Apartmány a ubytovanie v súkromí Grožnjan

Grožnjan (Grisignano) je malebná dedinka v kraji Istrii v Chorvátsku. To sa nachádza nad údolím rieky Mirna, na vrchole 228 metrov vysokého kopca, len pätnásť kilometrov od mora. To bolo prvýkrát spomína v 12. storočí, kedy patril do patriarchu Aquileia a neskôr do Benátok, pod ktorým bol až do konca 18. storočia. Rýchly ekonomický rast Grožnjan v 19. a začiatku 20. storočia zažil podľa rakúskeho pravidlo, kedy bola postavená...

Zoradiť podľa:

Izby Ivana

Grožnjan

Od mora 10 km
Kapacita 6 osôb

od 50 €

Izby Ivana ( Grožnjan)

Vitajte! 2 krásne izby v rodinnom dome v centre mesta, blízko k nej reštaurácie, galérie, múzeá, pošta, obchod s potravinami. Bohatý kultúrny život v priebehu celého roka - http://www.groznjan-grisignana.hr/ Tešíme sa na Vašu návštevu!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Izby Ivana

Od mora 10 km
Kapacita 6 osôb

Cena od 50 €

Turistický sprievodca - Grožnjan

Grožnjan  - Erb Grožnjan (Grisignano) je malebná dedinka v kraji Istrii v Chorvátsku. To sa nachádza nad údolím rieky Mirna, na vrchole 228 metrov vysokého kopca, len pätnásť kilometrov od mora. To bolo prvýkrát spomína v 12. storočí, kedy patril do patriarchu Aquileia a neskôr do Benátok, pod ktorým bol až do konca 18. storočia. Rýchly ekonomický rast Grožnjan v 19. a začiatku 20. storočia zažil podľa rakúskeho pravidlo, kedy bola postavená železnica, ktorá spájala Poreč u Terste, ktorý prispel k rozvoju obchodu s poľnohospodárskymi produktmi. V súčasnej dobe bohužiaľ nie je viac železnice, a obyvatelia Grožnjane sú poľnohospodári a práce v cestovnom ruchu a ponúka ubytovacie služby v apartmánoch, izbách a rekreačných objektov v rámci svojich súkromných rodinných domov. To je známe ako mesto umelcov, pretože má toľko ako dvadsať galérie a ateliéry, a počas leta sa koná medzinárodná filmovú školu. V júli sa koná jazzový festival, v septembri festivalovú Ex tempore, ktorá zhromažďuje veľké množstvo umelcov, a celé miesto sa stáva jedna veľká výstava. V Grožnjane existuje celý rad vidieckych domácnostiach, kde môžete vidieť tradičný spôsob života starých Istrijci, ale tiež ochutnať mnoho istrijskej špeciality a vynikajúce miestne víno. Všetkých milovníkov aktívnej dovolenky a prírody sa môžu tešiť na dobre upravené cyklistické a turistické chodníky, ktoré vedú skrze vieru viníc, lúk a lesov. Návšteva Grožnjan, mesto umelcov a umenia, a stráviť dovolenku vo veľmi odlišnom prostredí. Vyhľadávať súkromné ​​ubytovanie v Grožnjan a jeho okolia. Apartmány, izby a rekreačné domy v Grožnjan a okolité lacnejšie až o 40% bez toho, aby drahé agentúrne poplatky. Vitajte na Grožnjan!

Grožnjan Predpoveď počasia