Apartmány a ubytovanie v súkromí Pašman - Pašman

Pašman je malé turistické mesto a magistrát v kraji Zadar v Chorvátsku. Nachádza sa na východnom pobreží ostrova Pašman a má populáciu 2000 obyvateľov. Z pevniny je oddelený kanálom Pašman. Kúsok od Pašman, tam je menšia miesta Mali Pašman, ktorá sa nachádza niekoľko kilometrov do vnútrozemia. Ostrov Pašman je rajom pre milovníkov prírody pokoja a pokojnú rodinnú dovolenku. Pláže na ostrove Pašman sú prevažne piesočné...

Odporúčané apartmány a súkromné ubytovanie Pašman - Pašman

Zoradiť podľa:

Apartmány Villa Oleander Barotul

Pašman - Pašman

Od mora 200 m
Kapacita 28 osôb

od 50 €

Apartmány Villa Lavanda

Pašman - Pašman

Od mora 10 m
Kapacita 61 osôb

od 50 €

Apartmány Villa Rosmarin

Pašman - Pašman

Od mora 10 m
Kapacita 44 osôb

od 50 €

Apartmány Marinero

Pašman - Pašman

Od mora 10 m
Kapacita 10 osôb

od 50 €

Apartmány Pedišić

Pašman - Pašman

Od mora 10 m
Kapacita 11 osôb

od 45 €

Apartmány Mama Roza

Pašman - Pašman

Od mora 10 m
Kapacita 12 osôb

od 37 €

Apartmány Lanterna

Pašman - Pašman

Od mora 20 m
Kapacita 25 osôb

od 45 €

First minute ponuka

Apartmán Marina Barotul Pašman

Pašman - Pašman

Od mora 350 m
Kapacita 2 osôb

od 45 €

Apartmán Marko

Pašman - Pašman

Od mora 10 m
Kapacita 18 osôb

od 40 €

Apartmány Jureško Mrljane

Pašman - Pašman

Od mora 300 m
Kapacita 11 osôb

od 60 €

Apartmány Villa Oleander Barotul ( Pašman - Pašman)

Ponúkame idylickú dovolenku v novo zariadených apartmánoch v starej dalmatínskej dedine Barotulu. Krásna piesočnatá pláž je vzdialená iba 250 metrov od domu a dá sa na ňu dostať po asfaltovej ceste. Vitajte!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Villa Oleander Barotul

Od mora 200 m
Kapacita 28 osôb

Cena od 50 €

Apartmány Villa Lavanda ( Pašman - Pašman)

Villa Lavanda má 18 apartmánov a nachádza sa hneď pri mori, vedľa jednej z najkrajších pláží na Pašman - záliv Lucina. Z apartmánu môžete sledovať deti hrajúce sa v piesku v plytkom mori. Ubytovanie vo Villa Lavanda sa odporúča najmä rodinám s malými deťmi, pretože v našom dome je počas hlavnej sezóny veľa detí, ktoré si okamžite nájdu spoločnosť a uľahčujú tak rodičom oddych. Na dvore sa nachádza veľké detské ihrisko v tieni, kde sa vaše deti budú môcť bezstarostne hrať, zatiaľ čo vy môžete použiť spoločný gril na prípravu chutného jedla. Každý apartmán má vlastnú krytú terasu s výhľadom na more, káblovú TV CELKOM, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a strážené parkovisko. Villa Lavanda je otvorená celoročne! Vitajte!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Villa Lavanda

Od mora 10 m
Kapacita 61 osôb

Cena od 50 €

Apartmány Villa Rosmarin ( Pašman - Pašman)

Villa Rosmarin s 11 apartmánmi sa nachádza priamo pri mori a ponúka nádherný výhľad na neďaleký ostrov Garmenjak. Apartmány sú rôznych veľkostí a môžu sa ubytovať od 4 do 8 osôb. Poloha domu je na krásnom pozemku, na ktorom je dom obklopený rôznymi stredomorskými stromami a zeleňou (marhule, figy, mimóza, granátové jablko, veľmi chutné hrozno, rozmarín, vavrín ...). Apartmány sú vybavené TOTAL TV, bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, na pozemku je k dispozícii parkovisko pre vaše vozidlo. Pred domom je veľký gril, kde si môžete pripraviť vynikajúce dalmatínske jedlo z rýb, zeleniny alebo mäsa. Vitajte!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Villa Rosmarin

Od mora 10 m
Kapacita 44 osôb

Cena od 50 €

Apartmány Marinero ( Pašman - Pašman)

Pozdĺž krásnej zátoky a pláže vám táto nehnuteľnosť poskytne všetko pre pohodovú, pohodlnú a nezabudnuteľnú dovolenku. Reštaurácia s veľkou terasou, ktorá ponúka veľký výber jedál à la carte alebo nocľah s raňajkami, pizzu, vynikajúce predjedlá a šaláty, zmrzlinu a bohatý výber nápojov a pív. Apartmány sú zariadené, každý je klimatizovaný a 2 špeciálne apartmány majú veľké terasy s výhľadom na more.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Marinero

Od mora 10 m
Kapacita 10 osôb

Cena od 50 €

Apartmány Pedišić ( Pašman - Pašman)

Apartmány sa nachádzajú na kamienkovej pláži, veľmi atraktívne miesto s veľkou záhradou, pokojné a tiché prostredie. V dome sa nachádzajú 3 apartmány. V záhrade sú vonkajšie markízy, gril a záhradná sprcha. Hostia majú k dispozícii kotvisko pre člny a veľké parkovisko. Každý apartmán má vlastný balkón. Apartmán A2 (4 + 2) a štúdio-apartmán Sea S1 (2 + 0) majú krásny výhľad na zdobenú pláž a okolité ostrovy, zatiaľ čo apartmán Pine A1 (2 + 1) má výhľad na borovicové lesy. Prosím, prineste so sebou uterák. Check-in: po 14:00, Check-out: pred 10:00. Webová stránka: www.apartmani-pedisic.hr alebo Facebook stránky: www.facebook.com/ApartmaniPedisic Vitajte!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Pedišić

Od mora 10 m
Kapacita 11 osôb

Cena od 45 €

Apartmány Mama Roza ( Pašman - Pašman)

Mama Roza sa nachádza v prvom rade pri mori v krásnej pokojnej zátoke s morom pred domom a borovicovým lesom vzadu. Pláž je priamo pred domom, 10 metrov od hotela. Ubytovacie jednotky sú na prvom poschodí domu. Ideálne pre rodinnú dovolenku alebo romantickú dovolenku pre dvoch.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Mama Roza

Od mora 10 m
Kapacita 12 osôb

Cena od 37 €

Apartmány Lanterna ( Pašman - Pašman)

Apartmány Lanterna sa nachádzajú v centre mesta Pašman na pobreží s krásnym výhľadom na kanál Pašman, malé ostrovy a Biograd. Máme 9 apartmánov na prvom a druhom poschodí, zatiaľ čo na prízemí je reštaurácia so 40-ročnou tradíciou v príprave morských špecialít. Ponúkame možnosť raňajok a polpenzie. Apartmány sú klimatizované s výhľadom na more, majú malú kuchyňu, spálňu, WC s kúpeľňou a balkón.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Lanterna

Od mora 20 m
Kapacita 25 osôb

Cena od 45 €

Apartmán Marina Barotul Pašman ( Pašman - Pašman)

Jednoizbový apartmán sa nachádza v rodinnom dome na malom a pokojnom mieste Barotul na ostrove Pašman, ktorý sa nachádza v zátoke Taline, medzi Pašmanom a Mrljane. Byt je vzdialený asi 350 m od pláže alebo centra mesta, nenáročnou chôdzou asi 10 minút. Ak hľadáte pokoj a pohodu, krásnu zeleň, nedotknutú prírodu, toto je to pravé miesto pre vás. Byt má jednu spálňu, obývaciu izbu s kuchyňou, kde je klimatizácia, televízor, stôl, stoličky a prístelka. Terasa je pred bytom. K dispozícii je tiež gril a záhrada vo dvore. Parkovanie je pred apartmánom a vedľa apartmánu na veľkej ploche. Domáce zvieratá sú povolené.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Marina Barotul Pašman

Od mora 350 m
Kapacita 2 osôb

Cena od 45 €

Apartmán Marko ( Pašman - Pašman)

Apartmán Marko na ostrove Pašman má 85 m2, dve spálne, dva balkóny, prvý rad na piesočnatú pláž, pokojnú plytkú zátoku vhodnú pre deti. Vitajte!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Marko

Od mora 10 m
Kapacita 18 osôb

Cena od 40 €

Apartmány Jureško Mrljane ( Pašman - Pašman)

Apartmány v Mrljane na ostrove Pašman. Plne vybavená, 5 minút chôdze od krásnej pláže ideálnej pre deti, v blízkosti je aj pláž pre psov, plážové bary, reštaurácia a malý obchod. Každý apartmán má zabezpečené parkovacie miesto, balkón, WiFi, klimatizáciu, umývačku riadu, uteráky, posteľnú bielizeň atď.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Jureško Mrljane

Od mora 300 m
Kapacita 11 osôb

Cena od 60 €

Turistický sprievodca - Pašman - Pašman

Pašman - Pašman  - Erb Pašman je malé turistické mesto a magistrát v kraji Zadar v Chorvátsku. Nachádza sa na východnom pobreží ostrova Pašman a má populáciu 2000 obyvateľov. Z pevniny je oddelený kanálom Pašman. Kúsok od Pašman, tam je menšia miesta Mali Pašman, ktorá sa nachádza niekoľko kilometrov do vnútrozemia. Ostrov Pašman je rajom pre milovníkov prírody pokoja a pokojnú rodinnú dovolenku. Pláže na ostrove Pašman sú prevažne piesočné pláže obklopené borovicovým lesom, kde určite ocenia rodiny s malými deťmi. Na Pašman tam sú početné, menšie a náročnejšie, turistické a cyklistické chodníky pre všetkých milovníkov aktívnej dovolenky. Odporúčame jednou z ciest vedúcich k 272 metrov vysoké Veliki Bokolj, kde je kamenná rozhľadňa, ktorá ponúka výhľad na celé súostrovie Zadar a ostrovy Kornati. Pašman vďaka svojej centrálnej polohe na ostrove je ideálnym východiskovým bodom pre objavovanie celého ostrova Pašman, a mnoho skrytých pláží, kde si môžete vychutnať kúpanie a opaľovanie upokojujúce zvuky cvrčkov a zvuk vĺn. Ak ste fanúšik aktívnu dovolenku, si môžete vychutnať celý rad zábavných podujatí, ktoré sú organizované po celé leto. Rad hostincov a reštaurácií v Pašman a celého ostrova vám ponúkne jednu z mnohých špecialít: dalmatínske šunku, pečené jahňacie, chobotnice a tradičné pašticada, perla dalmatínsku kuchyňu. Návšteva Pašman, kontaktujte priamo majitelia apartmány, izby a domy pre dovolenku a stráviť svoju dovolenku objavovať tento krásny ostrov. Vyhľadávať cenovo dostupné ubytovanie v súkromí v Pašman na ostrove Pašman. Vitajte na Pašman!

Pašman - Pašman Predpoveď počasia