Apartmány a ubytovanie v súkromí Ugljan - Kukljica

Kukljica je malebné turistické a rybárske mestečko v grófstve Zadare v Chorvátsku. Je situovaný v juhovýchodnej časti ostrova Ugljan, v blízkosti prielivu Ždrelac, kde most spája ostrov Pašman s Ugljan. Rovnako ako všetky ostrovných miest, Kukljica sa nachádza na východnom pobreží ostrova a je oddelený od pevniny Zadar kanála. Na druhej strane kanála sú historické mesto Zadar a Sukošan. Staré mesto jadro, ktoré je zdobená...

Zoradiť podľa:

Apartmány Pergola

Ugljan - Kukljica

Od mora 100 m
Kapacita 9 osôb

od 45 €

Apartmány Nena

Ugljan - Kukljica

Od mora 10 m
Kapacita 11 osôb

od 50 €

Apartmány Senija

Ugljan - Kukljica

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

na vyžiadanie

Rekreačný dom Stara Frajla

Ugljan - Kukljica

Od mora 10 m
Kapacita 5 osôb

od 100 €

Apartmány Pergola ( Ugljan - Kukljica)

Krásna 3-rodinný dom. V centre mesta Kukljica, 100 m od mora, 300 m od pláže. Spoločné: krásne záhradné rastliny a stromy. Vonkajšia sprcha, záhradný nábytok, gril, parkovisko v areáli. Obchod, potraviny, reštaurácia 100 m, piesočná pláž 1,5 km kamienková pláž, kamenistá pláž 300 m.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Pergola

Od mora 100 m
Kapacita 9 osôb

Cena od 45 €

Apartmány Nena ( Ugljan - Kukljica)

Náš dom sa nachádza v Ugljan Kukljica na. Sme ďaleko od mesta asi 3 km. Apartmány sa nachádzajú v blízkosti mora 10 metrov od pláže. Na pláži je v prednej časti domu (skalnaté a piesočné). V prednej časti domu je parkovisko. Na pláži sú k dispozícii lehátka stoly a sprchovací kút. Apartmány sú vybavené satelitnou TV prijímačov a Wi-Fi pripojením k internetu.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Nena

Od mora 10 m
Kapacita 11 osôb

Cena od 50 €

Apartmány Senija ( Ugljan - Kukljica)

2 spálne pohodlný apartmán s dvoma spálňami, kuchyňou, obývačkou, kúpeľňa. Byt má vlastné parkovisko a nachádza sa na prízemí. 15 metrov od mora a pláže.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Senija

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

Cena na vyžiadanie

Rekreačný dom Stara Frajla ( Ugljan - Kukljica)

Rekreačný dom Stará Frajla je novo zrekonštruovaný 100 rokov starý kamenný dom v centre mesta Kukljica. Kukljica je malebná obec v juhovýchodnej časti ostrova Ugljan. Toto miesto ponúka všetko, čo potrebujete pre relaxačné dovolenku. Dom Stara Frajla ponúka ideálnu dovolenku pre každého, kto hľadá pokojné a intímne priestor pre rodinu. Na druhej strane za 5 minút chôdze Môžete byť v centre všetkého diania v dedine. - Spálňa s vaňou, Detská postieľka na vyžiadanie -bedroom s poschodovou zlé - váľandu v jedálni - pohovke s dvojitým zlé v obývacej izbe - otvorený koncept obývacej izby - kúpeľňa s vírivou vaňou - dobre vybavená kuchyňa (umývačka, rúra, mikrovlnná rúra ) - terasa súkromné ??parkovisko - wi-fi pripojenie k internetu

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Stara Frajla

Od mora 10 m
Kapacita 5 osôb

Cena od 100 €

Turistický sprievodca - Ugljan - Kukljica

Ugljan - Kukljica  - Erb Kukljica je malebné turistické a rybárske mestečko v grófstve Zadare v Chorvátsku. Je situovaný v juhovýchodnej časti ostrova Ugljan, v blízkosti prielivu Ždrelac, kde most spája ostrov Pašman s Ugljan. Rovnako ako všetky ostrovných miest, Kukljica sa nachádza na východnom pobreží ostrova a je oddelený od pevniny Zadar kanála. Na druhej strane kanála sú historické mesto Zadar a Sukošan. Staré mesto jadro, ktoré je zdobená pôvodnými starými kamennými domami s stredomorskej architektúry, sa nachádza v krásnom zálive a dobre chránený prístav plný rybárskych a výletných lodí, jácht a plachetníc. Na druhej strane zálivu je rekreačné stredisko Zelena Punta. Ubytovanie je ponúkané v jednom hoteli a početné a rôznorodé súkromné ​​ubytovanie v apartmánoch a izbách v súkromných domoch. Piesočné pláže Sabuša, Kostanj, Zelena Punta, aj jelenice sa rozkladá na oboch stranách ostrova v tieni starých borovicových lesov. Beach Sabuša hoci na západnej strane ostrova Ugljan, je veľmi dobre prístupný a je len pár kilometrov od Kukljica. V zátoke Kostanj je cenná historická pamiatka, kde je obnovený starý kresťanský kostol svätého Hieronyma zo 13. storočia. Prechádzka pozdĺž pobrežia je skutočným potešením pre všetkých milovníkov prírody, pokoja a čistého vzduchu, najmä polostrove Zelena Punta, ktoré sú pokryté hustými borovicovými lesmi. Jedinečnou turistickou atrakciou v Kukljici je tradičný procesie lodí, ktorý sa koná každý rok na 5. augusta na sviatok Panny Márie Snežnej. Socha Panny Márie Snežnej je sprevádzaný procesia stoviek malých i veľkých lodí, ktoré priťahuje mnoho zvedavých návštevníkov a hostí. Návšteva ostrov Ugljan a Kukljica a relaxovať na jednej z mnohých piesočných pláží a stráviť nezabudnuteľnú letnú dovolenku. Vyhľadávať súkromné ​​ubytovanie v Kukljica na Ugljan. Apartmány, izby a dovolenkové domy lacnejšie až o 40%, a to bez nákladných agentúrne poplatky. Vitajte na Kukljica!

Ugljan - Kukljica Predpoveď počasia