Apartmány a ubytovanie v súkromí Slano

Slano je malé miesto na juhu Chorvátska s malým prístavom v zátoke rovnakého mena. Nachádza sa 27 km severozápadne od Dubrovníka na hlavnej pobrežnej ceste - populárne pobreží Jadranského mora ceste a je sídlom obce Dubrovnik pobrežné oblasti. Oblasť Slano bola osídlená už v praveku (zrúcanina hradu v okolitých kopcoch) a v staroveku (rímske castrum na kopci Gradina, ranokresťanské sarkofágy dnes vystavený v prednej časti...

Zoradiť podľa:

Apartmány Kraljić

Slano

Od mora 10 m
Kapacita 7 osôb

na vyžiadanie

Rekreačné domy Kohn

Slano

Od mora 3 km
Kapacita 4 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Villa Ratac

Slano

Od mora 10 m
Kapacita 16 osôb

od 50 €

Apartmány Vila Anka

Slano

Od mora 50 m
Kapacita 10 osôb

od 35 €

Apartmány Tia-Maria

Slano

Od mora 20 m
Kapacita 19 osôb

na vyžiadanie

Recenzie: 1 - 5/5

Apartmán Fishermans Sibiljan

Slano

Od mora 10 m
Kapacita 6 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Toni

Slano

Od mora 50 m
Kapacita 12 osôb

od 65 €

Izby ZEC

Slano

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

od 30 €

Apartmán Villa Bonadea

Slano

Od mora 10 m
Kapacita 6 osôb

od 70 €

Apartmány Kraljić ( Slano)

Kraljic Apartmány sa nachádza v krásnom zálive Slano, ktoré je len 28 km od Jadranského perla Dubrovník. Našim hosťom ponúkame ubytovanie v rodinnom dome pri mori, v pokojnej časti zvanej Banja len 2 km od centra Slano. Vzdialenosť od pláže je 2 m. Apartmány a izby sú vybavené bezplatné bezdrôtové pripojenie k internetu, televízie, a majú tiež vlastnú terasu s výhľadom na more. Ponúkame 1/3 apartmán, 1/2 apartmán a dve dvojlôžkové izby. Apartmány sú plne vybavené vrátane kúpeľne, kuchyne so všetkými doplnkami a oddelených miestnostiach. Oba izby majú vlastné sociálne zariadenie, chladnička a kávovar. Parkovanie je zabezpečené vo dvore vedľa domu. Sme tu preto, aby vám príjemný a príjemný pobyt, a my sme k dispozícii pre všetky vaše potreby a otázky.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Kraljić

Od mora 10 m
Kapacita 7 osôb

Cena na vyžiadanie

Rekreačné domy Kohn ( Slano)

Rekreačný dom sa nachádza v dedine Doli pri Dubrovníku. Od mesta Ston a Slano je vzdialený asi 5 km. Dom pozostáva z kuchyne, spálne, obývacej izby a kúpeľne. Má klimatizáciu, TV, internet. Má tiež terasu a veľkosť domu ako 40 metrov štvorcových. Na terase sa nachádza gril, slnečník, 4 ležadlá a hojdačka. Od Dubrovníka je vzdialený 42 km a od pláže (v Doli 1 km). To môže ubytovať 4 dospelí.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačné domy Kohn

Od mora 3 km
Kapacita 4 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Villa Ratac ( Slano)

Villa Ratac má ideálnu polohu na slnečnej súkromnú pláž a je obklopený bujnou borovicami a olivovníkmi. Všetky apartmány sú pohodlné s elegantnými interiérmi, terasy a balkóny s výhľadom na more, s výhľadom Elaphiti ostrovmi. Architektúra hotela Villa je tradičný, s typickými kamennými prvkami. Každý apartmán je vybavený kuchyňou s kompletným vybavením pre dlhšie pobyty. Je možné mať až 2 prístelky za apartmán. Raňajky, obedy a večere sú k dispozícii na požiadanie a môžu byť dodané do vášho apartmánu prostredníctvom izbovej služby. Veľmi dobre známe miesto v Chorvátsku je záliv Ston, ktorý je len 10 minút jazdy autom. To má najčistejšie more v regióne a ustrice, škrupine, mäkkýšov a rybie farmy poskytujú vynikajúce morské plody servírované v reštauráciách v malom mestečku Ston. Autá si možno prenajať na Villa Ratac, takže môžete jazdiť do Dubrovníka, čo je 15,5 míle ďaleko, alebo do neďalekej dediny Slano s mnohými reštauráciami a obchodmi. Môžete tiež dostať do vily autobusom - autobusy do Dubrovníka, Slano alebo Ston odchádzajú zo zastávky, ktorá je 110 yardov od domu. Villa Ratac ponúka výlety a exkurzie rezervácie do neďalekých reštaurácií, ostrovov a miest. Upozorňujeme, že túto vlastnosť má minimálny pobyt 3 noci počas sezóny od 10. júla do 28. augusta.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Villa Ratac

Od mora 10 m
Kapacita 16 osôb

Cena od 50 €

Apartmány Vila Anka ( Slano)

Vila Anka s jeho pohostinnosťou a skúseností, rodina trh je uznávaný už viac ako 45 rokov v cestovnom ruchu v regióne Dubrovnik. Nachádza sa v zálive, ktorý je známy pre námorníkov v Salt, ktorý je len 28 km od Dubrovníka, dnes Villa kompletne zrekonštruovaný a pripojil, s terasami s výhľadom na more s krásnym výhľadom na záliv Salt. Tu môžete nájsť zaľúbenie v lete, ale počas jari a začiatku jesene, v našich komfortných izbách a apartmánoch. Apartmány sú luxusne zariadené a vybavené satelitnou TV, kuchyňa, kúpeľňa, spálňa a terasa s výhľadom na more. Máme vlastné parkovisko, krytá terasa - galéria pre spoločenský život a kde sa podávajú raňajky a obedy, obchod so suvenírmi galérie obsahujúci originálne ručne vyrábané suveníry a ponúkame vysoko kvalitné vína, nápoje a špeciality z tejto oblasti. Nachádza sa asi tridsať krokov od Jemaa Beach Villa mal prístaviska lodí. V našom hostí k dispozícii: gril, bicykle, bezplatné Wi-Fi, basketbalové ihrisko, stolný tenis,

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Vila Anka

Od mora 50 m
Kapacita 10 osôb

Cena od 35 €

Apartmány Tia-Maria ( Slano)

Náš dom sa nachádza 20 m od mora a má 4 apartmány a 2 izby. Apartmán 1 má spálňu s manželskou posteľou, kuchyňa, kde je poschodová posteľ, WC a veľkú terasu s výhľadom na more. Room 2 má manželskú posteľ a WC. Byt 3 má spálňu s manželskou posteľou a prístelkou, kuchyňa a WC. Byt 4 má spálňu s manželskou posteľou a prístelkou, kuchyňa s rozkladacou pohovkou a toaletou. Izba 5 má manželskú posteľ a WC. Apartmán 6 je rovnaký ako apartmán 4. Dom má 3 veľké terasy, gril, vonkajšia sprcha, uväzovanie a wi-fi. Za všetko ostatné, sme vám k dispozícii. Welcome od rodiny Kovacevic

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Tia-Maria

Od mora 20 m
Kapacita 19 osôb

Cena na vyžiadanie

Recenzie: 1 - 5/5
Apartmán Fishermans Sibiljan ( Slano)

V pokojnej zátoke Slano v oblasti Banja ktorý je ďaleko od Dubrovníka 30 kilometrov, tam je byt o 120 metroch štvorcových. Byt je vhodný pre 8 osôb sa skladá z 3 spálne s manželskou posteľou a 2 prístelkami, veľká obývacia izba a kuchyňa so všetkými spotrebičmi a umývačkou, priestor pre skladovanie, 2x WC s práčkou, internetom, klimatizáciou, vonkajšie sprchy a grilovanie, byt má veľký balkón s výhľadom na more a poskytuje pod domom na pláži. Vzdialenosť od pláže je 2 metra. Parkovanie .. .. Slano-Banja je ideálny Pleace pre všetkých tých, ktorí chcú pokoj a pohodu, a budeme dbať na to, zostať v byte, ako príjemné je to možné. Pre všetky otázky, kontaktujte nás. Vitajte!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Fishermans Sibiljan

Od mora 10 m
Kapacita 6 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Toni ( Slano)

Dom s 3 apartmány výhľadom na more

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Toni

Od mora 50 m
Kapacita 12 osôb

Cena od 65 €

Izby ZEC ( Slano)

Izby Zec sa nachádzajú v rodinnom dome 20 metrov od pláže, 50 metrov od dvoch reštaurácií a kaviarne. Vzdialenosť od centra je 1,2 km, odkiaľ vedie cesta po mori. Izby majú klimatizáciu, TV, kúpeľňu, terasy s výhľadom na more, kuchyňa pre všetkých hostí Bezplatné parkovanie je zabezpečené pre všetkých hostí.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Izby ZEC

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 30 €

Apartmán Villa Bonadea ( Slano)

Vila BONADEA sa nachádza priamo pri mori, ďaleko od hluku a stresu mesta. Obklopený nedotknutou prírodou, stredomorskou vegetáciou, poskytuje perfektnú dovolenku a možnosť vychutnať si slnko, plávať, potápať. , Vila sa nachádza v meste Ratac, 25 km od známeho Dubrovníka. Najbližšie miesto, kde máte obchody a reštaurácie, je Slano, ktoré je vzdialené 5 km. Byt má dve spálne. Jedna izba má manželskú posteľ, druhá izba má dve samostatné lôžka. Byt má priestrannú obývaciu izbu, plne vybavenú modernú kuchyňu a kúpeľňu so sprchovacím kútom. V obývacej izbe je rozkladacia pohovka, kde v prípade potreby môžu spať ešte dvaja ľudia. Hostia majú tiež prístup k krytému krbu, prílivu, streche, vonkajšiemu nábytku, lehátkam.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Villa Bonadea

Od mora 10 m
Kapacita 6 osôb

Cena od 70 €

Turistický sprievodca - Slano

Slano  - Erb Slano je malé miesto na juhu Chorvátska s malým prístavom v zátoke rovnakého mena. Nachádza sa 27 km severozápadne od Dubrovníka na hlavnej pobrežnej ceste - populárne pobreží Jadranského mora ceste a je sídlom obce Dubrovnik pobrežné oblasti. Oblasť Slano bola osídlená už v praveku (zrúcanina hradu v okolitých kopcoch) a v staroveku (rímske castrum na kopci Gradina, ranokresťanské sarkofágy dnes vystavený v prednej časti františkánsky kostol). 1399 Slano spadal pod pravidlo Dubrovníckej republiky a krátko bol sídlom princa Dubrovník (kniežací palác). Dubrovnik pobrežná oblasť sa rozkladá na ploche severne od Dubrovníka, ktorá sa nachádza medzi modrým Jadranským morom a kopcami plné olivovníkov a vínnej révy. Vzhľadom k tejto rozmanitosti, mnohí hostia a návštevníci môžu oddýchnuť, užiť a pobaviť sa v mnohých letných aktivít, od krásne pláže, vodné športy, na turistických a cyklistických trás cez pobrežia. Slano, ktorý sa nachádza v hlbokom, chránenej zátoke je ideálny pre kúpanie a vodné športy: windsurfing, plachtenie, vodné lyžovanie, jazda na populárnej banáne, vodné bicykle, gondol ... Cestovný ruch, rybolov, poľnohospodárstvo, olivový, víno, ovocinárstvo a rastúce byliny (šalvia a bobkový list), sú hlavné povolanie. Súkromné ubytovanie v Slano. Pozývame vás na stráviť nezabudnuteľnú dovolenku v jednom z najkrajších zátok na Dubrovníckej riviére. Vitajte v Slano!

Slano Predpoveď počasia