Apartmány a ubytovanie v súkromí Molunat

Molunat je malá rybárska a turistické mesto v Dubrovník-Neretva v Chorvátsku. Nachádza sa v malebnej malej zátoke v ďalekom juhu chorvátskeho obce Konavle neďaleko hraníc s Čiernou Horou. To sa nachádza 40 kilometrov juhovýchodne od mesta Dubrovník a 20 km južne od letiska a Cavtat. Jeho populácia je len asi 200 stálych obyvateľov, ktorí sa zaoberajú predovšetkým v oblasti cestovného ruchu, pohostinstvá a rybárčenie. Ubytovanie...

Zoradiť podľa:

Apartmán Miovic

Molunat

Od mora 20 m
Kapacita 12 osôb

od 75 €

Apartmány Antunović

Molunat

Od mora 50 m
Kapacita 17 osôb

od 60 €

Apartmány Rasica

Molunat

Od mora 20 m
Kapacita 4 osôb

na vyžiadanie

Apartmány More

Molunat

Od mora 10 m
Kapacita 5 osôb

na vyžiadanie

Apartmán Miovic ( Molunat)

Miovic apartmány sú umiestnené v Molunat Dubrovnik regióne. Nachádza sa pri mori v atraktívnej lokalite.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Miovic

Od mora 20 m
Kapacita 12 osôb

Cena od 75 €

Apartmány Antunović ( Molunat)

Byty Antunović sa nachádza v krásnej prímorskej dediny Molunat. Molunat je malá rybárska a turistická osada, ktorá sa nachádza v jednej z najkrajších zátok na južnom Jadrane, vo vzdialenosti 40 km JV od známeho kultúrneho a historického mesta Dubrovník a 20 km od letiska Dubrovník a Cavtat. Naše komfortné apartmány sú obklopené stredomorskou vegetáciou poskytuje pokoj a ticho. Ponúkame vám miesto, ktoré by chcel sa vrátiť a byť najviac vitajte späť. Všetky z našich apartmány majú spálne, kuchyňa, kúpeľňa, balkón s krásnym výhľadom na more, terasa, Wi-Fi pripojením na internet, klimatizácia. Tiež môžete použiť záhrada, gril a parkovacie miesto. Ak máte akékoľvek otázky, neváhajte nás kontaktovať na náš email: djuro.antunovic@du.t-com.hr Rodina Antunović :-)

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Antunović

Od mora 50 m
Kapacita 17 osôb

Cena od 60 €

Apartmány Rasica ( Molunat)

Súkromný dom s dvojizbovom byte s kuchynským kútom a vonkajšou terasou 25 metrov štvorcových. Dve súkromné ??izby s kúpeľňou a terasou 40 metrov štvorcových, kde je kuchyňa. Súkromná pláž a parkovisko, wi fi, loď, lehátka, slnečníky, gril. Klimatizované.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Rasica

Od mora 20 m
Kapacita 4 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány More ( Molunat)

Molunat je malá rybárska dedinka 15 km od Cavtat a 35 km od Dubrovníka. Dom sa nachádza priamo pri mori, len 5 metrov. Skladá sa z jednej dvojpodlažný byt o 80 m2 plne vybavený všetkými spotrebičmi a terasou 25 m2 s výhľadom na more. K dispozícii sú 2 spálne, 2 kúpeľne, súkromná pláž s plážovým sprchou. Výhodou ubytovanie je pokoj, čisté more, veľký dvor s odtieňom. Kapacita je 5 + 2 vo veľkom byte. Molunat je ideálnym miestom pre dovolenku. Molunat sú dva obchody, 3 bary a 2 reštaurácie. Cilipi letisko je 15 km ďaleko.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány More

Od mora 10 m
Kapacita 5 osôb

Cena na vyžiadanie

Turistický sprievodca - Molunat

Molunat  - Erb Molunat je malá rybárska a turistické mesto v Dubrovník-Neretva v Chorvátsku. Nachádza sa v malebnej malej zátoke v ďalekom juhu chorvátskeho obce Konavle neďaleko hraníc s Čiernou Horou. To sa nachádza 40 kilometrov juhovýchodne od mesta Dubrovník a 20 km južne od letiska a Cavtat. Jeho populácia je len asi 200 stálych obyvateľov, ktorí sa zaoberajú predovšetkým v oblasti cestovného ruchu, pohostinstvá a rybárčenie. Ubytovanie v Molunat je ponúkaná výhradne apartmány, izby a domy v súkromnom rodinnom ubytovanie. Vaši hostitelia budú robiť všetko, takže môžete stráviť nezabudnuteľnú dovolenku v tejto nedotknutej prírodnej oáza na južnom chorvátskeho pobrežia. Mesto je pomenované po polostrove, ktorý je pomenovaný po gréckeho slova Molos, čo znamená, že port alebo záliv. To nás vedie k bývalej starobylého prístavu v Mali a Veliki Molunat vnútri zálivu, chránená pred nepriazňou počasia a vysokými vlnami, o čom svedčia početné archeologické stopy v mori a zvyšky múrov a opevnenia. V 15. storočí Dubrovníckej republiky opäť tu vznikla mestečko pôvodne slúžila ako úkryt pre ľudí s horúčkou a karantény pre lode pochádzajúce z iných stredomorských prístavov. V priebehu nasledujúcich storočí, Molunat bol súčasťou slávnej a vysoko rozvinuté Dubrovníckej republiky, pretože to je pozícia, bolo terčom častých pirátskych útokov. Dnes Molunat je vyvíjaný malú turistickú destináciu, ktorá ponúka svojim návštevníkom zachovalú prírodu s početnými druhmi liečivých bylín, členitého pobrežia s mnohými piesočnými plážami a plytké more, dvoma malými ostrovmi a jasných a veľmi čistých vodách bohatých na ryby. Vzhľadom k tomu, že sa nachádza v extrémnom juhu, klíma je veľmi priaznivé, s dlhými a horúcimi letami a veľmi mierne a príjemné zimy, čo umožňuje vývoj celoročného cestovného ruchu. Navštíviť túto trochu skrytý klenot Jadranského mora a stráviť nezabudnuteľnú rodinnú dovolenku v pokoji bez davov s nedotknutou prírodou a krištáľovo čistej vody. Vyhľadávať súkromné ​​ubytovanie v Molunat, a ušetriť až 40% na drahé agentúrne poplatky. Apartmány, izby a rekreačné domy v Molunat! Vitajte na Molunat!

Molunat Predpoveď počasia