Apartmány a ubytovanie v súkromí Obrovac

Obrovac je malé mesto v kraji Zadar v Chorvátsku. Je umiestnený v krásnom kaňone rieky Zrmanja, 12 km od jeho sútoku s morom, a 45 kilometrov východne od mesta Zadar. To sa vyvíjalo na križovatke do Zadaru, Šibeniku a Knin, na úpätí hory Velebit. Dnešné osada Obrovac vyvinutý okolo stredovekej pevnosti na kopci, a v dokumentoch bol prvýkrát spomenutý v 15. storočí ako Obrouec. To bolo v držaní Krbava Princovia Kurjakovic až...

Zoradiť podľa:

Apartmán Ada

Obrovac

Od mora 35 km
Kapacita 8 osôb

na vyžiadanie

Apartmán Ada ( Obrovac)

Naša ponuka sa skladá z dvoch apartmánov. Byt má samostatný vchod, obývaciu izbu, spálňu s manželskou posteľou, kúpeľňu a kuchynský kút a terasu. Ďalší apartmán má 3 spálne: 1 dvojlôžková, 2 so štyrmi spálňami, spoločnú kúpeľňu a kuchynský kút a balkón.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Ada

Od mora 35 km
Kapacita 8 osôb

Cena na vyžiadanie

Turistický sprievodca - Obrovac

Obrovac  - Erb Obrovac je malé mesto v kraji Zadar v Chorvátsku. Je umiestnený v krásnom kaňone rieky Zrmanja, 12 km od jeho sútoku s morom, a 45 kilometrov východne od mesta Zadar. To sa vyvíjalo na križovatke do Zadaru, Šibeniku a Knin, na úpätí hory Velebit. Dnešné osada Obrovac vyvinutý okolo stredovekej pevnosti na kopci, a v dokumentoch bol prvýkrát spomenutý v 15. storočí ako Obrouec. To bolo v držaní Krbava Princovia Kurjakovic až do 16. storočia, kedy bola obsadená Turkami. Potom sa začína turbulentné obdobie pre Obrovac, ktorý bol niekoľkokrát dobytý a vyhodil. Po konečnom ukončení tureckého nebezpečenstva v 18. storočí, miesto pomaly rozvíjať. Dnes je to malebné mestečko, ktoré priťahuje čoraz viac návštevníkov, a to predovšetkým v dôsledku prírodných krás kaňonu rieky Zrmanja, kde si môžete vychutnať v rafting, jazda na kajaku a plávanie v tejto krásnej čistej a priezračné rieky. Novigrad a Karin mora, dve krásne morské zátoky sú len desať kilometrov, takže je možné sa kúpať a opaľovať sa na svoje krásne pláže. Obrovac má bohatú škálu kulinárskych skvostov, ktorý zahŕňa jahňacie a kozie varené, pečené, pečené alebo grilované, syr, basy a šišky. Návšteva Obrovac, toto malé malebné dalmatínskej mesto a stráviť dovolenku v pokoji a pokojné a nedotknutej prírody. Vyhľadávať lacné apartmány, izby a domy pre dovolenku na prenájom v Obrovac. Obrátiť priamo na vlastníkov ubytovanie v súkromí, a ušetriť až 40% na drahé agentúrne poplatky. Vitajte na Obrovac!

Obrovac Predpoveď počasia