Apartmány a ubytovanie v súkromí Orebić

Orebić je prístavné mesto námorníkov a známe turistické miesto na Dubrovník-Neretva, Chorvátsko. Nachádza sa na polostrove Pelješac v ideálnym miestom pre Vašu dovolenku. Keď prídete na dovolenku v Orebic a prenajať byt alebo miestnosť v súkromnom ubytovaní, si môžete vychutnať kúpanie, opaľovanie, turistika, navštíviť námorné múzeum a františkánsky kláštor s jednou z najkrajších pohľadov na Stredozemné more....

Odporúčané apartmány a súkromné ubytovanie Orebić

Zoradiť podľa:

Apartmány Sveti Anton

Orebić

Od mora 400 m
Kapacita 36 osôb

od 30 €

Apartmány Vidić

Orebić

Od mora 300 m
Kapacita 32 osôb

od 130 €

Apartmány Zona

Orebić

Od mora 150 m
Kapacita 24 osôb

od 20 €

Apartmány Antonia

Orebić

Od mora 200 m
Kapacita 22 osôb

od 40 €

Apartmány Pretner

Orebić

Od mora 10 m
Kapacita 13 osôb

od 46 €

Rekreačný dom Villa Noa

Orebić

Od mora 1 km
Kapacita 4 osôb

od 140 €

Apartmány Villa Maris

Orebić

Od mora 80 m
Kapacita 10 osôb

na vyžiadanie

Apartmán M

Orebić

Od mora 10 m
Kapacita 2 osôb

od 65 €

Apartmány Dora i Kati

Orebić

Od mora 80 m
Kapacita 8 osôb

od 45 €

Apartmány Jerry

Orebić

Od mora 10 m
Kapacita 12 osôb

na vyžiadanie

First minute ponuka

Rekreačný dom Karmen

Orebić

Od mora 150 m
Kapacita 7 osôb

od 110 €

Apartmány Tri vlake

Orebić

Od mora 10 m
Kapacita 8 osôb

od 60 €

Rekreačný dom House Lido Orebic

Orebić

Od mora 30 m
Kapacita 8 osôb

od 110 €

Apartmány Oasi d'Oro

Orebić

Od mora 50 m
Kapacita 22 osôb

od 50 €

Apartmány Clementina sunrise Orebić

Orebić

Od mora 60 m
Kapacita 10 osôb

od 50 €

Apartmány Villa Iva

Orebić

Od mora 20 m
Kapacita 18 osôb

od 60 €

Apartmány Diana

Orebić

Od mora 100 m
Kapacita 5 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Mokalo

Orebić

Od mora 100 m
Kapacita 14 osôb

od 50 €

Apartmány Mirjana

Orebić

Od mora 200 m
Kapacita 13 osôb

od 30 €

Apartmán Tonci

Orebić

Od mora 300 m
Kapacita 6 osôb

od 40 €

Rekreačný dom Zlatko

Orebić

Od mora 200 m
Kapacita 6 osôb

od 130 €

Apartmány Irena

Orebić

Od mora 50 m
Kapacita 15 osôb

od 30 €

Apartmány Ljiljana

Orebić

Od mora 70 m
Kapacita 8 osôb

od 100 €

Apartmány Eva i Iva

Orebić

Od mora 200 m
Kapacita 10 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Nikolica

Orebić

Od mora 50 m
Kapacita 60 osôb

od 60 €

Apartmány Sveti Anton ( Orebić)

Náš dom Sveti Anton sa nachádza na južných svahoch polostrova Pelješac vo veľmi peknom a tichom prostredí pred vstupom do Orebiča. Krásna príroda, krásna príroda, zaujímavá kultúra a zdravé podnebie sú vlastnosti, ktoré nás odlišujú od iných miest. Hlavná pláž Trstenica je veľmi blízko nášho domu a je vzdialená len kúsok od hotela (400 metrov alebo 5 minút chôdze). Dom má 8 moderne vybavených a komfortných apartmánov. Každý apartmán na prvom poschodí má balkón alebo terasu s výhľadom na krásne more a okolité ostrovy a niektoré z nich na kopci Sveti Ilija. Apartmány v prízemí majú terasu s výhľadom na krásne upravenú záhradu s kvetmi a citrusovými stromami. Tretie poschodie je vybavené klimatizáciou. Internet (WiFi) je k dispozícii vo všetkých apartmánoch a je zadarmo pre našich hostí, rovnako ako súkromné ​​parkovacie miesta, ktoré nemusia byť rezervované vopred. Všetky ubytovacie jednotky majú satelitnú TV. Zahŕňajú tiež plne vybavenú kuchyňu s jedálenským kútom a kúpeľňu so sprchovacím kútom a uteráky zadarmo. Vo dvore je k dispozícii gril s kamennými múrmi pre hostí a my sme kedykoľvek k dispozícii na pomoc pri príprave miestnych špecialít. Najbližší supermarket je 400 metrov od domu, reštaurácie a bary sú vzdialené asi 15 minút chôdze. Hostia môžu vziať trajekt, 2,2 km od domu, na krásny ostrov Korčula.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Sveti Anton

Od mora 400 m
Kapacita 36 osôb

Cena od 30 €

Apartmány Vidić ( Orebić)

Vítame vás v našom dome. Ďakujeme, že ste sa rozhodli stráviť svoju dovolenku v našich apartmánoch. Urobíme, čo bude v našich silách, aby sme vás privítali tak láskavo, ako je to možné, aby bol váš pobyt nezabudnuteľný a príjemný. Vďaka dlhoročným skúsenostiam v oblasti cestovného ruchu a relaxačnej rodinnej atmosfére vám zaistíme oddych v pokoji a súkromí a budeme vám kedykoľvek k dispozícii. Naše apartmány Vidić sa nachádzajú v najkrajšej časti jadranského pobrežia, na južných svahoch polostrova Pelješac, vo veľmi peknej a pokojnej oblasti v centre mesta Orebić. Krásna príroda, krásna príroda, zaujímavá kultúra a zdravé podnebie sú prvky, ktoré nás odlišujú od iných miest. Vzdialenosť od najbližšej kamienkovej pláže je 300 m (3-4 minúty chôdze) a po hlavnej chôdzi (10-15 minút chôdze) sa dostanete na hlavnú piesočnatú pláž Trstenica. Ideálne pre dovolenku bez auta. Ponúkame ubytovanie v 3 apartmánoch pre 8 - 12 osôb av dvojlôžkových a trojlôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením a využitím kuchyne. Každá izba a apartmán má terasu s krásnym výhľadom na more a okolité ostrovy. Internet (WiFi) je k dispozícii vo všetkých apartmánoch a je zadarmo pre našich hostí, ako aj súkromné parkovacie miesta, ktoré si nemusíte rezervovať vopred. Všetky ubytovacie jednotky majú satelitnú TV. Apartmány majú kompletne vybavenú kuchyňu s jedálenským kútom a kúpeľňu so sprchou a uterákmi zadarmo. Vo dvore sa nachádza altánok s grilom a záhradným nábytkom pre hostí a detské ihrisko. V apartmánoch sú povolené domáce zvieratá. Ponúkame tiež práčovňu. Najbližší supermarket je vzdialený 100 metrov a reštaurácie a bary 300 metrov. Hostia môžu navštíviť ostrov Korčula trajektom alebo člnom vzdialeným 1 km.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Vidić

Od mora 300 m
Kapacita 32 osôb

Cena od 130 €

Apartmány Zona ( Orebić)

Apartmány sú novo zariadené a moderne vybavené kvalitnými TV a vysokorýchlostným internetom. V bezprostrednej blízkosti (menej ako 50 metrov) sa nachádza supermarket, obchod s bielym tovarom, textilný obchod, pekáreň, kaviareň, reštaurácia, futbalové ihrisko, autobus, autobusová zastávka. Objekt sa nachádza 150 metrov od hlavnej piesočnatej pláže. Hlavná promenáda pri mori je vzdialená 100 metrov.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Zona

Od mora 150 m
Kapacita 24 osôb

Cena od 20 €

Apartmány Antonia ( Orebić)

Apartmány Antonio sa nachádzajú v tichom a zelenom prostredí. Strážené parkovisko s prírodným tieňom. Každý hosť je vítaný fľašou vína. Tiež je tu možnosť nákupu vína, brandy, sherry a olivového oleja.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Antonia

Od mora 200 m
Kapacita 22 osôb

Cena od 40 €

Apartmány Pretner ( Orebić)

Pretner Apartmány Orebič na polostrove Pelješac sa nachádza v pokojnom mieste, v blízkosti mora, priamo na hlavnej piesočnatej pláže Trstenica. Súkromným vlastníctvom 2000 m2 zahŕňa z južnej strany záhrade plnej zelene s stredomorskou vegetáciou a krbom, ktorý je hosťom k dispozícii. Zo severnej strany sú citrusových sadov a olivových stromov a veľké parkovisko linka. Všetky apartmány sú klimatizované a vybavené satelitnou TV a bezdrôtovým pripojením k internetu.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Pretner

Od mora 10 m
Kapacita 13 osôb

Cena od 46 €

Rekreačný dom Villa Noa ( Orebić)

Ssci.Staff hovorí: anglicky, chorvátsky Novo zrekonštruovaný dom Noa sa nachádza v Postupe, na pokojnom mieste a ponúka krásny výhľad na Jadranské more, ostrovy a vinice. Toto dokonalé útočisko má veľkú terasu s grilom, kde môžete tráviť dni oddychom. Má dve spálne s manželskou posteľou a smart TV. V objekte je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. K dispozícii je aj parkovisko pre autá. Sme vždy k dispozícii pre všetky potreby našich hostí. Postup je pokojná dedinka s krásnym výhľadom na Korčulu, Mljet a Lastovo. Pozdĺž Postupu je veľa malých dediniek, ktoré môžete preskúmať a užiť si ich. Hlavné mesto Orebić je vzdialené 6 km, 10 minút jazdy od nás. Nájdete tu množstvo kvalitných reštaurácií, ktoré podávajú čerstvé potraviny od priateľských farmárov a samozrejme mestských rybárov. Máme tu veľa súkromných a pokojných pláží, ktoré sa nachádzajú medzi lesmi priamo pri mori. Perfektné na vychutnanie! Postup je domovom slávneho rovnomenného červeného vína. Víno Pelješko je považované za jedno z najlepších chorvátskych vín. Môžete si vychutnať návštevu mnohých miestnych vinárstiev na celom polostrove. Možné jednodňové výlety na: ostrovy Korčula a Mljet, prechádzka po najdlhších hradbách v Európe v Stone, návšteva Dubrovníka alebo Medžugoria. Pre tých odvážnejších sú tu aktivity ako turistika, cyklistika a plachtenie

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Villa Noa

Od mora 1 km
Kapacita 4 osôb

Cena od 140 €

Apartmány Villa Maris ( Orebić)

Villa Maris je veľmi pekný a nový dom s vonkajšou vírivkou, len 80 m od hlavnej piesočnatej pláže Trstenica, cca 300 m od reštaurácií, cca 150 m od kaviarní, cca. 250 m od obchodov, cca. 800 m od starého centra Orebič. Pekné a tiché miesto. Parkovisko. Na vyvýšenom prízemí sú 2 pekné a luxusné apartmány 2+2 a 1 pekný apartmán pre 2 osoby, štúdio. Každý apartmán je vybavený SAT-TV, klimatizáciou, Wi-Fi a umývačkou riadu. Apartmány sú veľmi pekné, kvalitne a moderne vybavené.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Villa Maris

Od mora 80 m
Kapacita 10 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmán M ( Orebić)

Štúdio M sa nachádza 3 metre od mora, na pešej zóne v meste Orebić. Hostia majú povolený prístup autom na parkovisko, ktoré sa nachádza vedľa apartmánu. Je vybavený klimatizáciou, bezplatným Wi-Fi pripojením, TV so satelitným príjmom a všetkým ostatným, čo bude príjemnejšie.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán M

Od mora 10 m
Kapacita 2 osôb

Cena od 65 €

Apartmány Dora i Kati ( Orebić)

Ak chcete stráviť svoju dovolenku na malom, pokojnom mieste, obklopenom čistou, nedotknutou prírodou a hľadajúcim ubytovanie v apartmánoch, ste na správnom mieste. Máme byt, v ktorom môžete pohodlne ubytovať až štyri osoby. Ideálne pre rodiny s jedným alebo dvoma deťmi. Nachádza sa v centre mesta Orebić, iba 50 metrov od brehu, obchodu, kostola a najbližšej reštaurácie a pizzerie. Pláž je vzdialená 80 metrov od apartmánu, rovnako ako sanitka. Pošta a prístav sú vzdialené len 130 metrov. V našom apartmáne budete privítaní s fľašou domáceho vína, domáceho olivového oleja, ktorý je v našom regióne nepostrádateľným korením a osviežujúci nápoj ako príjemné privítanie. Vlastnosti bytu: Parkovanie, využitie grilovania, terasa, využitie záhrady, klimatizácia, TV, satelitný a digitálny pozemný prijímač, mikrovlnná rúra, chladnička, mraznička, rúra, posteľná bielizeň, uteráky, rýchlovarná kanvica, kávovar. Daň z pobytu je zahrnutá v cene.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Dora i Kati

Od mora 80 m
Kapacita 8 osôb

Cena od 45 €

Apartmány Jerry ( Orebić)

Apartmány Jerry v prvom rade k moru. Súkromné parkovisko. Každý apartmán má vlastný balkón a terasu. 5 minút chôdze od banky, pošta, obchody, centrum. Apartmány sa nachádzajú v pokojnej časti Orebiča, len 10 metrov od mora. Každý apartmán má samostatný vchod, parkovanie, balkón a terasu s lehátkami a slnečníkmi. V apartmáne je plne vybavená kuchyňa, kúpeľňa, izba, klimatizácia, sušič vlasov, mikrovlnná rúra, trezor, budík, uteráky a posteľná bielizeň.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Jerry

Od mora 10 m
Kapacita 12 osôb

Cena na vyžiadanie

Rekreačný dom Karmen ( Orebić)

Dovolenkový dom Karmen ponúka ubytovanie v Orebići s obytným priestorom 130 metrov štvorcových plne vybaveným pre sedem ľudí, dvoma veľkými terasami s posedením a jedálenským kútom, čiastočným výhľadom na more a súkromným parkoviskom pred domom. Zvláštnosťou na zvýraznenie je záhrada, súkromný priestor 160 metrov štvorcových s citrónovými a pomarančovými stromami, skrytý pred výhľadom s ležadlami pre denný odpočinok a večerné zhromaždenia, otvorený krb. A pre tých, ktorí nemajú radi davy ľudí a horúčavy v auguste, vyskúšajte Orebič v septembri a začiatkom októbra

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Karmen

Od mora 150 m
Kapacita 7 osôb

Cena od 110 €

Apartmány Tri vlake ( Orebić)

Apartmány Tri Vlake sa nachádzajú v meste Viganj neďaleko mesta Orebič na polostrove Peljeac a ponúkajú ubytovanie s kuchynským zariadením. K dispozícii je vám bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a parkovanie zadarmo. Na pláž je to len pár krokov. Všetky apartmány majú priestor na posedenie a TV a kompletne vybavenú kuchyňu s jedálenským stolom. Dom postavili moji rodičia po veľkej rezignácii po zničení starého rodinného domu pri zemetrasení v roku 1962, kde moji predkovia žili od dávnych čias. Z tohto dôvodu má dom zvláštny význam pre mňa a moju sestru. Jeho výhody sú: vzhľad a veľkosť prispôsobená miestnej architektúre, záhrady stredomorskej vegetácie obklopené, oplotený a kachľový dvor a apartmány vybavené pre naše potreby (umelecké obrazy, rodinné spomienky). Práca s ľuďmi bola mojím profesionálnym záujmom a teraz ju milujem - zavesiť si, pomôcť, pobaviť sa. Okrem toho milujem more, plachtenie a rybolov. Rád sledujem dobrý film, počúvam hudbu a tancujem.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Tri vlake

Od mora 10 m
Kapacita 8 osôb

Cena od 60 €

Rekreačný dom House Lido Orebic ( Orebić)

DOM-INTERIÉR: Rodinný dom s kapacitou 6+2 osôb. Kompletne zrekonštruovaný v roku 2011., obklopený stromami. 500 m od centra, v tichom prostredí, 30 m od mora, 30 m plaz, v slepej uličke, na vidieku, juhozápadná orientácia. Súkromné : pozemok 500 m2 (oplotený) so stromami, prírodná záhrada. 4-izbový dom 100 m2, útulné zariadenie: obývačka 16 m2, 1x pohovka pre 2 osoby, TV-satelit (LCD/LED), DVD prehrávač a klimatizácia. Výstup na balkón. Jedna dvojlôžková izba 16 m2. Výstup na balkón. Jedna dvojlôžková spálňa 15 m2. Jedna dvojlôžková izba 10 m2. Celý dom je len pre vás. ZVIERATÁ NIE SÚ POVOLENÉ. Rezervácia nie je povolená deťom do 20 rokov bez prítomnosti rodičov. KUCHYŇA: Otvorená kuchyňa, (4 platničky, rúra, sklokeramická varná doska), mikrovlnná rúra, chladnička a extra mini kuchynský blok (chladnička + 2 platničky). Wi-Fi: Internet (bezdrôtová LAN (WLAN) zdarma. KÚPEĽNE: Kúpeľňa so sprchou, bidetom, WC a samostatné WC/umývadlo. Elektrické kúrenie. Terasový nábytok. Vybavenie: detská postieľka. www.houselidoorebic.com Boli sme ocenení označenie Bezpečný pobyt v Chorvátsku, ktoré je zárukou, že sme prijali národné a medzinárodné zdravotné a bezpečnostné normy v súlade so smernicami predpísanými Svetovou radou pre cestovanie a cestovný ruch.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom House Lido Orebic

Od mora 30 m
Kapacita 8 osôb

Cena od 110 €

Apartmány Oasi d'Oro ( Orebić)

Apartmány "Oasi d'Oro" sa nachádzajú v rodinnom dome v Orebići na polostrove Pelješac. Novopostavené a štýlové apartmány sa nachádzajú medzi hlavnou cestou a pobrežnou promenádou v blízkosti hlavnej pláže Trstenica. Rezidencia ponúka súkromné parkovisko, klimatizované interiéry s Wi-Fi pripojením na internet a malý kútik na knihy. Všetky naše elegantné a vkusne zariadené apartmány majú balkón s výhľadom na more alebo na vrch Elias, kompletne vybavenú kuchyňu s umývačkou riadu, obývací / jedálenský kút so satelitnou TV s plochou obrazovkou a vlastnú kúpeľňu so sušičom vlasov. Hlavná pláž s plážovým barom, vinárstvami, reštauráciami, kaviarňami, obchodmi s potravinami, pekárňami, kioskom, obchodom so suvenírmi sú kúsok odtiaľto. Neďaleko môžu hostia navštíviť rôzne atrakcie, ako napríklad námorné múzeum a františkánsky kláštor, alebo si vychutnať športové aktivity ako futbal, tenis, minigolf, vodné skútre, windsurfing ...

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Oasi d'Oro

Od mora 50 m
Kapacita 22 osôb

Cena od 50 €

Apartmány Clementina sunrise Orebić ( Orebić)

Novopostavené apartmány Clementina východ slnka v Orebić, v blízkosti pláže, promenády, reštaurácií, pekární. Súkromné parkovisko, terasa s výhľadom na more. Apartmány sú vybavené WiFi, SAT TV, klimatizáciou, umývačkou riadu, sušičom vlasov, žehličkou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou, detskou postieľkou. Vitajte!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Clementina sunrise Orebić

Od mora 60 m
Kapacita 10 osôb

Cena od 50 €

Apartmány Villa Iva ( Orebić)

Plne vybavené apartmány Villa Iva, ktoré sa nachádzajú v prvom rade pri mori v Orebić na Pelješaci. Nachádza sa 20 metrov od krásnej pláže a 10 minút chôdze do centra. Vitajte!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Villa Iva

Od mora 20 m
Kapacita 18 osôb

Cena od 60 €

Apartmány Diana ( Orebić)

Apartmán pre 2-5 osôb, cca. 100 m od pláže. V centre obce, tichá lokalita. Má 2 spálne (každá izba má klimatizáciu), kuchyňa, TV so satelitným príjmom, bezdrôtové pripojenie, kúpeľňa. Balkón s výhľadom na more. Parkovisko. Odporúčané exkurzie z Orebic: ostrov Korčula, cca. 15 min jazdy loďou. Národný park Mljet, cca. 1h 30 minút jazdy loďou. Dubrovník, cca 120 km. Split, cca. 2 h 30 min katamaránom. V centre mesta, v blízkosti prístavu, ponúkame komfortné ubytovanie za prijateľnú cenu.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Diana

Od mora 100 m
Kapacita 5 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Mokalo ( Orebić)

V malej dedinke Mokalo, 3 km východne od Orebic na polostrove Pelješac sú naše apartmány. Dom je obklopený krásnou prírodou borovicového lesa, olivových hájov a známych vinohradov Postup. Pod týmto miestom sa nachádza jedna z najkrajších zátok na polostrove. Hostia sa môžu tešiť na bazén, ktorý sa nachádza 50 m od domu.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Mokalo

Od mora 100 m
Kapacita 14 osôb

Cena od 50 €

Apartmány Mirjana ( Orebić)

Apartmány Mirjana sa nachádza 250 m od pláže a centra (predajca, market, banka, pošta). Byt má kapacitu 6 + 2, 2 + 1 a 2 osoby.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Mirjana

Od mora 200 m
Kapacita 13 osôb

Cena od 30 €

Apartmán Tonci ( Orebić)

V byte je jedno poschodie domácnosti V celom byte s 80 metrov štvorcových plochy. K dispozícii sú dve spálne, obývacia izba s klimatizáciou, kuchyňa, kúpeľňa, veľká terasa, záhrada s grilom, ktorý môžete použiť aj zatienené parkovisko a pripojenie na internet v Hause. Tiež máme veľkú záhradu, kde môžu hrať vaše deti. S ohľadom na Mount St Elias ponúka príjemné prostredie pre dovolenku. Z terasy je pekný deň opaľovať alebo čítať knihu a užiť nočný pohľad na hviezdnej oblohy. Jeho veľmi ticho a kľud, tým pravým miestom pre dobitie batérie.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Tonci

Od mora 300 m
Kapacita 6 osôb

Cena od 40 €

Rekreačný dom Zlatko ( Orebić)

Dom Zlatko sa nachádza v malej dedinke Mokalo pri Orebiči, ktorá je ideálna pre pokoj a relaxáciu, zatiaľ čo svojou polohou na prehliadku chorvátskych perál: Dubrovník, Korčula, Národný park Mljet a polostrov Pelješac. Dom má dve spálne, obývačku, kuchyňu a kúpeľňu, kompletne zariadený a vybavený. K dispozícii je klimatizácia, umývačka riadu, práčka, mikrovlnná rúra, gril, terasa, vonkajšia sprcha .... krásna veľká záhrada 700 m2 s výhľadom na more a ostrov Korčula poskytuje ďalšie potešenie z vašej dovolenky. Pláž je 200 m mierny chodník. Parkovanie je v záhrade.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Zlatko

Od mora 200 m
Kapacita 6 osôb

Cena od 130 €

Apartmány Irena ( Orebić)

Apartmány sú vybavené pre príjemný pobyt. Hostitelia majú miestne produkty: víno, brandy a olivový olej. Vitajte hostí ako darčekové fľaše vína podľa vášho výberu. Ceny obchodovateľné.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Irena

Od mora 50 m
Kapacita 15 osôb

Cena od 30 €

Apartmány Ljiljana ( Orebić)

Naše ubytovanie je vhodné najmä pre skupiny alebo rodiny s deťmi. Orebič je ideálny pre ľudí, ktorí chcú dovolenku v tichom prostredí, ale aj pre tých, ktorí majú radi aktívnejšiu dovolenku. Hostia v Orebiči majú možnosť navštíviť a preskúmať neďaleké ostrovy. Nachádzame sa v centre Orebiča a všetok potrebný obsah je dostupný pešo. Pláž je vzdialená len pár minút chôdze. Vo vzdialenosti 50m je obchod, pekáreň, lekáreň, kaviareň a rýchle občerstvenie. A v blízkosti sú ďalšie zariadenia, ako sú reštaurácie a ďalšie aktivity. Dom sa nachádza v tichej ulici, s výhľadom na more, záhradu a ulicu. DOLE - Veľkosť bytov je 61 m2 + terasa 16 m2 + balkón 7 m2. Terasa je v prírodnom tieni s oddychovou zónou (vonkajší nábytok a ležadlo) a jedálenským stolom. Apartmán má kúpeľňu, 2 spálne, jedálenský kút a kuchyňu. K dispozícii je tiež bezplatné parkovisko, klimatizácia, satelitná TV, Wi-Fi a plne vybavená kuchyňa. UP - Byt má 61 m2 + terasa 4 m2 + balkón 7 m2. Terasa a balkón sú zastrešené markízami pre potrebný tieň a vybavené vonkajším nábytkom. Apartmán má kúpeľňu, 2 spálne, jedálenský kút a kuchyňu. Zahŕňa tiež bezplatné parkovisko, klimatizáciu, satelitnú TV, Wi-Fi a plne vybavenú kuchyňu.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Ljiljana

Od mora 70 m
Kapacita 8 osôb

Cena od 100 €

Apartmány Eva i Iva ( Orebić)

Dva nové, moderné apartmány (Eva a Iva) sa nachádzajú v pokojnej oblasti Orebić, 5 minút chôdze od pláže. Sú situované na prvom poschodí súkromného domu s terasou a balkónom s výhľadom do záhrady a na hory. Ponúkame bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné parkovisko a gril. Ideálne pre rodinu s deťmi alebo dva páry. Pre väčšie skupiny (8-10 osôb) si môžete rezervovať oba apartmány a užiť si spoločnosť na veľkej terase. Apartmány majú vlastný vchod. Každý apartmán je klimatizovaný a má kuchyňu s obývacou izbou, 2 spálne a 2 kúpeľne so sprchovacím kútom. V kompletne vybavenej kuchyni nájdete varnú dosku, chladničku, umývačku riadu a kuchynský riad. Každý apartmán ponúka aj práčku a TV s plochou obrazovkou so streamovacími službami.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Eva i Iva

Od mora 200 m
Kapacita 10 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Nikolica ( Orebić)

Naše apartmány sú umiestnené pri mori a slúžia ako skvelý odrazový bod pre outdoorových nadšencov, ktorí túžia po plávaní, pešej turistike, bicyklovaní a ďalších aktivitách v okolí. Naše komfortné apartmány sú obklopené stredomorskou vegetáciou a poskytujú pokoj a pohodu pre váš úplný odpočinok. Vo vnútri každého luxusného apartmánu nájdete moderné zariadenie, kúpeľňu so sprchovacím kútom a práčkou, plne vybavenú kuchyňu s umývačkou riadu, klimatizáciu, WiFi, SAT-TV a terasu s úchvatným výhľadom. Medzi ďalšie výhody apartmánov Nikolica Luxury Apartments patrí jedno parkovacie miesto na apartmán a vonkajší bazén a ležadlá. K dispozícii máme aj sprchu pred domom, na záhrade a gril na veľkej terase, aby ste mohli grilovať a vychutnávať si spolu. Vzdialenosť od mora a pláže je 40 m a od reštaurácie je 20 m. Vzdialenosť od dopravnej cesty je 4 km.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Nikolica

Od mora 50 m
Kapacita 60 osôb

Cena od 60 €

Turistický sprievodca - Orebić

Orebić  - Erb Orebić je prístavné mesto námorníkov a známe turistické miesto na Dubrovník-Neretva, Chorvátsko. Nachádza sa na polostrove Pelješac v ideálnym miestom pre Vašu dovolenku. Keď prídete na dovolenku v Orebic a prenajať byt alebo miestnosť v súkromnom ubytovaní, si môžete vychutnať kúpanie, opaľovanie, turistika, navštíviť námorné múzeum a františkánsky kláštor s jednou z najkrajších pohľadov na Stredozemné more. Orebić je priamo cez úžinu od známeho mesta Korčula. Trajekty do mesta a ostrova Korčula spúšťať často, a to je veľmi vhodné na návšteve tohto starobylého mesta. Orebić bol pomenovaný po rodine, ktorá prestaval zámok vnútri hradiska v 1586. roku. V priebehu 19. storočia, Orebić malo 17 z najdôležitejších námorných kapitánov v Rakúsku-Uhorsku, a preto je tiež nazývaný mestom námorníkov. Cestovný ruch je jedným z hlavných odvetviach hospodárstva a hlavným zdrojom príjmov pre miestne obyvateľstvo, a to najmä v letných mesiacoch. Dnes turisti z Maďarska, Nemecka a Talianska často navštíviť toto krásne mesto. Orebič je miesto, kde máte istotu, že oddýchnuť a dobiť batérie pre nadchádzajúce výzvy! Apartmány Orebic. Ubytovanie v súkromí Orebić - získať priamy kontakt s majiteľmi ubytovanie rodiny! Vitajte na Orebić!

Orebić Predpoveď počasia