanie

Rekreačné domy Vila Oliva

Svetvinčenat

Od mora 10 m
Kapacita 8 osôb

na vyžiadanie

Rekreačný dom Loretta

Svetvinčenat

Od mora 10 m
Kapacita 8 osôb

od 200 €

Rekreačný dom Sandi & Vili ( Svetvinčenat)

Vidiecky dom Sandi & Vili bol postavený v roku 1937 v malej dedine v centre Istrie Dokic. To bol kompletne zrekonštruovaný 2013th okolitých podmienkach a rešpektovaní tradičnú architektúru a stavebníctvo. Vybavený zrekonštruovanej budove starého nábytku a nové, ručné z dreva a kameňa. Je obklopený obstavané záhrady, v ktorej rastú olivovníky a levandule, a poskytuje tieň vinič. Obec v súčasnosti žijú len dvoch ľudí, čo zaručuje pokojnú dovolenku uprostred mlčania, ďaleko od hluku a davy ľudí. Môžete sa tešiť na spoločnosť čistú, panenskou prírodou, mnoho bylín (šalvia, tymián, skorocelu), starých stromov (dub, lipa, moruše, popol) a zvierat (bažant, králik, prepelice). Môžete si pripraviť jedlo v starom chlebová pec alebo vonkajší gril sa nachádza vo dvore. Rekreačný dom Sandi & Vili si môžete vychutnať po celý rok, v lete v prírodnom odtieni, a v zime pri praskajúcom ohni v krbe.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Sandi & Vili

Od mora 10 km
Kapacita 3 osôb

Cena od 40 €

Rekreačný dom Villa Campagna ( Svetvinčenat)

Očarujúce vila v kľudnom mieste s piatimi spálňami, štyrmi kúpeľňami a vonkajším grilom. Villa je pohodlné pre 10 osôb vhodný pre deti a pat. Bazén, záhrada s vlastnými zeleninou, stolný tenis a šípky sú to, čo ponúkame vo vnútri budovy. V obci sú k dispozícii tenisové kurty a početné reštaurácie s miestnou potraviny v bezprostrednej blízkosti. Ideálnym miestom k objavovaniu kúzlo Istrie.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Villa Campagna

Od mora 10 m
Kapacita 12 osôb

Cena na vyžiadanie

Rekreačné domy Vila Oliva ( Svetvinčenat)

Požičiavame domy s bazénmi. V blízkosti sú Brijuni, Pula, Medulin a Rovinj. Domy sú plne vybavené, 4 spálne, 3 kúpeľne, kuchyne a obývacia izba, jacuzzi, satelit. K dispozícii je reštaurácia s voľným prístupom na internet, hojdačky pre deti i bicykle na prenájom. IMA a herňa s biliardom, stolným futbalom a stolným tenisom. Každý dom má svoj vlastný súkromný bazén, jacuzzi, gril. Domy sú pre 8 osôb. Minimálna dĺžka pobytu je jeden týždeň, cena pre 8 osôb za týždeň. kontakt: angelina.matrix@gmail.com

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačné domy Vila Oliva

Od mora 10 m
Kapacita 8 osôb

Cena na vyžiadanie

Rekreačný dom Loretta ( Svetvinčenat)

Vila sa nachádza vo vidieckej oblasti Cabrunici v centrálnej časti Istrie. Na mieste je asi tridsať minút jazdy od Pula, Rovinj, Pazin a veľa historických, športových a kultúrnych pamiatok. Vila má tri spálne, tri kúpeľne, obývacia izba, jedáleň, dva zastrešenej terasy s grilom. V záhrade pri dome sa nachádza herňa s šípkami a biliardom. V chránenej časti dvora, za domom je bazén s vírivkou a detským kútikom. Tu je domček, šmykľavka, hojdačky, hojdačky a ďalšie zariadenia pre zábavu. Ak si chcete oddýchnuť, užiť v pokoji a ochutnať miestnu kuchyňu, prísť a budete nadšení.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Loretta

Od mora 10 m
Kapacita 8 osôb

Cena od 200 €

Turistický sprievodca - Svetvinčenat

Svetvinčenat  - Erb Svetvinčenat (Savičenta alebo San Vincenti) je malebné mestečko a magistrát v kraji Istrii v Chorvátsku. Nachádza sa vo vnútrozemí južnej časti Istrie, asi v polovici cesty medzi Pulou a Rovinji. Pomenoval podľa svätého Vincenta a rovnomennej benediktínskeho opátstva, okolo ktorej bolo mesto postupne rozvíjať. To bolo prvýkrát spomenuté v 10. storočí, kedy bola časť vlastností biskupov Porec. Až do konca 18. storočia bola pod vedením Benátok a benátskych šľachtických rodov. Najvýznamnejšia bola rodina Crimani di San Luca, ktorý tu žil na konci 16. storočia. Oni zvýšili veľký zámok uprostred hlavného námestia, obľúbeného Placa. Grimani hrad je jedným z najkrajších a najlepšie zachovaných benátskych budov z tej doby na Istrii, a skladá sa z 3 veží a veľkých sídiel a vysokými múrmi, ktoré ich spájajú. Hlavné námestie je ďalší renesančný perla, kde je farský kostol Zvestovania, rovnako z 16. storočia. V posledných rokoch Svetvinčenat oživuje turistickej ponuky vďaka rôznych akcií konaných v atraktívnych historických pamiatok, bohaté a rozmanité kuchyne, príjemná klíma a bujnou zeleňou, ktorá ju obklopuje. Ubytovanie v Svetvinčenat je ponúkaná exkluzívne v apartmánoch, izbách a rekreačné domy v súkromnom rodinnom ubytovanie a priateľskí hostitelia budú robiť všetko pre to, aby vaša dovolenka ešte príjemnejšie a bezstarostný. Je ideálnym miestom pre milovníkov prírody a aktívnej dovolenky, pretože celé okolie sa prelína s dobre zachovanými cyklistických a turistických trás. S výnimkou návštev historických pamiatok odporúčame navštíviť taverny a reštaurácie, kde môžete ochutnať tradičné jedlá, ako istrijskej prosciutto, kozím syrom, domácich cestovín a rôzneho mäsa, hydiny a zveriny, a to všetko s pohárom vynikajúceho červeného alebo bieleho istrijského vína , Jadranské more a krásne pláže na západnom a východnom pobreží Istrie sú len dvadsať kilometrov ďaleko, a väčšina z nich môže byť dosiahnuté za dvadsať minút jazdy autom. Návštevu tohto historického mestečka v srdci Istrie, a stráviť dovolenku obklopený čistý vzduch, nedotknutej prírody, zdravé a chutné jedlo. Obrátiť priamo na vlastníkov bytov, miestností a rekreačné domy v Svetvinčenat a ušetriť až 40% na drahé agentúrne poplatky. Vitajte na Svetvinčenat!

Svetvinčenat Predpoveď počasia