Apartmány a ubytovanie v súkromí Blace

Blace je malé pobrežné mestečko v blízkosti ústia rieky Mala Neretvy do Jadranského mora. To sa nachádza v obci Slivno v Dubrovnik-Neretva. Jedinečná poloha v zátoke v blízkosti mora a pozdĺž rieky Neretvy, s asi tristo obyvateľmi, Blace je veľmi zaujímavý cieľ pre turistov z rôznych profilov a záujmov. Najčastejšie navštevujú tých hostí, ktorí chcú pokojnú dovolenku, pretože tam nie sú žiadne hotely, ale iba ubytovanie...

Zoradiť podľa:

Apartmány Galeb

Blace

Od mora 10 m
Kapacita 12 osôb

od 45 €

Apartmány Misko

Blace

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

od 35 €

Apartmány Venera

Blace

Od mora 10 m
Kapacita 5 osôb

od 45 €

Apartmány Ozana

Blace

Od mora 10 m
Kapacita 3 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Galeb ( Blace)

Apartmány Stanka a Ivo sa nachádza v malej prímorskej dedine Blace, v blízkosti ústia rieky Neretvy, populárny kitesurfing určenia. Všetky tri apartmány majú výhľad na more a sú veľmi blízko k najbližšej pláže. Všetky apartmány majú klimatizáciu, TV a pripojenie k internetu.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Galeb

Od mora 10 m
Kapacita 12 osôb

Cena od 45 €

Apartmány Misko ( Blace)

Ubytovanie sa nachádza v obci Blace, 10 metrov od pláže, 5 metrov od predajne, Object je nová. Objekt má veľkú kuchyňu, kúpeľňu so sprchovacím kútom, veľkou spálňou a obývacou izbou s rozkladacou pohovkou, takže môže pojať 4 osobe. V blízkosti sa nachádza taverna, ktorá ponúka celý rad špecialít.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Misko

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 35 €

Apartmány Venera ( Blace)

Apartmány sa nachádza v malej dedine Blace. Na pláži sa nachádza 200 metrov od bytu. Je k dispozícii parkovisko. Pre surfistov rieky Neretvy Delta sa nachádza 2 km od apartmánu. K bytu patrí kuchyňa, obývacia izba, childs izbu, spálňu s manželskou posteľou a rozkladacou pohovkou. Tiež je k dispozícii klimatizácia.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Venera

Od mora 10 m
Kapacita 5 osôb

Cena od 45 €

Apartmány Ozana ( Blace)

Byt Ozana sa nachádza v Blace, malé turistické mesto na juhu Dalmácii neďaleko ústia Neretvy. Byt má dve izby s manželskou posteľou a samostatným lôžkom, obývacia izba s Lazaj pre dve osoby, kúpeľňa a balkón, kde je tabuľka na 5 a viac osôb. V byte je klimatizované, parkovanie a grilovanie. Na pláži je 20 m, supermarket 15 m, reštaurácia 30 m, pridanie 70 m od bytu. Apartmány vás privíta uvítací balíček. (Ovocie a zelenina z nášho vlastného chovu, olej, mlieko, vajcia a základným kuchynským korením). Hosťovi 10+ rezervácie budú organizované výlety loďou zadarmo.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Ozana

Od mora 10 m
Kapacita 3 osôb

Cena na vyžiadanie

Turistický sprievodca - Blace

Blace  - Erb Blace je malé pobrežné mestečko v blízkosti ústia rieky Mala Neretvy do Jadranského mora. To sa nachádza v obci Slivno v Dubrovnik-Neretva. Jedinečná poloha v zátoke v blízkosti mora a pozdĺž rieky Neretvy, s asi tristo obyvateľmi, Blace je veľmi zaujímavý cieľ pre turistov z rôznych profilov a záujmov. Najčastejšie navštevujú tých hostí, ktorí chcú pokojnú dovolenku, pretože tam nie sú žiadne hotely, ale iba ubytovanie je ponúkané v izbách a apartmánoch vnútri súkromných rodinných domoch, čo mu dáva zvláštne čaro. To tiež priťahuje milovníkov riečny rybolov, milovníkov prírody a milovníkov dobrého miestnej kuchyne. Ak sa ocitnete medzi hosťami tejto jedinečnej miesto tento rok v lete, nenechajte si ujsť slávny Rybárska noc - tradičné miestne festival v Blace. Ubytovanie v súkromí Blace. Apartmány, izby a rekreačné domy v Blace a jeho okolia. Vitajte!

Blace Predpoveď počasia