Apartmány a ubytovanie v súkromí Novigrad - Zadar

Novigrad je malé rybárske a turistické mesto a magistrát v kraji Zadar v Chorvátsku. Rozlíšiť to od iných miest Novigrad v Chorvátsku, tituly Novigrad Zadar a Novigrad Dalmácie sú používané. To sa nachádza v hlbokej chránenej zátoke Novigrad mora pod pozostatky starej pevnosti (Fortica) na vrchole strmého kopca. To bolo menované po rímskom veže, ktorá bola neskôr prestavaná Chorvátskej Princovia Kurjakovići v 13. storočí...

Zoradiť podľa:

Apartmán Marijan

Novigrad - Zadar

Od mora 150 m
Kapacita 4 osôb

od 35 €

Apartmán Kaštela

Novigrad - Zadar

Od mora 70 m
Kapacita 6 osôb

na vyžiadanie

Apartmán Luna

Novigrad - Zadar

Od mora 50 m
Kapacita 4 osôb

od 30 €

Apartmán Mikecin

Novigrad - Zadar

Od mora 100 m
Kapacita 4 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Novigrad

Novigrad - Zadar

Od mora 70 m
Kapacita 5 osôb

na vyžiadanie

Rekreačný dom Tome

Novigrad - Zadar

Od mora 4 km
Kapacita 4 osôb

od 30 €

Apartmán Vozarica

Novigrad - Zadar

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

od 40 €

Rekreačný dom Marijo

Novigrad - Zadar

Od mora 150 m
Kapacita 6 osôb

od 50 €

Apartmán Marijo-Pridraga

Novigrad - Zadar

Od mora 4 km
Kapacita 6 osôb

od 45 €

Apartmány Tena

Novigrad - Zadar

Od mora 10 m
Kapacita 5 osôb

od 30 €

Apartmán Ribnica Zadar

Novigrad - Zadar

Od mora 10 m
Kapacita 2 osôb

na vyžiadanie

Apartmán Četiri Sestrice

Novigrad - Zadar

Od mora 100 m
Kapacita 18 osôb

od 55 €

Apartmány Villa Marija

Novigrad - Zadar

Od mora 70 m
Kapacita 14 osôb

od 50 €

Apartmán Edvis

Novigrad - Zadar

Od mora 50 m
Kapacita 5 osôb

od 40 €

Apartmán Lavande

Novigrad - Zadar

Od mora 100 m
Kapacita 4 osôb

od 75 €

Apartmán Marijan ( Novigrad - Zadar)

Byt sa skladá z dvoch spální, jedna jednoposteľová izba pre dve osoby. Na druhej strane je s dvoma lôžkami pre jednu osobu, obývačka s kuchyňou. V kuchyni je riad a skladovanie potravín. TV, satelit AC, chladnička s mrazničkou, umývačkou riadu. Apartmán pre 4 osoby na vyžiadanie a môže byť detská postieľka. K dispozícii je gril, vonkajšia sprcha, parkovisko, priestor pre deti na hranie. Samozrejme, že apartmán má kúpeľňu so sprchovacím kútom. Byt sa nachádza na prízemí-suteréne od mora-pláž 150 m sa nachádza v malej pokojnej obci Pridraga od Zadaru 30 km mlčky obklopené zeleňou. Ak si chcete užiť prírody a národné parky Paklenica môžete navštíviť vodopády Krka, Plitvické jazerá a ďalšie pamiatky Zadar (morské varhany, pozdrav slnku a všetko ostatné v tejto oblasti)

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Marijan

Od mora 150 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 35 €

Apartmán Kaštela ( Novigrad - Zadar)

Pohodlné, dobre vybavený apartmán sa nachádza v starej časti mesta Novigrad a je ideálnym miestom pre rodinnú dovolenku. Terasa na druhom poschodí a ponúka čiastočný výhľad na more a krajiny. Táto tradičná rybárska dedina intenzívne živé počas letných mesiacov, kedy zintenzívnenie kultúrne a gastronomická ponuka. Okrem kúpania a opaľovania si môžete vychutnať kulinárske lahôdky, športové aktivity, prechádzky pod mestskými hradbami a historických pamiatok.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Kaštela

Od mora 70 m
Kapacita 6 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmán Luna ( Novigrad - Zadar)

Byt sa nachádza v obci Meka Draga Novigrad mora, 50 metrov od hlavnej pláže. Byt sa skladá z spálňa, obývacia izba, kúpeľňa s WC, kuchyňa, terasa, parkovisko a vonkajšie sprchou. Je určený pre 2 osoby + 2 prístelky. Byt sa nachádza v rodinnom dome so samostatným vchodom. Welcome drink. Na pláži sú zariadenia pre futbal, tenis, bagminton, hojdačky pre deti. Samotná pláž má pekný vstup do mora (pre deti a neplavcov) a je štrkové. Na pláži je kaviareň s barom. Ústie kaňonu rieky je len 1000 m od miesta, kde plti. Krásna Cerovačke jaskyne (17 km) s kvapľami, Zadar s mnohými múzeí, morské varhany a Pozdrav slnku (30 km) 70 km Plitvické jazerá a Paklenica národný park. Pri rezervácii bytu vykonať vklad vo výške 20% z účtu (účet požiadanie prostredníctvom e-mailu) a rovnováhu pri príchode na miesto určenia. Príchod po 12 h a odchod dobu pred 10 hodín.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Luna

Od mora 50 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 30 €

Apartmán Mikecin ( Novigrad - Zadar)

Moder a novo zrekonštruovaný byt. Plocha 48 metrov štvorcových s terasou s výhľadom na more. V byte je kuchyňa, jedáleň, obývacia izba s rozkladacím rozkladacia pohovka, ktorá môže spať dvaja ľudia, so satelitnou televíziou a klimatizáciou. V izbe je manželská posteľ a šatníková skriňa a kúpeľňu so sprchovacím kútom. Hostia môžu tiež využiť gril. V byte je veľké parkovisko a zatvorenie veľké nádvorie, ktoré je ideálne pre rodiny s deťmi.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Mikecin

Od mora 100 m
Kapacita 4 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Novigrad ( Novigrad - Zadar)

Novigrad je malé mesto ležiace na pobreží Novigrad mora, osídlené od doby bronzovej. Stredoveké srdce mesta obsahuje cenné pozostatky tradičnou architektúrou ponechajú v úzkych uličkách a kamennými domami. Nad mestom sú pozostatky pevnosti, ktorá sa datuje od 13. storočia. V pevnosti, ktorá je chorvátsko-maďarská kráľovná Mária a jej matka Elizabeta bolo zadržaných. Hostia si môžu objednať Novigrad s pokoj a krásu prírody. Mesto je obklopené starými viníc a olivových hájov. Rybárske lode v prístave odráža dlhú tradíciu rybolovu. Novigrad je ideálnym miestom pre turistov, ktorí chcú preskúmať túto časť Chorvátska. Vzdialenosti sú nasledujúce: Národný park Paklenica 15 km, Národný park Plitvické jazerá (Plitvice) 80 km, Národný park Kornati 50 km, Národný park Krka 55 km, mesto Zadar 30 km.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Novigrad

Od mora 70 m
Kapacita 5 osôb

Cena na vyžiadanie

Rekreačný dom Tome ( Novigrad - Zadar)

K prenájmu starom kamennom dome v Pridraga 5 km od Novigradu. Cena rozumná.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Tome

Od mora 4 km
Kapacita 4 osôb

Cena od 30 €

Apartmán Vozarica ( Novigrad - Zadar)

Byt sa nachádza v malom mestečku Ribnica, v Novigrad Zdrilo, ideálny pre pokojnú a odpočinkovú dovolenku, kde je stále ešte nedotknutú prírodu bez masovej turistiky. V byte sú dve priestranné spálne (4 lôžka), vybavená kuchyňa s jedálenským kútom (mikrovlnná rúra, kávovar, varná kanvica a všetky potrebné riad), kúpeľňa, terasa. Do značnej súkromné ??prístaviska a pláže je asi 50 krokov. Možnosť napojenia na lodi po predchádzajúcej dohode. V bezprostrednej blízkosti je krásny kaňon, rafting na Zrmanja, národné parky Paklenica, Kornati, Krka, Velebit prírodné parky, Jaskyne Cerovac, ornitologická rezervácia pri jazere Vrana. Do mesta Zadar, ktoré je bohaté na kultúrne podujatia po celé leto tam je asi 40 km.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Vozarica

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 40 €

Rekreačný dom Marijo ( Novigrad - Zadar)

Rekreačný dom v krásne miesto na odpočinok a dych berúci výhľad na more. Viac informácií a rezervácia volajte telefónne číslo!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Marijo

Od mora 150 m
Kapacita 6 osôb

Cena od 50 €

Apartmán Marijo-Pridraga ( Novigrad - Zadar)

Novo zrekonštruovaný byt 4 km od mora, 4 + 2 lôžka, pre všetky informácie a rezervácie nás kontaktujte cez mobilný telefón alebo e-mailom.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Marijo-Pridraga

Od mora 4 km
Kapacita 6 osôb

Cena od 45 €

Apartmány Tena ( Novigrad - Zadar)

Apartmány Tena sa nachádzajú na okraji promenády pri pobreží. Pláž je len pár minút chôdze od bytu, a to 10 metrov od vchodu do bytu. Vzdialenosť od obchodu alebo stravovacieho zariadenia 20 m. Hostia majú k dispozícii okrem priateľských hostí aj priestranný dvor. Pred domom sa nachádza miestnosť s krbom. Každý objekt má vhodný záhradný nábytok, ktorý poskytuje relaxáciu a potešenie pri najväčšom horúčave dňa. Kapacita zariadenia sa skladá z dvoch apartmánov, z ktorých prvý sa nachádza na prízemí, veľkosť 22 m2, miestnosť vhodná až pre 3 osoby na apartmán a ďalšie na poschodí sú vhodné až pre 6 osôb na apartmán. V každom apartmáne je pohodlná manželská posteľ, kuchyňa a klasická pohovka, z ktorej sa dá ľahko vytvoriť pohodlná prístelka. Veľký byt je vybavený klimatizáciou, WI-FI internet, TV. Každý apartmán má kúpeľňu so sprchou.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Tena

Od mora 10 m
Kapacita 5 osôb

Cena od 30 €

Apartmán Ribnica Zadar ( Novigrad - Zadar)

Byt sa nachádza na prvom poschodí domu v centre Ribnica terasa 20 m2 Klimatizácia: ... Áno Veľkosť izby :. 40 m2 Spálne :. 1 pohodlná veľká manželská posteľ obývacia izba: 1. LCD TV, satelit , TV, Hi-Fi, domáce kino kúpeľňa: moderne vybavené s hydromasážnou sprchou a vstavaný hudobný. kuchyne: moderné, plne vybavená (mikrovlnka, prenosná rúra, využitie terasy, digestor, kávovar, mixér, riad ( pre pár varenie). Zvieratá: privítanie (za predpokladu, že sú socializované) za prípadné škody obleky Zvieratá) Pláž :. malými kamienkami .

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Ribnica Zadar

Od mora 10 m
Kapacita 2 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmán Četiri Sestrice ( Novigrad - Zadar)

Komfortné bytový terasa s výhľadom na západ slnka s najkrajším výhľadom na more a pohoria Velebit. APP 2 + 2, 2 + 2 APP, APP 4 + 1, APP 4 + 1 viac informácií. MySpace - Apartmány štyri sesterské

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Četiri Sestrice

Od mora 100 m
Kapacita 18 osôb

Cena od 55 €

Apartmány Villa Marija ( Novigrad - Zadar)

Apartmány "Villa Marija" sa nachádzajú v rodinnom dome. 2 apartmány sa nachádzajú v prvom poschodí a oba apartmány majú samostatné vchody. Tretí apartmán sa nachádza na druhom poschodí a má aj samostatný vchod. Všetci hostia majú zabezpečené parkovacie miesto. Dva apartmány v prvom poschodí sú 33 m2 a môžu prijať maximálne 4 osoby, zatiaľ čo tretí apartmán je 44 m2 a môže prijať maximálne 5 (6) osôb. Každý apartmán je vybavený TV, bezplatným pripojením na internet a klimatizáciou. 2 menšie apartmány majú jednu spálňu, zatiaľ čo väčší apartmán má 2 spálne, takže môže ubytovať viac ľudí. Všetky apartmány majú balkóny, z ktorých môžete sledovať Novigradské more.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Villa Marija

Od mora 70 m
Kapacita 14 osôb

Cena od 50 €

Apartmán Edvis ( Novigrad - Zadar)

Moderne vybavené apartmány v centre mesta Novigrad, dalmatínskeho, malebného historického mesta na južnom pobreží mesta Novigrad. Nad mestami sú pozostatky stredovekej pevnosti a milovníci histórie potešia aj ďalšie pamiatky tohto mesta. Apartmány sa nachádzajú v atraktívnej lokalite s vynikajúcim výhľadom na more. do centra je 10 minút chôdze a na pláž 15 minút, a sú v blízkosti reštaurácie a taverny.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Edvis

Od mora 50 m
Kapacita 5 osôb

Cena od 40 €

Apartmán Lavande ( Novigrad - Zadar)

Apartmán Lavande sa nachádza na pokojnom mieste Pridraga, obklopený morom a horami. Hostia majú klimatizované ubytovanie s terasou a výhľadom na more. Apartmán sa skladá z obývacej izby, plne vybavenej kuchyne s umývačkou riadu a satelitnej TV s plochou obrazovkou. Okolie ponúka rôzne aktivity. Hostia môžu tráviť čas kúpaním v mori v blízkosti apartmánov, vychutnať si cyklistiku a vychutnať si mnoho pamiatok (Národný park Paklenica, Vodopády Zrmanja, jazero Vransko). Zariadenie sa nachádza 37 km od Zadaru a 38 km od mesta Biograd na Moru. Letisko Zadar je vzdialené 33 km.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Lavande

Od mora 100 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 75 €

Turistický sprievodca - Novigrad - Zadar

Novigrad - Zadar  - Erb Novigrad je malé rybárske a turistické mesto a magistrát v kraji Zadar v Chorvátsku. Rozlíšiť to od iných miest Novigrad v Chorvátsku, tituly Novigrad Zadar a Novigrad Dalmácie sú používané. To sa nachádza v hlbokej chránenej zátoke Novigrad mora pod pozostatky starej pevnosti (Fortica) na vrchole strmého kopca. To bolo menované po rímskom veže, ktorá bola neskôr prestavaná Chorvátskej Princovia Kurjakovići v 13. storočí a pomenoval Castrum Novum (Novi Grad). Nachádza sa 33 km severovýchodne od historického mesta Zadar. To si zachovalo svoj pôvodný stredovekú podobu, a to má populáciu 550 obyvateľov. Môžete si nájsť ubytovanie v hoteli, kemp, a s priateľskými hostiteľmi - súkromné ​​nájomníkmi v bytoch, izby a rekreačných objektov. Ďaleko od preplnených miest a turistických destinácií Novigrad dnes sa teší kľud a pohodu po stáročia búrlivej histórie. Okrem svojich dvoch čistých verejných kamienkové pláže brehy Novigradu sú plné malých skrytých zátok v tieni stromov tamariška, ktoré poskytujú súkromie a intimitu pre plavcov. More je veľmi čisté a ideálne pre rodiny s malými deťmi. Pre milovníkov aktívnej dovolenky v blízkom okolí je veľmi atraktívny, kanoe safari po rieke Zrmanja, potom bungee jumping z mosta Maslenica a lezenie a turistiku v národnom parku Paklenica na hore Velebit. Pre tých, ktorí radi trávia noc vonku, odporúčame návštevu historického mesta Zadar. Obrátiť priamo na vlastníkov bytov v Novigrad Zadar a stráviť pokojnú a príjemnú rodinnú dovolenku v tomto malebnom mestečku obklopené početnými prírodnými krásami. Vyhľadávať súkromné ​​ubytovanie v Novigrad Zadar. Vitajte na Novigrad!

Novigrad - Zadar Predpoveď počasia