Apartmány a ubytovanie v súkromí Ston

Ston je stredoveké mesto a obec v Dubrovnik-Neretva, ktorý sa nachádza v južnej časti polostrova Pelješac. Ston má bohatú históriu, ktorá siaha až do štrnásteho storočia. To je známe ako mesto s najdlhšou kamenné múry v Európe (5,5 km), s úzkymi dláždenými uličkami a tichými majestátne starými kamennými domami. Jeho vývoj a bohatá história dlhuje k najstarším aktívnym soľnej panvy na svete. Soľné panvy ktorý držal...

Zoradiť podľa:

Apartmán Krile

Ston

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

od 40 €

Apartmán Lemon & Orange

Ston

Od mora 20 m
Kapacita 2 osôb

od 45 €

Apartmán Ina

Ston

Od mora 300 m
Kapacita 3 osôb

od 40 €

Rekreačný dom Villa Pindo

Ston

Od mora 200 m
Kapacita 5 osôb

od 120 €

Apartmán Suzy

Ston

Od mora 60 m
Kapacita 2 osôb

od 35 €

Apartmán Krile ( Ston)

Byt sa nachádza v rodinnom dome v obci hodilo v Mali Ston Bay prírodné rezervácie. More a pláže je 50 m. Hostia môžu využiť vonkajší gril a ďalšie ponuky: výlety loďou v Mali Ston Bay, notebooku a PS3, miestne produkty: Alkohol, víno, príprava večere s miestnymi špecialitami na vyžiadanie.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Krile

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 40 €

Apartmán Lemon & Orange ( Ston)

Villa Marita ponúka ubytovanie v dvoch apartmánoch Lemon & Orange, pokojnej lokalite a najatraktívnejšie časti Mali Ston. Apartmány sú ideálne pre 2 ľudí, ktorí chcú priestranný obývací priestor na svojich webových stránkach (skryté), je tiež schopný pre 4 osoby v dôsledku transformujúcej so sedacou súpravou, ktoré urobili jemné posteľ pre ďalšie spoločníkmi. Využiť posedenie na terase, ktorá má krásny výhľad na stenách Ston alebo na stolci. Podlahová plocha 40 m2 20 m2 balkón priestor, klimatizované, TV so satelitným príjmom a súkromné ??parkovisko. Vila nie je na hlavnej ceste, čo je veľmi vhodná pre malé deti a každého, kto túži po relaxačné a pokojnú dovolenku.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Lemon & Orange

Od mora 20 m
Kapacita 2 osôb

Cena od 45 €

Apartmán Ina ( Ston)

Navštívte nás na Ston, mesto bohaté historické dedičstvo. Náš dom sa usadil práve v lone mestských hradieb - 5,5 km dlhá a nie je ďaleko od najstarších soľné panvy v Európe. Výhodou Ston je blízkosť všetky občianskej vybavenosti: Dubrovník a Korčula (50 km), Národný park Mljet (3 km do prístavu), Medugorje, Mostar, atď Ston je na začiatku polostrova Pelješac, takže určite je potrebné spomenúť, že polostrov je vinárska oblasť s dobre známych odrôd červených a bielych vín, rovnako ako slávny Plavac Mali a jej kuchyne: ustrice a mušle, ktoré sú ich prirodzené prostredie len v zátoke Mali Ston.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Ina

Od mora 300 m
Kapacita 3 osôb

Cena od 40 €

Rekreačný dom Villa Pindo ( Ston)

Náš hosť, Ak naozaj chcete perfektnú dovolenku na Pelješac blízkosti Ston. Potom je tento dom je ideálnou voľbou pre vás! -The Veľké steny Ston a Ston sa nachádza len 4 minúty jazdy od domu. Každých pár dní tam sú niektoré špeciálne udalosti v Ston. A Ston ponúka úplne úžasné rybích reštaurácií a talianskej reštaurácie. Navštívite historických pamiatok v Ston a Korčula, vinárstvo na Pelješac, môžete rybárčiť alebo hiiking v lesoch a ešte oveľa viac! Vnútri objektu sa majú 2 spálne. Každá spálňa má 2 king size posteľou s luxusným vybavením! Tam je veľa priestoru pre batožinu a vaše osobné veci v dome. V kuchyni máte všetko, čo potrebujete na varenie. Kuchynská linka je konštrukcia v štýle Pininfarina! V obývacej izbe budete relaxovať pri sledovaní televízie na viac než desiatky kanálov na úžasné veľkej televíznej obrazovke a počúvať hudbu, alebo si otvoril okno a počúvať vtáky a prírodu, alebo čítate knihu alebo surfovať na internete na uzavretom balkóna, keď sa pozeráte na nádherné more a prírody. V kúpeľni je veľmi pekne zdobené, a vonia čerstvé radi prírodu! Vnútri uzavretej záhrade so strechou sa vám bude páčiť tým, že počúva zvuky prírody, zatiaľ čo grile ryby alebo mäso. Na uzavretým balkóna máte najlepší výhľad na Jadranské more a príroda, zatiaľ čo vy sa relaxačné, pitie kávy, a surfovanie na internete. Na streche domu sú dva Velux okná, ktoré sú s výhľadom na oblohu, okná Velux venovať osobitnú svetlo do domu počas dňa av noci ste relaxáciu pozorovaním hviezd a pili víno. Ozajstná krása domu je, že je ideálny pre každého, kto si chcú oddýchnuť, užiť si, jesť to najlepšie jedlo a baviť sa.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Villa Pindo

Od mora 200 m
Kapacita 5 osôb

Cena od 120 €

Apartmán Suzy ( Ston)

Garsónka Suzy sa nachádza v rodinnom dome 900 metrov od centra mesta Ston. Má vlastné parkovisko. Byt má priestranný spálne, kuchynka, WC a záhrada s grilom. Má tiež klimatizácia, Wi - Fi a TV. Garsónka Suzy je ideálny pre tých, ktorí majú radi pokoj ďaleko od mestského davu.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Suzy

Od mora 60 m
Kapacita 2 osôb

Cena od 35 €

Turistický sprievodca - Ston

Ston  - Erb Ston je stredoveké mesto a obec v Dubrovnik-Neretva, ktorý sa nachádza v južnej časti polostrova Pelješac. Ston má bohatú históriu, ktorá siaha až do štrnásteho storočia. To je známe ako mesto s najdlhšou kamenné múry v Európe (5,5 km), s úzkymi dláždenými uličkami a tichými majestátne starými kamennými domami. Jeho vývoj a bohatá história dlhuje k najstarším aktívnym soľnej panvy na svete. Soľné panvy ktorý držal cenný tradíciu a prirodzený spôsob, ako produkovať soľ, ktorá sa nemení už od staroveku. Ston je široko známy pre pestovanie mäkkýšov: ustrice a slávky od rímskych dôb, a ustrice z Ston šíriť slávu tohto regiónu ako certifikované prírodné afrodiziakum. Kúsok od Stonu tam sú krásne zátoky Prapratno so svojimi prastarými olivovníkmi a oázou pokoja a krásy Žuljana v piesočnej zátoky smerom na západ. Vyhľadávanie bytov a ubytovanie v súkromí v Ston a užite si dovolenku. Vitajte v Ston!

Ston Predpoveď počasia