Apartmány a ubytovanie v súkromí Sveti Petar

Sveti Petar je malé a kľudné turistické miesto Zadarskej župy v Chorvátsku. Nachádza sa na polceste medzi oveľa slávnejší miest Zadar a Biograd. Sveti Petar je pomenovaná po kostole sv apoštola Petra z 18. storočia, ktorá je dominantou panorámu mieste. V stredu tam sú ešte viditeľné zrúcaniny stredovekých hospodárskych budov, ktoré patrili k bývalému opátstva. Jedným zo zaujímavých vecí, ktoré sa tiež nachádzajú...

Odporúčané apartmány a súkromné ubytovanie Sveti Petar

Zoradiť podľa:

First minute ponuka

Apartmány Maleo

Sveti Petar

Od mora 30 m
Kapacita 8 osôb

od 50 €

Apartmány Darija

Sveti Petar

Od mora 50 m
Kapacita 7 osôb

od 21 €

Apartmány Paulo i Lorenco

Sveti Petar

Od mora 10 m
Kapacita 14 osôb

od 50 €

Apartmány Kod Lovca

Sveti Petar

Od mora 30 m
Kapacita 21 osôb

od 35 €

Apartmány Fedor

Sveti Petar

Od mora 40 m
Kapacita 6 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Ivan

Sveti Petar

Od mora 50 m
Kapacita 27 osôb

na vyžiadanie

Apartmán Mile

Sveti Petar

Od mora 50 m
Kapacita 10 osôb

na vyžiadanie

Apartmán Sv. Petar

Sveti Petar

Od mora 30 m
Kapacita 6 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Maleo ( Sveti Petar)

*** COVID-19 *** Hostitelia dodržiavajú pokyny civilného veliteľstva, ministerstva vnútra, ministerstva zdravotníctva, ministerstva cestovného ruchu a vynucujú aktívne opatrenia týkajúce sa COVID-19. Hostitelia a hostia požadujú dezinfekciu rúk a sociálne distancovanie. *** Vážení hostia, náš dom obsahuje 2 apartmány, jeden väčší "Matija" (****) o výmere 47 m2 s kúpeľňou, WC, spálňu, obývaciu izbu s jedálňou a kuchyňou a veľkú terasu s krásnym výhľadom na Pasman Channel. Druhý byt "Leon" (***) s rozlohou 38 m2 má všetko, čo má najskôr okrem samostatnej toalety a malého balkóna. Oba apartmány sú klimatizované. Wi-Fi pripojenie na internet, parkovisko, gril, ležadlá a slnečníky sú zadarmo. Za príplatok môžete využiť klimatizáciu, kajak, dosku na windsurfing (2x) a plachty pre deti a dospelých. Najbližšie staré mestá (Biograd, Sv. Filip i Jakov, Zadar) sú skvelou voľbou na poznávanie pamiatok. Hostitelia sú radi, že uspokoja svojich hostí. Tešíme sa na Vašu návštevu, ďakujem.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Maleo

Od mora 30 m
Kapacita 8 osôb

Cena od 50 €

Apartmány Darija ( Sveti Petar)

Požičiavame Štúdio (2 osoby), s jednou spálňou (2) a podkrovie-štúdio apartmán (3). Vzdialenosť od mora je asi 50 m. Studio byt sa nachádza na prvom poschodí. Je vhodný pre dve osoby. Skladá sa z jednej veľkej miestnosti s kuchynským kútom a sociálnym zariadením v cene (all 20 m2). Studio je vybavené jednou manželskou posteľou (queen size), TV, plynový sporák, príbory a riad. Posteľná bielizeň je zabezpečené. K dispozícii je veľká terasa (14 m2) s nádherným výhľadom na more. Jeden byt sa nachádza na prvom poschodí, na strane domu. Je vhodný pre dve osoby. Skladá sa z jednej spálne s manželskou posteľou (queen size), samostatná kuchyňa / jedáleň, veľká kúpeľňa (všetko 25 m2) a malou terasou (3 m2). Byt je vybavený TV, plynovým sporákom, príbory a riad. Posteľná bielizeň je zabezpečené. Podkrovné štúdio byt sa nachádza na druhom poschodí. Je vhodný pre tri osoby. Skladá sa z jednej veľkej miestnosti s kuchyňa / jedálenským kútom zaradené, a veľkou kúpeľňou (všetko 26 m2). Je vybavený manželskou posteľou (queen size) a ďalšie rozkladacou pohovkou, TV, plynový sporák, príbory a riad. Posteľná bielizeň je zabezpečené. Tam je veľmi veľká terasa (25 m2) s výhľadom na more a ostrovy. Tento byt má najlepší výhľad na more zo všetkých našich apartmánov. V prednej časti domu sa nachádza parkovisko a gril. Vzdialenosť od mora je asi 50 m. Sv. Petar je veľmi pokojné miesto, kde môžete mať dobrý odpočinok. Ak máte radi outdoorové aktivity, existuje niekoľko národných parkov v okolí. Sv. Petar, malá turistická destinácia, ktorá sa nachádza 15 km juhovýchodne od Zadaru. Sv. Petar je miestom, kde môžete stráviť svoju dovolenku v pokojnom a prírodnom prostredí s krištáľovo čistým morom. Vaši priateľskí hostitelia vás čaká s komfortných apartmánoch s nádherným výhľadom na more a ostrovy súostrovia Zadar. Je ideálnym miestom pre ľudí, ktorí majú radi pokoj a život pod holým nebom. Blízkosť Zadaru a Biogradu hosťom umožňuje navštevovať kultúrne a zábavné podujatia. Existuje niekoľko národných parkov v okolí, ideálny pre jedno-dňový turné. Odporúčame návštevu ostrovov súostrovia Zadar, rovnako ako výlety do národných parkov Kornati, Krka, Plitvice a Paklenica.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Darija

Od mora 50 m
Kapacita 7 osôb

Cena od 21 €

Apartmány Paulo i Lorenco ( Sveti Petar)

Priestranný apartmán na prvom poschodí má peknú obývaciu izbu, jedálenský kút s jedálenským stolom pre 5 osôb, plne vybavenú kuchyňu, 2 spálne a modernú kúpeľňu. Táto najväčšia výhoda apartmánu je jeho nábrežná lokalita, pretože stačí len pár krokov k dosiahnutiu blízkej pieskovej pláže. Apartmán je ideálny pre rodiny s deťmi. Je tiež možné prenajať malý čln s vlastným člnom 4 m a ak máte vlastnú loď, môžete si prenajať loďku pred loďou. V spoločnej záhrade v prednej časti domu môžete využiť zariadenia na grilovanie.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Paulo i Lorenco

Od mora 10 m
Kapacita 14 osôb

Cena od 50 €

Apartmány Kod Lovca ( Sveti Petar)

 Dom so 6 apartmánmi: Štúdio apartmán pre 2 (x 2), Štúdio pre 3-4 osoby, apartmán pre 4 osoby (2 x), 5 osôb bytu. Parkovisko, gril, vonkajšia sprcha. Pobyty na 14 dní zadarmo večeru

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Kod Lovca

Od mora 30 m
Kapacita 21 osôb

Cena od 35 €

Apartmány Fedor ( Sveti Petar)

Apartmány sa nachádzajú v FEDOR sv. Petar v Northen Dalmácii iba 10 km južne od Zadaru na ceste do Splitu. Sv. Petar je malé miesto, ktoré Wich dostal svoje meno podľa sv. Petr Apostol siahajúcu až do 18. storočia .. V centre mesta sa dá vidieť trosky medeval prístavieb, ktoré patrili do opátstva na Rogovo. Medzi ďalšie významné arheological lokalitách sú zrúcaniny hradu v mieste Pecina a Buta. Dnes Sv. Petar je miestom, kde môžete stráviť svoju dovolenku v pokojnom a prírodnom zažilo kde na vás čakajú frendly hostitelia s pohodlnými obleky a početných kempoch. Blízkosti sv. Peter sa nachádzajú štyri národné parky Plitvice, Krka, Paklenica, Kornati a prírodný park Vranské jazero na čarodejnice je najväčšie jazero v Chorvátsku. Všetky tieto prírodné zdroje sú v okruhu 50 km od Sv. Peter.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Fedor

Od mora 40 m
Kapacita 6 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Ivan ( Sveti Petar)

Apartmány Ivan sú postavené na báze rodinného dlhoročnou tradíciou a skúsenosťami. Sme podnikania s láskou a radosťou. Naším prianím je, aby naši hostia vziať so sebou iba dobré spomienky na najkrajšie dovolenku. Apartmány Ivan sa nachádza iba 50 metrov od mora, a môže ubytovať štyri apartmány 2 + 2, jeden 2 + 3 a jeden 2 4. Všetky apartmány majú vlastnú kuchynku, obývacia izba s TV a klimatizáciou, kúpeľňa, spálňa s dvojlôžkom, malá predsieň, a terasou s výhľadom na more. Obliečky je zabezpečené. Aj parkovanie je zabezpečené. Gril je bežné a je umiestnený za domom. St. Petar n / m je pokojné, relaxačné miesto, 15 km od Zadaru a 8 km od Biogradu. Ponúka piesok, betón a skalnaté pláže a veľa slnka a čisté more. Ak chcete navštíviť prírodné krásy Vám môžeme ponúknuť organizovaný cestuje do niekoľkých národných parkov a prírodných parkov v okolí: Krka, Kornati, Paklenica (Velebit), Telašćica, Vrana. Tešíme sa na váš príchod.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Ivan

Od mora 50 m
Kapacita 27 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmán Mile ( Sveti Petar)

Nachádza sa na 15 km od Zadaru, sv. Petar na Moru je cieľ navštevovaný turistami primárne ktorí si chcú oddýchnuť a uniknúť od stresu každodenného života. To priťahuje mnoho návštevníkov kvôli kráse svojej krajiny a krištáľovo čisté more a krásne pláže, ktoré sú väčšinou kameň alebo betón. Pri návšteve Sv. Petar na Moru odporúčame prehliadku jedného z národných parkov v okolí, ako je Paklenica a Kornati, alebo výlety do ruín jaskýň a jaskyne Buta. Bezprostrednej blízkosti Zadar a Biograd umožní každému, aby si jedinečný zážitok z týchto dvoch mestských oblastiach severnej Dalmácii. Gurmáni sa môžu tešiť na neodolateľné špeciality tradičnej dalmatínsku kuchyňu a medzinárodné špeciality reštaurácií a hostincov vo sv. Petar na Moru. Poďte sa pozrieť, skúsenosti a určite vychutnať si nedotknutou prírodou v malej chorvátske mesto na Jadrane!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Mile

Od mora 50 m
Kapacita 10 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmán Sv. Petar ( Sveti Petar)

Kompletne zrekonštruovaný byt sa nachádza 30 m od pláže, pokojné a vhodné pre deti. Tichá prevádzka bez ulici v susedstve turistickej apartmáne. Parkovanie vo dvore a grilovanie. Miesto sa nachádza medzi Zadarom a Biograd (cca 15 min. Autom).

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Sv. Petar

Od mora 30 m
Kapacita 6 osôb

Cena na vyžiadanie

Turistický sprievodca - Sveti Petar

Sveti Petar  - Erb Sveti Petar je malé a kľudné turistické miesto Zadarskej župy v Chorvátsku. Nachádza sa na polceste medzi oveľa slávnejší miest Zadar a Biograd. Sveti Petar je pomenovaná po kostole sv apoštola Petra z 18. storočia, ktorá je dominantou panorámu mieste. V stredu tam sú ešte viditeľné zrúcaniny stredovekých hospodárskych budov, ktoré patrili k bývalému opátstva. Jedným zo zaujímavých vecí, ktoré sa tiež nachádzajú v centre miesta je obec studňa s pitnou vodou, ktorá nikdy vyschne. Studňa bola postavená v roku 1911 a bol jediným zdrojom pitnej vody v oblasti, ktorá bola použitá na pitie, ale aj na polievanie záhrad. Miestni obyvatelia sú prevažne zaoberajú v chove zvierat, pestovanie olivovníkov a viniča a rybárčenie. Sveti Petar sa stále viac obracajú na cestovný ruch a sektor služieb, a jeho priateľské miestni obyvatelia ponúkajú ubytovacie služby v izbách a apartmánoch v rodinných domov. Je ideálny pre rodinnú dovolenku. Čisté more a krásne pláže poteší každého návštevníka. Odporúčame organizované výlety do okolitých národných parkov Kornati, Krka a Paklenica a Vranské jazero Prírodný park. Pre všetkých tých, ktorí hľadajú dobrú noc čase, odporúčame navštíviť neďaleké Zadar alebo Biogradu. Priamo kontaktovať vlastníkmi bytov v Sveti Petar, ušetriť až 40% a majú bezstarostnú dovolenku. Súkromné ubytovanie v Sveti Petar. Apartmány, izby a rekreačné domy v Sveti Petar. Vitajte na Sveti Petar!

Sveti Petar Predpoveď počasia