Apartmány a ubytovanie v súkromí Ploče

Ploče je malé moderné prístavné mesto v Dubrovnik-Neretva, kde sa podľa posledného sčítania ľudu žije 10.834 obyvateľov. Mesto sa nachádza v chránenej zátoke severne od ústia rieky Neretvy v Jadranskom mori, a ako taká je ideálnym prístav pre dopravné a logistické operácie. Ploce Port primárnej prístav používajú Bosnou a Hercegovinou. Cestovného ruchu, na rozdiel od iných pobrežných miest na pobreží Jadranského mora...

Zoradiť podľa:

Apartmány Marcela

Ploče

Od mora 10 m
Kapacita 5 osôb

od 50 €

Apartmány Marcela ( Ploče)

Pekný a slnečný byt Marcela sa nachádza v Ploce, ktorý sa nachádza v údolí rieky Neretvy, na polceste medzi Splitom a Dubrovníkom. Trajekt s líniou Pelješac a Korčula 50 m. Bacina jazier, spojené s Jadranským morom, sa zdobenými kolesá, organizovaného zájazdu loďou a windsurfing sú 2 km od hotela. Ústia rieky Neretvy s krásnymi piesočnatými plážami a kiteboardingu je 10 km panelu. Archeologické múzeum v dedine Vid je 20 km, mesto Metkovic a ornitologickej múzeum 25 km, centrum púti v Medjugorje, Bosna a Hercegovina Mostar 40 km a 60 km. Nádherné kamienkové pláže sa nachádza 10 km od panela a vstup do svahu parku je k dispozícii na 35 km v obci Igrane. Významné udalosti v Ploce Ploce lete v júli a auguste a Boat Maraton Neretvy od Metkovic do Ploce v auguste. V byte je klimatizovaný a má jednu spálňu s manželskou posteľou, 1 spálňa s dvomi samostatnými lôžkami a rozkladacou pohovkou, predsieň, kuchyňa, kúpeľňa a obývacia izba s balkónom s výhľadom na more. Je vybavený práčkou a umývačkou riadu, LCD TV, DVD, WI FI pripojenie k internetu, mikrovlnná rúra, plynový doskou a doskou, chladnička, varná kanvica, kávovar, uteráky, posteljinom. Autobusová zastávka je 100 m, pošta 90 m, 50 m reštaurácie, kaviarne 50 m, 20 m banka, lekáreň a poliklinika 60 m.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Marcela

Od mora 10 m
Kapacita 5 osôb

Cena od 50 €

Turistický sprievodca - Ploče

Ploče  - Erb Ploče je malé moderné prístavné mesto v Dubrovnik-Neretva, kde sa podľa posledného sčítania ľudu žije 10.834 obyvateľov. Mesto sa nachádza v chránenej zátoke severne od ústia rieky Neretvy v Jadranskom mori, a ako taká je ideálnym prístav pre dopravné a logistické operácie. Ploce Port primárnej prístav používajú Bosnou a Hercegovinou. Cestovného ruchu, na rozdiel od iných pobrežných miest na pobreží Jadranského mora doesent majú veľký význam, ale tam sú všetky predpoklady pre rozvoj cestovného ruchu vzhľadom na blízkosť rieky Neretvy a krásne Bačina jazier. údolie Neretvy je veľmi atraktívny oblasťou pre lov hlavne na vtáky. Rybolov a poľnohospodárstvo, a to najmä produkcie citrusových plodov je hlavným zamestnaním miestnych obyvateľov. Bacina jazera sú pomerne malé a skladajú sa z šiestich pripojený a jedným samostatným jazera a je jedným z najzaujímavejších javov v krasovej hydrografie. Pri návšteve Ploce, alebo ak ste práve prechádzajúcej mestom, odporúčame zostať v kvalitné ubytovanie v súkromí (apartmány a izby) a objaviť a vychutnať prírodné krásy delty rieky Neretvy a Bačina jazier. Ubytovanie Ploce. Vitajte na Ploče!

Ploče Predpoveď počasia