Apartmány a ubytovanie v súkromí Kućište

Kučište je malé turistické letovisko v Dubrovnik-Neretva v Chorvátsku. To sa nachádza na južnej strane polostrova Pelješac, asi 6 km západne od Orebic. V Kuciste žije len asi 200 stálych obyvateľov, ktorí sú popri rybárčenie zaoberá hlavne v oblasti cestovného ruchu. V blízkosti mesta je obľúbené letovisko Perna s hotelovým komplexom a tábor. Napriek tomu väčšina ubytovacích zariadení sa nachádza v súkromnom rodinnom...

Odporúčané apartmány a súkromné ubytovanie Kućište

Zoradiť podľa:

First minute ponuka

Apartmány Orsula - Pelješac

Kućište

Od mora 30 m
Kapacita 13 osôb

od 35 €

Apartmán Vesna

Kućište

Od mora 100 m
Kapacita 4 osôb

na vyžiadanie

Apartmán Mirjana Perna

Kućište

Od mora 10 m
Kapacita 10 osôb

od 74 €

Apartmán Marko

Kućište

Od mora 30 m
Kapacita 6 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Jurković

Kućište

Od mora 10 m
Kapacita 16 osôb

od 30 €

Apartmán Kučište-Viganj

Kućište

Od mora 10 m
Kapacita 3 osôb

od 35 €

Apartmány Srsen - Kuciste

Kućište

Od mora 100 m
Kapacita 2 osôb

od 40 €

Apartmány Matko

Kućište

Od mora 10 m
Kapacita 12 osôb

na vyžiadanie

Apartmán Iva

Kućište

Od mora 40 m
Kapacita 2 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Orsula - Pelješac ( Kućište)

Na prízemí apartmán 4 osoby (2 + 2) 35 m + 35 m terasa. Skladá sa z dvoch samostatných spální s posteľou pre dve osoby (180 x 200), kúpeľne, kuchyne a terasy s výhľadom na more a ostrov Korculu. Apartmán je pohodlný, plne vybavený: klimatizácia, satelitná TV a internet. + Letná kuchyňa. V cene je zahrnutý: internet, klimatizácia, rekreačný poplatok a parkovacie miesto pre vaše auto. Apartmán na prvom poschodí 6 osôb (2 + 2 + 2) 53 m + 13 m balkónová terasa + Skladá sa z troch samostatných spální s posteľou pre dve osoby (180 x 200) + jednolôžková izba, kúpeľňa, kuchyňa, balkón s výhľadom na more a ostrov Korčula a terasa s výhľadom na more a ostrov Korčula. V cene je zahrnutý: internet, klimatizácia, rekreačný poplatok a parkovacie miesto pre vaše auto. Byt je pohodlný, plne vybavený: klimatizácia, satelitný TV a internet. + Letná kuchyňa na prízemí. Prízemný apartmán pre 2 osoby (2 + 0) 17 m + 12 m terasa Spálňa s manželskou posteľou, kuchyňa, TV, Wi-Fi, klimatizácia, kúpeľňa s WC, chladnička, terasa, gril. Byt je pohodlný, plne vybavený: klimatizácia, satelitný TV a internet. Je vzdialený 40 metrov od pláže, 300 metrov od miestnych obchodov, pošty a reštaurovania. V cene je zahrnutý: internet, klimatizácia, rekreačný poplatok a parkovacie miesto pre vaše auto.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Orsula - Pelješac

Od mora 30 m
Kapacita 13 osôb

Cena od 35 €

Apartmán Vesna ( Kućište)

Byt sa nachádza v starom kamennom dome v obci bývanie na polostrove. Village bývanie je starý kapitáni umiestniť na dalmatínskom pobreží, pod sv. Ilija. Je to ideálne miesto pre tých, ktorí majú radi turistiku, prechádzky, návštevy starovekých dedín. Ak chcete pokojnú dovolenku bez davov a krik v strediskách potom si vybrať správne miesto pre dovolenku. Vzdialené od mora a kamienkové pláže 100 metrov. Prístupová cesta dom sa nachádza 100 metrov od hlavnej cesty. Môže sa pochváliť výhľadom na mesto Korčula, mesta a ostrova Korčula a početné ostrovčeky. Skladá sa z kuchyne, obývacia izba, dve dvojlôžkové spálne, kúpeľňa s WC, samostatné WC, práčka, dve terasy (jedna na ktoré sa vzťahujú), parkovisko a vonkajší gril. Byt je klimatizovaný, má voľný prístup k internetu a satelitný TV.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Vesna

Od mora 100 m
Kapacita 4 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmán Mirjana Perna ( Kućište)

Apartmány Perna Mirjana

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Mirjana Perna

Od mora 10 m
Kapacita 10 osôb

Cena od 74 €

Apartmán Marko ( Kućište)

Apartmány Marko sa nachádzajú v malej dedine neďaleko Perna Orebič na polostrove Pelješac. Tieto apartmány sú umiestnené v idylickom mieste, takže sú len 30 metrov od pláže, 2 km od centra mesta Orebič, 300 m od malého supermarketu a 50 z dvoch príjemných reštaurácií s výhľadom na more. Neďaleko sú tiež surfovanie školy, kde si môžete požičať vybavenie na windsurfing .. Všetky apartmány sú umiestnené v novo postavený (2006), moderné a dobre vybavený dom s krásnym výhľadom na kanál Pelješac a starého mesta Korčula (ostrov Korčula ). Dom má 7 apartmánov .. Pre viac informácií nás prosím kontaktujte.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Marko

Od mora 30 m
Kapacita 6 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Jurković ( Kućište)

Apartmány Jurkovic sa nachádzajú na malom mieste zvanom Perna na polostrove Pelješac. Apartmány sa nachádzajú na idylickom mieste, priamo pri mori, 2 km od centra mesta, 500 m od najbližších obchodov a 100 m od reštaurácie. Apartmány sa nachádzajú v novom a modernom dome s krásnym výhľadom na kanál Pelješac a ostrov Korčula a na staré mesto Korčula. Dom má vlastné veľké parkovisko. Všetky apartmány sú vybavené toaletou, kuchyňou, terasou s krásnym výhľadom, klimatizáciou a TV a satelitným programom. Vitajte v apartmánoch Jurkovic!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Jurković

Od mora 10 m
Kapacita 16 osôb

Cena od 30 €

Apartmán Kučište-Viganj ( Kućište)

Apartmán Petkovic, vo vlastníctve rodiny Petković, sa nachádza v Kuciste (Dubrovnik-Neretva). Ubytovanie sa nachádza 50 m od pláže a 100 m od centra. Jedna ubytovacia jednotka je vhodná pre minimálne 2 a maximálne 3 osoby. Hostia majú k dispozícii: balkón / terasa, záhradný plot, príbory a riad, SAT-TV, prístup k internetu, kúrenie, posteľná bielizeň, uteráky, detská postieľka, detská stolička, gril, vonkajšia sprcha. Zvláštne opatrenia zahŕňajú: príprava špecialít, príprava raňajok, vyrábať z vlastnej záhrady, olivový olej, víno, Grapa, sezónne zber, horolezectvo a turistiku, športové a rekreačné aktivity, adrenalínu a extrémnych športoch, jazdy loďou, windsurfing, veslovanie (pláž kanoe , kanoe, kajak), požičovňa skútrov, bicyklov (horských bicyklov), prevod vozidla, Kotva na čln, zmenáreň, masáže, kaderníctvo či kozmetička služby, stráženie detí (na stráženie). Adresa: Kučište 107, 20267 Kučište, Chorvátsko, telefón: +385 99 7948974 (chorvátsky, anglicky, slovinsky), 385 98 786894 (chorvátsky, slovinsky), 385 98 427029 (chorvátsky, anglicky, nemecky, slovinsky, francúzsky). • mini-kuchyňa, jedáleň, spálňa 1 (2 os.), Kúpeľňa, ďalšie WC, balkón / terasa, parkovanie za usporiadanie, záhradný plot • sporák (plyn / výkon), prístelka (1 os., Spálňa), mini -fridge, mikrovlnná rúra, príbory a riad, Sat-TV, prístup k internetu, klimatizácia za príplatok, ventilátor, kúrenie, anti-sietí proti hmyzu, posteľná bielizeň, uteráky, sušič vlasov, sprchovací kút, práčka za usporiadanie, detská postieľka, stoličky, gril, vonkajšia sprcha • ceny sú orientačné v € za deň, zľava pri dlhšom pobyte, turistická taxa nie je zahrnutá v cene, bez prístupu pre vozíčkarov, domáce zvieratá sú povolené za poplatok

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Kučište-Viganj

Od mora 10 m
Kapacita 3 osôb

Cena od 35 €

Apartmány Srsen - Kuciste ( Kućište)

Apartmány Srsen sa nachádzajú v meste Kućište, adresa Kučište 158. Dva rovnaké apartmány s rozlohou 25 m² na prízemí majú terasu s krásnym výhľadom na more, ostrov Korčula a kanál Pelješac. Každý apartmán má jednu spálňu s manželskou posteľou o veľkosti 1,40 mx 2,00 m. Naši hostia majú k dispozícii aj klimatizáciu, internet a TV so satelitným príjmom. Kuchyňa s jedálenským stolom čiastočne: Mikrovlnná rúra a kávovar a chladnička s čiastočným mrazením sú pre našich hostí predpovedané tekodje. Toalety s toaletou a časť pre sprchu a terasa s vonkajším posedením a výhľadom do záhrady a na more sú priamym zložením týchto apartmánov. Parkovanie v dome.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Srsen - Kuciste

Od mora 100 m
Kapacita 2 osôb

Cena od 40 €

Apartmány Matko ( Kućište)

Apartmány Matko Nachádzame sa v Pelješac, Kučište Prvý rad do mora s výhľadom na Korčulu Apartmány majú veľké parkovisko v tieni, sú vybavené wf, satelitná TV, kuchyňa, spálňa, WC, klimatizácia, terasa s výhľadom na more a Korčula. Pri všetkých otázkach sme vám k dispozícii Vitajte v apartmánoch Matko

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Matko

Od mora 10 m
Kapacita 12 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmán Iva ( Kućište)

Tento krásny nový apartmán sa nachádza v pokojnom prostredí pri vchode do Kučište, len 2 km od Orebića na polostrove Pelješac. Nachádza sa v centre mesta v prízemí rodinného domu, asi 20m2. Skladá sa z dvojlôžkovej postele, obývacej časti s kuchyňou a toaletou. Pred apartmánom je nádvorie cca 5 m2 s krásnym výhľadom na more. Apartmán je vybavený klimatizáciou, TV a internetom a hostia majú k dispozícii gril v prednej časti domu a majú k dispozícii parkovisko pre vozidlo. Byt je vzdialený 80 metrov od mora a od supermarketu, pošty, reštaurácií a kaviarní asi 100 metrov od hotela. Ihneď pod domom je tiež loď, ktorá jazdí niekoľkokrát denne do mesta Korčula. Osobitnou výhodou pre milovníkov surfovania je blízkosť "surfovacej zóny", ktorá má niekoľko škôl a stredísk na prenájom vybavenia pre windsurfing a kitesurfing. Byt je vzdialený 100 m od centra. V centre je obchod, pošta, reštaurácia a kaviareň. Tiež v okruhu 1 km je surfová zóna, kde môžete surfovať, rovnako ako požičiavať surfové vybavenie, bicykle, kanoe ... lodný dok pre Korčulu je vzdialený len 40 m od apartmánu.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Iva

Od mora 40 m
Kapacita 2 osôb

Cena na vyžiadanie

Turistický sprievodca - Kućište

Kućište  - Erb Kučište je malé turistické letovisko v Dubrovnik-Neretva v Chorvátsku. To sa nachádza na južnej strane polostrova Pelješac, asi 6 km západne od Orebic. V Kuciste žije len asi 200 stálych obyvateľov, ktorí sú popri rybárčenie zaoberá hlavne v oblasti cestovného ruchu. V blízkosti mesta je obľúbené letovisko Perna s hotelovým komplexom a tábor. Napriek tomu väčšina ubytovacích zariadení sa nachádza v súkromnom rodinnom ubytovanie v ktorého pohostinní majitelia poskytujú útulné izby a apartmány. Aj keď malé mesto, to je známa pre svoje piesočné pláže, husté tieni borovíc, čistú vodu, reštaurácie a taverny s miestnymi špecialitami a slávnych vína z polostrova Pelješac. To všetko poskytuje ideálne podmienky pre príjemnú a pohodlnú rodinnú dovolenku. Svojou polohou a trvalé letných západné vetry kanála Pelješac medzi ostrovmi Korčula a polostrova Pelješac, Kucista je ideálny pre surfovanie. Neďaleko Kucista je mesto Orebič, ktorý je ideálny pre večerné prechádzky pozdĺž pobrežia. Odporúčame výlet do neďalekého historického mesta Korčula, kde sa v starom meste môžete zažiť pravú atmosféru minulých storočí. Milovníci aktívnej dovolenky a prírody môžete vychutnať pešiu turistiku a horolezectvo k najvyšším vrcholom Pelješac Eliáša vo výške 960 metrov nad morom, ktorá ponúka úchvatný výhľad na ostrovy Korčula, Vis, Mljet a celý Dubrovník súostrovia. Návšteva tejto malej a pokojné mestečko na polostrove Pelješac, kde určite strávite dovolenku snov. Nájsť cenovo dostupné byty, izby a privátne ubytovanie v Kucista na polostrove Pelješac a majiteľom nehnuteľností kontakt priamo a ušetriť až 40% na drahé agentúrne poplatky. Vitajte na Kucista!

Kućište Predpoveď počasia