Apartmány a ubytovanie v súkromí Mljet

Podľa starovekého gréckeho mýtu hrdina Odysseus sa vracia domov po mnohých dobrodružstvách a mnohých rokoch putovanie na moriach. Mal nehodu a obrovská búrka potopila loď a more ho hodiť do okúzlila ostrove Ogigija. Epic popis krásy, príjemnú klímu, jemné zátok, jaskýň a pláží tohto bájneho ostrova sa zhoduje s jedinečnou krásu ostrova Mljet. Mljet je najjužnejšie, najzelenší a najkrajšie chorvátsky ostrov. V západnej...

Zoradiť podľa:

Apartmány Dalamar

Mljet

Od mora 2 km
Kapacita 11 osôb

na vyžiadanie

Apartmán Guesthouse Radulj

Mljet

Od mora 30 m
Kapacita 14 osôb

od 40 €

Apartmány Dabelić Đurica

Mljet

Od mora 30 m
Kapacita 16 osôb

od 26 €

Apartmány Flora

Mljet

Od mora 20 m
Kapacita 4 osôb

od 45 €

Apartmán Cottage Melita

Mljet

Od mora 1 km
Kapacita 2 osôb

od 25 €

Apartmány Linda

Mljet

Od mora 10 m
Kapacita 6 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Rotim

Mljet

Od mora 50 m
Kapacita 4 osôb

od 70 €

Apartmán House Meledia

Mljet

Od mora 10 m
Kapacita 8 osôb

od 60 €

Apartmány Dalamar ( Mljet)

Apartmány Dalamar sa nachádzajú v meste Babino Polje na ostrove Mljet a ponúkajú klimatizované ubytovanie s bezplatným WiFi pripojením na internet a prístup k zariadeniam na grilovanie. Všetky jednotky majú posedenie, TV s plochou obrazovkou a vlastnú kúpeľňu s bezplatnými toaletnými potrebami a sprchou. K dispozícii je tiež jedálenský kút a kuchyňa vybavená mikrovlnnou rúrou, toustovačom a chladničkou. Plne vybavený rekreačný dom pre celú rodinu. V blízkosti pláže a ďalšie turistické miesta na ostrove.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Dalamar

Od mora 2 km
Kapacita 11 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmán Guesthouse Radulj ( Mljet)

Apartmány Radulj sa nachádzajú v národnom parku Mljet, iba 10 metrov od mora. Hotel je obklopený palmami a borovicami a ponúka terasu s grilom, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a ubytovacie jednotky s výhľadom na more. Centrum mesta Polače je vzdialené 200 metrov. Svetlé apartmány majú klimatizáciu a zariadený balkón s výhľadom na more, zatiaľ čo štúdiá majú kuchynku. Na mieste je k dispozícii bezplatné súkromné parkovisko. Hotel Radulj ponúka hosťom bezplatné vzorkovanie národnej brandy. Hostia sa môžu tešiť aj na čerstvo pripravené morské plody a rôzne dalmatínske a stredomorské špeciality. V blízkosti ubytovacieho zariadenia nájdete soľné jazero s kláštorom sv. Márie. Celý ostrov ponúka početné turistické chodníky. Autobusová stanica sa nachádza v centre mesta Polače. Prístav trajektov sa nachádza 30 km od apartmánov Radulj. Prístav katamaránov s loďami do Dubrovníka je vzdialený 10 minút chôdze a premáva jedenkrát denne.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Guesthouse Radulj

Od mora 30 m
Kapacita 14 osôb

Cena od 40 €

Apartmány Dabelić Đurica ( Mljet)

Naše zariadenie sa nachádza v meste Polace. Polace sa nachádza v národnom parku. Zariadenie sa skladá z piatich apartmánov, každý apartmán má kúpeľňu, kuchyňu, jedáleň a izba s výhľadom na more. Dom má veľkú záhradu. Každý zákazník, ktorý príde dostane welcome drink, a môžu ochutnať a vyskúšať miestne produkty.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Dabelić Đurica

Od mora 30 m
Kapacita 16 osôb

Cena od 26 €

Apartmány Flora ( Mljet)

Náš byt sa nachádza v obci Sobra. To má dve spálne, kuchyňa, jedáleň, kúpeľňa, obývacia izba a terasa s výhľadom na more. Byt je nový a pohodlný pre veľké rodiny alebo páry. To má klimatizáciu, TV a bezdrôtové najbližší bod je len 30 m od bytu.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Flora

Od mora 20 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 45 €

Apartmán Cottage Melita ( Mljet)

Chata byt Melita sa nachádza v Babino Polje uprostred ostrova. Dom sa nachádza v odľahlej oblasti v menšom turistickom mieste a je ideálnym miestom pre aktívny odpočinok, vrátane pešiu turistiku, prechádzky v prírode, návštevy kultúrnych a historických pamiatok a dozvedieť sa o tradíciách ostrova. Babino Polje je dediny vystavená slnku po celý rok, takže si môžete byť ideálny dovolenku na jar a na jeseň Ak napríklad nie je fanúšik veľkého tepla. Byt má plochu 15 m2 a máte všetko, čo potrebujete pre vašu dovolenku: izba-obývacia izba, kuchynský kút s riadom, WC. Z terasy (7 m2), byt s výhľadom na more.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Cottage Melita

Od mora 1 km
Kapacita 2 osôb

Cena od 25 €

Apartmány Linda ( Mljet)

Byt sa nachádza v Polace na ostrove Mljet, čo je tiež národný park. V byte je kuchyňa, spálňa, kúpeľňa a balkón s výhľadom na more. V byte je tiež klimatizáciu, TV, Wi-Fi a parkovanie, a ponúkajú doplnkové služby prenájmu bicyklov, kajaky a slúžiť jedlo a pitie. V okruhu 100 metrov sa nachádzajú reštaurácie, pekárne, obchody, bankomat, pláže, obchod so suvenírmi a požičovňa áut. Domáce zvieratá sú povolené.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Linda

Od mora 10 m
Kapacita 6 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Rotim ( Mljet)

Apartmány rodiny Rotim sa nachádzajú na ostrove Mljet v meste Uvala Sutmiholjska, ktorá je jednou z najkrajších kamienkových zátok na ostrove Mljet. Nachádza sa na južnej strane ostrova, v blízkosti hlavnej osady - Babino Polje. Náš dom, obklopený borovicami, sa nachádza pri mori. V dome sa využíva slnečná energia, energeticky úsporné žiarovky, nádržová voda a solárne panely na ohrev vody. Z tohto dôvodu nie je povolené použitie vykurovacích zariadení (žehlička, fén, pomalý varič). Ponúkame dva novo zariadené apartmány určené pre 4 osoby (2 + 2). Každý apartmán má jednu spálňu s manželskou posteľou, kúpeľňu, kuchyňu a obývaciu izbu s terasou a krásnym výhľadom na otvorené more. V obývacej izbe je rozkladacia pohovka vhodná pre dve osoby. Hostia môžu využívať vonkajší krb, ako aj ležadlá a nábytok na terase. Hostitelia sú k dispozícii 24 hodín denne a ponúkajú pomoc a rady, ak chcú hostia ďalej preskúmať ostrov.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Rotim

Od mora 50 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 70 €

Apartmán House Meledia ( Mljet)

Dom 'MELEDIA' sa nachádza v prístave Prožurska na ostrove Mljet, najzelenejšom ostrove chorvátskeho Jadranu a jedným z najkrajších ostrovov v Stredomorí. Nachádza sa v regióne Južnej Dalmácie, 20 NM západne od Dubrovníka, s nedotknutou prírodou a čistým morom, Mljet je oázou dokonalého súladu so sviežou stredomorskou vegetáciou a modrým morom, ktorý je národným parkom. Prozurska Luka sa nachádza tri kilometre od prístavu Sobra. Pôvodne koncipovaný ako rybársky prístav, ktorý sa nakoniec stal obľúbeným cieľom turistov z celého sveta, a to hlavne kvôli nedotknutej prírode, čistému morskému a vzdušnému prostrediu a vynikajúcej kuchyni. Špeciálne kúzlo miesta prináša splynutie s prírodou a prebudenie na zvuk cvrčkov a čajok, je zážitok, ktorý si návštevníci budú navždy pripomínať. Príjemný večer so zvukom mora, rybárčenie s miestnymi obyvateľmi, možnosť prenájmu lodí a windsurfingov, vychutnávanie čerstvých pochúťok z morských plodov, Prožurska je ideálnym miestom na únik davov, zhonu a stresu spôsobené moderným spôsobom života. Dom 'MELEDIA' sa nachádza na pobreží (do 6 m od mora) s ochranou súkromia izolovanou polohou. Vo svojom zložení má apartmán 3 spálne s 6 lôžkami, kúpeľňu, kuchyňu a veľkú vyvýšenú terasu s výhľadom na more. Byt je klimatizovaný, má satelitnú TV, modernú kuchyňu a kúpeľňu, súkromnú záhradu. Rozloha domu je 60 m2.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán House Meledia

Od mora 10 m
Kapacita 8 osôb

Cena od 60 €

Turistický sprievodca - Mljet

Mljet  - Erb Podľa starovekého gréckeho mýtu hrdina Odysseus sa vracia domov po mnohých dobrodružstvách a mnohých rokoch putovanie na moriach. Mal nehodu a obrovská búrka potopila loď a more ho hodiť do okúzlila ostrove Ogigija. Epic popis krásy, príjemnú klímu, jemné zátok, jaskýň a pláží tohto bájneho ostrova sa zhoduje s jedinečnou krásu ostrova Mljet. Mljet je najjužnejšie, najzelenší a najkrajšie chorvátsky ostrov. V západnej časti ostrova je Národný park Mljet, ktorý sa rozkladá na ploche 54 km2 a ktorý je široko známy pre veľké i malé jazierko, hustými borovicovými lesmi a kláštora Santa Maria na ostrove vo Veľkých jazier. Mljet ostrov má len 1088 obyvateľov a najväčšie osady sú Babino Polje, Goveđari, Sobra, Polače a Pomena. S dovolenku na plážach v mnohých skrytých zátok je dovolenka čas môže byť vyplnené s celým radom aktivít, ako je pešiu turistiku, cyklistiku, jazdu na kajaku a kanoistika, potápanie a objavovanie skrytých jaskýň, ako je slávny Odysseus jaskyne. Lacný byt v súkromných rodinných domoch a ísť ako Odyssey v dobrodružstvo a vychutnať všetky pôžitky z tohto jedinečného ostrova. Vitajte na ostrove Mljet.

Mljet Predpoveď počasia