Apartmány a ubytovanie v súkromí Korčula - Korčula

Korčula je historické opevnené mesto na chránenom východnom pobreží ostrova Korčula. Staré Mesto je obklopené hradbami a staré kamenné uličky sú usporiadané tak, aby umožnili voľný pohyb vzduchu, ale zároveň ako ochrana proti silným vetrom. Korčula je postavený ako silný pevnosť na ostrohu, ktorá dohliada na úzky prieliv medzi ostrovmi Korčula a polostrova Pelješac. Stavebné za hradbami bol zakázaný až do 18. storočia,...

Zoradiť podľa:

Apartmány Mak

Korčula - Korčula

Od mora 10 m
Kapacita 15 osôb

od 30 €

Rekreačný dom Villa Kastel

Korčula - Korčula

Od mora 100 m
Kapacita 8 osôb

od 150 €

Rekreačné domy Nevenka

Korčula - Korčula

Od mora 20 m
Kapacita 8 osôb

od 40 €

Apartmány Villa CEBALO

Korčula - Korčula

Od mora 10 m
Kapacita 20 osôb

od 54 €

Apartmány Duhović

Korčula - Korčula

Od mora 10 m
Kapacita 20 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Bradley Račišće

Korčula - Korčula

Od mora 20 m
Kapacita 5 osôb

od 42 €

Apartmány Iris

Korčula - Korčula

Od mora 300 m
Kapacita 5 osôb

od 60 €

Apartmány Lilly

Korčula - Korčula

Od mora 350 m
Kapacita 4 osôb

od 40 €

Robinsonova turistika Šime

Korčula - Korčula

Od mora 10 m
Kapacita 16 osôb

od 40 €

Apartmány Milea

Korčula - Korčula

Od mora 10 m
Kapacita 7 osôb

od 36 €

Apartmán Svalina

Korčula - Korčula

Od mora 100 m
Kapacita 4 osôb

na vyžiadanie

Apartmán Sirius

Korčula - Korčula

Od mora 300 m
Kapacita 8 osôb

od 50 €

Apartmány Vejo

Korčula - Korčula

Od mora 500 m
Kapacita 40 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Maja

Korčula - Korčula

Od mora 70 m
Kapacita 3 osôb

od 35 €

Robinsonova turistika Robinzon vila sa bazenom

Korčula - Korčula

Od mora 10 m
Kapacita 8 osôb

od 50 €

Rekreačné domy KAMENA VILA PORED MORA

Korčula - Korčula

Od mora 10 m
Kapacita 9 osôb

od 90 €

Apartmány Mak ( Korčula - Korčula)

Strávte pokojnú dovolenku na ostrove Korčula, v malej dedinke Kneza 10 km od mesta Korčula. Vychutnajte si ticho a tieň stromov ďaleko od mestského ruchu. Ponúkame vám 3 apartmány s výhľadom na more, iba 25 metrov od pláže. Apartmán Ana pre 2 + 1 osoby 35 m2 s terasou 40 m2. Katarína - dvojizbový byt pre 4 + 1 osoby 45 m2 s terasou 40 m2. Marijana - apartmán s tromi spálňami a obývacou izbou pre 6 + 2 osoby 120 m2 s terasou 60 m2. Parkovisko, mólo, gril, internet. Vitajte vo Villa-MAK !!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Mak

Od mora 10 m
Kapacita 15 osôb

Cena od 30 €

Rekreačný dom Villa Kastel ( Korčula - Korčula)

Kastel - castrum - stredoveký dom odhodlaný brániť sa pred útokmi. Vďaka hrubým kamenným stenám a podlahe samostatných poschodí je hrubá kamenná klenba s úzkym otvorom pre posuvný rebrík, uľahčuje obranu proti útočníkom. Villa Kastel - v kategórii štyroch hviezdičiek (****) bola prerobená a rozšírená v stredovekom castre. Villa Kastel v kategórii 4 hviezdičky (****) od mesta Korčula je vzdialená 4 km od pláže, 100 m od najbližšej reštaurácie 70, 150 a 400 m a 150 m od obchodov. K dispozícii sú štyri dvojlôžkové izby (dve s klimatizácia, jedna s terasou, druhá s balkónom), 2 kuchyne, 4 kúpeľne s WC, obývacia izba s krbom, satelitnou TV a bezdrôtovým pripojením na internet a izba s biliardovým stolom. Rozloha pozemku je 5 000 m2 tienistého severného a južného dvora (každý 100 m2), vysoká terasa 30 m2, bazén 30 m2, kaplnka. John, časopis, gril, zatienené parkovisko a olivový háj.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Villa Kastel

Od mora 100 m
Kapacita 8 osôb

Cena od 150 €

Rekreačné domy Nevenka ( Korčula - Korčula)

Dom sa nachádza v zátoke, 3 km od centra mesta Korčula. Je možné si prenajať dom ako celok alebo bytu 4 + 1. Prízemie nemá žiadne schody a je vhodný pre vozíčkarov. Dom sa skladá zo 4 spální, 2 kuchyne, 2 kúpeľne, 2 terasy. Ceny sú orientačné a presné ceny sú k dispozícii na vyžiadanie. Požičiavame od 01.05.-01.10. Vitajte!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačné domy Nevenka

Od mora 20 m
Kapacita 8 osôb

Cena od 40 €

Apartmány Villa CEBALO ( Korčula - Korčula)

Apartmány CEBALO sa nachádzajú a hlboko schované v malebnej zátoke Vrbovica, asi 4 km od centra mesta Korčula. (Pozri schému cesty). Len niekoľko domov v zátoke, obklopených kopcami a lesmi a miestnou cestou bez väčšej premávky nad apartmánmi umiestnenými na niekoľkých terasovitých úrovniach ponúkame každému hosťovi nevyhnutné ticho na neopakovateľnú dovolenku. Apartmány sú vzdialené 10 - 20 metrov od "súkromnej" štrkovej a pieskovej pláže chránenej proti silnejšiemu vetra s postupnou hĺbkou mora; Ideálne miesto na plávanie detí. Nad apartmánmi, po ceste, sa nachádza kryté súkromné ​​parkovisko, zatiaľ čo tam je mólo na kotvenie lodí. Informácie o cestách a cestách vedúcich do vzdialenosti jedného kilometra od reštaurácií a obchodov nájdete v apartmánoch. Informácie o lodných linkách, exkurziách, lekároch, večernej zábave v meste, možnostiach prenájmu bicyklov, mopedov, áut a lodí v meste. Apartmány sú vybavené všetkým potrebným vybavením a vybavením pre pohodlné bývanie. Voľný WiFi internet vo vnútri i mimo apartmánov na pláži.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Villa CEBALO

Od mora 10 m
Kapacita 20 osôb

Cena od 54 €

Apartmány Duhović ( Korčula - Korčula)

Villa Duhović - apartmány priamo pri mori 3 + 1, 2 + 0, 2 + 1, 6 + 0, 4 + 0 osôb - veľmi tichá zátoka - Tri žala Vila sa nachádza v pokojnej zátoke, cca. 5 km od centra mesta. Priamo prichádza na súkromnú pláž 15 metrov od bytu, ktorý je výhradne pre hostí vily. Vila sa nachádza v odľahlej oblasti a v okolí nie sú žiadne susedné domy. Obklopený zeleňou, vtáčou piesňou a morom. Súkromné ​​parkovisko.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Duhović

Od mora 10 m
Kapacita 20 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Bradley Račišće ( Korčula - Korčula)

Apartmán A4-Nikola sa nachádza na druhom poschodí rodinného domu v centre mestečka Račišće, 12 km od mesta Korčula. Skladá sa z dvoch izieb s dvoma manželskými (manželskými) posteľami a jednou prístelkou, kuchyne a obývacej izby s rozkladacou pohovkou a kúpeľne s vaňou a práčkou. Na severnej strane je balkón 16 m 2 s výhľadom na more a do centra a na južnej strane balkón 6 m2 s výhľadom do záhrad. Kapacita je 4 osoby, jedna ďalšia osoba na prístelke a jedna osoba na rozkladacej pohovke.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Bradley Račišće

Od mora 20 m
Kapacita 5 osôb

Cena od 42 €

Apartmány Iris ( Korčula - Korčula)

APARTMÁNY IRIS ARE sa nachádzajú v meste Korčula, ale mimo centra starého mesta. V blízkosti mora sa za 3 minúty dostanete na pláže. Parkovanie je zabezpečené, ale auto nie je potrebné. Apartmány Iris ponúkajú úplne samostatný priestranný apartmán s jednou spálňou a štúdio. Jeden apartmán je na západnej strane domu, budete sa tešiť na súkromie, pretože ostatné vstupy sú z východnej strany. K dispozícii je tiež malá súkromná záhrada a vonkajšia plocha so záhradným nábytkom pod pergolou. K dispozícii je spálňa s manželskou posteľou s klimatizáciou a stropným ventilátorom. Kúpeľňa so sprchou. Balkón so stolom a stoličkami, kde môžete obedovať alebo jednoducho odpočívať. Plne vybavená kuchyňa (sporák, rúra, chladnička, mraznička, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, kávovar, kuchynské potreby) s jedálňou a obývacou časťou, kde je rozkladacia pohovka. STUDIO APARTMENT je priestranný a pohodlný, je ideálny pre pár, má plne vybavenú kuchyňu a jedálenský kút, manželskú posteľ a samostatnú gauč na chill out, priestranný šatník. Kúpeľňa s vaňou. K dispozícii sú posteľná bielizeň a uteráky. WIFI je zadarmo a neobmedzený cez byt a vonku. IDEAL základňa na prechádzku po meste Korčula a blízkych plážach. V letnej sezóne sa môžete dostať do centra mesta do 5 minút vodnou taxi. Z móla pod hotelom môžete tiež začať na každý deň plávať v jednom z neobývaných ostrovčekov s krásnymi plážami ako Badija alebo Vrnik.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Iris

Od mora 300 m
Kapacita 5 osôb

Cena od 60 €

Apartmány Lilly ( Korčula - Korčula)

Štúdiový apartmán v Korčule, 350 m od pláže, s terasou, vhodný pre 2 osoby bez detí, plne vybavený, s TV, AC a Wi-Fi. K dispozícii je bezplatné parkovisko pred budovou. Veľký supermarket je veľmi blízko. Do centra mesta trvá 25 minút chôdze, 10 minút taxíkom od hotelovej pláže. Tiché útulné miesto

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Lilly

Od mora 350 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 40 €

Robinsonova turistika Šime ( Korčula - Korčula)

Naše apartmány sa nachádzajú v blízkosti starého mesta Korčula, iba 15 km od krásnej zátoky Pupnatska luka. Ak hľadáte byty ďaleko od hluku mesta a chcete pokoj a ticho, potom sú naše apartmány pre vás tou správnou voľbou. Zátoka Pupnatska luka sa nachádza v chránenej časti ostrova a nemá žiadnu infraštruktúru, ale apartmány sú poháňané slnečnou energiou dostatočnou na osvetlenie, nabíjanie mobilných telefónov, notebookov atď. Vedľa bytu je vonkajšia sprcha vyhrievaná slnečným žiarením. energie, a pod bytom je malá súkromná pláž, takže more je od bytu len pár krokov. Najkrajšia piesočnatá pláž na ostrove sa nachádza 40 metrov od apartmánu. Všetky apartmány majú vlastné terasy s výhľadom na more a krásnu pláž, dve spálne, vybavenú kuchyňu s plynovým sporákom a chladničkou a kúpeľňu (WC a sprchovací kút). Vonkajší gril sa nachádza hneď vedľa apartmánu.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Robinsonova turistika Šime

Od mora 10 m
Kapacita 16 osôb

Cena od 40 €

Apartmány Milea ( Korčula - Korčula)

Apartmány (2 + 1 a 4) sú umiestnené v krásnej zátoke Žrnovska Banja 3,5 km od mesta Korčula a len 5 metrov od mora. Majú parkovisko a kotvisko. Kamienková pláž v blízkosti apartmánov. Apartmán (2 + 1) má jednu spálňu pre 2 osoby s možnosťou prístelky pre tretie osoby (45 m2 a 20 m2 terasa), má stropný ventilátor. Apartmán (4) má dve spálne pre 4 osoby (75 m2 a terasa 20 m2) sú vybavené klimatizáciou. Každá terasa má výhľad na more. V blízkosti sú reštaurácie a obchody.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Milea

Od mora 10 m
Kapacita 7 osôb

Cena od 36 €

Apartmán Svalina ( Korčula - Korčula)

Ponúkame nový byt v tichej časti mesta Korčula, ideálne pre dovolenku. V byte sú dve dvojlôžkové izby, kúpeľňa, jedáleň, kuchyňa a terasu. V byte je klimatizované, internetové pripojenie. Vzdialenosť od mora je 100 metrov, a 1,5 km od historického centra mesta (15 minút chôdze). Supermarket a autobusová zastávka neďaleko.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Svalina

Od mora 100 m
Kapacita 4 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmán Sirius ( Korčula - Korčula)

Apartmán: 2 spálňami (Postele: 5-6). Byty: s terasou. Výhľad do záhrady. Parkovanie zadarmo. Kuchyňa s: kuchynský riad. Chladničky. Rúra. Sporák. Práčka. Populárne zariadenia: Rodinné izby * Zvieratá sú povolené

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Sirius

Od mora 300 m
Kapacita 8 osôb

Cena od 50 €

Apartmány Vejo ( Korčula - Korčula)

Izby a apartmány, 500 m od mora, polpenzia, parkovanie, internet, klimatizácia, skvelé jedlo a kompletný servis. Pre podrobnosti, navštívte naše webové stránky alebo nám napíšte.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Vejo

Od mora 500 m
Kapacita 40 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Maja ( Korčula - Korčula)

Ponúkame Vám pôvabný apartmán v kľudnej časti zálivu Žrnovska Banja na severnej strane Korčuly. Najbližšia pláž a 2 reštaurácie sú vzdialené 70 m, malý trh 100 m, a 3 km staré mesto Korčula. Ľahko sa zamilujete do najkrajšieho zálivu na ostrove Korčula, Žrnovskej Banje a niekoľkých rôznych pláží. Poloha je ideálna, pretože sa môžete dostať k ďalším známym zátokám ako Orlanduša, Vaia, Samograd, Bačva, Pupnatska luka, Rasohatica a Lumbarda. Byt má spálňu s manželskou posteľou 140x200 cm a futon v obývacej izbe pre tretiu osobu alebo 2 deti. Má vlastnú kúpeľňu, kuchyňu a záhradu s čiastočným výhľadom na more. Kuchyňa je kompletná s hrncami. Môžete si vychutnať prechádzku starým mestom s bohatými historickými rekordmi a hlbokou tradíciou, vychutnávanou v prekrásnych zálivoch s krištáľovou vodou, čerstvými rybami a víno. Zrnovská Banja je záliv s modernými rodinnými vilkami, trhy, niekoľkými reštauráciami a je tu aj možnosť prenájom lodí a bicyklov, ako aj organizované výlety loďou do okolia. Pláž v Žrnovskej Banje je kamienková a v bezprostrednej blízkosti sú Orlanduša, Medvidnjak, Vaia, Samograd, Bačva, Pupnatska prístav, Rasohatica, panenské zátoky Pavia Luky, kde nájdete pokojné miesto a vychutnajte si krásnu stredomorskú krajinu a krištáľovo čisté more , KORČULA Staré mesto je stredoveké opevnené mesto nachádzajúce sa na oválnom jamku krajiny, ktorá je hlboko orientovaná na Pelješacskom kanáli.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Maja

Od mora 70 m
Kapacita 3 osôb

Cena od 35 €

Robinsonova turistika Robinzon vila sa bazenom ( Korčula - Korčula)

Budete mať svoj vlastný raj, pretože apartmán sa pokojne nachádza na južnej strane ostrova Korčula v zátoke Rasohatica. Apartmán s dvoma spálňami sa nachádza v hornom poschodí domu, v prízemí sú dva ďalšie apartmány. Apartmán je navrhnutý v robinsonskom štýle: jednoduché zariadenie, elektrická energia a príprava teplej vody so solárnou energiou (220 V), sporák a chladnička s propánovým plynom vám dáva pocit, že ste v skrytej perle. Stačí sa tešiť na súkromnej pláži 10 m od domu alebo v súkromnom bazéne s morskou vodou :)

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Robinsonova turistika Robinzon vila sa bazenom

Od mora 10 m
Kapacita 8 osôb

Cena od 50 €

Rekreačné domy KAMENA VILA PORED MORA ( Korčula - Korčula)

Užite si relaxačné, bezpečné a súkromné ​​zážitky na severnom pobreží ostrova Korčula. Dom má krásny panoramatický výhľad a nachádza sa pozdĺž mora. Keď prídete sem, zamilujete sa do tohto miesta a jeho krištáľovo čistého mora, vzdialeného 10 m od domu, mierneho podnebia a bohatého kultúrneho dedičstva. Dva apartmány sú pohodlné pre 8 max 9 osôb. Každá má kuchyňu, obývaciu izbu, kúpeľňu, 2 spálne 60 m2 terasu, bezplatné WiFi, vonkajšie kamenné gril. Súkromná pláž je pár krokov. Užite si to :)

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačné domy KAMENA VILA PORED MORA

Od mora 10 m
Kapacita 9 osôb

Cena od 90 €

Turistický sprievodca - Korčula - Korčula

Korčula - Korčula  - Erb Korčula je historické opevnené mesto na chránenom východnom pobreží ostrova Korčula. Staré Mesto je obklopené hradbami a staré kamenné uličky sú usporiadané tak, aby umožnili voľný pohyb vzduchu, ale zároveň ako ochrana proti silným vetrom. Korčula je postavený ako silný pevnosť na ostrohu, ktorá dohliada na úzky prieliv medzi ostrovmi Korčula a polostrova Pelješac. Stavebné za hradbami bol zakázaný až do 18. storočia, kedy prešiel nebezpečenstvo útokov na mesto. historických pamiatok mestskej zahŕňa centrálnu databázu katedrálu svätého Marka (postavený v románsko-gotickom slohu v 1301 až 1806), františkánsky kláštor s krásnym benátskej gotickou krížovou chodbou zo 15. storočia, radnica, palác niekdajších benátskych guvernérov, potom palác miestneho obchodného kráľovskej rodiny z 15. a 16. storočia a masívne mestské hradby a veže. Jeden z najväčších turistických atrakcií je rodiskom z najväčších a najznámejších cestujúci a prieskumníci všetkých čias - Marco Polo, ktorý sa narodil v roku 1254 v starom meste Korčula. Mesto Korčula má celkom 5,634 obyvateľov. Obyvatelia Korčula je stále účelom udržiavanie starých ľudových cirkevné obrady a tanec s mečmi - slávnu Moreška, siahajúce až do stredoveku. V minulosti Moreška sa tancuje iba pri zvláštnych príležitostiach, ale v dnešnej dobe tento tanec sa koná dvakrát týždenne, väčšinou pre zvedavé turistov. Okrem hotelové ubytovanie mesta Korčula ponúka oveľa lacnejšie ubytovanie v súkromných domoch. Vyhľadávať prostých apartmány a izby v Korčula. Vitajte na Korčula!

Korčula - Korčula Predpoveď počasia