Apartmány a ubytovanie v súkromí Pašman - Kraj

Kraj je malá obec v juhovýchodnej časti ostrova Pašman, 3 km južne od mesta Pašman. Rozkladá sa pozdĺž dvoch krásnych piesočných pláží, obklopená prastaré olivové háje a vinice. Miesto je veľmi pokojné a tiché, a ideálne pre rodiny s deťmi, ale aj pre všetkých tých, ktorí si chcú oddýchnuť od veľkých mestských davov a hluku. Dominantou mesta je františkánsky kláštor sv Duje zo 14. storočia, postavený v gotickom...

Zoradiť podľa:

Apartmány Vila Kruna i Palma

Pašman - Kraj

Od mora 10 m
Kapacita 53 osôb

od 50 €

Apartmány Benčić

Pašman - Kraj

Od mora 20 m
Kapacita 10 osôb

od 30 €

Rekreačný dom Tkon - Kraj

Pašman - Kraj

Od mora 80 m
Kapacita 6 osôb

od 70 €

Apartmán ŠANDRIĆ Pašman

Pašman - Kraj

Od mora 100 m
Kapacita 12 osôb

od 70 €

Apartmán DARIO Pašman

Pašman - Kraj

Od mora 100 m
Kapacita 8 osôb

od 100 €

Apartmány KRAJ - Pašman

Pašman - Kraj

Od mora 300 m
Kapacita 30 osôb

od 50 €

Apartmány Vila Kruna i Palma ( Pašman - Kraj)

Rodina Kontin by chcel predstaviť vám ponuku luxusných bytov v víl Kruna a Palma, v mieste zvanom Kraj, na ostrove Pašman, Chorvátsko. Domy, vily, atraktívne umiestnené na piesočných plážach, nie sú len luxusne zariadené, ale ponúkajú odtiaľ krásny výhľad na Pašman kanáli, je toho názoru, že sa zmení svoju dovolenku v jedinečný zážitok. Villa Kruna, zaradil sa 4 hviezdičkami, je luxusné ubytovanie, ktoré sa pohodlne usadí až 30 osôb. Villa je prvý v rade, ktorá sa nachádza na krásnom mieste, na samom piesočné pláže s výhľadom na kanáli Pašman. Rich stredomorské záhrady, ktorá obklopuje vila bude vaša návšteva nezabudnuteľné. K dispozícii je osvetlený bazén v záhrade. Villa Palma, zaradil sa 4 hviezdičkami, je luxusné ubytovanie, ktoré sa pohodlne usadí až 23 osôb. Vila sa nachádza na krásnom mieste, na samom piesčité pláže, s výhľadom na kanáli Pašman. Samotná Blízkosť piesčité pláže je táto vila zvláštne, pretože si hostia môžu mať prakticky bezprostredný kontakt s výhľadom na more. Okrem luxusného ubytovania a voľný čas strávený vo vilách, Kontin rodina môžete ponúknuť možnosť typu polpenzie výživy v príjemnom hosťami iba pre reštauráciu vily Kruna.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Vila Kruna i Palma

Od mora 10 m
Kapacita 53 osôb

Cena od 50 €

Apartmány Benčić ( Pašman - Kraj)

Apartmány Bencic sa nachádzajú v Kraji (ostrov Pasman, Zadar). Ubytovanie je vzdialené od prvej pláže 20 m. Minimálny počet ľudí, ktorým sa uprednostňuje jedna jednotka, sú 2 a maximálny piaty. Hostia môžu využívať balkón / terasu, záhradu, kuchynský riad, TV, práčovňu, gril. Špeciálne ponuky: príprava miestnych špecialít, ovocie zo záhrady, mliečne výrobky, olivový olej, víno, rybolov, turistika a pješa? Eje, výlety, návštevy kultúrnych alebo prírodných lokalít, jazda na horských bicykloch, kotvenie člnov.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Benčić

Od mora 20 m
Kapacita 10 osôb

Cena od 30 €

Rekreačný dom Tkon - Kraj ( Pašman - Kraj)

Hause je locatet 75 m od pláže. K dispozícii je jedáleň a kuchyňa. TV je k dispozícii. Ostatné zariadenia v Dragana domu patrí terasa. požičovňa bicyklov je k dispozícii na majetku. A oblasť je populárny pre rybolov. Šibenik je 45 km od Dragana domu, zatiaľ čo Vodice je 36 km od hotela. Zadar letiska je 19 km ďaleko.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Tkon - Kraj

Od mora 80 m
Kapacita 6 osôb

Cena od 70 €

Apartmán ŠANDRIĆ Pašman ( Pašman - Kraj)

Kamenný dom Šandrić sa nachádza na ostrove Pasman, Ugrinić. Dom má tri novo postavené apartmány (dve spálne 4 + 2 osoby, jedna spálňa 2 + 2 osoby, štúdio 2 + 1) Byt s dvoma spálňami má rozlohu 60 m2 Jednospálňový apartmán má 35 m2 Studio 25m2 Dom sa nachádza 90 metrov od novo vybudovanej pláže. Apartmány majú wifi, SAT TV, klimatizáciu, gril, parkovanie. Trajekt je vzdialený približne 2 km od domu. Benediktínsky kláštor je vzdialený 400 metrov od domu.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán ŠANDRIĆ Pašman

Od mora 100 m
Kapacita 12 osôb

Cena od 70 €

Apartmán DARIO Pašman ( Pašman - Kraj)

Apartmány s bazénom pre 2 + 2 osoby sa nachádzajú v meste Kraj na ostrove Pašman a nachádzajú sa 100 metrov od piesočnatej pláže Vedľa bazénu sa nachádza krytá letná kuchyňa s grilom, kde môžete v tme odpočívať bez obáv a pripraviť sa na obed ... večeru, zatiaľ čo vaše deti si môžu vychutnať kúpanie v krásnom bazéne. K dispozícii sú 2 kaviarne na pláži, kde si môžete vychutnať úchvatnú kávu s krásnym výhľadom na početné súostrovie a kanál Pašman

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán DARIO Pašman

Od mora 100 m
Kapacita 8 osôb

Cena od 100 €

Apartmány KRAJ - Pašman ( Pašman - Kraj)

Apartmány s vyhrievaným bazénom 2 + 1,2 + 2 a 4 + 2 osoby, takže kúpanie v bazéne je možné po dobu 4 mesiacov Apartmány sú novo zariadené so všetkými potrebnými spotrebičmi, Hostia môžu využiť letnú kuchyňu a gril pri bazéne .... Majitelia majú tiež 5 metrovú kabínu s kabínou, ktorá je hosťom k dispozícii Všetci naši hostia denne majú zadarmo zeleninu z našej záhrady, ktorá je hneď vedľa domu

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány KRAJ - Pašman

Od mora 300 m
Kapacita 30 osôb

Cena od 50 €

Turistický sprievodca - Pašman - Kraj

Pašman - Kraj  - Erb Kraj je malá obec v juhovýchodnej časti ostrova Pašman, 3 km južne od mesta Pašman. Rozkladá sa pozdĺž dvoch krásnych piesočných pláží, obklopená prastaré olivové háje a vinice. Miesto je veľmi pokojné a tiché, a ideálne pre rodiny s deťmi, ale aj pre všetkých tých, ktorí si chcú oddýchnuť od veľkých mestských davov a hluku. Dominantou mesta je františkánsky kláštor sv Duje zo 14. storočia, postavený v gotickom slohu. V kláštore je obraz Panny Márie s Ježiškom z 15. storočia a múzeum s exponátmi, ktoré rozprávajú dlhú históriu mesta a celý ostrov Pašman. Obyvateľstvo sa tradične zaoberá poľnohospodárstvom, víno a olivový olej, a rybárčenie. Na mieste je tiež známy pre výrobu veľmi chutný kozí syr. V súčasnej dobe turistika sa pomaly preberá úlohu vedúceho, a možno nájsť ubytovanie v apartmánoch a izbách v súkromných rodinných domov, v ktorých druh hostiteľa vyjde v ústrety a poskytnúť vám nezabudnuteľnú dovolenku. Vedľa piesočné pláže, miesto je ideálne pre dlhé prechádzky, pešiu turistiku a jazdu na bicykli cez bujnej stredomorskej vegetácie bylín, starých vinohradov a olivových hájov. Po celý deň kúpaní alebo aktívnu dovolenku, odporúčame navštíviť miestne taverny, ktoré ponúkajú zdravé a biopotravín a autentické pokrmy z morských plodov s pohárom dobrého vína z Dalmácie. Pozývame vás na návšteve Kraj na ostrove Pašman a oddýchnuť telo i dušu v tejto malej, pokojnej ostrovné obce. Súkromné ubytovanie na ostrove Pašman - Kraj. Apartmány, izby a dovolenkové domy lacnejšie až o 40% bez nákladných agentúrne poplatky. Vitajte na Kraj na ostrove Pašman!

Pašman - Kraj Predpoveď počasia