Apartmány a ubytovanie v súkromí Pašman - Pašman

Pašman je malé turistické mesto a magistrát v kraji Zadar v Chorvátsku. Nachádza sa na východnom pobreží ostrova Pašman a má populáciu 2000 obyvateľov. Z pevniny je oddelený kanálom Pašman. Kúsok od Pašman, tam je menšia miesta Mali Pašman, ktorá sa nachádza niekoľko kilometrov do vnútrozemia. Ostrov Pašman je rajom pre milovníkov prírody pokoja a pokojnú rodinnú dovolenku. Pláže na ostrove Pašman sú prevažne piesočné...

Odporúčané apartmány a súkromné ubytovanie Pašman - Pašman

Zoradiť podľa:

Apartmán Villa Lavanda

Pašman - Pašman

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

od 82 €

Apartmány Villa Oleander Barotul

Pašman - Pašman

Od mora 200 m
Kapacita 4 osôb

od 72 €

Apartmány Pedišić

Pašman - Pašman

Od mora 10 m
Kapacita 11 osôb

od 35 €

Robinsonova turistika Robinzon

Pašman - Pašman

Od mora 70 m
Kapacita 7 osôb

od 100 €

Apartmán Marinero

Pašman - Pašman

Od mora 10 m
Kapacita 14 osôb

od 35 €

Apartmán Milić

Pašman - Pašman

Od mora 10 m
Kapacita 7 osôb

od 70 €

Apartmány Mama Roza

Pašman - Pašman

Od mora 10 m
Kapacita 12 osôb

od 34 €

Apartmány Irma Mali Pašman

Pašman - Pašman

Od mora 800 m
Kapacita 6 osôb

na vyžiadanie

Apartmán Villa Iva Pašman

Pašman - Pašman

Od mora 100 m
Kapacita 24 osôb

od 85 €

Apartmán Villa Larisa

Pašman - Pašman

Od mora 150 m
Kapacita 4 osôb

od 45 €

Apartmán Villa Lavanda ( Pašman - Pašman)

Out apartement sa nachádza v peknej malej zátoke. Z terasy je prekrásny výhľad na more. Plytké more s pieskom pre deti a hlbšie more s mólom na skoky a rybolov. Krásna a tichá príroda s vôňou soli a borovice.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Villa Lavanda

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 82 €

Apartmány Villa Oleander Barotul ( Pašman - Pašman)

Užijete si v novo zariadených apartmánoch v starej damlatskej dedine Barotul. Je známy svojím pokojom a budete sa môcť uvoľniť a úplne sa zotaviť zo svojej každodennej rutiny. Každý apartmán má peknú terasu, z niektorých terás si budete môcť vychutnať výhľad na more. Je vzdialený len 250 metrov od peknej piesočnatej pláže, kde sa môžete zaplávať na neďalekom ostrove.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Villa Oleander Barotul

Od mora 200 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 72 €

Apartmány Pedišić ( Pašman - Pašman)

Apartmány sa nachádzajú na kamienkovej pláži, veľmi atraktívne miesto s veľkou záhradou, pokojné a tiché prostredie. V dome sa nachádzajú 3 apartmány. V záhrade sú vonkajšie markízy, gril a záhradná sprcha. Hostia majú k dispozícii kotvisko pre člny a veľké parkovisko. Každý apartmán má vlastný balkón. Apartmán A2 (4 + 2) a štúdio-apartmán Sea S1 (2 + 0) majú krásny výhľad na zdobenú pláž a okolité ostrovy, zatiaľ čo apartmán Pine A1 (2 + 1) má výhľad na borovicové lesy. Prosím, prineste so sebou uterák. Check-in: po 12:00, Check-out: pred 10:00. Webová stránka: www.apartmani-pedisic.hr alebo Facebook stránky: www.facebook.com/ApartmaniPedisic Vitajte!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Pedišić

Od mora 10 m
Kapacita 11 osôb

Cena od 35 €

Robinsonova turistika Robinzon ( Pašman - Pašman)

Dom sa nachádza na polosamote v južnej časti ostrova, s výhľadom na ostrovy Kornati. Táto časť nie je obývaná stálymi obyvateľmi, ale má len niekoľko domov určených pre tých, ktorí uprednostňujú tento typ dovolenky. Vybavený všetkými modernými dovolenkovými dobrodruhmi. Má solárnu energiu a plyn, vodu v nádrži a prechádza domom, je malé čerpadlo. Sprchovací kút je vonku. Vo vnútri kuchyne, kúpeľňa s umývadlom, dve izby s možnosťou prístelky. V prednej časti je veľká krytá terasa s krbom, ktorá je ideálna pre spoločenský a príjemný pobyt. Výhodou tejto dovolenky je pokoj, ticho, krásne prostredie nedotknutej prírody.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Robinsonova turistika Robinzon

Od mora 70 m
Kapacita 7 osôb

Cena od 100 €

Apartmán Marinero ( Pašman - Pašman)

Pozdĺž krásne zátoky a pláže, táto vlastnosť vám všetkým poskytuje uvoľnené, pohodlné a nezabudnuteľnú dovolenku. Reštaurácia s veľkou terasou ponúkajúca široký výber jedál a la carte alebo ubytovanie s raňajkami, pizze, lahodné predjedlá a šaláty, zmrzliny a bohatý výber nápojov a piva. Apartmány sú zariadené, každý z nich je klimatizovaný a 2 špeciálne apartmány majú veľké terasy s výhľadom na more.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Marinero

Od mora 10 m
Kapacita 14 osôb

Cena od 35 €

Apartmán Milić ( Pašman - Pašman)

Apartmán s tromi spálňami, kúpeľňa, kuchyňa a dva balkóny. Veľký dvor pre parkovanie a relaxačné neďalekej piesčité pláže, a so sprchovacím kútom a hojdačkou. Možnosť exkurzie na neďaleké ostrovy na člne. V prípade menej ako 7 osoby, cena dohodou.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Milić

Od mora 10 m
Kapacita 7 osôb

Cena od 70 €

Apartmány Mama Roza ( Pašman - Pašman)

Mama Roza sa nachádza v prvom rade k moru v krásnej pokojnej zátoke s morom v prednej časti domu a borovicového lesa v chrbte. Na pláž je priamo pred domom, 10 metrov od hotela. Ubytovacie jednotky sú na prvom poschodí domu. Ideálne pre rodinnú dovolenku či romantickú dovolenku pre dvoch.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Mama Roza

Od mora 10 m
Kapacita 12 osôb

Cena od 34 €

Apartmány Irma Mali Pašman ( Pašman - Pašman)

Apartmány Irma Mali Pasman sa nachádza v centre ostrova Pašman, na hlavnom ostrove ceste pri obci Pašman. Irma Apartmány sa skladajú z 3 apartmánov so samostatnými vchodmi. Každý apartmán má terasu, z ktorej si môžete vychutnať výhľad na more a prírody. Okolo domu je záhrada s vínnou révou, olivovníky, levanduľa, bobkový list, rozmarín a tridsať rôznych ružových kríkov. V dome je pohodlná pre pobyt rodín s deťmi. Na trávniku sú hojdačky, pieskovisko, šmykľavka a ležadlá. V prízemí je tu biliard a šípky. V dome je krytá plocha s tehlového krbom a vonkajšie sprchou. Parkovacie státie sú umiestnené v záhrade. Cena zahŕňa klimatizáciu, TV, TV so satelitným príjmom a Wi-Fi. Pašman Island sa nachádza južne od ostrova Ugljan, a sú spojené mostom. Trajektové linky Zadar-Preko spája Zadar sa na ostrov Ugljan. Vzdialenosť Irma Mali Pašman Preko 22 km. Ďalšie prepojiť ostrov Pašman s pevninou je cez trajektové linky Biograd-Tkon. Vzdialenosť Irma Mali Pašman Tkon od 6 km.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Irma Mali Pašman

Od mora 800 m
Kapacita 6 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmán Villa Iva Pašman ( Pašman - Pašman)

Moderne vybavený Villa Iva s bazénom ponúka 4 apartmány od mora iba 100 metrov. Vila sa nachádza v Pašman na ostrove Pašman. Žltý apartmán 2 spálne 2 kúpeľne, obývacia izba, terasa, bazén, gril. Zelený apartmán 2 spálne 2 kúpeľne, obývacia izba, terasa, bazén, gril. Red Apartmán 2 spálne 2 kúpeľne, obývacia izba, terasa, bazén, gril. Blue apartmán 2 spálne 2 kúpeľne, obývacia izba, terasa, bazén, gril. Majitelia majú spoločný reštaurácii, ktorá sa nachádza asi 200 metrov od vily a môže zariadiť polpenziu alebo plnú penziu

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Villa Iva Pašman

Od mora 100 m
Kapacita 24 osôb

Cena od 85 €

Apartmán Villa Larisa ( Pašman - Pašman)

Byt sa nachádza v obci Pašman, v tesnej blízkosti pláže, tenisový kurt a volejbalové ihrisko. Reštaurácie, potraviny, pošta a ďalšie vybavenie sú vzdialené 10-15 minút chôdze. Tento apartmán sa nachádza v prvom poschodí súkromného domu a má dve spálne - jedno s manželskou posteľou a druhou dvomi samostatnými lôžkami. Na požiadanie je možné poskytnúť ďalšie samostatné lôžko. Obe izby sa otvárajú na balkón, ktorý ponúka krásny výhľad na more a nádhernú záhradu. V byte je aj kuchyňa, jedáleň a kúpeľňa. K dispozícii je aj parkovacie miesto. Ak potrebujete ďalšie informácie alebo by ste si radi rezervovali apartmán, kontaktujte nás na adrese milka.pasman@gmail.com.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Villa Larisa

Od mora 150 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 45 €

Turistický sprievodca - Pašman - Pašman

Pašman - Pašman  - Erb Pašman je malé turistické mesto a magistrát v kraji Zadar v Chorvátsku. Nachádza sa na východnom pobreží ostrova Pašman a má populáciu 2000 obyvateľov. Z pevniny je oddelený kanálom Pašman. Kúsok od Pašman, tam je menšia miesta Mali Pašman, ktorá sa nachádza niekoľko kilometrov do vnútrozemia. Ostrov Pašman je rajom pre milovníkov prírody pokoja a pokojnú rodinnú dovolenku. Pláže na ostrove Pašman sú prevažne piesočné pláže obklopené borovicovým lesom, kde určite ocenia rodiny s malými deťmi. Na Pašman tam sú početné, menšie a náročnejšie, turistické a cyklistické chodníky pre všetkých milovníkov aktívnej dovolenky. Odporúčame jednou z ciest vedúcich k 272 metrov vysoké Veliki Bokolj, kde je kamenná rozhľadňa, ktorá ponúka výhľad na celé súostrovie Zadar a ostrovy Kornati. Pašman vďaka svojej centrálnej polohe na ostrove je ideálnym východiskovým bodom pre objavovanie celého ostrova Pašman, a mnoho skrytých pláží, kde si môžete vychutnať kúpanie a opaľovanie upokojujúce zvuky cvrčkov a zvuk vĺn. Ak ste fanúšik aktívnu dovolenku, si môžete vychutnať celý rad zábavných podujatí, ktoré sú organizované po celé leto. Rad hostincov a reštaurácií v Pašman a celého ostrova vám ponúkne jednu z mnohých špecialít: dalmatínske šunku, pečené jahňacie, chobotnice a tradičné pašticada, perla dalmatínsku kuchyňu. Návšteva Pašman, kontaktujte priamo majitelia apartmány, izby a domy pre dovolenku a stráviť svoju dovolenku objavovať tento krásny ostrov. Vyhľadávať cenovo dostupné ubytovanie v súkromí v Pašman na ostrove Pašman. Vitajte na Pašman!

Pašman - Pašman Predpoveď počasia