Apartmány a ubytovanie v súkromí Turanj

Turanj je malé turistické mestečko v grófstve Zadare v Chorvátsku. Rozkladá sa pozdĺž 4 km dlhé pobrežie v Pašman kanáli, obklopené malým súostrovie s 16 ostrovčekmi. Je spojený s krásnou promenádou lungo mare sa susednom meste Sveti Filip i Jakov. To bolo menované po vežiach (lat. Toretto), ktoré boli postavené v 15. storočí na obranu proti častým tureckým útokom. Až do polovice minulého storočia, miesto bolo obklopené...

Odporúčané apartmány a súkromné ubytovanie Turanj

Zoradiť podľa:

Apartmány Dinko i Marina Pedisić

Turanj

Od mora 10 m
Kapacita 18 osôb

na vyžiadanie

Apartmány M

Turanj

Od mora 200 m
Kapacita 11 osôb

od 30 €

Apartmány Max i Vito

Turanj

Od mora 70 m
Kapacita 6 osôb

od 50 €

Apartmány A&B

Turanj

Od mora 90 m
Kapacita 16 osôb

od 35 €

Apartmány Blazevic

Turanj

Od mora 60 m
Kapacita 16 osôb

od 32 €

Apartmán Mira

Turanj

Od mora 100 m
Kapacita 4 osôb

na vyžiadanie

Apartmán Slamek

Turanj

Od mora 30 m
Kapacita 5 osôb

na vyžiadanie

Apartmán Kristina

Turanj

Od mora 10 m
Kapacita 5 osôb

na vyžiadanie

Apartmán Toni

Turanj

Od mora 100 m
Kapacita 10 osôb

na vyžiadanie

Apartmán Otok Ljubavi

Turanj

Od mora 30 m
Kapacita 5 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Lena

Turanj

Od mora 100 m
Kapacita 25 osôb

od 30 €

Apartmán Ines

Turanj

Od mora 10 m
Kapacita 9 osôb

na vyžiadanie

Tábor Mobile home Kos

Turanj

Od mora 100 m
Kapacita 5 osôb

od 45 €

Apartmány Dinko i Marina Pedisić ( Turanj)

Novo zrekonštruované apartmány Pedisić pre 2-6 osôb na pláži (prvá rada pri mori) v pokojnej časti Turanj. Turanj je malé turistické miesto v Zadarskej župe v Chorvátsku. Rozprestiera sa na 4 km dlhom pobreží Lamanšského prielivu s početnými plážami a je obklopený malým súostrovím so 16 ostrovmi. Miesto je spojené nádhernou promenádou Lungo mare so susedným Sveti Filip i Jakov a mestom Biograd na Moru. Vitajte v apartmánoch Dinko a Marina Pedisić v krásnom malom meste Turanj!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Dinko i Marina Pedisić

Od mora 10 m
Kapacita 18 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány M ( Turanj)

Apartmány M sa nachádzajú v novo zrekonštruovanom súkromnom dome v meste Turanj v blízkosti mora. Ponúkame 4 apartmány: A2, A2 +1, A4 a apartmán. Apartmán A2 je apartmán s jednou spálňou pre dve osoby s klimatizáciou, satelitnou TV, práčkou, terasou, priestrannou kuchyňou a jedálenským kútom. Apartmán A2 + 1 je apartmán s jednou spálňou s manželskou posteľou a pohovkou, satelitnou TV, kuchyňou, kúpeľňou. Apartmán A4 má dve spálne so 4 lôžkami, SAT TV, kuchyňu, kúpeľňu, terasu atď. Štúdio apartmán má manželskú posteľ, kuchynský kút, kúpeľňu, SAT TV, terasu. Všetky apartmány majú vlastné parkovisko vo dvore. Dom je obklopený krásnou záhradou, kde môžete chodiť alebo sedieť.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány M

Od mora 200 m
Kapacita 11 osôb

Cena od 30 €

Apartmány Max i Vito ( Turanj)

Ubytovacie zariadenie Apartments Max and Vito sa nachádza v blízkosti pláže v blízkosti pláže. Všetky apartmány majú výhľad na more, v uzavretom dvore s altánkom, s množstvom stredomorských rastlín, ktoré poskytujú dokonale pokojnú atmosféru.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Max i Vito

Od mora 70 m
Kapacita 6 osôb

Cena od 50 €

Apartmány A&B ( Turanj)

Tri moderné apartmány až pre 8 osôb. Apartmány pozostávajú z jednej alebo dvoch spální, kúpeľne, plne vybavenej kuchyne a balkónov, z ktorých A3 má veľkú terasu. A1 a A2 majú krásny výhľad na more. A3 je vybavený práčkou. Všetky apartmány sú vybavené TV, bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a parkovaním vo dvore. Apartmány A & B sú vzdialené 90 metrov od pláže a 150 metrov od centra mesta.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány A&B

Od mora 90 m
Kapacita 16 osôb

Cena od 35 €

Apartmány Blazevic ( Turanj)

Turanj je turistické mesto nachádzajúce sa na pobreží medzi krajského mesta Zadar (20 km) a stredu Jadranu, mesto Biograd (5 km). Jeho spojený s promenádne Lungo Mare so susedným mestom sv Filipa a Jakuba. V blízkosti sa nachádzajú početné národné parky: Paklenica (70 km), Kornati (20 km), Národný park Plitvické jazerá (150 km) a Krka (50 km). Turanj oplýva piesočnatými a skalnatými plážami. V lete je tu mnoho akcie a slávnosti s tradičnými dalmatínske ľudové piesne a miestne stolovanie. Iné zariadenie, ktoré ponúka športové zariadenia pre futbal, basketbal, vodné pólo, plážový volejbal a cyklistických trás. Obec je známa svojím kostolom Panny Márie Karmelskej z pätnásteho storočia a archeologických nálezov Tukljaca ktorý sa nachádza v blízkosti Galešnjak - ostrov lásky, známy pre jeho tvare srdca. Príďte do Turanj a budete ďaleko od davov, pritom však v blízkosti všetkých akcií.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Blazevic

Od mora 60 m
Kapacita 16 osôb

Cena od 32 €

Apartmán Mira ( Turanj)

V tomto krásnom mieste neďaleko Zadaru, môžem vám ponúknuť byt pre 4 osoby. Jeho sú veľmi pekná, komfortné, plne vybavené, s veľkými balkónmi, parkovanie, gril ... Svoju ideálny pre vašu rodinu k odpočinku a užiť pri mori!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Mira

Od mora 100 m
Kapacita 4 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmán Slamek ( Turanj)

Byt sa nachádza v slámok Turanj (Zadarskej župy). Od pláže 30 m od stredu 150 m. Minimálny počet osôb prednosť jedna jednotka je 3 a maximálny ôsmy Hostia môžu využiť balkón / terasa, príbory a riadom, satelitný TV, prístup na internet, posteľná bielizeň, uteráky, práčka, barbecue. Konkrétne sa dohodli: rybárčenie, výlety, jazdenie na člnoch, potápanie.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Slamek

Od mora 30 m
Kapacita 5 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmán Kristina ( Turanj)

Rodinný dom s tromi poschodiami, ktoré obsahujú byty, jedna spálňa a Dvosobni. Dom sa nachádza 20 m od pláže, má krásny výhľad z terasy a balkóna na more a neďaleký ostrov Pašman kanála, pláž je pekné a plytké a pohodlné pre rodinný pokoj, v blízkosti trhu. Dvojizbový byt má 4 + 1 + 1 lôžka, jedna spálňa a 2 + 1 + 1 klame, klimatizované

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Kristina

Od mora 10 m
Kapacita 5 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmán Toni ( Turanj)

Apartmány sú umiestnené v Turanj, medzi Zadarom a Biograd, 100 m od pláže, 200 metrov od centra mesta (obchody, reštaurácie, rýchle občerstvenie, kaviarne). Klimatizáciou, satelitný TV, Wi - fi. Celodenný využitie lodi (každý tretí deň pobytu). V prízemí je reštaurácia Rivoli preto ponúkame polpenziu alebo plnú penziu (raňajky, obed a večera). Na želanie ponúkame jedla pod pokrievkou a grilovaných jedál (pečené bravčové a jahňacie), všetky obchodovateľné. Kontaktná osoba: Marina Vidas: 0953722580

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Toni

Od mora 100 m
Kapacita 10 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmán Otok Ljubavi ( Turanj)

Byt Island of Love sa nachádza v centre Turanj. Úplne novo zariadený byt, len 30 metrov od pláže. Objekt má parkovisko, internet - WiFi, TV so satelitným príjmom. Je v blízkosti obchodov, kaviarní, reštaurácií a nočný klub. Byt ponúka pohodlný pobyt, pohodlie a súkromie.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Otok Ljubavi

Od mora 30 m
Kapacita 5 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Lena ( Turanj)

Apartmány sú umiestnené v Turanj, medzi Zadarom a Biograd, v súkromnom dome v pokojnej štvrti s možnosťou parkovania, 100 m od pláže, 150 metrov od centra mesta (obchody, reštaurácie, rýchle občerstvenie, kaviarne)

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Lena

Od mora 100 m
Kapacita 25 osôb

Cena od 30 €

Apartmán Ines ( Turanj)

Apartmány Ines sa nachádza v krásnom prostredí pri mori v Turanja. Okrem týchto bytov, je tu kemp a obchod. Tu hostia užívať skvelého priestoru, krásnu záhradu a blízkosť mora. Príďte a presvedčte sa sami! Rodina Pedisic urobí váš pobyt nezabudnuteľným jedna.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Ines

Od mora 10 m
Kapacita 9 osôb

Cena na vyžiadanie

Tábor Mobile home Kos ( Turanj)

Sme radi, že ste si vybrali mobilný dom nachádzajúci sa v súkromnom kempe iba z desiatich chát. Kemp sa nachádza v pokojnom prímorskom letovisku Turanj, ktoré je 5 km severne od Biogradu a 20 km od krásneho známeho mesta Zadar. Vedľa domu je veľká terasa (8 × 3,5 m) a pred bazénom (20 × 5,5 m). Dom pozostáva z 2 spální s 1 × manželskou posteľou a 2 samostatnými posteľami. V kuchyni-obývacej izbe je ďalšia rozkladacia pohovka, kuchyňa s varnou doskou, klimatizácia, chladnička, LCD TV, satelitná TV, WiFi, mikrovlnná rúra, kávovar, rýchlovarná kanvica a všetky príbory a kuchynské potreby.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Tábor Mobile home Kos

Od mora 100 m
Kapacita 5 osôb

Cena od 45 €

Turistický sprievodca - Turanj

Turanj  - Erb Turanj je malé turistické mestečko v grófstve Zadare v Chorvátsku. Rozkladá sa pozdĺž 4 km dlhé pobrežie v Pašman kanáli, obklopené malým súostrovie s 16 ostrovčekmi. Je spojený s krásnou promenádou lungo mare sa susednom meste Sveti Filip i Jakov. To bolo menované po vežiach (lat. Toretto), ktoré boli postavené v 15. storočí na obranu proti častým tureckým útokom. Až do polovice minulého storočia, miesto bolo obklopené múrom a tromi vežami. V centre sa nachádza kostol zasvätený Panne Márii Karmelskej z 15. storočia. Ak chcete Turanj náleží obývané iba ostrov Pašman kanála, na ostrove Babac, ktorý sa nachádza 1 námornej míle od Turanj. Na ostrov je možné navštíviť loďou alebo taxi lodí. V blízkosti hlavných centier, ako Biogradu a Zadaru robí to veľmi atraktívne miesto pre dovolenku, ktorá je dostatočne blízko a predsa dosť ďaleko od mestského hluku a davy ľudí. V centre sa nachádza kamienková pláž Morovicka s krištáľovo čistou vodou je ideálny pre perfektnú rodinnú dovolenku. Pozdĺž pláže na pobreží sa nachádza veľa barov a reštaurácií, kde si môžete vziať prestávku od plávania a ostatných činností a vychutnať miestnej kuchyne. Stráviť svoju dovolenku v tejto malej a pokojnej dalmatínskej mieste a načerpať nové sily. Obrátiť priamo na vlastníkov bytov v Turanj a ušetriť až 40%. Súkromné ubytovanie v Turanj. Vitajte na Turanj!

Turanj Predpoveď počasia