Apartmány a ubytovanie v súkromí Pašman - Neviđane

Neviđane je malé turistické mestečko a prístav v kraji Zadare v Chorvátsku. Nachádza sa na východnom pobreží ostrova Pašman, 3 km severozápadne od mesta Pašman. Staršie časť mesta je cca 300 m od mora, zatiaľ čo nová časť mesta sa nachádza pozdĺž pobrežia. Osada bola prvýkrát spomenutá v 11. storočí, a to bolo menované po kláštore sv Nevijane, ktorý bol zbúraný vo vojne v 17. storočí. S dnešnými farského kostola...

Zoradiť podľa:

Apartmány Benić

Pašman - Neviđane

Od mora 10 m
Kapacita 12 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Kantarion

Pašman - Neviđane

Od mora 100 m
Kapacita 11 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Nevijana

Pašman - Neviđane

Od mora 10 m
Kapacita 18 osôb

od 40 €

Apartmány Keso

Pašman - Neviđane

Od mora 150 m
Kapacita 10 osôb

od 35 €

Apartmány Benić ( Pašman - Neviđane)

Benic Apartmány sa nachádza v rodinnom dome, ktorý sa nachádza len pár metrov od mora a pláže. Parkovanie na súkromných parkovacích domov. Kotvisko pre malé lode. To je ideálne miesto pre všetkých tých, ktorí chcú mier a pokoj

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Benić

Od mora 10 m
Kapacita 12 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Kantarion ( Pašman - Neviđane)

Byty Kantarion možno nájsť v malej rybárskej dedine Dobropoljana na ostrove Pašman. Apartmány sú umiestnené na prvom poschodí domu. Dom sa nachádza vo veľkom pozemku 20.000 m2, čo zaručuje značnú izoláciu od zvyšku obývanej časti ostrova - v preklade: mier, pokoj stredomorskou vegetáciou. V rovnakej dobe, apartmány sú relatívne blízko pri mori a pláže (100 metrov alebo niekoľko minút chôdze). Apartmány majú základné vybavenie a sú ideálne pre rodinnú dovolenku. Každý apartmán má klimatizáciu. Budeme radi sa stretnúť a ubytujeme, a dúfame, že vás privíta v lete v našich apartmánoch!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Kantarion

Od mora 100 m
Kapacita 11 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Nevijana ( Pašman - Neviđane)

Nevijana Apartmány sa nachádza len pár metrov od mora. Neďaleko je krásne piesočnaté pláže ideálne pre deti. Apartmány majú vlastné kryté parkovisko, gril, aby domáce zvieratá. Apartmány sú pre 4 + 2 osoby. Dve spálne, kuchyňa a wc.Mogućnost výlety do národného parku Kornati.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Nevijana

Od mora 10 m
Kapacita 18 osôb

Cena od 40 €

Apartmány Keso ( Pašman - Neviđane)

Relaxujte v prírode, vychutnajte si pokoj a ticho, zapnite zmysly a odpočívajte svoju dušu a telo. S priemerným počtom 2 550 slnečných hodín ročne a teplotou od 25 ° C do 27 ° C môžete plávať a opaľovať sa na mnohých piesočnatých a kamienkových plážach alebo na odľahlom mieste. Pre tých, ktorí hľadajú dobrodružstvo a rekreáciu, sú tu cyklistické a joggingové cesty, ktoré vás vedú cez všetkých 9 miest na ostrove Pašman, aby ste zažili všetky kúzlo pobrežnej časti ostrova alebo macadamické chodníky, ktoré vás vedú stredom ostrova. Využite príležitosť navštíviť zelenejší ostrov s najčistejším morom na tejto časti Jadranu, nedotknutou prírodou, krajinou a prostredím a stretnete miestnych ľudí s veľkým srdcom. Okolie ostrova a dobré dopravné spojenie umožňujú dostať sa do mestských oblastí Biograd na moru a Zadar, ako aj do prírodných perál Kornati, Vransko jezero alebo Krka. Pre viac informácií kontaktujte nás priamo alebo navštívte:

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Keso

Od mora 150 m
Kapacita 10 osôb

Cena od 35 €

Turistický sprievodca - Pašman - Neviđane

Pašman - Neviđane  - Erb Neviđane je malé turistické mestečko a prístav v kraji Zadare v Chorvátsku. Nachádza sa na východnom pobreží ostrova Pašman, 3 km severozápadne od mesta Pašman. Staršie časť mesta je cca 300 m od mora, zatiaľ čo nová časť mesta sa nachádza pozdĺž pobrežia. Osada bola prvýkrát spomenutá v 11. storočí, a to bolo menované po kláštore sv Nevijane, ktorý bol zbúraný vo vojne v 17. storočí. S dnešnými farského kostola Najsvätejšieho Srdca z konca 19. storočia, tam sú ruiny kostola zo 17. storočia, zatiaľ čo na cintoríne sú ruiny kostola postaveného v 11. storočí. To všetko nám hovorí o dlhú a bohatú históriu tohto malého mestečka a celého ostrova Pašman. V Neviđane žije asi 400 obyvateľov, ktorí sa tradične zaoberajú v poľnohospodárstve, rybolov a cestovný ruch. Cestovného ruchu, rovnako ako v iných častiach pobrežia je vyvíjaný na konci šesťdesiatych rokov, a ubytovanie je ponúkané výhradne v súkromnom ubytovaní v apartmánoch, izbách a rekreačných objektov. Tu je krásna piesková pláž, ktorá je ideálna pre rodiny s malými deťmi. More je veľmi čisté vďaka silnej morské prúdy v kanáli Pašman, že mení smer každých 6 hodín. Okrem kúpanie, opaľovanie a vodné športy, všetci návštevníci a hostia môžu tešiť na známu Pašman kuchyni. Odporúčame príjemná jazda na bicykli, takže si môžete prezrieť celý ostrov. Ak chcete milovníkov zábavy a nočného života, odporúčame večer v okolitých mestách Biograde a Zadaru. Vyhľadávanie našu ponuku lacných bytov, izieb a iné súkromné ​​ubytovanie v Neviđane a stráviť pokojnú a príjemnú dovolenku v naozajstnom ostrovnej atmosféru Jadranu. Súkromné ​​ubytovanie v Neviđane na ostrove Pašman. Vitajte na Neviđane!

Pašman - Neviđane Predpoveď počasia