Apartmány a ubytovanie v súkromí Sveti Petar

Sveti Petar je malé a kľudné turistické miesto Zadarskej župy v Chorvátsku. Nachádza sa na polceste medzi oveľa slávnejší miest Zadar a Biograd. Sveti Petar je pomenovaná po kostole sv apoštola Petra z 18. storočia, ktorá je dominantou panorámu mieste. V stredu tam sú ešte viditeľné zrúcaniny stredovekých hospodárskych budov, ktoré patrili k bývalému opátstva. Jedným zo zaujímavých vecí, ktoré sa tiež nachádzajú...

Odporúčané apartmány a súkromné ubytovanie Sveti Petar

Zoradiť podľa:

Apartmány Maleo

Sveti Petar

Od mora 30 m
Kapacita 8 osôb

od 50 €

Apartmány Cro Behar

Sveti Petar

Od mora 60 m
Kapacita 16 osôb

od 35 €

Last minute ponuka First minute ponuka

Apartmány Darija

Sveti Petar

Od mora 50 m
Kapacita 7 osôb

od 40 €

Apartmány Paulo i Lorenco

Sveti Petar

Od mora 10 m
Kapacita 14 osôb

od 50 €

Apartmány Kod Lovca

Sveti Petar

Od mora 30 m
Kapacita 21 osôb

od 35 €

Apartmány Fedor

Sveti Petar

Od mora 40 m
Kapacita 6 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Ivan

Sveti Petar

Od mora 50 m
Kapacita 27 osôb

od 55 €

Apartmány Laura

Sveti Petar

Od mora 50 m
Kapacita 4 osôb

od 55 €

Rekreačný dom Kod Luke

Sveti Petar

Od mora 100 m
Kapacita 10 osôb

od 180 €

Mobilný dom Agata

Sveti Petar

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

od 80 €

Apartmány Maleo ( Sveti Petar)

*** COVID-19 *** Hostitelia dodržiavajú pokyny civilného veliteľstva, ministerstva vnútra, ministerstva zdravotníctva, ministerstva cestovného ruchu a vynucujú aktívne opatrenia týkajúce sa COVID-19. Hostitelia a hostia požadujú dezinfekciu rúk a sociálne distancovanie. *** Vážení hostia, náš dom obsahuje 2 apartmány, jeden väčší „Matija“ (****) o výmere 47 m2 s kúpeľňou, WC, spálňu, obývaciu izbu s jedálňou a kuchyňou a veľkú terasu s krásnym výhľadom na Pasman Channel. Druhý byt "Leon" (***) s rozlohou 38 m2 má všetko, čo má najskôr okrem samostatnej toalety a malého balkóna. Oba apartmány sú klimatizované. Wifi, parkovisko, gril, ležadlá a slnečníky, SUP (2x) sú zadarmo. Najbližšie staré mestá (Biograd, Sv. Filip i Jakov, Zadar) sú skvelou voľbou na poznávanie pamiatok. Hostitelia sú radi, že uspokoja svojich hostí. Tešíme sa na Vašu návštevu, ďakujem.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Maleo

Od mora 30 m
Kapacita 8 osôb

Cena od 50 €

Apartmány Cro Behar ( Sveti Petar)

Apartmány Cro Behar vám chcú uľahčiť výber pre atraktívnu a krásnu dovolenku. Apartmány Cro Behar sú novo zrekonštruované, funkčne a moderne vybavené. Nachádzajú sa priamo pri mori, v najkrajšej oblasti biogradskej riviéry v meste Sveti Petar na Moru. Cro Behar Záhreb sa nachádza v srdci Chorvátska, v hlavnom meste Záhrebe. Užite si pohodlie ubytovania, dostatok slnka a mora na krásnych plážach a podľa A. Hitchcocka v časti „Najkrajší západ slnka na svete“ a zvuky morských organov - Zadar. Záhreb - mesto s miliónmi sŕdc ... má bohaté historické jadro, spoznajte ho i jeho nočný život, množstvo galérií, múzeí a bohatú koncertnú sezónu a zároveň si užívajte náš byt. Spoznajte Záhreb ako bezpečnú metropolu s otvorenými dverami, pohnutou históriou a zaujímavými osobnosťami, ktoré vás srdečne pozývajú na splnenie a splnenie očakávaní. Strávte svoju dovolenku príjemnú, veselú a uvoľnenú, v dobrej spoločnosti a príjemnej atmosfére našich apartmánov. V prípade akýchkoľvek otázok, želaní a záujmov nás kontaktujte, aby sme vám uľahčili a zjednodušili vaše rozhodnutie pri výbere destinácie, bytu alebo činnosti, ktorú chcete robiť. Vďaka čomu sú tieto apartmány výnimočné, je blízkosť rôznych turistických atrakcií a zároveň si hostia môžu vychutnať pokojnú dovolenku. Atmosféra je priateľská a príjemná, prostredie bezpečné pre deti a veci, a bezpečnosť nášho automobilu je pre nás dôležitá. Apartmány Cro Behar sú doplnené podrobnosťami, aby bol váš pobyt príjemnejší a aby ste si po prehliadke mesta alebo rušnej exkurzii oddýchli v pokojnom a bezpečnom prostredí. Radi spoznávame nových ľudí a užívame si rozhovor, pri pití alebo jedle, ale rešpektujeme aj vaše súkromie a podľa vašich želaní vás kľúč stretne na dohodnutom mieste. Prajeme vám, aby ste si pobyt v apartmánoch užili, aby ste sa cítili ako doma, ale sme vďační aj za vašu starostlivosť o náš byt ako o váš domov. Relaxujte, odpočívajte ... a užívajte si!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Cro Behar

Od mora 60 m
Kapacita 16 osôb

Cena od 35 €

Apartmány Darija ( Sveti Petar)

Ponúkame na prenájom garsónku (2 osoby), 1-izbový byt (2) a podkrovnú garsónku (3). Vzdialenosť od mora je cca 50 m. Štúdiový apartmán sa nachádza na prvom poschodí. Je vhodný pre dve osoby. Pozostáva z jednej veľkej miestnosti s kuchynským kútom a kúpeľňou (všetky 20 m2). Štúdio je vybavené jednou manželskou posteľou (queen size), TV, elektrickým sporákom, príborom a riadom. Posteľná bielizeň je zahrnutá v cene ubytovania. K dispozícii je veľká terasa (14 m2) s nádherným výhľadom na more. Jednoizbový byt sa nachádza na prvom poschodí, na strane domu. Je vhodný pre dve osoby. Pozostáva z jednej spálne s manželskou posteľou (veľkosť queen), samostatnej kuchyne/jedáleň, veľkej kúpeľne (všetky 25 m2) a malej terasy (3 m2). Byt je vybavený TV, elektrickým sporákom, príbormi a riadom. Posteľná bielizeň je zahrnutá v cene ubytovania. Podkrovný štúdiový apartmán sa nachádza na druhom poschodí. Je vhodný pre tri osoby. Pozostáva z jednej veľkej izby s kuchyňou/jedálenskou časťou a veľkej kúpeľne (všetko 26 m2). Je vybavená manželskou posteľou (queen size) a ďalšou rozkladacou pohovkou, TV, elektrickým sporákom, príbormi a riadom. Posteľná bielizeň je zahrnutá v cene ubytovania. K dispozícii je veľmi veľká terasa (25 m2) s výhľadom na more a ostrovy. Tento apartmán má najlepší výhľad na more zo všetkých našich apartmánov. Pred domom je parkovisko a gril. Vzdialenosť od mora je cca 50 m. Sv. Petar je veľmi pokojné miesto, kde si môžete dobre oddýchnuť. Ak máte radi outdoorové aktivity, v okolí je niekoľko národných parkov. Sv. Petar, malá turistická destinácia, ktorá sa nachádza 15 km juhovýchodne od Zadaru. Sv. Petar je miestom, kde môžete stráviť svoju dovolenku v pokojnom a prírodnom prostredí s krištáľovo čistým morom. Vaši priateľskí hostitelia na vás čakajú v pohodlných apartmánoch s nádherným výhľadom na more a ostrovy súostrovia Zadar. Je to ideálne miesto pre ľudí, ktorí milujú pokoj a život pod holým nebom. Blízkosť Zadaru a Biogradu umožňuje hosťom navštevovať kultúrne a zábavné podujatia. V blízkosti sa nachádza niekoľko národných parkov, ktoré sú skvelé na jednodňové výlety. Odporúčame navštíviť ostrovy Zadarského súostrovia, ako aj výlety do národných parkov Kornati, Krka, Plitvice a Paklenica.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Darija

Od mora 50 m
Kapacita 7 osôb

Cena od 40 €

Apartmány Paulo i Lorenco ( Sveti Petar)

Priestranný apartmán na prvom poschodí má peknú obývaciu izbu, jedálenský kút s jedálenským stolom pre 5 osôb, plne vybavenú kuchyňu, 2 spálne a modernú kúpeľňu. Táto najväčšia výhoda apartmánu je jeho nábrežná lokalita, pretože stačí len pár krokov k dosiahnutiu blízkej pieskovej pláže. Apartmán je ideálny pre rodiny s deťmi. Je tiež možné prenajať malý čln s vlastným člnom 4 m a ak máte vlastnú loď, môžete si prenajať loďku pred loďou. V spoločnej záhrade v prednej časti domu môžete využiť zariadenia na grilovanie.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Paulo i Lorenco

Od mora 10 m
Kapacita 14 osôb

Cena od 50 €

Apartmány Kod Lovca ( Sveti Petar)

 Dom so 6 apartmánmi: Štúdio apartmán pre 2 (x 2), Štúdio pre 3-4 osoby, apartmán pre 4 osoby (2 x), 5 osôb bytu. Parkovisko, gril, vonkajšia sprcha. Pobyty na 14 dní zadarmo večeru

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Kod Lovca

Od mora 30 m
Kapacita 21 osôb

Cena od 35 €

Apartmány Fedor ( Sveti Petar)

Apartmány sa nachádzajú v FEDOR sv. Petar v Northen Dalmácii iba 10 km južne od Zadaru na ceste do Splitu. Sv. Petar je malé miesto, ktoré Wich dostal svoje meno podľa sv. Petr Apostol siahajúcu až do 18. storočia .. V centre mesta sa dá vidieť trosky medeval prístavieb, ktoré patrili do opátstva na Rogovo. Medzi ďalšie významné arheological lokalitách sú zrúcaniny hradu v mieste Pecina a Buta. Dnes Sv. Petar je miestom, kde môžete stráviť svoju dovolenku v pokojnom a prírodnom zažilo kde na vás čakajú frendly hostitelia s pohodlnými obleky a početných kempoch. Blízkosti sv. Peter sa nachádzajú štyri národné parky Plitvice, Krka, Paklenica, Kornati a prírodný park Vranské jazero na čarodejnice je najväčšie jazero v Chorvátsku. Všetky tieto prírodné zdroje sú v okruhu 50 km od Sv. Peter.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Fedor

Od mora 40 m
Kapacita 6 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Ivan ( Sveti Petar)

Apartmány Ivan sú postavené na základe rodinnej dlhoročnej tradície a skúseností. Podnikáme s láskou a potešením. Našim želaním je, aby si naši hostia so sebou vzali len dobré spomienky na najkrajšiu dovolenku. Apartmány Ivan sa nachádzajú iba 50 metrov od mora a môžu sa v nich ubytovať štyri apartmány 2 + 2, jeden 2 + 3 a jeden 2 +4. Všetky apartmány majú malú kuchyňu, obývaciu izbu s TV a klimatizáciou, kúpeľňu, spálňu s manželskou posteľou, malú chodbu a terasu s výhľadom na more. Posteľná bielizeň je zahrnutá v cene ubytovania. K dispozícii je tiež parkovisko. Gril je spoločný a nachádza sa za domom. St. Petar n / m je pokojné a relaxačné miesto, 15 km od Zadaru a 8 km od Biogradu. Ponúka piesočné, betónové a skalnaté pláže a dostatok slnka a priezračného mora. Ak chcete navštíviť prírodné krásy, môžeme vám ponúknuť organizované cesty do niekoľkých národných parkov a prírodných parkov v okolí: Krka, Kornati, Paklenica (Velebit), Telašcica, Vrana. Tešíme sa na Váš príchod.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Ivan

Od mora 50 m
Kapacita 27 osôb

Cena od 55 €

Apartmány Laura ( Sveti Petar)

Apartmány Laura sa nachádzajú v meste Sveti Petar na Moru, na pokojnom mieste medzi Zadarom a Biogradom na Moru. 50 m od mora sú 3 apartmány.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Laura

Od mora 50 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 55 €

Rekreačný dom Kod Luke ( Sveti Petar)

Prázdninový dom so 4 spálňami, 2 kúpeľňami (2 toalety), kuchyňou, jedálňou a obývacou izbou s prístelkou, chodbou a pozdĺž celého domu prízemie a balkóny na prvom poschodí. Oplotené zariadenie so stráženými parkovacími miestami (4 parkovacie miesta), 100m od pláže, WIFI zdarma. Kaviarne, reštaurácie, pizzerie do 200 metrov. Priestranný dvor (1 200 m2) pre tvorivé aktivity. Teplá voda (solárny ohrev). Objekt je zaradený do kategórie 3 hviezdičky.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Kod Luke

Od mora 100 m
Kapacita 10 osôb

Cena od 180 €

Mobilný dom Agata ( Sveti Petar)

Mobilný dom Agata sa nachádza v meste Sveti Petar, 700 metrov od pláže Sveti Petar a 1,1 km od nudistickej pláže Sveti Petar. Ponúka ubytovanie s klimatizáciou a prístupom do záhrady. Toto plážové ubytovacie zariadenie ponúka prístup na terasu, bezplatné súkromné parkovisko a bezplatné Wi-Fi. Múzeum kultúrneho dedičstva Biograd sa nachádza 12 km od dovolenkového domu a zábavný park Mirnovec je vzdialený 13 km. Ubytovacie jednotky majú balkón s výhľadom do záhrady, dobre vybavenú kuchyňu a TV s plochou obrazovkou. Jednotky sú vybavené vykurovacím zariadením. Pláž Turkljaca je od dovolenkového domu vzdialená 1,8 km a prístav Kornati 10 km. Najbližšie letisko Zadar sa nachádza 12 km od mobilného domu Agata.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Mobilný dom Agata

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 80 €

Turistický sprievodca - Sveti Petar

Sveti Petar  - Erb Sveti Petar je malé a kľudné turistické miesto Zadarskej župy v Chorvátsku. Nachádza sa na polceste medzi oveľa slávnejší miest Zadar a Biograd. Sveti Petar je pomenovaná po kostole sv apoštola Petra z 18. storočia, ktorá je dominantou panorámu mieste. V stredu tam sú ešte viditeľné zrúcaniny stredovekých hospodárskych budov, ktoré patrili k bývalému opátstva. Jedným zo zaujímavých vecí, ktoré sa tiež nachádzajú v centre miesta je obec studňa s pitnou vodou, ktorá nikdy vyschne. Studňa bola postavená v roku 1911 a bol jediným zdrojom pitnej vody v oblasti, ktorá bola použitá na pitie, ale aj na polievanie záhrad. Miestni obyvatelia sú prevažne zaoberajú v chove zvierat, pestovanie olivovníkov a viniča a rybárčenie. Sveti Petar sa stále viac obracajú na cestovný ruch a sektor služieb, a jeho priateľské miestni obyvatelia ponúkajú ubytovacie služby v izbách a apartmánoch v rodinných domov. Je ideálny pre rodinnú dovolenku. Čisté more a krásne pláže poteší každého návštevníka. Odporúčame organizované výlety do okolitých národných parkov Kornati, Krka a Paklenica a Vranské jazero Prírodný park. Pre všetkých tých, ktorí hľadajú dobrú noc čase, odporúčame navštíviť neďaleké Zadar alebo Biogradu. Priamo kontaktovať vlastníkmi bytov v Sveti Petar, ušetriť až 40% a majú bezstarostnú dovolenku. Súkromné ubytovanie v Sveti Petar. Apartmány, izby a rekreačné domy v Sveti Petar. Vitajte na Sveti Petar!

Sveti Petar Predpoveď počasia