Apartmány a ubytovanie v súkromí Drače

Drače je malé turistické a rybárske dediny v Dubrovnik-Neretva v Chorvátsku. Je umiestnený vo veľkej zátoke na severnom pobreží polostrova Pelješac, 30 km severozápadne od mestečka Ston. Administratívne patrí do obce Janjina a tu žije len 70 stálych obyvateľov. Jeho obyvatelia sa už tradične žili poľnohospodárstvo, vinohradníctvo a rybárčenie, ale dnes cestovný ruch a turistické služby poskytujúce ubytovanie v súkromných...

Zoradiť podľa:

Recenzie: 1 - 4.0/5

Apartmány GLAVOR DRAČE

Drače

Od mora 20 m
Kapacita 16 osôb

od 25 €

Apartmány Mladenka

Drače

Od mora 10 m
Kapacita 19 osôb

od 55 €

Recenzie: 1 - 4.0/5
Apartmány GLAVOR DRAČE ( Drače)

Náš dom sa nachádza 20 m od kamienkovej pláže, ktorá má vo vnútri piesok, a 500 m od malej rybárskej dediny Drače (80 km od Dubrovníka). Náš dom má krásny výhľad na more a je obklopený pekným upraveným olivovým hájom (5 000 m2). Na prízemí sa nachádzajú 3 apartmány a na prvom poschodí 2 apartmány; K dispozícii sú dve grily a parkovisko je zabezpečené pre všetky autá. - Apartmán A1 (5 osôb) Apartmán A1 má dvojlôžkovú izbu s možnosťou jednej prístelky pre jednu osobu a kúpeľňu. Obsahuje tiež kuchyňu s obývacou izbou a ďalšiu kúpeľňu. V obývacej izbe je pohovka (prístelka pre 2 osoby). Má balkón a terasu s výhľadom na more. Tento byt má k dispozícii gril. Byt je na prízemí. - Štúdiový apartmán A2 (3 osoby) Tento štúdiový apartmán má jednu izbu s manželskou posteľou a prístelku pre jednu osobu. K dispozícii je tiež kuchyňa a kúpeľňa. Má balkón s výhľadom na more. Byt je na prízemí. - Štúdiový apartmán A3 (4 osoby) Veľký a priestranný apartmán (51 m2) je tiež na prízemí. Má kuchyňu, veľkú obývaciu izbu (42m2) s manželskou posteľou a prístelkou pre 2 osoby, WC (3,1m2) a kúpeľňu (4,2 m2) .Veľká tienená terasa je pred apartmánom (44m2) s výhľadom na more. Byt je na prízemí. - Štúdiový apartmán A4 (2 osoby) Tento štúdiový apartmán má jednu izbu s dvoma lôžkami. K dispozícii je tiež kuchyňa a kúpeľňa. Má balkón s výhľadom na more. Tento byt sa nachádza na prvom poschodí. - Apartmán A5 (4-5 osôb) Tento apartmán má jednu dvojlôžkovú izbu s možnosťou jednej prístelky. K dispozícii je tiež kuchyňa a kúpeľňa. V obývacej izbe je rozkladacia pohovka (prístelka pre 2 osoby). V byte dva balkóny majú výhľad na more. Tento byt sa nachádza na prvom poschodí.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány GLAVOR DRAČE

Od mora 20 m
Kapacita 16 osôb

Cena od 25 €

Apartmány Mladenka ( Drače)

Apartmány sa nachádzajú v prvom rade od mora na polostrove Pelješac na malom a pokojnom mieste Luka Dubrava. Miesto je tiché a pokojné, ideálne pre dovolenku a malé deti. Apartmány sú plne zariadené a vybavené a každý apartmán má krásny výhľad na more. Vitajte!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Mladenka

Od mora 10 m
Kapacita 19 osôb

Cena od 55 €

Turistický sprievodca - Drače

Drače  - Erb Drače je malé turistické a rybárske dediny v Dubrovnik-Neretva v Chorvátsku. Je umiestnený vo veľkej zátoke na severnom pobreží polostrova Pelješac, 30 km severozápadne od mestečka Ston. Administratívne patrí do obce Janjina a tu žije len 70 stálych obyvateľov. Jeho obyvatelia sa už tradične žili poľnohospodárstvo, vinohradníctvo a rybárčenie, ale dnes cestovný ruch a turistické služby poskytujúce ubytovanie v súkromných rodinné domy sa stávajú stále dôležitejšími odvetví ekonomiky. Okolie Drače je veľmi lákavé, a celý záliv je obklopený krásnymi starými cyprusmi, olivovníky, agáve a farebných kvetov. V zátoke sa nachádza niekoľko menších ostrovov (Dubovac, Galičak, Lovorikovac), ktoré môžete navštíviť, ak si prenajať motorový čln. Pláže sú piesok a štrk, veľmi čistý a uprataný ideálny pre perfektnú rodinnú dovolenku bez davov a hluku. V Drače je malý prístav, ktorý je vzhľadom k prístavnej hrádzi dobre chránené pred vetrom, a môže viazať menšie jachty a člny (hĺbka je až 3 metre). Milovníci prírody a milovníkov aktívnej dovolenky môžu vychutnať si nedotknutú prírodu, turistiku, chôdzi alebo jazde na bicykli na mnohých upravovaných bežeckých tratí, ktoré vedú do okolitých menších miest a zátok. Pre všetkých milovníkov gastronómie a autentických dalmatínske pochúťky Drače ponúkajú dve reštaurácie, kde môžete ochutnať špeciality z čerstvých rýb, dalmatínsky pršut, syr a jeden z najlepších červených vín z polostrova ako Plavac. Kontaktujte priamo majiteľa bytu, ušetriť až 40% na vysokých agentúrne poplatky a teraz mier, pokoj a prírodné prostredie Drače a polostrova Pelješac. Ubytovanie v Drače na Pelješac. Apartmány, izby a ďalšie turistické zariadenia Drače (polostrov Pelješac). Vitajte na Drače!

Drače Predpoveď počasia