Apartmány a ubytovanie v súkromí Korčula - Blato

Blato je pôvabné mestečko sa nachádza v centre ostrova Korčula, 40 km od mesta Korčula. Mesto bolo postavené v amfiteátri podobe na niekoľkých kopcoch okolo malého centrálneho údolia. Známy pre jeho hlavnej ulici Zlína ktorý sa môže pochváliť dlhú cestu vápna, v ktorom sa nachádzajú všetky dôležité verejných budov, ako sú školy, hotely, banky, obchody, obecné budovy, zdravotné stredisko. Tam je krásny mestský park,...

Zoradiť podľa:

Apartmány Bačić Ivica

Korčula - Blato

Od mora 10 m
Kapacita 9 osôb

od 50 €

Apartmány Danca

Korčula - Blato

Od mora 10 m
Kapacita 3 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Katarina

Korčula - Blato

Od mora 10 m
Kapacita 8 osôb

od 65 €

Apartmány Jasminka

Korčula - Blato

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Olivera

Korčula - Blato

Od mora 10 m
Kapacita 9 osôb

na vyžiadanie

Rekreačný dom Vista

Korčula - Blato

Od mora 80 m
Kapacita 6 osôb

na vyžiadanie

Rekreačný dom Ivana

Korčula - Blato

Od mora 30 m
Kapacita 6 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Bačić Ivica ( Korčula - Blato)

Karbuni sa nachádza na južnej strane ostrova Korčula. Spadajú pod obec Blato a do centra mesta sú vzdialené 7 km, rovnako ako z Vela Luka. Dom sa nachádza iba 10 metrov od mora. K dispozícii sú dva apartmány na prenájom. Všetky apartmány majú terasu s výhľadom na more, prístup na internet a satelitnej televízie.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Bačić Ivica

Od mora 10 m
Kapacita 9 osôb

Cena od 50 €

Apartmány Danca ( Korčula - Blato)

Nachádzame sa na severnej strane ostrova Korčula, v malej a pokojnej zátoke Danca. Vzdialenosť od Blata je 14 km a od mora len 10 m. Elektrina je poháňaná solárnou sústavou a všetko ostatné je na plyne. Voda je z mestského vodovodu. Strávte svoju dovolenku v kľude a ticho od davov mesta s čistým a teplým morom.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Danca

Od mora 10 m
Kapacita 3 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Katarina ( Korčula - Blato)

Katarina Apartmány sa nachádza v pokojnej zátoke na ostrove Korčula. Skladá sa z 2 apartmánov pre 2 + 2 osoby. Zátoka je pokojná a hostia majú svoj vlastný priestor pre kúpanie a parkovanie.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Katarina

Od mora 10 m
Kapacita 8 osôb

Cena od 65 €

Apartmány Jasminka ( Korčula - Blato)

V byte, ktorý ponúkame vo forme Robinson cestovného ruchu sa nachádza v pokojnej zátoke na severnej strane ostrova Korčula, obklopené krásnou prírodou a čistým morom. Interiér bytu je vybavený kuchynkou, WC, spálňa s manželskou posteľou a prístelkou pre 2-osoby. Chladnička a sporák práca s plynom, pretože elektrickou energiou dodávanou cez generátor, tiež poskytovať vám s atmosférou Robinson cestovného ruchu elektriny je k dispozícii vo večerných hodinách od 20-22 hodín. Ak hľadáte pre pokojnú dovolenku, ďaleko od zhonu, obklopený krásnou prírodou a predovšetkým čistou vodou, navštívte nás máme všetko, čo vám k dispozícii.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Jasminka

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Olivera ( Korčula - Blato)

V zátoke Karbuni tam sú byty Olivera, ktoré sú len 10 metrov od mora. K dispozícii sú dva apartmány. Jeden apartmán pre štyri osoby, ktorá má spálňu so štyrmi lôžkami, kúpeľňa, plne vybavenou kuchyňou, klimatizáciou a balkónom s výhľadom na more. Druhý apartmán má dve spálne s kuchyňou, kúpeľňou a veľké nádvorie. Miestni obyvatelia budú ponúkať bezplatné obedy a prehliadku okolité ostrovy lodí. Karbuni boli bezpečné rybársky prístav, a dnes je obľúbeným kotvisko pre jachtárov. Blízkych ostrovčekoch, ktoré chránia pred vetrom, poskytne vám s krásnym výhľadom, ale sú tiež ideálne výzvou pre výlety, ako sú lodičky, jazda na kajaku alebo kanoe. Zo zátoky Karbuni do mesta Blato je dláždená cesta, ktorá prechádza malebnými vinicami a olivovými hájmi, ktorá je vhodná pre pešiu turistiku, cykloturistiku a teší na krásne ostrova terén. Ponúkame domáce olivový olej a brandy.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Olivera

Od mora 10 m
Kapacita 9 osôb

Cena na vyžiadanie

Rekreačný dom Vista ( Korčula - Blato)

Dom Vista sa nachádza v letovisku Prigradica na severnej strane ostrova Korčula. Prigradica je 4 km od Blato, 11 km od Vela Luka a 40 km od mesta Korčula. V Prigadica nájdete kľudné prostredie a apartmány pri mori, aby plne vychutnať more a slnko. Zároveň budete v blízkosti všetkých turistických atrakcií ostrova Korčula má ponúknuť, rovnako ako kultúrne akcie, archeologických, sa teší delikatesy .... Dom Vista Aj klimatizovaný a ponúka 3 spálne pre 6 osoby, WC, kuchyňa (umývačka), jedálenský kút a 30 m2 terasa panely priestor ponúkajúci úchvatný výhľad na more a ostrov Hvar. Schody vedú od objektu k pláži (cca 100). Pláž je kamenistá, ktorá sa nachádza na skalnatom pobreží. More v blízkosti pláže je jasný a 1-4 m hlboké. Kúsok ďalej je kamienková pláž ideálna pre deti. Zo Splitu má priamu linku do miesta výskytu. Odchýlenie sa od Splitu v 5 hodín a dorazí do Prigradica je 7 oclock. Je tiež možné prísť loďou alebo trajektom z Rijeky z Drveniku alebo Orebič.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Vista

Od mora 80 m
Kapacita 6 osôb

Cena na vyžiadanie

Rekreačný dom Ivana ( Korčula - Blato)

Rekreačný dom, prízemie, kuchyňa, obývacia izba (TV, satelit, kombinovaný sporák plyn, rúra, rýchlovarná kanvica, kávovar, mikrovlnná rúra, chladnička s mrazničkou, stolík, pohovka, umývačka riadu, hriankovač), spálňa č.1 (lôžko s jedným samostatným lôžkom, manželská posteľ, skriňa), spálňa č.2 (manželská posteľ, skriňa), kúpeľňa (sprchovací kút s kabínou), WC, WC (práčka), krytá terasa so záhradným nábytkom s grilom, súkromné ??parkovisko s 2 miestach

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Ivana

Od mora 30 m
Kapacita 6 osôb

Cena na vyžiadanie

Turistický sprievodca - Korčula - Blato

Korčula - Blato  - Erb Blato je pôvabné mestečko sa nachádza v centre ostrova Korčula, 40 km od mesta Korčula. Mesto bolo postavené v amfiteátri podobe na niekoľkých kopcoch okolo malého centrálneho údolia. Známy pre jeho hlavnej ulici Zlína ktorý sa môže pochváliť dlhú cestu vápna, v ktorom sa nachádzajú všetky dôležité verejných budov, ako sú školy, hotely, banky, obchody, obecné budovy, zdravotné stredisko. Tam je krásny mestský park, ktorý poskytuje silný tieň počas letných mesiacov. Všetkým návštevníkom Blato ponúka širokú škálu obsahu a služieb a ubytovanie v početných apartmánoch v súkromných rodinných domoch. Podnebie v Blato je podobná ako podnebie celého ostrova Korčula, a je charakterizovaný dlhými, suchými a horúcimi letami a krátkymi, mierne a vlhké zimy. Priemerné teploty nikdy klesnúť pod 10 ° C v januári a februári, zatiaľ čo v letných mesiacoch, v priemere je vyššia ako 20 ° C Blato bola pomenovaná po susednom poli, ktorá bola pravidelne zaplavenej pri silných dažďoch. Po 1911 poli Blato bol vypustený a bol vytvorený jazierko, ktorý vyschne v letnom období. Počas svojej dlhej histórie, ekonomika bola orientovaná na produkciu poľnohospodárskych produktov, najmä vína. Olivový olej, víno, rohovník a figovníky sú najdôležitejšími produktmi. V poslednej dobe, cestovný ruch a prenájom bytov a domov hrá dôležitú úlohu v príjmoch miestnych obyvateľov. Apartmány a rekreačné domy v Blato - Korčula. Vitajte na Blato na ostrove Korčula!

Korčula - Blato Predpoveď počasia