Apartmány a ubytovanie v súkromí Zaton - Dubrovnik

Zaton záliv je malebná 3 km dlhá zátoka, ktorá sa nachádza iba 10 km severozápadne od Dubrovníka. To je rozdelené do Veliki a Mali Zaton. Toto magické a malebné mestečko nemá hotelového ubytovania, ale ponúka bohatý výber bytov a ďalšie ubytovanie v súkromí. S výnimkou obyvateľov cestovného ruchu Zaton sú zapojené do rybolovu, poľnohospodárstva a výroby vína a olivového oleja. Zaton Bay má krásne pláže obklopené...

Zoradiť podľa:

Apartmán Francesca

Zaton - Dubrovnik

Od mora 10 m
Kapacita 5 osôb

na vyžiadanie

Rekreačný dom Tanya

Zaton - Dubrovnik

Od mora 30 m
Kapacita 6 osôb

od 180 €

Apartmány Villa Tramonto

Zaton - Dubrovnik

Od mora 50 m
Kapacita 7 osôb

od 45 €

Apartmán Haussonne Trsteno

Zaton - Dubrovnik

Od mora 500 m
Kapacita 4 osôb

na vyžiadanie

Apartmán Francesca ( Zaton - Dubrovnik)

Apartmány s výhľadom na more, sa skladá z dvoch spální, kúpeľne kuchyňa a obývacia izba sa nachádza iba 50 m od krásnej pláže.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Francesca

Od mora 10 m
Kapacita 5 osôb

Cena na vyžiadanie

Rekreačný dom Tanya ( Zaton - Dubrovnik)

Malebné kamenný dom na pobreží Zaton Bay. V dome sa nachádza na slnečnej strane, iba 30 metrov od pobrežia a 50 m od pláže. Dom sa nachádza na veľmi pokojnom mieste, iba 12 km od starého mesta Dubrovník. (8 km od vchodu do Dubrovníka). Jedná sa o starý kamenný dom, ktorý bol kompletne zrekonštruovaný dovnútra a von. Moderné je pohodlné a plne vybavené. Dom má veľkú slnečnou terasou na opaľovanie a posedením. Pohľad na záliv je príjemné a upokojujúce.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Tanya

Od mora 30 m
Kapacita 6 osôb

Cena od 180 €

Apartmány Villa Tramonto ( Zaton - Dubrovnik)

Villa Tramonto sa nachádza na jednej z najkrajších miest v Zaton Veliki, s panoramatickým výhľadom na celú záliv Zaton, obklopenú sviežou stredomorskou vegetáciou, 50 metrov od mora. Ak chcete uniknúť každodennému mestskému životu a mať dovolenku v tichu a kráse prírody, vyberte Villa Tramonto, ktorá vám ponúka všetok komfort.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Villa Tramonto

Od mora 50 m
Kapacita 7 osôb

Cena od 45 €

Apartmán Haussonne Trsteno ( Zaton - Dubrovnik)

Apartmánový dom Sun sa nachádza v malom, tichom, pôvodnom letovisku Trsteno, asi 15 km severozápadne od Dubrovníka. Idylický na hore s výhľadom na more priamo na Elafitských ostrovoch. Dom, obklopený krásnou záhradou, ponúka 3-hviezdičkové pohodlie. 4 moderné štúdiá pre 2-4 osoby s výhľadom na more z terasy alebo balkóna sú vybavené kuchynským kútom, satelitnou TV a klimatizáciou (voliteľné). K dispozícii je aj gril. Dokončené parkovacie miesta sa nachádzajú priamo pri dome. V obci sa nachádza reštaurácia a obchody sú vzdialené asi 3 km. Majitelia domov sú Nemci a žijú v dome.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Haussonne Trsteno

Od mora 500 m
Kapacita 4 osôb

Cena na vyžiadanie

Turistický sprievodca - Zaton - Dubrovnik

Zaton - Dubrovnik  - Erb Zaton záliv je malebná 3 km dlhá zátoka, ktorá sa nachádza iba 10 km severozápadne od Dubrovníka. To je rozdelené do Veliki a Mali Zaton. Toto magické a malebné mestečko nemá hotelového ubytovania, ale ponúka bohatý výber bytov a ďalšie ubytovanie v súkromí. S výnimkou obyvateľov cestovného ruchu Zaton sú zapojené do rybolovu, poľnohospodárstva a výroby vína a olivového oleja. Zaton Bay má krásne pláže obklopené borovicovým lesom, kde si môžete oddýchnuť s maximálne mieru, pokoja a krištáľovo čistej vody. Zaton zdobia historických pamiatok, ako je renesančných víl bývalej Dubrovníckej aristokracie, ktoré charakterizujú Zaton ako Dubrovník vidieku rezidenčného areálu. Kultúrny život v meste je veľmi rozmanitá a ponúkol veľa rôznych akcií, ako sú výstavy, predstavenia a hudobné večery. Ubytovanie v Zaton neďaleko Dubrovníka. Apartmány, izby a ubytovanie v súkromí Zaton a to okolie. Vítajte na Zaton - Dubrovnik!

Zaton - Dubrovnik Predpoveď počasia