Apartmány a ubytovanie v súkromí Sreser

Sreser je malá rybárska a turistická dediny v Dubrovnik-Neretva v Chorvátsku. To sa nachádza na severnej strane centrálnej časti polostrova Pelješac, a pri pohľade na východ, na pevninu, kde sa rieka Neretva vlieva do mora. To sa nachádza 3 km od hlavnej cesty a od mesta Janjina, ktorý je tiež centrom obce. Z mestečka Ston sa nachádza asi 30 kilometrov. Nedotknutá príroda, čisté more a dobré pláže, to sú hlavné prednosti tohto...

Zoradiť podľa:

Apartmány Sreser

Sreser

Od mora 20 m
Kapacita 22 osôb

od 9 €

Apartmány Kala

Sreser

Od mora 10 m
Kapacita 20 osôb

od 40 €

Apartmány Bela Di

Sreser

Od mora 350 m
Kapacita 4 osôb

od 30 €

Apartmány Sreser ( Sreser)

Apartmány Ana Mratinović sa nachádzajú v malej pokojnej obci Sreser na polostrove Pelješac v Chorvátsku, sú plne vybavené, Wi-Fi a klimatizácia zdarma. Apartmány sa nachádzajú priamo pri mori a 50 metrov od pláže. Apartmány-bungalovy na zemi sú ideálne pre rodiny s malými deťmi. Hostia majú k dispozícii vlastné parkovisko, veľký gril je k dispozícii, drevo gril je zdarma. Ak máte loď, nájdete zadarmo kotvisko pre loď v prístave v prednej časti bytu. Sreser je vhodné miesto pre ľudí k odpočinku nosiť na bicykli, môžete priniesť vaše kolesá majú špeciálne miesto pre bicykle a máme nádherné cyklotrasy bez auta. Všetci hostia pri príchode dostal zadarmo 1 fľašu vína a welcome drink. Máte možnosť prenajať si loď. Čerstvé ryby a morské produkty sú k dispozícii každý deň. Pokiaľ chcete skutočnú dovolenku na kľudnom mieste s krásnym pláže Sreser je miesto pre vás.  Prílet lietadlom do Dubrovníka, transfer do bytov Ana Mratinović v Sreser možné po dohode s majiteľom.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Sreser

Od mora 20 m
Kapacita 22 osôb

Cena od 9 €

Apartmány Kala ( Sreser)

Apartmány Kala sa nachádza v malej rybárskej dedine Sreser na polostrove Pelješac. Objekat je približne 10 m od mora. Naše ubytovanie s klimatizáciou, bezplatným pripojením na internet. Všetky apartmány majú balkón s výhľadom na more. Naša budova má 6 jednotiek rôznych veľkostí. Pekné a kľudné miesto je ideálne pre hostí, ktorí hľadajú prestávku od hektického a stresu každodenného života. Lokalita sa nachádza v blízkosti známych turistických destinácií (Dubrovník, Mljet, Korčula, Ston) robí toto miesto zaujímavé najmä pre hostí na dovolenke chcú navštíviť a známe miesta.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Kala

Od mora 10 m
Kapacita 20 osôb

Cena od 40 €

Apartmány Bela Di ( Sreser)

Štvorlôžkové apartmány 2 + 2, parkovanie, wifi, samostatná kuchyňa, spálňa, kúpeľňa, terasa, gril na dvore. Vzdialenosť od pláže 350 m. Cena 45 EUR deň vrátane pobytovej taxy. Za 7 nocí schvalujeme zľavu.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Bela Di

Od mora 350 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 30 €

Turistický sprievodca - Sreser

Sreser  - Erb Sreser je malá rybárska a turistická dediny v Dubrovnik-Neretva v Chorvátsku. To sa nachádza na severnej strane centrálnej časti polostrova Pelješac, a pri pohľade na východ, na pevninu, kde sa rieka Neretva vlieva do mora. To sa nachádza 3 km od hlavnej cesty a od mesta Janjina, ktorý je tiež centrom obce. Z mestečka Ston sa nachádza asi 30 kilometrov. Nedotknutá príroda, čisté more a dobré pláže, to sú hlavné prednosti tohto malého mesta. Akonáhle hlavne rybárska dedina, Sreser je teraz veľmi rozvinutá malé turistické mestečko a kvalitné ubytovanie je ponúkaný v takmer každom súkromnom rodinnom dome. Zvláštnosťou Sreser je malý ostrov Gospin Skolj nachádza len pár desiatok metrov od pláže a ktorá pri odlive sa dostanete pešo. Malý ostrov je možné navštíviť pešo, a ponúka nádherný výhľad a dostatok priestoru pre opaľovanie. Sreser je ideálnym miestom pre rodinnú dovolenku, pretože so všetkými čaro prírody a nedotknuté čistej vody, je tu len jedna reštaurácia, kaviareň a obchod. Stráviť svoju dovolenku v Sreser na polostrove Pelješac a uniknúť z veľkej davy a mestského smogu v tejto oáze kľudu, kľud, čisté more, vzduch a omamnou vôňou Stredozemného mora. Súkromné ubytovanie v Sreser na polostrove Pelješac. Kontaktovať priamo vlastníkmi apartmány, izby a domy pre dovolenku, a ušetriť až 40% na drahé agentúrne poplatky. Vitajte na Sreser na polostrove Pelješac!

Sreser Predpoveď počasia