Apartmány a ubytovanie v súkromí Brijesta

Brijesta je malá rybárska a turistická dediny v kraji Dubrovnik-Neretva v Chorvátsku. Leží v hlbokom prírodnej zátoke na severnej strane polostrova Pelješac, 23 kilometrov od mesta Ston, ktorému administratívne patrí. V obci žije len asi 100 trvalým pobytom, ktorí sa zaoberajú v oblasti cestovného ruchu, poľnohospodárstva a rybolovu. V posledných rokoch, najmä je rozvoj cestovného ruchu, takže väčšina miestnych obyvateľov...

Zoradiť podľa:

Apartmány Sunce

Brijesta

Od mora 40 m
Kapacita 10 osôb

na vyžiadanie

Apartmán NAL Biskup

Brijesta

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Sunce ( Brijesta)

Apartmány pri mori s veľkými terasami a krásnym výhľadom na more wiews. Cena každej z nich je 55 euro / deň. Pobytová taxa parkovacie miesto wi fi internet sú zahrnuté v cene.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Sunce

Od mora 40 m
Kapacita 10 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmán NAL Biskup ( Brijesta)

Byty Nal Biskup sa nachádzajú v Putniković, a ponúknuť na odľahlom mieste súkromnú pláž. V areáli sa nachádza 15 metrov od mora a zahŕňa jednotky s kuchynským zariadením a bezdrôtové pripojenie na internet (WiFi), satelitný TV a klimatizáciou. Byt má terasu a posedenie. Má tiež plne vybavenú kuchyňu s rúrou a chladničkou. Vo vlastnej kúpeľni je vaňa alebo sprchovací kút a bidet. Všetky izby majú výhľad na more. Hostia môžu konzumovať bez produkty pestované v zeleninovej záhrade a v blízkosti apartmánu Nal Biskup existujú činnosti, ako je plávanie, pešia turistika a potápačskú masku a šnorchel.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán NAL Biskup

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

Cena na vyžiadanie

Turistický sprievodca - Brijesta

Brijesta  - Erb Brijesta je malá rybárska a turistická dediny v kraji Dubrovnik-Neretva v Chorvátsku. Leží v hlbokom prírodnej zátoke na severnej strane polostrova Pelješac, 23 kilometrov od mesta Ston, ktorému administratívne patrí. V obci žije len asi 100 trvalým pobytom, ktorí sa zaoberajú v oblasti cestovného ruchu, poľnohospodárstva a rybolovu. V posledných rokoch, najmä je rozvoj cestovného ruchu, takže väčšina miestnych obyvateľov ponúka kvalitné apartmány a izby vo svojich súkromných domoch. Okrem 200 lôžok v súkromnom ubytovaní sú tu tiež dve kemp (zákon i Vrela) s 400 miestami. Miesto je veľmi pokojné a tiché, a je ideálny pre tých, ktorí chcú stráviť svoju dovolenku ďaleko od mestského smogu a dopravných zápchach. Tu je krásna kamienková pláž s krištáľovo čistou vodou. Niekoľko malých ostrovčekov (Tajan, Lovorikovac a Pucenjak), ktoré sú umiestnené v rámci veľkej zátoky je vhodná pre kúpanie a rybárčenie. Návšteva Brijesta, tento malý, tiché a pokojné dedine, a stráviť dovolenku s množstvom slnka, teplo, nedotknutej prírody a opojných vôní Stredozemného mora polostrova Pelješac. Apartmány, izby a rekreačné domy v Brijesta. Obrátiť priamo na vlastníkov ubytovanie v súkromí a ušetriť až 40%. Vitajte na Brijesta na polostrove Pelješac!

Brijesta Predpoveď počasia