Apartmány a ubytovanie v súkromí Kožino

Kožino je malé turistické letovisko situované medzi Zadarom (Diklo) a Petrčanom. Mesto Kožino je vzdialené len asi 10 km od Zadaru a je veľmi dobre napojené na celú oblasť širšieho okolia mesta Zadar. V Kožine žije približne 800 obyvateľov, ktorí sa spolu s poľnohospodárstvom (vinohrady a pestovanie olív) čoraz viac angažujú v cestovnom ruchu a ponúkajú komfortné apartmány a izby ako súčasť súkromného rodinného ubytovania....

Zoradiť podľa:

Apartmány Palatisa

Kožino

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

od 65 €

Apartmány Dolac Guesthouse

Kožino

Od mora 350 m
Kapacita 8 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Palatisa ( Kožino)

Byt je veľký 45 m2 a môže sa v ňom ubytovať 4 osoby. Lôžka sa nachádzajú v spálňach (celkový počet spální je: 1), ale tiež v obývacej izbe - rozkladacia pohovka pre dvoch, s LCD TV s plochou obrazovkou. Kuchyňa je plne vybavená a okrem kuchyne je jedáleň. V kúpeľni je vaňa s teplou vodou a na záhrade je vonkajšia sprcha. V prednej časti bytu je intímne vonkajšie prostredie chránené pred slnkom. Hostia môžu využiť súkromnú terasu (30 m2), aby si vychutnali teplé letné večery alebo aby si dali rannú kávu s výhľadom na more a okolité ostrovy, a neexistuje lepší spôsob, ako začať deň. Je to skvelé pre páry, priateľov a rodiny (s deťmi). Bezplatné parkovisko za domom, klimatizácia a Wi-Fi pripojenie na internet sú zahrnuté v cene. Apartmán PALATISA sa nachádza v krásnej záhrade, len pár krokov od pláže. Je ideálnym miestom pre relaxačnú dovolenku. Užite si to! Majitelia bývajú v objekte, na prvom poschodí domu. Budú prítomní počas vášho príchodu a počas vášho pobytu a nijakým spôsobom nepoškodí vaše súkromie. Hostia môžu vždy získať podporu od vlastníka bytu, ak to potrebujú. Naše okolie je priateľské a tiché a byt sa nenachádza na hlavnej ceste, takže hluk automobilu je minimálne. Príroda si môžete užiť len tak, že sa vydáte na prechádzku dedinou alebo zabezpecíte jogging a cyklistiku.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Palatisa

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 65 €

Apartmány Dolac Guesthouse ( Kožino)

Cool a veľký dom. Veľké a priestranné izby s rovnako veľkými terasami. Krb uprostred olivových hájov. Mier a pokoj pred domom, ale len desať minút jazdy autom je centrom mesta a všetkými zaujímavými udalosťami. Príjemní a priateľskí hostitelia. 350 metrov od pláže. Užite si to :) Kozino je malá osada, ktorou prechádza jedna hlavná cesta. Ak prichádzate zo Zadaru, sledujte smer VIR - NIN - PETRCANE. Keď sa dostanete do Kozina, pozrite sa na autobusovú zastávku (na pravej strane, ak prichádzate zo Zadaru). Uvidíte tiež reklamný stôl pre turistickú kanceláriu a supermarket Sonik. Tam odbočíte vľavo smerom k moru. Potom musíte ísť 150 m rovno smerom k moru. Náš dom je vľavo. Má označenie "Dolac". Letisko Zadar sa nachádza 12 km od Zadaru. Po každom lete máte autobus na hlavnú autobusovú stanicu Autobusni kolodvor Zadar. Mesto Kozino je vzdialené 8 km od mesta Zadar. Len 8 minút od Zadaru s autom alebo 10-15 minút taxíkom alebo autobusom (na sever). Ak sa rozhodnete ísť autobusom, z hlavnej autobusovej stanice "Autobusni kolodvor ZADAR" si môžete vziať akýkoľvek autobus, ktorý ide na VIR, VRSI, NIN, PERCANE, PRIVLAKA, ZATON, pretože všetky prechádzajú Kozinom.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Dolac Guesthouse

Od mora 350 m
Kapacita 8 osôb

Cena na vyžiadanie

Turistický sprievodca - Kožino

Kožino  - Erb Kožino je malé turistické letovisko situované medzi Zadarom (Diklo) a Petrčanom. Mesto Kožino je vzdialené len asi 10 km od Zadaru a je veľmi dobre napojené na celú oblasť širšieho okolia mesta Zadar. V Kožine žije približne 800 obyvateľov, ktorí sa spolu s poľnohospodárstvom (vinohrady a pestovanie olív) čoraz viac angažujú v cestovnom ruchu a ponúkajú komfortné apartmány a izby ako súčasť súkromného rodinného ubytovania. Miesto je veľmi tiché a tiché a je ideálnym miestom pre tých, ktorí chcú stráviť dovolenku v pokojnej a tichej stredomorskej atmosfére s krásnym západom slnka. V mieste sa nachádza niekoľko kamienkových pláží a krištáľovo čisté Jadranské more je ideálnou pozvánkou pre rodiny s malými deťmi, ktoré si užijú kúpanie a množstvo športových aktivít, ako je tenis, stolný tenis, plážový volejbal, futbal, hádzaná, basketbal, vodné lyžovanie. , surfovanie, plachtenie ... Existuje množstvo možností pre aktívnu dovolenku a dobrodružstvo, ako je rafting na Zrmanji, ako aj horolezectvo a horolezectvo v národnom parku Paklenica na Velebite. Dominantou obce je farský kostol sv. Mihovil, ktorý bol postavený v druhej polovici 16. storočia, a ak chcete vidieť bohaté kultúrne dedičstvo tejto časti Dalmácie, odporúčame výlet do mesta Zadar. V letných mesiacoch sa v Kožine organizujú mnohé podujatia, kde môžete ochutnať lahodné gastronomické špeciality tejto oblasti Chorvátska, ako je šunka, syr, jahňacie mäso a samozrejme kvalitné domáce víno. Navštívte Kožino a rezervujte si apartmán, izbu alebo rekreačný dom priamo u súkromných ubytovateľov, s výnimkou nákladných agentúrnych poplatkov a strávte nezabudnuteľnú dovolenku v tomto krásnom, malom a tichom dalmatínskom mieste.

Kožino Predpoveď počasia