Apartmány a ubytovanie v súkromí Opuzen

Opuzen sa nachádza v srdci údolia Neretvy na ľavom brehu rieky Neretvy. Osada sa nachádza v určitej krajine riečnych delt medzi piesčin a ramenami. V Opuzen Neretva ohybe na veľké i malé rieky Neretvy a pláne pozdĺž rieky je dnes prevažne kultivovaný a sú používané ako orná pôda, kde sa predovšetkým citrusy pestuje, a preto je známy ako hlavné centrum produkcie mandarínky v Chorvátsku. Opuzen bol menovaný do pevnosti Fort...

Zoradiť podľa:

Apartmány Prović

Opuzen

Od mora 7 km
Kapacita 10 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Prović ( Opuzen)

Apartmány sú umiestnené na prízemí a prvom poschodí domu pozdĺž pobrežia Mala Neretvy v pokojnej časti mesta, neďaleko od neďalekej pláže. Apartmán I. (70 m2), sa skladá z dvoch priestranných dvojposteľových izbách s možnosťou prístelky alebo postele pre dieťa (4 + 2), veľká hala, kuchyne a kúpeľne. Je tu možnosť useing grilu. V prednej časti domu je veľký priestor a parkovisko. Apartmán II. (50 m2) má priestrannú spálňu s možnosťou prístelky, obývačka s kuchyňou a sociálnym zariadením. V popredí je veľká terasa. 7 km od bytu je veľká piesočná pláž vhodná aj pre rodiny s malými deťmi a tých, ktorí milujú kitesurfing. V blízkosti sa nachádza veľké množstvo malých i veľkých pláže iba 10 minút jazdy autom. Tam je schopnosť miesta na malom člne a udržiavaním Trailer. Opuzen je na križovatke do Dubrovníka a Splitu, asi 100 km, 30 km Medjugorje, Mostar 50 km.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Prović

Od mora 7 km
Kapacita 10 osôb

Cena na vyžiadanie

Turistický sprievodca - Opuzen

Opuzen  - Erb Opuzen sa nachádza v srdci údolia Neretvy na ľavom brehu rieky Neretvy. Osada sa nachádza v určitej krajine riečnych delt medzi piesčin a ramenami. V Opuzen Neretva ohybe na veľké i malé rieky Neretvy a pláne pozdĺž rieky je dnes prevažne kultivovaný a sú používané ako orná pôda, kde sa predovšetkým citrusy pestuje, a preto je známy ako hlavné centrum produkcie mandarínky v Chorvátsku. Opuzen bol menovaný do pevnosti Fort Opus, ktorý bol postavený v roku 1684 za vlády Benátskej republiky. Ruiny pevnosti sú čiastočne zachované a sú súčasťou starých mestských hradieb. V centre starej časti Opuzen robí klasickú Rímske fórum. Významné kultúrne a športové akcie sa konala v Opuzen sú melódiu Hrvatskog juga a Boat Marathon. Lodný maratón je veľmi populárny udalosť a je držaný na brehu rieky Neretvy každé leto za účasti asi 35 lodí a ich posádky. Apartmány a izby v súkromných rodinných domoch v Opuzen a okolitých oblastí. Vitajte na Opuzen!

Opuzen Predpoveď počasia