Apartmány a ubytovanie v súkromí Turanj

Turanj je malé turistické mestečko v grófstve Zadare v Chorvátsku. Rozkladá sa pozdĺž 4 km dlhé pobrežie v Pašman kanáli, obklopené malým súostrovie s 16 ostrovčekmi. Je spojený s krásnou promenádou lungo mare sa susednom meste Sveti Filip i Jakov. To bolo menované po vežiach (lat. Toretto), ktoré boli postavené v 15. storočí na obranu proti častým tureckým útokom. Až do polovice minulého storočia, miesto bolo obklopené...

Odporúčané apartmány a súkromné ubytovanie Turanj

Zoradiť podľa:

Apartmány M

Turanj

Od mora 250 m
Kapacita 11 osôb

od 35 €

Apartmány Dinko i Marina Pedisić

Turanj

Od mora 10 m
Kapacita 18 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Zlata

Turanj

Od mora 450 m
Kapacita 10 osôb

od 35 €

Last minute ponuka

Apartmány Rustikal Haus

Turanj

Od mora 50 m
Kapacita 9 osôb

od 40 €

Apartmán Kristina

Turanj

Od mora 10 m
Kapacita 5 osôb

na vyžiadanie

Apartmán Otok Ljubavi

Turanj

Od mora 30 m
Kapacita 8 osôb

od 60 €

Apartmán Maris Relax

Turanj

Od mora 80 m
Kapacita 4 osôb

od 100 €

Apartmány Rea

Turanj

Od mora 400 m
Kapacita 8 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Marta

Turanj

Od mora 80 m
Kapacita 4 osôb

od 50 €

Mobilný dom TaJa Vortex

Turanj

Od mora 20 m
Kapacita 4 osôb

od 80 €

Apartmány M ( Turanj)

Apartmány M sa nachádzajú v súkromnom novo zrekonštruovanom dome v Turanj v blízkosti mora. Ponúkame 4 apartmány: A2, A2+1, A4 a štúdiový apartmán. Apartmán A2 je apartmán s jednou spálňou pre dve osoby s klimatizáciou, satelitnou TV, práčkou, terasou, priestrannou kuchyňou a jedálenským kútom. Apartmán A2 + 1 je apartmán s jednou spálňou s manželskou posteľou a pohovkou, satelitnou TV, kuchyňou, kúpeľňou. Apartmán A4 má dve spálne so 4 lôžkami, satelitnú TV, kuchyňu, kúpeľňu, terasu atď. Štúdiový apartmán má manželskú posteľ, kuchynský kút, kúpeľňu, satelitnú TV, terasu. Všetky apartmány majú vlastné parkovanie vo dvore. Dom je obklopený krásnou záhradou, kde sa môžete prejsť alebo posedieť.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány M

Od mora 250 m
Kapacita 11 osôb

Cena od 35 €

Apartmány Dinko i Marina Pedisić ( Turanj)

Novo zrekonštruované apartmány Pedisić pre 2-6 osôb na pláži (prvá rada pri mori) v pokojnej časti Turanj. Turanj je malé turistické miesto v Zadarskej župe v Chorvátsku. Rozprestiera sa na 4 km dlhom pobreží Lamanšského prielivu s početnými plážami a je obklopený malým súostrovím so 16 ostrovmi. Miesto je spojené nádhernou promenádou Lungo mare so susedným Sveti Filip i Jakov a mestom Biograd na Moru. Vitajte v apartmánoch Dinko a Marina Pedisić v krásnom malom meste Turanj!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Dinko i Marina Pedisić

Od mora 10 m
Kapacita 18 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Zlata ( Turanj)

Vážení, apartmány Zlata sa nachádzajú v malej dedinke Turanj neďaleko Biogradu n/m. Zariadenie má tri apartmány (dvojizbový, jednoizbový a štúdio), v ktorých sa môže ubytovať celkom 10 osôb. Zariadenie spravuje hostiteľ nachádzajúci sa na prízemí, na ktorého sa môžete spoľahnúť vo všetkých svojich potrebách. Miestu dominujú kamienkové a piesočnaté pláže, ktoré sú priestranné a počas sezóny nie sú preplnené. Vo večerných hodinách je to pekná prechádzka k svätému Filipovi sv. Jakubovi pri mori, ktoré je vzdialené len 1500 metrov. Príďte si príjemne oddýchnuť do apartmánov Zlata

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Zlata

Od mora 450 m
Kapacita 10 osôb

Cena od 35 €

Apartmány Rustikal Haus ( Turanj)

Náš apartmán má klimatizáciu, satelitnú TV, Wi-Fi, parkovanie na vlastnom pozemku, práčku. Toto je zahrnuté v cene. Máme priestor na grilovanie, ktorý môžu naši hostia využívať zadarmo, v cene. Naše apartmány sú moderne vybavené všetkým, čo potrebujete pre svoju dovolenku.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Rustikal Haus

Od mora 50 m
Kapacita 9 osôb

Cena od 40 €

Apartmán Kristina ( Turanj)

Rodinný dom s tromi podlažiami obsahujúci byty, jedna spálňa a dvosobní. Dom sa nachádza 20 m od pláže má pekný výhľad z terasy a balkóna na more a neďaleký ostrov Pašman kanál, pláž je pekná a plytká a pohodlná pre rodinnú izbu, v blízkosti trhu. Dvojizbový apartmán má 4 + 1 + 1 lôžka, jednu spálňu a 2 + 1 + 1 ležiaci, klimatizovaný. DVOSOBNI BYT 3+2 SLOBODNO 01.06.do 16.06.2024.SLOBODNO 25.08.DO 02.09.2024.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Kristina

Od mora 10 m
Kapacita 5 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmán Otok Ljubavi ( Turanj)

Apartmán Otok ljubavi sa nachádza v Turanji, 30 metrov od pláže. Skladá sa z dvoch spální, kúpeľne, kuchyne a obývacej izby. Ubytovacia kapacita budovy je 4 + 2 + 2. V apartmáne sú povolené domáce zvieratá za príplatok 5 EUR za noc. V budove sa nachádza veľká terasa s grilom a dve parkovacie miesta pre autá. Pre všetky ďalšie informácie nás kontaktujte na e-mail: suzyskoric69@gmail.com.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Otok Ljubavi

Od mora 30 m
Kapacita 8 osôb

Cena od 60 €

Apartmán Maris Relax ( Turanj)

Vitajte v Maris Relax Apartmant! Komfortný apartmán, zariadený v morskom štýle, ktorý sa nachádza v Turanj, na hranici so Sv. Filip i Jakov a len 80 krokov od krásnej kamienkovej pláže a krištáľovo čistého mora. Vybavenie apartmánu Vám poskytuje všetko potrebné pre bezstarostnú a oddychovú dovolenku a ďalšie potrebné miesta (obchod, bankomat, pošta, reštaurácie atď.) sa nachádzajú 5 minút chôdze od apartmánu. Okolité mestečká ponúkajú kultúrne a ostrovy krásnu prírodnú krásu! Stačí si len oddýchnuť a oddýchnuť si na tele aj na duši!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Maris Relax

Od mora 80 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 100 €

Apartmány Rea ( Turanj)

Ponúkame 2 apartmány na malom mieste Turanj v rodinnom dome. Každý apartmán sa nachádza na jednom poschodí, obklopený terasami len pre vás s výhľadom na more, ostrov lásky Galešnjak a olivy. Apartmány sú plne vybavené, parkovanie vo dvore a gril. Apartmán Lavanda, 1. poschodie, len pre vás, 2 spálne, obývacia izba, kúpeľňa, terasa. Apartmán Sunce, 2. poschodie, len pre vás, 1 spálňa, obývacia izba. Turanj je ideálny pre pokojnú rodinnú dovolenku, 5 km od Biogradu a 20 km od Zadaru.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Rea

Od mora 400 m
Kapacita 8 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Marta ( Turanj)

Jednoizbový byt na prízemí 45 m2 domu s krytou terasou 15 m2, ktorý je len 150 m od pláže. V izbe je manželská posteľ a jednolôžko. V obývacej izbe je rozkladacia pohovka. Je vybavená klimatizáciou, satelitnou TV a umývačkou riadu. Kuchyňa je plne vybavená, s veľkými chladničkami s hlbokým mrazením.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Marta

Od mora 80 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 50 €

Mobilný dom TaJa Vortex ( Turanj)

Mobilný dom TaJa Vortex sa nachádza v kempe Azzuro, ktorý bol otvorený v júni 2024 a je vzdialený asi 20 m od pláže Krča. Pláž sa tiahne cez mesto Turanj. Vedľa pláže je miestna komunikácia, ktorou sa dá dostať na miesto Sv. Filipa a Jakuba a ďalej. Pozdĺž promenády sú reštaurácie, bary a obchody. V centre sa nachádza mestská pláž Morovička, asi 1,4 km od kempu. Vo vnútri kempu je pri dome voľné parkovacie miesto. Dom má 8x3 ma terasa 8x3. Má 1 kúpeľňu (k dispozícii uteráky a ventilátor na vlasy), 2 izby (posteľná bielizeň, žehlička, sušiak na bielizeň), centrálny priestor vybavený kuchyňou, rozkladacou pohovkou, TV, Wi-Fi, klimatizáciou, chladničkou, umývačkou riadu, mikrovlnnou rúrou. , hriankovač, rýchlovarná kanvica, kávovar, elektrický gril. K dispozícii je barový stôl so stoličkami, v izbách sú skrine s vešiakmi. Na terase je priestor na odpočinok (pohovka, dve kreslá, stolík) a priestor na stolovanie (stôl a stoličky): K dispozícii sú tiež dve ležadlá a dve stoličky, ktoré sa dajú nastaviť do poloľahu. . Pre zábavu sú k dispozícii karty a stolové hry.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Mobilný dom TaJa Vortex

Od mora 20 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 80 €

Turistický sprievodca - Turanj

Turanj  - Erb Turanj je malé turistické mestečko v grófstve Zadare v Chorvátsku. Rozkladá sa pozdĺž 4 km dlhé pobrežie v Pašman kanáli, obklopené malým súostrovie s 16 ostrovčekmi. Je spojený s krásnou promenádou lungo mare sa susednom meste Sveti Filip i Jakov. To bolo menované po vežiach (lat. Toretto), ktoré boli postavené v 15. storočí na obranu proti častým tureckým útokom. Až do polovice minulého storočia, miesto bolo obklopené múrom a tromi vežami. V centre sa nachádza kostol zasvätený Panne Márii Karmelskej z 15. storočia. Ak chcete Turanj náleží obývané iba ostrov Pašman kanála, na ostrove Babac, ktorý sa nachádza 1 námornej míle od Turanj. Na ostrov je možné navštíviť loďou alebo taxi lodí. V blízkosti hlavných centier, ako Biogradu a Zadaru robí to veľmi atraktívne miesto pre dovolenku, ktorá je dostatočne blízko a predsa dosť ďaleko od mestského hluku a davy ľudí. V centre sa nachádza kamienková pláž Morovicka s krištáľovo čistou vodou je ideálny pre perfektnú rodinnú dovolenku. Pozdĺž pláže na pobreží sa nachádza veľa barov a reštaurácií, kde si môžete vziať prestávku od plávania a ostatných činností a vychutnať miestnej kuchyne. Stráviť svoju dovolenku v tejto malej a pokojnej dalmatínskej mieste a načerpať nové sily. Obrátiť priamo na vlastníkov bytov v Turanj a ušetriť až 40%. Súkromné ubytovanie v Turanj. Vitajte na Turanj!

Turanj Predpoveď počasia