Apartmány a ubytovanie v súkromí Pašman - Pašman

Pašman je malé turistické mesto a magistrát v kraji Zadar v Chorvátsku. Nachádza sa na východnom pobreží ostrova Pašman a má populáciu 2000 obyvateľov. Z pevniny je oddelený kanálom Pašman. Kúsok od Pašman, tam je menšia miesta Mali Pašman, ktorá sa nachádza niekoľko kilometrov do vnútrozemia. Ostrov Pašman je rajom pre milovníkov prírody pokoja a pokojnú rodinnú dovolenku. Pláže na ostrove Pašman sú prevažne piesočné...

Odporúčané apartmány a súkromné ubytovanie Pašman - Pašman

Zoradiť podľa:

Apartmány Villa Oleander Barotul

Pašman - Pašman

Od mora 200 m
Kapacita 28 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Villa Lavanda

Pašman - Pašman

Od mora 10 m
Kapacita 61 osôb

na vyžiadanie

Last minute ponuka

Apartmány Villa Rosmarin

Pašman - Pašman

Od mora 10 m
Kapacita 44 osôb

na vyžiadanie

Robinsonova turistika Robinzon

Pašman - Pašman

Od mora 70 m
Kapacita 7 osôb

od 90 €

Apartmány Marinero

Pašman - Pašman

Od mora 10 m
Kapacita 10 osôb

od 40 €

Apartmány Pedišić

Pašman - Pašman

Od mora 10 m
Kapacita 11 osôb

od 35 €

Apartmány Mama Roza

Pašman - Pašman

Od mora 10 m
Kapacita 12 osôb

od 34 €

Apartmány Villa Iva Pašman

Pašman - Pašman

Od mora 100 m
Kapacita 24 osôb

od 85 €

Apartmány Lanterna

Pašman - Pašman

Od mora 20 m
Kapacita 25 osôb

od 45 €

Apartmán Marina Barotul Pašman

Pašman - Pašman

Od mora 400 m
Kapacita 2 osôb

od 31 €

Apartmán Marko

Pašman - Pašman

Od mora 10 m
Kapacita 18 osôb

od 45 €

Apartmány Villa Oleander Barotul ( Pašman - Pašman)

Ponúkame idylickú dovolenku v novo zariadených apartmánoch v starej dalmatínskej dedine Barotulu. Krásna piesočnatá pláž je vzdialená iba 250 metrov od domu a dá sa na ňu dostať po asfaltovej ceste. Vitajte!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Villa Oleander Barotul

Od mora 200 m
Kapacita 28 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Villa Lavanda ( Pašman - Pašman)

Apartmán sa nachádza v krásnej malej zátoke niekoľko sto metrov od „mesta“ Pašman. Pred domom je krištáľovo čisté more a jemný piesok. Terasa ponúka krásny výhľad na more. Apartmány nie sú veľké, ale každý má vlastnú krytú terasu s výhľadom na more. Ideálne pre rodinnú turistiku.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Villa Lavanda

Od mora 10 m
Kapacita 61 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Villa Rosmarin ( Pašman - Pašman)

Villa Rosmarin sa nachádza priamo na pláži. Pred domom je veľká záhrada s dostatkom tieňa. Všetky apartmány sú klimatizované, dom má bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a celkovú TV. Hostia majú k dispozícii gril. Niekoľko metrov od pobrežia sa nachádza ostrov Garmenjak.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Villa Rosmarin

Od mora 10 m
Kapacita 44 osôb

Cena na vyžiadanie

Robinsonova turistika Robinzon ( Pašman - Pašman)

Dom sa nachádza na odľahlom mieste v južnej časti ostrova s výhľadom na ostrovy Kornati. Táto časť nie je obývaná stálymi obyvateľmi, ale má iba niekoľko domov určených pre tých, ktorí uprednostňujú tento typ dovolenky. Vybavený všetkými modernými sviatočnými dobrodruhmi. Má slnečnú energiu a plyn, vodu v nádrži a cez dom vedie malé čerpadlo. Sprcha je vonku. Vo vnútri kuchyňa, kúpeľňa s umývadlom, dve izby s prístelkou. Vpredu je veľká krytá terasa s krbom, ktorá je ideálna pre socializáciu a príjemný pobyt. Výhodou tejto dovolenky je pokoj, ticho, nádherné prostredie panenskej prírody.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Robinsonova turistika Robinzon

Od mora 70 m
Kapacita 7 osôb

Cena od 90 €

Apartmány Marinero ( Pašman - Pašman)

Pozdĺž krásnej zátoky a pláže vám táto nehnuteľnosť poskytne všetko pre pohodovú, pohodlnú a nezabudnuteľnú dovolenku. Reštaurácia s veľkou terasou, ktorá ponúka veľký výber jedál à la carte alebo nocľah s raňajkami, pizzu, vynikajúce predjedlá a šaláty, zmrzlinu a bohatý výber nápojov a pív. Apartmány sú zariadené, každý je klimatizovaný a 2 špeciálne apartmány majú veľké terasy s výhľadom na more.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Marinero

Od mora 10 m
Kapacita 10 osôb

Cena od 40 €

Apartmány Pedišić ( Pašman - Pašman)

Apartmány sa nachádzajú na kamienkovej pláži, veľmi atraktívne miesto s veľkou záhradou, pokojné a tiché prostredie. V dome sa nachádzajú 3 apartmány. V záhrade sú vonkajšie markízy, gril a záhradná sprcha. Hostia majú k dispozícii kotvisko pre člny a veľké parkovisko. Každý apartmán má vlastný balkón. Apartmán A2 (4 + 2) a štúdio-apartmán Sea S1 (2 + 0) majú krásny výhľad na zdobenú pláž a okolité ostrovy, zatiaľ čo apartmán Pine A1 (2 + 1) má výhľad na borovicové lesy. Prosím, prineste so sebou uterák. Check-in: po 12:00, Check-out: pred 10:00. Webová stránka: www.apartmani-pedisic.hr alebo Facebook stránky: www.facebook.com/ApartmaniPedisic Vitajte!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Pedišić

Od mora 10 m
Kapacita 11 osôb

Cena od 35 €

Apartmány Mama Roza ( Pašman - Pašman)

Mama Roza sa nachádza v prvom rade k moru v krásnej pokojnej zátoke s morom v prednej časti domu a borovicového lesa v chrbte. Na pláž je priamo pred domom, 10 metrov od hotela. Ubytovacie jednotky sú na prvom poschodí domu. Ideálne pre rodinnú dovolenku či romantickú dovolenku pre dvoch.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Mama Roza

Od mora 10 m
Kapacita 12 osôb

Cena od 34 €

Apartmány Villa Iva Pašman ( Pašman - Pašman)

Moderne vybavený Villa Iva s bazénom ponúka 4 apartmány od mora iba 100 metrov. Vila sa nachádza v Pašman na ostrove Pašman. Žltý apartmán 2 spálne 2 kúpeľne, obývacia izba, terasa, bazén, gril. Zelený apartmán 2 spálne 2 kúpeľne, obývacia izba, terasa, bazén, gril. Red Apartmán 2 spálne 2 kúpeľne, obývacia izba, terasa, bazén, gril. Blue apartmán 2 spálne 2 kúpeľne, obývacia izba, terasa, bazén, gril. Majitelia majú spoločný reštaurácii, ktorá sa nachádza asi 200 metrov od vily a môže zariadiť polpenziu alebo plnú penziu

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Villa Iva Pašman

Od mora 100 m
Kapacita 24 osôb

Cena od 85 €

Apartmány Lanterna ( Pašman - Pašman)

Apartmány Lanterna sa nachádzajú v centre mesta Pašman na pobreží s krásnym výhľadom na kanál Pašman, malé ostrovy a Biograd. Máme 9 apartmánov na prvom a druhom poschodí, zatiaľ čo na prízemí je reštaurácia so 40-ročnou tradíciou v príprave morských špecialít. Ponúkame možnosť raňajok a polpenzie. Apartmány sú klimatizované s výhľadom na more, majú malú kuchyňu, spálňu, WC s kúpeľňou a balkón.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Lanterna

Od mora 20 m
Kapacita 25 osôb

Cena od 45 €

Apartmán Marina Barotul Pašman ( Pašman - Pašman)

Jednoizbový apartmán sa nachádza v rodinnom dome na malom a pokojnom mieste Barotul na ostrove Pašman, ktorý sa nachádza v zátoke Taline medzi Pašmanom a Mrljane. Byt je vzdialený asi 400 m od pláže alebo centra mesta, ľahká prechádzka asi 10 minút. Ak hľadáte ticho a pokoj, krásnu zeleň, nedotknutú prírodu, toto je to pravé miesto pre vás.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Marina Barotul Pašman

Od mora 400 m
Kapacita 2 osôb

Cena od 31 €

Apartmán Marko ( Pašman - Pašman)

Apartmán Marko na ostrove Pašman má 85 m2, dve spálne, dva balkóny, prvý rad na piesočnatú pláž, tichú plytkú zátoku vhodnú pre deti. Vitajte!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Marko

Od mora 10 m
Kapacita 18 osôb

Cena od 45 €

Turistický sprievodca - Pašman - Pašman

Pašman - Pašman  - Erb Pašman je malé turistické mesto a magistrát v kraji Zadar v Chorvátsku. Nachádza sa na východnom pobreží ostrova Pašman a má populáciu 2000 obyvateľov. Z pevniny je oddelený kanálom Pašman. Kúsok od Pašman, tam je menšia miesta Mali Pašman, ktorá sa nachádza niekoľko kilometrov do vnútrozemia. Ostrov Pašman je rajom pre milovníkov prírody pokoja a pokojnú rodinnú dovolenku. Pláže na ostrove Pašman sú prevažne piesočné pláže obklopené borovicovým lesom, kde určite ocenia rodiny s malými deťmi. Na Pašman tam sú početné, menšie a náročnejšie, turistické a cyklistické chodníky pre všetkých milovníkov aktívnej dovolenky. Odporúčame jednou z ciest vedúcich k 272 metrov vysoké Veliki Bokolj, kde je kamenná rozhľadňa, ktorá ponúka výhľad na celé súostrovie Zadar a ostrovy Kornati. Pašman vďaka svojej centrálnej polohe na ostrove je ideálnym východiskovým bodom pre objavovanie celého ostrova Pašman, a mnoho skrytých pláží, kde si môžete vychutnať kúpanie a opaľovanie upokojujúce zvuky cvrčkov a zvuk vĺn. Ak ste fanúšik aktívnu dovolenku, si môžete vychutnať celý rad zábavných podujatí, ktoré sú organizované po celé leto. Rad hostincov a reštaurácií v Pašman a celého ostrova vám ponúkne jednu z mnohých špecialít: dalmatínske šunku, pečené jahňacie, chobotnice a tradičné pašticada, perla dalmatínsku kuchyňu. Návšteva Pašman, kontaktujte priamo majitelia apartmány, izby a domy pre dovolenku a stráviť svoju dovolenku objavovať tento krásny ostrov. Vyhľadávať cenovo dostupné ubytovanie v súkromí v Pašman na ostrove Pašman. Vitajte na Pašman!

Pašman - Pašman Predpoveď počasia