Apartmány a ubytovanie v súkromí Korčula - Prižba

Prižba je malé miesto v oblasti Dubrovnik-Neretva, Chorvátsko. Nachádza sa na južnom pobreží ostrova Korčula a ponúka skvelý výhľad na otvorené more a ostrov Hvar. Skladá sa z dvoch polí: Vela a Mala Prizba, ktoré boli vytvorené na oboch stranách na polostrove, a v dĺžke 4 km. Administratívne patrí do obce a mestá Blato, ktoré je vzdialené iba 10 km od hotela. Z Vela Luka je 15 km, a od mesta Korčula 40 kilometrov. Tieto...

Zoradiť podľa:

Apartmán Buran II

Korčula - Prižba

Od mora 10 m
Kapacita 12 osôb

na vyžiadanie

Rekreačný dom Franciska

Korčula - Prižba

Od mora 80 m
Kapacita 6 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Jakov

Korčula - Prižba

Od mora 10 m
Kapacita 16 osôb

od 60 €

Rekreačný dom Kamena kućica

Korčula - Prižba

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

od 35 €

Apartmány Nikša

Korčula - Prižba

Od mora 50 m
Kapacita 16 osôb

od 30 €

Apartmán Gabrijela

Korčula - Prižba

Od mora 10 m
Kapacita 8 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Vinačac

Korčula - Prižba

Od mora 50 m
Kapacita 4 osôb

od 50 €

Apartmány Kraljević

Korčula - Prižba

Od mora 80 m
Kapacita 22 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Sara Maris

Korčula - Prižba

Od mora 30 m
Kapacita 11 osôb

od 35 €

Apartmán Buran II ( Korčula - Prižba)

Apartmány Buran, ktoré vlastní rodina Nadilov, sa nachádzajú v Prizbe (Dubrovnícko-neretvianska župa). Ubytovanie sa nachádza 10 m od najbližšej pláže a 500 m od centra. Jedna ubytovacia jednotka je vhodná minimálne pre 4 osoby. Hosťom je k dispozícii: balkón / terasa, záhradný pozemok, umývačka riadu, strieborné a kuchynské náčinie, sat-TV, internetové pripojenie, klimatizácia, bielizeň, práčka, detská postieľka, gril, vonkajšia sprcha , Osobitné opatrenia zahŕňajú: kotvenie člna.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Buran II

Od mora 10 m
Kapacita 12 osôb

Cena na vyžiadanie

Rekreačný dom Franciska ( Korčula - Prižba)

Rekreačný dom *** na prenájom v Prižbe, jednom z najkrajších turistických letovísk na ostrove Korčula, len 7 km od mesta Blato. Tento funkčne zariadený rekreačný dom (Villa Franciska ***) sa nachádza na veľkom mieste v mieste Prižba na ostrove Korčula. Dom má 3037 štvorcových metrov súkromného majetku (súkromie je zaručené). Užite si svoj prvý šálku kávy ráno na terase s krásnym výhľadom na more. Kúpanie zábava čaká na prvej skalnatej pláži a neďalekej kamienkovej pláži. Ak chcete preskúmať nádherné zátoky a malé ostrovy na riviére Prižba-Karbuni, je možné si prenajať lode, kajaky, vodné skútre a motocykle v spoločnosti POWER-RENT v Prižbe. Navštívte Blato, jedno z najkrajších a najstarších miest na ostrove s malebnými uličkami a námestiami. Reštaurácia ponúka kulinárske špeciality a pochúťky pre každý vkus.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Franciska

Od mora 80 m
Kapacita 6 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Jakov ( Korčula - Prižba)

Grscica je malé turistické stredisko nachádzajúce sa v južnej časti ostrova Korčula. Ideálne, ak chcete pokojnú a romantickú rodinnú dovolenku. V zátoke máte malú kamienkovú pláž len 20 metrov od bytu a väčšiu betónovú pláž 50 metrov od bytu so šmýkačkou zvlášť zaujímavou pre deti. V blízkosti mesta Grscica sa nachádza veľa krásnych malých a skrytých zátok, pláží a malých ostrovov, ktoré môžete navštíviť loďou (ktorú si môžete prenajať, alebo vás hostiteľ môže priviesť tam s drevenou rybárskou loďou), a sú tu obzvlášť atraktívne miesta na potápanie. , V zálive sa nachádza reštaurácia a potápačské centrum. Apartmány Jakov, ktoré sa nachádzajú iba 5 metrov od mora, sú mimoriadne atraktívne vďaka svojej veľkej súkromnej terase s výhľadom na more a priateľským hostiteľom, ktorí sú vám vždy k dispozícii a ak chcete, môžete s nimi ísť na rybolov. Všetky apartmány sú pre 4 +1 osoby vybavené: 1 izba (manželská posteľ) + 1 izba (2 samostatné postele), kuchyňa a obývacia izba, kúpeľňa, súkromná terasa + TV + Wi-Fi + klimatizácia + gril na záhrade + parkovanie + práčka na vyžiadanie + loď (na prenájom). Špeciálna zľava v máji, júni a septembri.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Jakov

Od mora 10 m
Kapacita 16 osôb

Cena od 60 €

Rekreačný dom Kamena kućica ( Korčula - Prižba)

V centre malej, rybárska zátoka Grscicaa nachádza romantické kamennom dome, len pár metrov od mora. Tajomstvo krásy domu je, že bol postavený ručného kamenia tesaného dalmatínca, ktorých cieľom je poskytnúť všetok komfort pri zachovaní kúzlo starých dalmatínskych budovách. Čo miestnosť v dome je ešte príjemnejšie je krásny výhľad na more a záliv Grš?ica. Drevené, ručne vyrábaný nábytok domáce interiér prispieva k zvláštnu atmosféru a romantickú atmosféru. Interiér sa skladá z jednej spálne pre dve osoby, kúpeľňa, kuchyňa a obývacia izba, galéria, kde je manželská posteľ a terasa. V blízkosti sa nachádza reštaurácia, potápačské centrum, windsurfing a pláž a detské ihrisko basketbal. Na želanie organizujeme výlet loďou, ktorá zahŕňa prehliadku okolité ostrovy, rybárčenie a morské plody obed. Ďalej ponúkame prenájom lode, kajaky a bicykle a domáce produkty - ovocia a zeleniny, extra panenský olivový olej, brandy a ručne vyrábané ekologické suveníry. Krištáľovo čistej vody, ticho a kľud, domáce varené jedlo a útulné prostredie v Gršćica poskytuje komfort pre dokonalý ústup od zhonu všedného života. Ideálne pre rodinu a priateľov.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Kamena kućica

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 35 €

Apartmány Nikša ( Korčula - Prižba)

Apartmány Nikša sa nachádzajú na južnej strane ostrova Korčula v zátoke Prižba. Objekt má krásny výhľad na more a je obklopený 3 ostrovmi a 1 polostrov.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Nikša

Od mora 50 m
Kapacita 16 osôb

Cena od 30 €

Apartmán Gabrijela ( Korčula - Prižba)

Gabriel Apartmány sú vo vlastníctve rodiny a Kuzma Telenta má dlhú tradíciu prenájmu viac ako 40 rokov. Sú umiestnené v oblasti Dubrovníku na ostrove Korčula južnej strane zálivu Prizba. Naše apartmány sa nachádzajú v blízkosti mora, sú veľmi priestranné a sú vhodné pre rodiny s deťmi. Byty 1 a 2 pre 6 osôb, zatiaľ čo bytu 3 pre 4 osoby. Naše apartmány sú vhodné pre windsurfing a v blízkosti sa nachádza škola plachtenia a potápania. Oni tiež ublizini a tenisové kurty, ako aj pre milovníkov cykloturistiky a pešie chodníky, ako majú. máme vonkajšia sprcha a grilovanie. Kuchyne sú vybavené základným inventárom zabezpečujeme vlastnú posteľnú bielizeň a uteráky malé i veľké používať. máme súkromnú pláž a kotvisko lodí

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Gabrijela

Od mora 10 m
Kapacita 8 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Vinačac ( Korčula - Prižba)

Vinačac Apartmány sa nachádzajú v pokojnej zátoke na ostrove Korucula. Máme dva úplne nové apartmány s 2 + 2 lôžka. Zátoka je pokojná a hostia majú svoj vlastný priestor pre kúpanie a súkromné ??parkovisko.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Vinačac

Od mora 50 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 50 €

Apartmány Kraljević ( Korčula - Prižba)

Dom sa nachádza v zelenej drevo 80 m vzdialenosti od mora. K dispozícii sú 4 apartmány: Apartmány A1 (50 m2) a A2 (50 m2), z ktorých každý má 2 dvojlôžkové izby, kuchyne a kúpeľne: Apartmán A3 (130 m2) s 4 dvojlôžkové izby, kuchyňa, jedáleň a 2 WC a apartmán A4 (130 m2) s 2 dvojlôžkovými izbami, kuchyňou a jedálňou. V blízkosti domu sa skladá zo 6 parkovisko pre osobné automobily a detské ihrisko s trompoline, stolný tenis a hojdačky.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Kraljević

Od mora 80 m
Kapacita 22 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Sara Maris ( Korčula - Prižba)

Samostatný dom v nepoškvrnenom prostredí s 3 apartmánmi, ideálny pre rodinnú turistiku, ďaleko od dopravného hluku, s priamym prístupom k útulnej štrkovej pláži v tichšej časti miesta. Hostitelia sú vždy v pohotovostnom režime ponúknuť najlepšiu pohostinnosť a urobiť tak, aby sa hostia cítili ako doma

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Sara Maris

Od mora 30 m
Kapacita 11 osôb

Cena od 35 €

Turistický sprievodca - Korčula - Prižba

Korčula - Prižba  - Erb Prižba je malé miesto v oblasti Dubrovnik-Neretva, Chorvátsko. Nachádza sa na južnom pobreží ostrova Korčula a ponúka skvelý výhľad na otvorené more a ostrov Hvar. Skladá sa z dvoch polí: Vela a Mala Prizba, ktoré boli vytvorené na oboch stranách na polostrove, a v dĺžke 4 km. Administratívne patrí do obce a mestá Blato, ktoré je vzdialené iba 10 km od hotela. Z Vela Luka je 15 km, a od mesta Korčula 40 kilometrov. Tieto zátoky donedávna neobývaný, ale vývoj cestovného ruchu v 1960 celý ostrov Korčula zažíva turistický boom a Prižba bol postavený prvý chaty a rekreačné domy pre obyvateľov mesta Blato. Dnes sa tieto domy sú prispôsobené moderné ubytovanie pre hostí a skvelú dovolenku v apartmánoch, vilách a súkromných miestností. Na malom polostrove Ratak, v centre Prizba je krásna kamienková pláž s čistou vodou a malým kláštora Milosrdných sestier. Prižba je obklopený mnohých vinice, ktoré produkujú slávne Korčula vína, svieže stále zelené lesy a stredomorskou vegetáciou sa svojimi aromatickými vôňami. Je tu jeden malý autokemp, niekoľko reštaurácií a barov, pošta, obchody, pizzérie a kiosk. Môžete si požičať bicykel a objavovať ostrov a jeho krásne pobrežie. Je tiež možné si prenajať malý motorový čln navštíviť ostrovy a pobrežia neďaleko neobývaných ostrovov stúpa, Crklica, Sridnjak a Vrhovnjak, kde si môžete vychutnať v súkromí kúpanie a opaľovanie. Pozývame vás na návštevu túto skrytú časť ostrova Korčula. Nájsť ubytovanie v celej rade pohodlných a moderne zariadených izieb a apartmánov a skúseností všetkej mágie, chuťou a vôňou Stredozemného mora. Ubytovanie v Prižba na ostrove Korčula. Apartmány, izby a ďalšie turistické zariadenia Prizba - Korčula. Vitajte na Prizba!

Korčula - Prižba Predpoveď počasia