Apartmány a ubytovanie v súkromí Pašman - Kraj

Kraj je malá obec v juhovýchodnej časti ostrova Pašman, 3 km južne od mesta Pašman. Rozkladá sa pozdĺž dvoch krásnych piesočných pláží, obklopená prastaré olivové háje a vinice. Miesto je veľmi pokojné a tiché, a ideálne pre rodiny s deťmi, ale aj pre všetkých tých, ktorí si chcú oddýchnuť od veľkých mestských davov a hluku. Dominantou mesta je františkánsky kláštor sv Duje zo 14. storočia, postavený v gotickom...

Zoradiť podľa:

Apartmány Vila Kruna i Palma

Pašman - Kraj

Od mora 10 m
Kapacita 53 osôb

od 50 €

Apartmány Benčić

Pašman - Kraj

Od mora 20 m
Kapacita 10 osôb

od 30 €

Rekreačný dom Tkon - Kraj

Pašman - Kraj

Od mora 80 m
Kapacita 6 osôb

od 70 €

Apartmán ŠANDRIĆ Pašman

Pašman - Kraj

Od mora 100 m
Kapacita 12 osôb

od 70 €

Apartmán DARIO Pašman

Pašman - Kraj

Od mora 100 m
Kapacita 8 osôb

od 100 €

Apartmány KRAJ - Pašman

Pašman - Kraj

Od mora 300 m
Kapacita 30 osôb

od 50 €

Apartmán Bijeli

Pašman - Kraj

Od mora 250 m
Kapacita 4 osôb

od 40 €

Robinsonova turistika Lanđin

Pašman - Kraj

Od mora 10 m
Kapacita 5 osôb

od 70 €

Robinsonova turistika Murtelica

Pašman - Kraj

Od mora 30 m
Kapacita 4 osôb

od 60 €

Rekreačný dom Dora

Pašman - Kraj

Od mora 250 m
Kapacita 5 osôb

od 70 €

Apartmány Vila Kruna i Palma ( Pašman - Kraj)

Rodina Kontin by chcel predstaviť vám ponuku luxusných bytov v víl Kruna a Palma, v mieste zvanom Kraj, na ostrove Pašman, Chorvátsko. Domy, vily, atraktívne umiestnené na piesočných plážach, nie sú len luxusne zariadené, ale ponúkajú odtiaľ krásny výhľad na Pašman kanáli, je toho názoru, že sa zmení svoju dovolenku v jedinečný zážitok. Villa Kruna, zaradil sa 4 hviezdičkami, je luxusné ubytovanie, ktoré sa pohodlne usadí až 30 osôb. Villa je prvý v rade, ktorá sa nachádza na krásnom mieste, na samom piesočné pláže s výhľadom na kanáli Pašman. Rich stredomorské záhrady, ktorá obklopuje vila bude vaša návšteva nezabudnuteľné. K dispozícii je osvetlený bazén v záhrade. Villa Palma, zaradil sa 4 hviezdičkami, je luxusné ubytovanie, ktoré sa pohodlne usadí až 23 osôb. Vila sa nachádza na krásnom mieste, na samom piesčité pláže, s výhľadom na kanáli Pašman. Samotná Blízkosť piesčité pláže je táto vila zvláštne, pretože si hostia môžu mať prakticky bezprostredný kontakt s výhľadom na more. Okrem luxusného ubytovania a voľný čas strávený vo vilách, Kontin rodina môžete ponúknuť možnosť typu polpenzie výživy v príjemnom hosťami iba pre reštauráciu vily Kruna.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Vila Kruna i Palma

Od mora 10 m
Kapacita 53 osôb

Cena od 50 €

Apartmány Benčić ( Pašman - Kraj)

Apartmány Bencic sa nachádzajú v Kraji (ostrov Pašman, Zadar). Vzdialenosť od hlavnej pláže je 20 metrov. Minimálny počet osôb v jednotke sú 2 a najviac 5. Hosťom je k dispozícii vlastný balkón / terasa, spoločná záhrada, kuchynský riad, TV, grilované špeciality. Špeciálne ponuky: príprava miestnych špecialít, ovocie zo záhrady, domáce výrobky, olivový olej, víno, rybolov, turistika a spoznávanie prírody, výlety loďou, návštevy kultúrnych pamiatok, jazda na horskom bicykli.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Benčić

Od mora 20 m
Kapacita 10 osôb

Cena od 30 €

Rekreačný dom Tkon - Kraj ( Pašman - Kraj)

Hause je locatet 75 m od pláže. K dispozícii je jedáleň a kuchyňa. TV je k dispozícii. Ostatné zariadenia v Dragana domu patrí terasa. požičovňa bicyklov je k dispozícii na majetku. A oblasť je populárny pre rybolov. Šibenik je 45 km od Dragana domu, zatiaľ čo Vodice je 36 km od hotela. Zadar letiska je 19 km ďaleko.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Tkon - Kraj

Od mora 80 m
Kapacita 6 osôb

Cena od 70 €

Apartmán ŠANDRIĆ Pašman ( Pašman - Kraj)

Kamenný dom Šandrić sa nachádza na ostrove Pasman, Ugrinić. Dom má tri novo postavené apartmány (dve spálne 4 + 2 osoby, jedna spálňa 2 + 2 osoby, štúdio 2 + 1) Byt s dvoma spálňami má rozlohu 60 m2 Jednospálňový apartmán má 35 m2 Studio 25m2 Dom sa nachádza 90 metrov od novo vybudovanej pláže. Apartmány majú wifi, SAT TV, klimatizáciu, gril, parkovanie. Trajekt je vzdialený približne 2 km od domu. Benediktínsky kláštor je vzdialený 400 metrov od domu.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán ŠANDRIĆ Pašman

Od mora 100 m
Kapacita 12 osôb

Cena od 70 €

Apartmán DARIO Pašman ( Pašman - Kraj)

Apartmány s bazénom pre 2 + 2 osoby sa nachádzajú v meste Kraj na ostrove Pašman a nachádzajú sa 100 metrov od piesočnatej pláže Vedľa bazénu sa nachádza krytá letná kuchyňa s grilom, kde môžete v tme odpočívať bez obáv a pripraviť sa na obed ... večeru, zatiaľ čo vaše deti si môžu vychutnať kúpanie v krásnom bazéne. K dispozícii sú 2 kaviarne na pláži, kde si môžete vychutnať úchvatnú kávu s krásnym výhľadom na početné súostrovie a kanál Pašman

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán DARIO Pašman

Od mora 100 m
Kapacita 8 osôb

Cena od 100 €

Apartmány KRAJ - Pašman ( Pašman - Kraj)

Apartmány s vyhrievaným bazénom 2 + 1,2 + 2 a 4 + 2 osoby, takže kúpanie v bazéne je možné po dobu 4 mesiacov Apartmány sú novo zariadené so všetkými potrebnými spotrebičmi, Hostia môžu využiť letnú kuchyňu a gril pri bazéne .... Majitelia majú tiež 5 metrovú kabínu s kabínou, ktorá je hosťom k dispozícii Všetci naši hostia denne majú zadarmo zeleninu z našej záhrady, ktorá je hneď vedľa domu

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány KRAJ - Pašman

Od mora 300 m
Kapacita 30 osôb

Cena od 50 €

Apartmán Bijeli ( Pašman - Kraj)

Apartmán pre 4 osoby na ostrove Pašman v malej dedinke Kraj. Nachádza sa na prízemí a má všetko, čo potrebujete pre bezstarostnú dovolenku! Vitajte!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Bijeli

Od mora 250 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 40 €

Robinsonova turistika Lanđin ( Pašman - Kraj)

Dom Lanđin sa nachádza na juhovýchodnej strane ostrova Pašman v zátoke Lanđin. Je obklopený olivovým hájom (cca 1 500 metrov štvorcových) a pred domom (iba 6 m) sa nachádza more a mólo, ktoré je možné bezplatne využiť na kotvenie lodí. Dom je vyrobený z kameňa a nevyžaduje klimatizáciu. Dom je kompletne vybavený. Voda je dažďová voda a elektrina je cez solárne panely. K dispozícii je gril a vonkajšia sprcha. Auto má k dispozícii vlastné parkovacie miesto asi 200 m od domu. Dom je na samote (asi 100 m od vedľajšieho domu). Je možná denná dodávka čerstvo ulovených rýb.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Robinsonova turistika Lanđin

Od mora 10 m
Kapacita 5 osôb

Cena od 70 €

Robinsonova turistika Murtelica ( Pašman - Kraj)

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Robinsonova turistika Murtelica

Od mora 30 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 60 €

Rekreačný dom Dora ( Pašman - Kraj)

. Krásne zdobený tradičný kamenný rekreačný dom Dora sa nachádza v meste Kraj na ostrove Pašman. Zachováva ducha dalmatínskej minulosti bez toho, aby sa museli zdržať všetkých výhod moderného života. Dom sa nachádza iba 200 m od mora a piesočnatej pláže. Tento dom je na troch poschodiach, na prízemí je jedáleň a kuchyňa - vybavené príborom a riadom, sporákom a rúrou, chladničkou s mrazničkou, kávovarom, rýchlovarnou kanvicou, umývačkou riadu a samostatným WC s umývadlom a práčkou. Na prvom poschodí je jedna spálňa s manželskou posteľou a kúpeľňa so sprchovacím kútom. Na druhom poschodí je spálňa s tromi jednolôžkami, s výhľadom na more, kúpeľňa so sprchovacím kútom a obývacia izba vybavená nábytkom, TV a Wi-Fi pripojením na balkón. Horné poschodie je klimatizované, bez ďalších poplatkov. Balkón je vybavený posedením a ponúka zaujímavý výhľad na rustikálnu ostrovnú vegetáciu. Posteľná bielizeň, kúpeľňové a kuchynské utierky na vás čakajú a vymieňajú sa každých sedem dní. Ostrov Pašman je od Biogradu na Moru vzdialený len 15 minút trajektom (trajekty na tejto linke premávajú viac ako desaťkrát denne). Na ostrove Pašman nájdete množstvo malých malebných mestečiek s množstvom reštaurácií, kaviarní, historických pamiatok, prírodných krás (z cyklotrasy, ktorá sa tiahne ostrovom, ponúka nádherný výhľad na ostrovy ležiace v smere Súostrovie Kornati). Tento dom sa nachádza v Kraji, kde je známa a široko známa piesočnatá pláž Tratica, známa ako jedna z najkrajších pláží na ostrove Pašman.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Dora

Od mora 250 m
Kapacita 5 osôb

Cena od 70 €

Turistický sprievodca - Pašman - Kraj

Pašman - Kraj  - Erb Kraj je malá obec v juhovýchodnej časti ostrova Pašman, 3 km južne od mesta Pašman. Rozkladá sa pozdĺž dvoch krásnych piesočných pláží, obklopená prastaré olivové háje a vinice. Miesto je veľmi pokojné a tiché, a ideálne pre rodiny s deťmi, ale aj pre všetkých tých, ktorí si chcú oddýchnuť od veľkých mestských davov a hluku. Dominantou mesta je františkánsky kláštor sv Duje zo 14. storočia, postavený v gotickom slohu. V kláštore je obraz Panny Márie s Ježiškom z 15. storočia a múzeum s exponátmi, ktoré rozprávajú dlhú históriu mesta a celý ostrov Pašman. Obyvateľstvo sa tradične zaoberá poľnohospodárstvom, víno a olivový olej, a rybárčenie. Na mieste je tiež známy pre výrobu veľmi chutný kozí syr. V súčasnej dobe turistika sa pomaly preberá úlohu vedúceho, a možno nájsť ubytovanie v apartmánoch a izbách v súkromných rodinných domov, v ktorých druh hostiteľa vyjde v ústrety a poskytnúť vám nezabudnuteľnú dovolenku. Vedľa piesočné pláže, miesto je ideálne pre dlhé prechádzky, pešiu turistiku a jazdu na bicykli cez bujnej stredomorskej vegetácie bylín, starých vinohradov a olivových hájov. Po celý deň kúpaní alebo aktívnu dovolenku, odporúčame navštíviť miestne taverny, ktoré ponúkajú zdravé a biopotravín a autentické pokrmy z morských plodov s pohárom dobrého vína z Dalmácie. Pozývame vás na návšteve Kraj na ostrove Pašman a oddýchnuť telo i dušu v tejto malej, pokojnej ostrovné obce. Súkromné ubytovanie na ostrove Pašman - Kraj. Apartmány, izby a dovolenkové domy lacnejšie až o 40% bez nákladných agentúrne poplatky. Vitajte na Kraj na ostrove Pašman!

Pašman - Kraj Predpoveď počasia