Apartmány a ubytovanie v súkromí Žuljana

Žuljana je malé turistické mesto v kraji Dubrovnik-Neretva v Chorvátsku. To sa nachádza na južnej časti polostrova Pelješac v malebnej piesočnej zátoky. Je orientovaný na západ a má výhľad na ostrov Korčula a Lastovo, a má tiež nezabudnuteľné západy slnka, naozaj nevšedný zážitok. Administratívne patrí do mestečka Ston, ktoré je vzdialené iba 25 km od hotela. To bolo prvýkrát spomenuté v písomných prameňoch v 12....

Zoradiť podľa:

Apartmány Primorac

Žuljana

Od mora 10 m
Kapacita 12 osôb

od 35 €

Apartmán Zuljana Cavelis

Žuljana

Od mora 50 m
Kapacita 20 osôb

na vyžiadanie

Apartmán Žuljana

Žuljana

Od mora 10 m
Kapacita 20 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Primorac ( Žuljana)

Ponúkame ubytovanie v dome s tromi bytmi je od 35 Eur vrátane internetu a klimatizáciou. Pre skupiny a dlhšie pobyty navyše zľavu a večere v starej dalmatínskej krčmy. Pre hostí, ktorí priletia lietadlom organizovať svoj vlastný dopravný dodávku. So zľavou organizovať oizlete Národného parku Mljet, Korčula, Ston, Dubrovník, Mostar a Medjugorje. K vašim službám sú 0-24.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Primorac

Od mora 10 m
Kapacita 12 osôb

Cena od 35 €

Apartmán Zuljana Cavelis ( Žuljana)

Naše apartmány sa nachádzajú na malom kopci pri vchode do Žuljana, v blízkosti pláže a len 2 minúty chôdze od centra Žuljana. Ďaleko od hluku a teší sa jednej z najlepších výhľadom na Žuljana Bay, apartmány Cavelis je ideálnou voľbou stráviť svoju dovolenku na adrese. Ponúkame Vám apartmány a izby na prenájom, s kuchyňou, kúpeľňou a terasou. Súkromné ??parkovisko je k dispozícii u nášho domu. Všetci hostia môžu využiť náš gril, drevené uhlie je možné zakúpiť v obchode v okolí. Všetci naši hostia úplné súkromie. Wi-fi.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Zuljana Cavelis

Od mora 50 m
Kapacita 20 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmán Žuljana ( Žuljana)

Apartmány rodiny Cakelic sa nachádza v Žuljana, malé miesto na južnej strane polostrova Pelješac. Zuljana je dobre známe o to piesočné pláže. Tam sú dve veľké pláže a mnoho menších, kde si môžete vychutnať v pokoji a súkromí. Vďaka bohaté zdroje vody je bohatá vegetácia, a Okolie mieste je porastená borovicovým lesom, kde sa môžete stretnúť veľa divokých zvierat. Hostia majú k dispozícii poštou so zmenárňou, obchod, internetový klub, kaviareň a dve reštaurácie. Naše apartmány sú kompletne vybavené, majú vlastné parkovisko, niektoré z nich sú airconditined, a to, čo všetci z nich majú spoločné to, atraktívna lokalita, s veľmi priaznivými cenami. Uvedené ceny sú ešte nižšie mimo sezónu, kedy si môžete vychutnať všetky výhody, ako v plnej sezóne, ale s ničím nerušené ticho a bez mnohých ďalších turistov. Môžeme ponúknuť domáce jedlo a nápoje pre našich hostí. Je tu tiež možnosť organizovanej potápanie, preniesť na vzdialenejšie pláže, chôdza alebo jazda na bicykli na lesnej skúšky a exkurzie na Mljet, Korčula, Medugorje alebo Dubrovníka. Veríme, že ste nás navštívi. Naše dlhodobé skúsenosti v oblasti cestovného ruchu a individuálny prístup k host sú zárukou Vašej spokojnosti.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Žuljana

Od mora 10 m
Kapacita 20 osôb

Cena na vyžiadanie

Turistický sprievodca - Žuljana

Žuljana  - Erb Žuljana je malé turistické mesto v kraji Dubrovnik-Neretva v Chorvátsku. To sa nachádza na južnej časti polostrova Pelješac v malebnej piesočnej zátoky. Je orientovaný na západ a má výhľad na ostrov Korčula a Lastovo, a má tiež nezabudnuteľné západy slnka, naozaj nevšedný zážitok. Administratívne patrí do mestečka Ston, ktoré je vzdialené iba 25 km od hotela. To bolo prvýkrát spomenuté v písomných prameňoch v 12. storočí, a to bolo menované po kostola sv Julian. Obec má asi 200 stálych obyvateľov, ktorí sa zaoberajú predovšetkým v oblasti cestovného ruchu, rovnako ako pri výrobe vína a pestovanie olív a rybárčenie. Ubytovanie v Žuljana je ponúkaná exkluzívne v apartmánoch, izbách a rekreačných objektov v rámci súkromného rodinného ubytovanie. Tu je pošta, zmenáreň, obchod so suvenírmi, reštaurácia, kaviareň s barom, 4 malé súkromné ??auto-tábory a mnohé súkromné izby a apartmány. Milovníci aktívneho odpočinku ocenia v potápaní krištáľovo čistej a ryby bohaté vody a jazdiť na bicykli cez husté borovicové voňajúce lesy. Od Žuljana, existujú organizované výlety na neďaleký ostrov Mljet a národný park, kde môžete stráviť príjemný deň. Miesto je veľmi pokojné a tiché, a jej dlhé pláže a čistej vody sú pravdivé výzva pre všetky rodiny s malými deťmi. Pozývame vás na návšteve Zuljana na polostrove Pelješac, táto malá oáza pokoja a nedotknutej stredomorské krásy a stráviť príjemnú a nezabudnuteľnú rodinnú dovolenku. Apartmány, izby a domy lacnejšie až o 40% bez toho, aby drahé agentúrne poplatky. Súkromné ubytovanie v Žuljana na polostrove Pelješac. Vitajte na Žuljana!

Žuljana Predpoveď počasia