Your browser does not support JavaScript! Apartmány a lacné ubytovanie v súkromí Ugljan - Kali, Chorvátsko

Apartmány a súkromné ubytovanie Ugljan - Kali

Ugljan - Kali - Coat of arms

Kali je rybárske a turistické mestečko v grófstve Zadare v Chorvátsku. Nachádza sa na východnom pobreží ostrova Ugljan, to je najväčší miesto na Ugljan. Ostrov Ugljan je spojený s pevninou neďalekej s trajektom zo susednej dediny Preko, a jazda samotná netrvá dlhšie ako pol hodiny. Kali sa nachádza medzi dvoma portami plné rybárskych lodí, jeden na severovýchode a druhý v juhozápadnej. Staré centrum mesta s úzkymi uličkami a kamennými domami sa nachádza na malom kopci, a na vrchole kopca je farský kostol svätého Vavrinca postavená v barokovom štýle, ktorý ponúka úchvatný výhľad na celé okolie. Kali má takmer 2000 obyvateľov, z ktorých väčšina sú zapojené do rybolovu, akvakultúry a cestovného ruchu. To bolo prvýkrát spomenuté v 13. storočí, ale tam sú archeologické stopy osídlenia od praveku cez staroveku až po súčasnosť vôbec. Rad súkromných bytov, reštaurácií a hostincov známymi na prípravu tradičné dalmatínska jedlá, rovnako ako kultúrne akcie v lete poteší všetkých hostí, ktorí sa rozhodnú navštíviť toto tradičné ostrovné dedinu. Skryté zátoky, piesčité a skalnaté pláže, krištáľovo čistej vody a pláže v centre mesta sú ideálne pre rodinnú dovolenku, ale aj pre všetkých tých, ktorí uprednostňujú pokoj a ticho ostrova. Blízkosť Zadaru, ostrov Pašman, od neho oddelené len mostom, a blízkosť Národného parku Kornati bude vaša návšteva ešte zaujímavejšie. Každý rok v auguste koná slávny festival Rybárska, kde sa môžete cítiť stredomorskú atmosféru v regióne. Vyhľadávať cenovo dostupné ubytovanie v Kali na ostrove Ugljan. Kontaktovať priamo vlastníkmi apartmány, izby a domy pre dovolenku a ušetriť až 40% na drahé agentúrne poplatky. Vitajte na Kali!

Priamy kontakt s majiteľmi ubytovania Ugljan - Kali
Lacné apartmány Ugljan - Kali
Súkromné ubytovanie Ugljan - Kali

Ugljan - Kali - vyhľadať súkromné ubytovanie na mape

Videoprezentácia Ugljan - Kali

0 ubytovanie


od

Zoradiť podľa:
Apartmány  Vidov Ugljan - Kali - Chorvátsko

Apartmány Vidov
Ugljan - Kali

Od mora 30 m
Kapacita 9 osôb od 40 €

Apartmány Ana Ugljan - Kali - Chorvátsko

Apartmány Ana
Ugljan - Kali

Od mora 350 m
Kapacita 6 osôb od 65 €

Apartmány Blue House Ugljan - Kali - Chorvátsko

Apartmány Blue House
Ugljan - Kali

Od mora 50 m
Kapacita 11 osôb od 30 €

Apartmány Dražić Ugljan - Kali - Chorvátsko

Apartmány Dražić
Ugljan - Kali

Od mora 100 m
Kapacita 4 osôb od 60 €


Apartmány Granda Ugljan - Kali - Chorvátsko

Apartmány Granda
Ugljan - Kali

Od mora 100 m
Kapacita 9 osôb od 40 €

Apartmány Iva Ugljan - Kali - Chorvátsko

Apartmány Iva
Ugljan - Kali

Od mora 200 m
Kapacita 5 osôb od 50 €

Apartmány JADRO Ugljan - Kali - Chorvátsko

Apartmány JADRO
Ugljan - Kali

Od mora 500 m
Kapacita 5 osôb od 50 €

Apartmány Josko Ugljan - Kali - Chorvátsko

Apartmány Josko
Ugljan - Kali

Od mora 300 m
Kapacita 4 osôb od 35 €


Apartmány Juric Ugljan - Kali - Chorvátsko

Apartmány Juric
Ugljan - Kali

Od mora 50 m
Kapacita 4 osôb od 40 €

Apartmány Lidija Ugljan - Kali - Chorvátsko

Apartmány Lidija
Ugljan - Kali

Od mora 80 m
Kapacita 2 osôb od 36 €

Rekreačné domy Petra Ugljan - Kali - Chorvátsko

Rekreačný dom Petra
Ugljan - Kali

Od mora 60 m
Kapacita 5 osôb na vyžiadanie

Apartmány Visnja Ana i Julija Ugljan - Kali - Chorvátsko

Apartmány Visnja Ana i Julija
Ugljan - Kali

Od mora 70 m
Kapacita 10 osôb od 40 €


Apartmány  Vidov Ugljan - Kali
Kategorizácia ubytovania

Od mora 30 m
Kapacita 9 osôb

od 40 €


Poslať dotaz

Apartmány Vidov - Ugljan - Kali

Vidov Apartmány sa nachádza v zálive Lamjana v pokojnom prostredí v blízkosti pláže, máme dva byty 2 2,4 +1. Byt 2 +2 má jednu spálňu s manželskou posteľou, kúpeľňa, kuchyňa a obývacia izba dohromady existuje gauč pre dve osoby, je tu malý balkón. Byt 4 + 1 má dve spálne s manželskou posteľou, kúpeľňu a kuchyňa a obývacia izba dohromady, je navyše rozkladacia pohovka a vstup na balkón. Oba apartmány majú klimatizáciu a Wi-Fi pripojenie na internet sú zahrnuté v cene.


Apartmány Ana Ugljan - Kali
Kategorizácia ubytovania

Od mora 350 m
Kapacita 6 osôb

od 65 €


Poslať dotaz

Apartmány Ana - Ugljan - Kali

Byt sa nachádza na ostrove Ugljan v obci Kali. Má tri spálne, obývaciu izbu a kuchyňu s umývačkou riadu. Terasa má 45 m2 s krásnym výhľadom na more a súostrovie Zadar! Byt ponúka úplnú pokojnú atmosféru s výhľadom na more a dobrú izoláciu, takže nič z vonkajšieho okolia nepočuje. Vitajte!


Apartmány Blue House Ugljan - Kali
Kategorizácia ubytovania

Od mora 50 m
Kapacita 11 osôb

od 30 €


Poslať dotaz

Apartmány Blue House - Ugljan - Kali

Objekt Bluehouse má 4 apartmány na prenájom. Tri apartmány majú terasu s priamym výhľadom na more.


Apartmány Dražić Ugljan - Kali
Kategorizácia ubytovania

Od mora 100 m
Kapacita 4 osôb

od 60 €


Poslať dotaz

Apartmány Dražić - Ugljan - Kali

Apartmány sa nachádzajú 100 m od mora, 2 spálne, 5 osôb, parkovanie


Apartmány Granda Ugljan - Kali
Kategorizácia ubytovania

Od mora 100 m
Kapacita 9 osôb

od 40 €


Poslať dotaz

Apartmány Granda - Ugljan - Kali

Apartmány Granda sa nachádzajú na pokojnom predmestí mesta Kali, v blízkosti pláže, kde nie je príliš veľa ľudí. V našej ponuke sú dva apartmány 2 + 1 a 4 + 1 s výhľadom na more. Apartmán 2 + 1 má jednu spálňu s manželskou posteľou, kúpeľňu, kuchyňu a obývaciu izbu, ktorá má tiež prístelku pre jednu (pre dospelých) alebo dve deti. Balkón má výhľad na more, z ktorého je vidieť celý Zadarský kanál. Apartmán 4 + 1 má dve spálne, jedna s manželskou posteľou, druhá s dvoma lôžkami kompatibilnými pre pripojenie na manželskú posteľ (v prípade potreby), kúpeľňu a kuchyňu s obývacou izbou, kde je rozkladacia pohovka pre jednu osobu a výstup na balkón s výhľadom na more, na celom Zadarskom kanáli. Apartmán 4 + 1 má ďalší balkón, ku ktorému majú obidve miestnosti výstup a pohľad sa rozprestiera do lesa. Obidva apartmány majú klimatizáciu a wifi pripojenie na internet, rovnako ako potrebné bielizeň, uteráky, riad a všetko, čo potrebujete pre pokojnú dovolenku.


Apartmány Iva Ugljan - Kali
Kategorizácia ubytovania

Od mora 200 m
Kapacita 5 osôb

od 50 €


Poslať dotaz

Apartmány Iva - Ugljan - Kali

Apartmán má dve spálne s manželskou posteľou.


Apartmány JADRO Ugljan - Kali
Kategorizácia ubytovania

Od mora 500 m
Kapacita 5 osôb

od 50 €


Poslať dotaz

Apartmány JADRO - Ugljan - Kali

Byt Jadro sa nachádza v meste Kali, 6 km od Zadaru. Hostia môžu zdarma využívať Wi-Fi a súkromné parkovisko. Toto apartmán s TV s plochou obrazovkou. K dispozícii je tiež vlastnú kúpeľňu s vaňou. Apartmán Jadro sa nachádza 23 km od Biogradu a 44 km od Pagu. Zadar letiska je 13 km od apartmánu plachty.


Apartmány Josko Ugljan - Kali
Kategorizácia ubytovania

Od mora 300 m
Kapacita 4 osôb

od 35 €


Poslať dotaz

Apartmány Josko - Ugljan - Kali

Kali je dediny na ostrove Ugljan, ktorý je spojený trajektom na pevninu. Na rozdiel od Zadaru, kultúrneho a historického mesta, navštíviť Národný park Kornati a prírodný park Telašćica. Kali je známy pre rybárov, ktorí môžu vždy vidieť na nábreží sceľovanie so sieťami, rečou, a má všetky vlastnosti stredomorské mieste. Zvonica barokového kostola svätého Vavrinca vyvýšený nad pahorky. Apartmány, izby a vily Vám príjemný pobyt, piesčité a kamenisté pláže sa teší na slnko a more. Kali je tiež turistické letovisko, ponúka tradičné festivaly a kultúrne a zábavné podujatia, rovnako ako rôzne športové aktivity, ako je basketbal, futbal, jazda na člne, alebo jet ski, windsurfing, vodné lyžovanie alebo jazda na bicykli.


Apartmány Juric Ugljan - Kali
Kategorizácia ubytovania

Od mora 50 m
Kapacita 4 osôb

od 40 €


Poslať dotaz

Apartmány Juric - Ugljan - Kali

Apartmány sa nachádzajú na ostrove Ugljan, v mieste zvanom Kali sedí na krásnej zátoke Mala Lamjana. So svojou nedotknutou prírodou a borovicových lesov je to jeden z najkrajších zátok v súostroví Zadar. Je ideálnym miestom pre turistov, ktorí majú radi prírodu a čisté more, pár ľudí, a napriek tomu plný komfort. Tam sú cyklotrasy, ktoré idú cez od susedného ostrova Pašman a ostrovy Kornati sú tiež neďaleko. Exkurzie je možné objednať v miestnej agentúre, kde si môžete tiež prenajať bicykel, motorku alebo auto. Apartmány sú v novej, vysoko kvalitné dom a sú vkusne zariadené a plne vybavené. Navrhnuté pre štyri osoby, je tu spálňa s manželskou posteľou, manželská posteľ v galérii a rozkladacou pohovkou v obývacej izbe. K dispozícii je veľká terasa s výhľadom na záliv. Môžete vidieť na more, olivovníky a typickej stredomorskej vegetácie. V kuchyni je plne vybavená všetkými spotrebičmi, chladnička s mrazničkou, sporák, digestor.


Apartmány Lidija Ugljan - Kali
Kategorizácia ubytovania

Od mora 80 m
Kapacita 2 osôb

od 36 €


Poslať dotaz

Apartmány Lidija - Ugljan - Kali

Lidija apartmány sú situované v malom zálive Lamljana. Z trajektového prístavu je 5 km od centra 1 km. Je to práve táto malá vzdialenosť od centra mesta je základným predpokladom pre dokonalý kľud a možnosť odpočinku preč od obvyklého zhonu. Od mora 80 metrov a v prednej časti domu sa nachádza borovicový les a pláže, az terasy môžete vidieť krásny výhľad na pláž a záliv.


Rekreačný dom Petra Ugljan - Kali
Kategorizácia ubytovania

Od mora 60 m
Kapacita 5 osôb

na vyžiadanie


Poslať dotaz

Rekreačný dom Petra - Ugljan - Kali

Pokiaľ chcete pokoj a ticho to je ideálnou voľbou pre vás, pretože sa jedná o Robinson turistiky. Rekreačný dom Petra sa skladá z kuchyne, 1 spálňa 1 (pre 2 osoby), obývacia izba s pohovkou, ktorá môže spať dve osoby, kúpeľňa s WC om. Dom má balkón / terasa, parkovisko a záhrady a je vybavená plynovým sporákom, možnosťou prístelky pre ďalšiu jednu osobu, mini-chladničkou, plynu, príbory a varenie, TV, moskytiéry, uteráky, sprchovací kút, gril, vonkajšia sprcha , Ceny sú orientačné na jeden deň, v plnej sezóne hodnotenia smeny cez víkendy alebo ako hosť odpovie, miestna taxa je zahrnutá v cene, nie je bezbariérový prístup, domáce zvieratá nie sú povolené, hostiteľ nebýva v dome (ďalej len dom je plne k dispozícii pre hostí). Elektrina je prostredníctvom solárnych panelov 12/220 V, voda z cisterny a nádrže prírodného vypadnúť z domu. Ubytovanie je ďaleko od prvej pláže a 60 metrov od centra 1 km. Minimálny počet osôb prednosť jedna jednotka je 2 a maximálny piaty


Apartmány Visnja Ana i Julija Ugljan - Kali
Kategorizácia ubytovania

Od mora 70 m
Kapacita 10 osôb

od 40 €


Poslať dotaz

Apartmány Visnja Ana i Julija - Ugljan - Kali

Náš rekreačný dom sa dokonale a pokojnom mieste v pokojnej Mala Luka Bay, pol míle od centra dediny Kali, ktorá je najväčšou dedine na ostrove Ugljan. Na ostrove Ugljan (52 km2 a 75 km nepravidelné linke pobrežia) sa nachádza priamo oproti Zadaru, delí len niekoľko námorných míľ od Zadaru kanála La Manche. Apartmán Visnja sa nachádza na prvom poschodí nášho rekreačného domu a má vlastný vchod. To má tri dvojlôžkové izby, jednu kúpeľňu, jednu oddelenú + wc s umývadlom, kuchyňa a jedáleň je spoločne. Má tiež veľmi pekný krytú terasu s výhľadom na more vie. Všetko mieste je asi 110 m2. Byt má veľkú krytú terasu s krásnym výhľadom na more ideálne pre zhotovovanie rannú kávu, obed alebo večeru. Byt je kompletne vybavený pre vaše pohodlie. V zadnej časti domu, môžete použiť veľký kamenný krb / gril s veľkým stolom a outdor nábytkom, kde si môžete pripraviť druhov rýb / potraviny a stráviť večer. Na pláži je naozaj kúsok od domu, cca 50-70 metrov, len jednu minútu chôdze predtým, ako budete skákať do mora! Na vašu žiadosť vás budeme informovať o webové stránky, kde si môžete prezrieť fotky našich hostí z minulých rokov.