Apartmány a ubytovanie v súkromí Ston

Ston je stredoveké mesto a obec v Dubrovnik-Neretva, ktorý sa nachádza v južnej časti polostrova Pelješac. Ston má bohatú históriu, ktorá siaha až do štrnásteho storočia. To je známe ako mesto s najdlhšou kamenné múry v Európe (5,5 km), s úzkymi dláždenými uličkami a tichými majestátne starými kamennými domami. Jeho vývoj a bohatá história dlhuje k najstarším aktívnym soľnej panvy na svete. Soľné panvy ktorý držal...

Zoradiť podľa:

Apartmány Villa Marita

Ston

Od mora 20 m
Kapacita 2 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Ina

Ston

Od mora 300 m
Kapacita 3 osôb

od 35 €

Apartmány Villa Marita ( Ston)

Villa Marita ponúka ubytovanie v dvoch apartmánoch Lemon & Orange, pokojnej lokalite a najatraktívnejšie časti Mali Ston. Apartmány sú ideálne pre 2 ľudí, ktorí chcú priestranný obývací priestor na svojich webových stránkach (skryté), je tiež schopný pre 4 osoby v dôsledku transformujúcej so sedacou súpravou, ktoré urobili jemné posteľ pre ďalšie spoločníkmi. Využiť posedenie na terase, ktorá má krásny výhľad na stenách Ston alebo na stolci. Podlahová plocha 40 m2 20 m2 balkón priestor, klimatizované, TV so satelitným príjmom a súkromné ??parkovisko. Vila nie je na hlavnej ceste, čo je veľmi vhodná pre malé deti a každého, kto túži po relaxačné a pokojnú dovolenku.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Villa Marita

Od mora 20 m
Kapacita 2 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Ina ( Ston)

Navštívte nás na Ston, mesto bohaté historické dedičstvo. Náš dom sa usadil práve v lone mestských hradieb - 5,5 km dlhá a nie je ďaleko od najstarších soľné panvy v Európe. Výhodou Ston je blízkosť všetky občianskej vybavenosti: Dubrovník a Korčula (50 km), Národný park Mljet (3 km do prístavu), Medugorje, Mostar, atď Ston je na začiatku polostrova Pelješac, takže určite je potrebné spomenúť, že polostrov je vinárska oblasť s dobre známych odrôd červených a bielych vín, rovnako ako slávny Plavac Mali a jej kuchyne: ustrice a mušle, ktoré sú ich prirodzené prostredie len v zátoke Mali Ston.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Ina

Od mora 300 m
Kapacita 3 osôb

Cena od 35 €

Turistický sprievodca - Ston

Ston  - Erb Ston je stredoveké mesto a obec v Dubrovnik-Neretva, ktorý sa nachádza v južnej časti polostrova Pelješac. Ston má bohatú históriu, ktorá siaha až do štrnásteho storočia. To je známe ako mesto s najdlhšou kamenné múry v Európe (5,5 km), s úzkymi dláždenými uličkami a tichými majestátne starými kamennými domami. Jeho vývoj a bohatá história dlhuje k najstarším aktívnym soľnej panvy na svete. Soľné panvy ktorý držal cenný tradíciu a prirodzený spôsob, ako produkovať soľ, ktorá sa nemení už od staroveku. Ston je široko známy pre pestovanie mäkkýšov: ustrice a slávky od rímskych dôb, a ustrice z Ston šíriť slávu tohto regiónu ako certifikované prírodné afrodiziakum. Kúsok od Stonu tam sú krásne zátoky Prapratno so svojimi prastarými olivovníkmi a oázou pokoja a krásy Žuljana v piesočnej zátoky smerom na západ. Vyhľadávanie bytov a ubytovanie v súkromí v Ston a užite si dovolenku. Vitajte v Ston!

Ston Predpoveď počasia