Apartmány a ubytovanie v súkromí Korčula - Blato

Blato je pôvabné mestečko sa nachádza v centre ostrova Korčula, 40 km od mesta Korčula. Mesto bolo postavené v amfiteátri podobe na niekoľkých kopcoch okolo malého centrálneho údolia. Známy pre jeho hlavnej ulici Zlína ktorý sa môže pochváliť dlhú cestu vápna, v ktorom sa nachádzajú všetky dôležité verejných budov, ako sú školy, hotely, banky, obchody, obecné budovy, zdravotné stredisko. Tam je krásny mestský park,...

Odporúčané apartmány a súkromné ubytovanie Korčula - Blato

Zoradiť podľa:

Apartmán Live a dream

Korčula - Blato

Od mora 10 m
Kapacita 2 osôb

od 100 €

Apartmány Olivera

Korčula - Blato

Od mora 10 m
Kapacita 12 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Kapor

Korčula - Blato

Od mora 30 m
Kapacita 17 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Bačić Ivica

Korčula - Blato

Od mora 10 m
Kapacita 9 osôb

na vyžiadanie

Rekreačný dom Ivana

Korčula - Blato

Od mora 30 m
Kapacita 5 osôb

od 65 €

Apartmány Gršćica

Korčula - Blato

Od mora 10 m
Kapacita 8 osôb

od 40 €

Apartmán Live a dream ( Korčula - Blato)

Byt "Live a dream" Správna definícia. Fantastická poloha a výhľad. Desiatky malých ostrovčekov plných vegetácie, skutočne krištáľovo čisté more. Je nemožné zabudnúť na tento malý raj. Pohodlný apartmán s typickou prímorskou atmosférou. Skutočné potešenie zostať tam. Veľká terasa s jedálenským stolom a priestorom na opaľovanie v úplnom súkromí dotvára veľmi príjemný pobyt. Francesco, bývalý kapitán výletnej lode, vás očakáva s maximálnou dostupnosťou a priateľským prístupom.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Live a dream

Od mora 10 m
Kapacita 2 osôb

Cena od 100 €

Apartmány Olivera ( Korčula - Blato)

V zátoke Karbuni sa nachádzajú apartmány Olivera, ktoré sú od mora vzdialené len 10 metrov. K dispozícii sú dva byty. Jeden apartmán pre štyri osoby, ktorý má spálňu so štyrmi lôžkami, kúpeľňu, plne vybavenú kuchyňu, klimatizáciu a balkón s výhľadom na more. Druhý apartmán má dve spálne s kuchyňou, kúpeľňou a veľkým dvorom. Domáci ponúknu obed zadarmo a prehliadku okolitých ostrovov loďou. Karbuni boli bezpečným rybárskym prístavom a dnes je obľúbeným kotviskom pre jachtárov. Neďaleké ostrovčeky, ktoré chránia pred vetrom, vám poskytnú krásny výhľad, ale sú aj ideálnou výzvou na výlety ako člnkovanie, kajak alebo kanoe. Zo zátoky Karbuni do mesta Blato vedie spevnená cesta, ktorá prechádza malebnými vinicami a olivovými hájmi, ktorá je vhodná na prechádzky, cyklistiku a užívanie si krásnej ostrovnej krajiny. Ponúkame domáci olivový olej a brandy.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Olivera

Od mora 10 m
Kapacita 12 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Kapor ( Korčula - Blato)

Neďaleko mora sa nachádza tento rodinný dom so štyrmi krásnymi prázdninovými apartmánmi. Apartmány majú spoločný bazén. Apartmány sú krásne a vkusne zariadené s nádherným panoramatickým výhľadom na more. Na prízemí je spoločenská miestnosť s biliardovým stolom a grilom. Len pár krokov pod domom sú dve rybie reštaurácie, kaviareň a pláž. Majiteľ býva na prízemí. Nechajte sa očariť prírodou, krajinou a obyvateľmi Korčuly.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Kapor

Od mora 30 m
Kapacita 17 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Bačić Ivica ( Korčula - Blato)

Karbuni sa nachádza na južnej strane ostrova Korčula. Spadajú pod obec Blato a do centra mesta sú vzdialené 7 km, rovnako ako z Vela Luka. Dom sa nachádza iba 10 metrov od mora. K dispozícii sú dva apartmány na prenájom. Všetky apartmány majú terasu s výhľadom na more, prístup na internet a satelitnej televízie.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Bačić Ivica

Od mora 10 m
Kapacita 9 osôb

Cena na vyžiadanie

Rekreačný dom Ivana ( Korčula - Blato)

Rekreačný dom, prízemie, kuchyňa, obývacia izba (TV, satelit, kombinovaný sporák plyn, rúra, rýchlovarná kanvica, kávovar, mikrovlnná rúra, chladnička s mrazničkou, stolík, pohovka, umývačka riadu, hriankovač), spálňa č.1 (lôžko s jedným samostatným lôžkom, manželská posteľ, skriňa), spálňa č.2 (manželská posteľ, skriňa), kúpeľňa (sprchovací kút s kabínou), WC, WC (práčka), krytá terasa so záhradným nábytkom s grilom, súkromné ??parkovisko s 2 miestach

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Ivana

Od mora 30 m
Kapacita 5 osôb

Cena od 65 €

Apartmány Gršćica ( Korčula - Blato)

Pohodlné a upratané apartmány v malej rybárskej zátoke Gršćica s krásnym výhľadom na celý záliv vám poskytnú nezabudnuteľnú a relaxačnú dovolenku! Dom sa nachádza priamo na pobreží, ale v centre zálivu. Je vzdialený 5 metrov od tichej reštaurácie a 50 metrov od miestnej pláže.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Gršćica

Od mora 10 m
Kapacita 8 osôb

Cena od 40 €

Turistický sprievodca - Korčula - Blato

Korčula - Blato  - Erb Blato je pôvabné mestečko sa nachádza v centre ostrova Korčula, 40 km od mesta Korčula. Mesto bolo postavené v amfiteátri podobe na niekoľkých kopcoch okolo malého centrálneho údolia. Známy pre jeho hlavnej ulici Zlína ktorý sa môže pochváliť dlhú cestu vápna, v ktorom sa nachádzajú všetky dôležité verejných budov, ako sú školy, hotely, banky, obchody, obecné budovy, zdravotné stredisko. Tam je krásny mestský park, ktorý poskytuje silný tieň počas letných mesiacov. Všetkým návštevníkom Blato ponúka širokú škálu obsahu a služieb a ubytovanie v početných apartmánoch v súkromných rodinných domoch. Podnebie v Blato je podobná ako podnebie celého ostrova Korčula, a je charakterizovaný dlhými, suchými a horúcimi letami a krátkymi, mierne a vlhké zimy. Priemerné teploty nikdy klesnúť pod 10 ° C v januári a februári, zatiaľ čo v letných mesiacoch, v priemere je vyššia ako 20 ° C Blato bola pomenovaná po susednom poli, ktorá bola pravidelne zaplavenej pri silných dažďoch. Po 1911 poli Blato bol vypustený a bol vytvorený jazierko, ktorý vyschne v letnom období. Počas svojej dlhej histórie, ekonomika bola orientovaná na produkciu poľnohospodárskych produktov, najmä vína. Olivový olej, víno, rohovník a figovníky sú najdôležitejšími produktmi. V poslednej dobe, cestovný ruch a prenájom bytov a domov hrá dôležitú úlohu v príjmoch miestnych obyvateľov. Apartmány a rekreačné domy v Blato - Korčula. Vitajte na Blato na ostrove Korčula!

Korčula - Blato Predpoveď počasia