Apartmány a ubytovanie v súkromí Korčula - Brna

Brna je malé turistické miesto sa nachádza vo veľkej zátoke na južnom pobreží ostrova. Brna vyvinutý v 19. storočí pri Rakúska Uhorska, kedy bol postavený mólo, ktorý bol použitý ako prístav pre obyvateľov neďalekej dediny Smokvica a predovšetkým pre export prémiových vín z Korčula. Počas 1970, Brna sa stal populárnou destináciou pre letné domčeky pre obyvateľov Smokvica, a dnes je obľúbenou destináciou pre turistov...

Zoradiť podľa:

Apartmány Bleus

Korčula - Brna

Od mora 50 m
Kapacita 8 osôb

od 30 €

Apartmán Kosirina

Korčula - Brna

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

od 40 €

Apartmány Ivan

Korčula - Brna

Od mora 10 m
Kapacita 11 osôb

od 40 €

Apartmány Kuzma

Korčula - Brna

Od mora 10 m
Kapacita 16 osôb

od 30 €

Apartmán Ema

Korčula - Brna

Od mora 30 m
Kapacita 4 osôb

od 40 €

Apartmány Bleus ( Korčula - Brna)

Nachádza sa v kľudnej rybárskej dediny Brno Bleus apartmány majú klimatizované apartmány s bezplatným Wi-Fi a satelitný TV. Svieža záhrada naplnené stredomorskou vegetáciou a grilom a terasou. Všetky apartmány majú posedenie, písací stôl a plne vybavenú kuchyňu. Vlastná kúpeľňa so sprchou, toaletné potreby a sušič vlasov. Balkón s výhľadom na more. Smokvica dediny, kde si hostia môžu ochutnať miestne vína, je 3,5 km. Kaviarne a bary sú len pár krokov, zatiaľ čo rybia reštaurácia a čerstvé potraviny na trhu možno nájsť v prednej časti domu. Istruga pláž, známy pre svoje liečivé bahno a rôznych športových zariadení, sa nachádza 300 metrov od Bleus Apartments. Bahno Mesto je vzdialené 8 km. Početné cyklotrasy, možno nájsť na 500 metrov. Stredoveké mesto Korčula sa nachádza 30 km. Na autobusovej stanici možno nájsť v Smokvica, 3,5 km, zatiaľ čo prístav je k dispozícii v Vela Luka, 18 km ďaleko. Najbližšie letisko je v Splite, 120 km, na pevnine.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Bleus

Od mora 50 m
Kapacita 8 osôb

Cena od 30 €

Apartmán Kosirina ( Korčula - Brna)

Byt, 50 m2, prvé poschodie: samostatný vchod, obývacia izba s rozkladacou pohovkou, kuchyňa, spálňa, kúpeľňa, klimatizácia, satelitný TV, balkón s výhľadom na more. Apartmány sú situované v pokojnej odľahlom mieste Brna zálivu, 400 m od centra Brna, 10 m od mora, 20 m od pláže, parkovacie 5 m. Možnosť využitia grily na opekanie, internet, člna, loď doku. Supermarket 500 m, reštaurácia 500 m, 20 m Kamenistá pláž, skalnatá pláž 10 m, 800 m Piesočná Tieto novo postavené luxusné apartmány sa nachádza na ostrove Korčula v Brna, jeden z najkrajšie a najzachovalejšie jedným z ostrovov v Chorvátsku , Brna je zátoka a dedinka na južnom pobreží ostrova, ktorý sa nachádza 4 km juhozápadne od mesta Smokvica a 20 km juhovýchodne od Vela Luka. Brna poskytuje jedinečnú kombináciu nádherná príroda a čisté more, a hostitelia privíta vás s kulinárskymi špecialitami a originálnych vín, budete rýchlo chcieť spriateliť a znovu príde ...

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Kosirina

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 40 €

Apartmány Ivan ( Korčula - Brna)

Brna je zátoka a osada na južnom pobreží ostrova Korčula. Nachádza sa 4 km juhozápadne od mesta Smokvica a 20 km juhovýchodne od Vela Luka. Brna poskytuje jedinečnú kombináciu krásnou prírodou a čistým morom. Zariadenia, ktoré obsahuje dva byty, bol postavený v stredu zálivu Brna. Oba apartmány majú plne vybavenú kuchyňu a terasu s krásnym výhľadom na celé mieste. V každom apartmáne sú dve spálne a prístelky. V kúpeľni je sprchovací kút, základné toaletné potreby a fén. Súkromné ??parkovisko sa nachádza 10 m od bytu.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Ivan

Od mora 10 m
Kapacita 11 osôb

Cena od 40 €

Apartmány Kuzma ( Korčula - Brna)

Kuzma Apartmány sa nachádzajú v pokojnej zátoke Brna pri mori. Každý apartmán má dve veľké terasy s výhľadom na more. Každý hosť bude vítaný s dvoma fľašami vína. Celý dom má bezplatné Wi-Fi.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Kuzma

Od mora 10 m
Kapacita 16 osôb

Cena od 30 €

Apartmán Ema ( Korčula - Brna)

Apartmán Ema sa nachádza v obci Brna na krásnom ostrove Korčula a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a výhľad na more. Apartmán sa nachádza na pláži a má gril. Tento klimatizovaný apartmán má 1 spálňu, káblovú TV s plochou obrazovkou a kuchyňu s umývačkou riadu. K dispozícii je aj 1 kúpeľňa so sprchovacím kútom. V byte je terasa, kde si môžete pripraviť gril. Vitajte v Brne a apartmáne Ema!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Ema

Od mora 30 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 40 €

Turistický sprievodca - Korčula - Brna

Korčula - Brna  - Erb Brna je malé turistické miesto sa nachádza vo veľkej zátoke na južnom pobreží ostrova. Brna vyvinutý v 19. storočí pri Rakúska Uhorska, kedy bol postavený mólo, ktorý bol použitý ako prístav pre obyvateľov neďalekej dediny Smokvica a predovšetkým pre export prémiových vín z Korčula. Počas 1970, Brna sa stal populárnou destináciou pre letné domčeky pre obyvateľov Smokvica, a dnes je obľúbenou destináciou pre turistov z celého sveta, ktorí majú k dispozícii hotelový komplex a rad apartmány a izby v súkromných domoch. Brna sa nachádza vo veľmi hlbokom zálive a je veľmi populárny medzi vodákov, ktorí ho používajú ako bezpečné ukotvenie, pretože je dobre chránená pred nebezpečnými vetry. V plytkej časti zátoky je malá kamienková pláž Zal, obklopený storočnými borovicami, ktoré poskytujú príjemné tieň v horúcich letných dňoch. Hostia môžu využiť niekoľko kaviarní a reštaurácií, ktoré ponúkajú čerstvé jedlo a miestne víno. V okolí Brna je populárny Istruga záliv, kde je piesočná pláž a bahno s liečivými vlastnosťami. Ubytovanie v súkromí Brna. Vitajte na Brna na ostrove Korčula!

Korčula - Brna Predpoveď počasia