Apartmány a ubytovanie v súkromí Ploče

Ploče je malé moderné prístavné mesto v Dubrovnik-Neretva, kde sa podľa posledného sčítania ľudu žije 10.834 obyvateľov. Mesto sa nachádza v chránenej zátoke severne od ústia rieky Neretvy v Jadranskom mori, a ako taká je ideálnym prístav pre dopravné a logistické operácie. Ploce Port primárnej prístav používajú Bosnou a Hercegovinou. Cestovného ruchu, na rozdiel od iných pobrežných miest na pobreží Jadranského mora...

Zoradiť podľa:

Apartmán Marcela

Ploče

Od mora 10 m
Kapacita 5 osôb

od 50 €

Apartmán Marcela ( Ploče)

Pekný a slnečný byt Marcela sa nachádza v Ploce, v údolí rieky Neretvy, na polceste medzi Splitom a Dubrovníkom. Trajektový prístav s čiarou Pelješac a Korčula 50 m. Jazerá Bacina spojené s Jadranským morom, so zdobenými bicyklami, organizovaným výletom loďou a windsurfingom sú vzdialené 2 km. Ústí rieky Neretva s krásnymi piesočnatými plážami a kiteboardingom je 10 km od panelu. Archeologické múzeum v obci Vid je vzdialené 20 km, mesto Metkovic a ornitologické múzeum 25 km, pútnické centrum v Medžugorí, Bosne a Hercegovine Mostar 40 km a 60 km. Krásne kamienkové pláže sa nachádzajú 10 km od panelu a vstup na svah parku je k dispozícii v obci Igrane 35 km. Významné udalosti v lete Ploce Ploce v júli a auguste a Boat Marathon na rieke Neretva z Metkovic do Ploce v auguste. Byt je klimatizovaný a má jednu spálňu s manželskou posteľou, 1 izbu s dvoma samostatnými lôžkami a rozkladacou pohovkou, predsieň, kuchyňu, kúpeľňu a obývaciu izbu s balkónom s výhľadom na more. Je vybavená práčkou a umývačkou riadu, LCD TV, DVD, WI FI internet, mikrovlnná rúra, plynová doska a varná doska, chladnička, rýchlovarná kanvica, kávovar, uteráky, posteljinom. Autobusová stanica je 100 m, pošta 90 m, 50 m reštaurácie, kaviarne 50 m, banka 20 m, lekáreň a zdravotné stredisko 60 m.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Marcela

Od mora 10 m
Kapacita 5 osôb

Cena od 50 €

Turistický sprievodca - Ploče

Ploče  - Erb Ploče je malé moderné prístavné mesto v Dubrovnik-Neretva, kde sa podľa posledného sčítania ľudu žije 10.834 obyvateľov. Mesto sa nachádza v chránenej zátoke severne od ústia rieky Neretvy v Jadranskom mori, a ako taká je ideálnym prístav pre dopravné a logistické operácie. Ploce Port primárnej prístav používajú Bosnou a Hercegovinou. Cestovného ruchu, na rozdiel od iných pobrežných miest na pobreží Jadranského mora doesent majú veľký význam, ale tam sú všetky predpoklady pre rozvoj cestovného ruchu vzhľadom na blízkosť rieky Neretvy a krásne Bačina jazier. údolie Neretvy je veľmi atraktívny oblasťou pre lov hlavne na vtáky. Rybolov a poľnohospodárstvo, a to najmä produkcie citrusových plodov je hlavným zamestnaním miestnych obyvateľov. Bacina jazera sú pomerne malé a skladajú sa z šiestich pripojený a jedným samostatným jazera a je jedným z najzaujímavejších javov v krasovej hydrografie. Pri návšteve Ploce, alebo ak ste práve prechádzajúcej mestom, odporúčame zostať v kvalitné ubytovanie v súkromí (apartmány a izby) a objaviť a vychutnať prírodné krásy delty rieky Neretvy a Bačina jazier. Ubytovanie Ploce. Vitajte na Ploče!

Ploče Predpoveď počasia