Apartmány a ubytovanie v súkromí Cavtat

Cavtat sa nachádza na polostrove Rat 15 km južne od Dubrovníka a je to jediný mestské centrum Konavle, najjužnejšia obec v Chorvátsku. Pôvodné Mesto bolo založené Grékmi v 6. storočí BC pod menom Epidaure, ktorý bol dôležitou rímskou kolóniou v tejto oblasti, však, po príchode Slovanov do tejto oblasti to stratilo svoj význam. Počas Dubrovníckej republiky, Cavtat bol druhý najdôležitejší prístav, obchodné a administratívne...

Zoradiť podľa:

Apartmány Vista

Cavtat

Od mora 850 m
Kapacita 8 osôb

na vyžiadanie

Apartmán Glavinic

Cavtat

Od mora 150 m
Kapacita 2 osôb

od 34 €

Rekreačný dom Matković

Cavtat

Od mora 10 km
Kapacita 7 osôb

od 140 €

Apartmány Villa Senjo

Cavtat

Od mora 500 m
Kapacita 22 osôb

na vyžiadanie

Rekreačný dom Đina

Cavtat

Od mora 50 m
Kapacita 4 osôb

na vyžiadanie

Apartmán A&M Milicic

Cavtat

Od mora 250 m
Kapacita 6 osôb

od 80 €

Rekreačný dom Charming Stone House

Cavtat

Od mora 250 m
Kapacita 5 osôb

od 150 €

Apartmány Villa Brautovic

Cavtat

Od mora 10 m
Kapacita 6 osôb

od 40 €

Apartmány Hajdić

Cavtat

Od mora 100 m
Kapacita 6 osôb

od 30 €

Apartmány Vista ( Cavtat)

Prenajať ako celok oddelený prvom poschodí rodinného domu, dva byty 4 hviezdy, vhodný pre 4 až 8 osôb. Každý apartmán má terasu vybavený stolom a stoličkami. Otvorený výhľad na more je krásny. Apartmány sú nové, veľmi pohodlné, klimatizované, s plochou obrazovkou a satelitnými kanálmi. Parkovanie a Wi-Fi sú zadarmo pre našich hostí. Historické centrum Cavtat, pláže a prímorskej promenády 2 kilometre dlhá asi 800 metrov od domu. Staré mesto Dubrovník 20 kilometrov sa dostanete autobusom, ktorý premáva každých 30 minút zastaví 300 metrov od domu. V letnom období sú tu lodné linky z Cavtat waterrfront do Dubrovníka a Lokrum.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Vista

Od mora 850 m
Kapacita 8 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmán Glavinic ( Cavtat)

Ponúkame na prenájom byt v byte na 1. poschodí budovy. Je ideálny pre 2 osoby, ale ak potrebujete ubytovanie pre tretiu osobu, je k dispozícii prístelka. Byt sa skladá zo spálne s manželskou posteľou a druhej miestnosti rozdelenej medzi kuchyňu a rohový sedací kút. Poloha je veľmi pekná a tichá, do 10 minút chôdze od mora / pláží a centra mesta. Parkovanie pred budovou. Ostatné zariadenia, transfer atď. Na požiadanie. Pri príchode zdarma: fľaša minerálnej vody a čerstvé figy (v sezóne). Internet zadarmo.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Glavinic

Od mora 150 m
Kapacita 2 osôb

Cena od 34 €

Rekreačný dom Matković ( Cavtat)

Rekreačný dom sa nachádza v krásnom prírodnom prostredí, medzi kopcami dediny Duba. Sa môžete tešiť na krásne prírode, pešiu turistiku po značených horských chodníkoch, jazda na bicykli, chôdza, atď Dom je s terasou a záhradou s krásnym výhľadom. Dom je izolovaný, takže ponúkame kompletné pokoj a súkromie. Môžete sa tiež tešiť na gastronómiu Konavle a Dubrovnik región. Skladá sa z kuchyne, kúpeľne, dve dvojlôžkové spálne (jedna s manželskou posteľou), obývacia izba (kde je rozkladacia a možnosť dvoch prísteliek) a veľkú terasu a záhradu. Je to pol hodiny jazdy od pláže, obchody, letiská a mestá Cavtat a 45 minút od Dubrovníka.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom  Matković

Od mora 10 km
Kapacita 7 osôb

Cena od 140 €

Apartmány Villa Senjo ( Cavtat)

Vitajte na byty Villa Senjo Cavtat. Kamenný dom sa nachádza v Cavtate v oblasti Mecajac, ktorá sa nachádza asi 700 m od pláže. Krásny výhľad, nedotknutá príroda a krištáľovo čistej vody sú zárukou kvalitnej dovolenku. Letná dovolenka v Apartments Villa Senjo je tou pravou voľbou pre hostí, ktorí chcú príjemnú dovolenku v pokoji a pohode mimo hektického všedného života, a napriek tomu v blízkosti všetkých kultúrnych a zábavných podujatí v Cavtat a najbližšom Dubrovníka. Staré mesto Dubrovník, ktoré sa môžete dostať po súši i po mori, je ďaleko od Cavtate púhych 18 km po súši i po mori 8 nm. Stráviť svoju dovolenku v Cavtate, mesto preslávené pre svoje krásne západy slnka, panenskou prírodou, bohaté vône a farby Stredozemného mora a krištáľovo priezračným morom.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Villa Senjo

Od mora 500 m
Kapacita 22 osôb

Cena na vyžiadanie

Rekreačný dom Đina ( Cavtat)

Ak chcete uniknúť z každodenného života, vychutnať v pokojnej a uvoľnenej prostredie, potom rozhodne odporúčame očarujúce dom Gina. Nachádza sa v malom mestečku Cavtat, je to blízko do Dubrovníka asi 18 km. Moderná a plne zariadený dom tento obsahuje všetko, čo potrebujete pre bezstarostnú dovolenku. Harmónia farieb v každej izbe pridáva k dokonalému vzhľadu domu. Skladá sa z dvoch poschodí a do vyšších poschodí môže byť dosiahnutý točitým schodiskom. Krásnu záhradu s grilom a Softub / Jacuzzi, ideálne miesto pre vychutnať čerstvý vzduch. Vzhľadom k tomu, dom nie je ďaleko od skalnaté a piesočné pláže sa teší na dovolenku, bude kompletný. Typ postele: Singles 2, Veľká manželská, Kapacita: 4 Nr. spální: 2

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Đina

Od mora 50 m
Kapacita 4 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmán A&M Milicic ( Cavtat)

Apartmán Milicic od Antonia & Mario je klimatizovaný s 2 klimatizáciami, s wifi pozostávajúcou z 3 dvojlôžkových spální, obývacej izby s jedálňou, plne vybavenej kuchyne, 2 balkónov, kúpeľne a toalety. Jedna spálňa má aj TV a DVD set.Along s apartmánom Milicic naši hostia majú možnosť prenajať motorovú loď spolu s bytom Milicic za zvýhodnenú cenu, aby si skryté pláže Cavtat záliv a vyhnúť sa preplnené Cavtat pláže v high season.Shop je asi 200-300m od apartmánu, a Staré mesto Cavtat asi 20 'chôdze pri mori. Pláže sú 250 m od apartmánu, uistite sa, že pri návrate do bytu je mierne strmá cesta. Autobusová stanica je vzdialená 2 minúty chôdze od bytu. Apartmán A & M Milicic sa nachádza v turistickej zóne, kde sa nachádzajú hlavné hotely, pláže, reštaurácie, detské ihriská a aquapark. Kúpeľná stanica je vzdialená 2 minúty od apartmánu, takže Dubrovník Staré Mesto je ľahko dosiahnuteľné a nemusíte si prenajať auto, ak si neprajete užívať celý región automobilom.Apartmán Antonia & Mario Milicic má parkovacie miesto rovnako ako malý sklep, kde naši hostia môžu nechať svoju batožinu v prípade, že majú neskoré večerné lety. Môžeme tiež organizovať denné zájazdy pre našich hostí na požiadanie. Prosím, napíšte nám prosím na ponuku na pobyt.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán  A&M Milicic

Od mora 250 m
Kapacita 6 osôb

Cena od 80 €

Rekreačný dom Charming Stone House ( Cavtat)

Náš novo zrekonštruovaný dom v starom meste Cavtat má kapacitu 5 osôb v dvoch izbách a na rozťahovacej pohovke v obývacej izbe. Má kuchyňu s obývacou izbou / jedálňou a dve kúpeľne. V prednej časti domu je súkromná záhrada a terasa. Všetky izby sú klimatizované a ponúkajú bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Hlavná autobusová stanica v Cavtate je vzdialená 7 minút chôdze. Autobusy číslo 10 jazdia pravidelne do Dubrovníka každých 30 - 45 minút. Najlepší prístup k starému mestu Dubrovník je súkromnými linkovými loďami, ktoré odchádzajú z hlavného prístavu v Cavtate.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Charming Stone House

Od mora 250 m
Kapacita 5 osôb

Cena od 150 €

Apartmány Villa Brautovic ( Cavtat)

Villa Brautović sa nachádza tesne nad starým mestom a centrom mesta Cavtat Wich jej dáva krásny výhľad na more a centra mesta. Ponúkame byt a 2 izby, ktoré sú v nachádza na prvom poschodí. Izba 1 je vybavený manželskou posteľou s rozkladacou pohovkou vhodnou pre dieťa, kúpeľňa a balkón s úžasným výhľadom na more. Vybavený klimatizáciou a wi-fi pripojením k internetu. Izba 2 s manželskou posteľou, kúpeľňu a balkón s úžasným výhľadom na more. Je tu možnosť aj uvedenie prístelku v ňom. Vybavené klimatizáciou a wi-fi pripojením k internetu. K dispozícii je plne vybavená spoločná kuchyňa na prízemí Wich je k dispozícii pre tieto 2 izby. Byt v ústrety 2 +1 osoby a skladá sa z jedného badroom s manželskou posteľou, malá obývacia izba s rozkladacím gaučom vhodným pre 1 osobu, kuchyňa a kúpeľňa. Vybavený klimatizáciou, TV a Wi-fi internet. To nemá výhľad na more, ale môžete využiť našu terasu na prízemí tešiť na krásny západ slnka pri jedle, pití, čítanie knihy, alebo len tak si užívať na čerstvom vzduchu. Výhody: Výhľad na more, Wi-Fi, parkovisko, gril, klimatizácia. Detská postieľka - k dispozícii.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Villa Brautovic

Od mora 10 m
Kapacita 6 osôb

Cena od 40 €

Apartmány Hajdić ( Cavtat)

Apartmány na poschodí rodinného domu, ktorý sa nachádza v pokojnej časti mesta Cavtat, a pritom stále v blízkosti centra a mora. Máme garsónku: tri spálne, kuchyňa, tri kúpeľne, veľký balkón s výhľadom na more a staré mesto Dubrovník v diaľke. SAT TV, klimatizácia, manželská posteľ + rozkladacia pohovka / / pre 2 osoby.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Hajdić

Od mora 100 m
Kapacita 6 osôb

Cena od 30 €

Turistický sprievodca - Cavtat

Cavtat  - Erb Cavtat sa nachádza na polostrove Rat 15 km južne od Dubrovníka a je to jediný mestské centrum Konavle, najjužnejšia obec v Chorvátsku. Pôvodné Mesto bolo založené Grékmi v 6. storočí BC pod menom Epidaure, ktorý bol dôležitou rímskou kolóniou v tejto oblasti, však, po príchode Slovanov do tejto oblasti to stratilo svoj význam. Počas Dubrovníckej republiky, Cavtat bol druhý najdôležitejší prístav, obchodné a administratívne centrum po Dubrovník. Dnes Cavtat je obľúbenou turistickou destináciou s mnohými hotely a súkromných prázdninových domov, ktoré prenajímajú izby a apartmány. Okrem dovolenku pri mori a na pláži, Cavtat ponúka niekoľko ďalších zaujímavých vecí. Za videnie stojí aj rodný dom Vlaha Bukovac, jeden z najznámejších chorvátskych maliarov a praotec chorvátskeho moderného maliarstva, mauzóleum rodiny Račice, známe majitelia lodí z 19. storočia a pevnosť Sokol City, najväčšie pevnosti v celá Konavle, ktorý bol použitý na odvrátenie tureckého nebezpečenstva v priebehu storočí. Konavle sú ideálne pre milovníkov aktívnej dovolenky, kde môžete jazdiť na koňoch, jazda ATV safari, výlet a jazdiť na bicykli, čo je najlepší spôsob, ako sa zoznámiť s tradíciou a kultúrou tohto jedinečného regiónu. Ponuka bytov a súkromné ubytovanie v Cavtate je rôznorodá, takže v prípade pochybností si byt alebo izbu priamo s majiteľom objektu a nebudete ľutovať. Vitajte na Cavtat!

Cavtat Predpoveď počasia