Apartmány a ubytovanie v súkromí Zaton - Zadar

Zaton je malé turistické mesto v Zadarskej župy v Chorvátsku. Rozkladá sa medzi dvoma historickými mestami Nin (2 kilometre) a Zadar (12 kilometrov). To je mesto, v ktorom mnohí hostia a turisti prichádzajú do tábora v hustých borovicových lesov, ktoré vytvárajú silný tieň v lete a na pravej voňavé osvieženie. Je bohaté na rôznych rekreačných zariadení a je ideálny pre skutočný oddych a relaxáciu od stresu každodenného...

Zoradiť podľa:

Apartmány Holiday House Zaton

Zaton - Zadar

Od mora 30 m
Kapacita 20 osôb

od 28 €

Apartmány Jelica

Zaton - Zadar

Od mora 10 m
Kapacita 16 osôb

od 35 €

Apartmány Martina

Zaton - Zadar

Od mora 50 m
Kapacita 16 osôb

od 30 €

Apartmány Zatonka

Zaton - Zadar

Od mora 20 m
Kapacita 24 osôb

od 30 €

Recenzie: 1 - 4.0/5

Apartmány Porat

Zaton - Zadar

Od mora 30 m
Kapacita 7 osôb

od 40 €

Apartmány Zaton Draga

Zaton - Zadar

Od mora 700 m
Kapacita 12 osôb

od 30 €

Apartmány Ana

Zaton - Zadar

Od mora 150 m
Kapacita 14 osôb

od 35 €

Apartmány Dražnik

Zaton - Zadar

Od mora 10 m
Kapacita 9 osôb

na vyžiadanie

Apartmán Goga

Zaton - Zadar

Od mora 100 m
Kapacita 4 osôb

od 60 €

Apartmány Marina

Zaton - Zadar

Od mora 10 m
Kapacita 14 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Miran

Zaton - Zadar

Od mora 400 m
Kapacita 8 osôb

od 25 €

Apartmán Zaton M.Ilesh

Zaton - Zadar

Od mora 300 m
Kapacita 10 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Željka

Zaton - Zadar

Od mora 10 m
Kapacita 6 osôb

na vyžiadanie

Apartmán Mak

Zaton - Zadar

Od mora 300 m
Kapacita 3 osôb

na vyžiadanie

Apartmán Sunset

Zaton - Zadar

Od mora 70 m
Kapacita 4 osôb

od 60 €

Apartmány Ratka

Zaton - Zadar

Od mora 400 m
Kapacita 10 osôb

od 35 €

Apartmány Dream House Zaton

Zaton - Zadar

Od mora 400 m
Kapacita 34 osôb

od 40 €

Apartmán Luki

Zaton - Zadar

Od mora 300 m
Kapacita 4 osôb

od 30 €

Apartmány ZRAKIC

Zaton - Zadar

Od mora 350 m
Kapacita 12 osôb

od 40 €

Apartmány Holiday House Zaton ( Zaton - Zadar)

Zariadenie sa nachádza na druhom rade k moru a ponúka veľmi dobrú zmes pokoja a súkromia a blízkosť pláží a turistického strediska, ktoré je len 200 metrov. Apartmány sú vybavené všetkými modernými spotrebičmi, od práčok a umývačiek riadu. centrum je ľahko dostupné 10 minút chôdze, pláž je hneď pred domom. Každý apartmán má vlastné parkovacie miesto v tieni a nachádza sa priamo pred majiteľmi domu, sú osvetlené v noci. V objekte je hosťom k dispozícii krytý gril.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Holiday House Zaton

Od mora 30 m
Kapacita 20 osôb

Cena od 28 €

Apartmány Jelica ( Zaton - Zadar)

Naše apartmány sa nachádzajú pri mori, na pláži, oddelené od davu a hluku. Sú len pár metrov od mora a sú ideálne pre dovolenku s deťmi, pretože v záhrade ponúkame piesočné ihrisko s hojdačkami, šmykľavkou, zatiaľ čo neopatrne grilovanie alebo relaxáciu so studeným nápojom na terase. Všetky apartmány majú výhľad na more a sú vybavené satelitnou TV a klimatizáciou. Prístup pre invalidné vozíky je ťažký. Domáce zvieratá nie sú povolené. Vitajte v Zatone v blízkosti Zadaru!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Jelica

Od mora 10 m
Kapacita 16 osôb

Cena od 35 €

Apartmány Martina ( Zaton - Zadar)

Vitajte! Martina Apartmány sa nachádzajú v Zaton kde sa nachádza známe turistické letovisko rekreačné stredisko so všetkými jeho obsahu. Dom má štyri apartmány, ktoré sú obklopené krásnou záhradou a nádvoria. Naši hostia majú zadarmo zahrať minigolf a stolný tenis v Zaton Holiday Resort.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Martina

Od mora 50 m
Kapacita 16 osôb

Cena od 30 €

Apartmány Zatonka ( Zaton - Zadar)

Zatonka Apartmány sa nachádzajú v obci Zaton, 2 km od Nin a 11 km od Zadaru. Apartmány sa nachádza priamo na pláži. Vzdialenosť od Zaton Holiday Resort je cca 200 m. Dom má apartmány pre 2 - 6 osoby. Všetky apartmány sú s výhľadom na more.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Zatonka

Od mora 20 m
Kapacita 24 osôb

Cena od 30 €

Recenzie: 1 - 4.0/5
Apartmány Porat ( Zaton - Zadar)

Apartmány Porat sa nachádzajú v Zatone, malom turistickom mieste medzi dvoma historickými mestami - Zadar a Nin. Naše apartmány sú len 20 metrov od krásnych piesočnatých alebo skalnatých pláží v tieni storočných borovíc, kde nájdete množstvo zariadení vhodných pre všetky vekové kategórie. Krištáľovo čisté more a nezabudnuteľné západy slnka sú zárukou toho, že sa určite budete radi vracať do Zatonu každé leto, ako aj k našim doterajším mnohým hosťom!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Porat

Od mora 30 m
Kapacita 7 osôb

Cena od 40 €

Apartmány Zaton Draga ( Zaton - Zadar)

Apartmány Zaton Draga, Zaton, Nin sa nachádzajú v prírodnom prostredí, oddelené od davov. Vďaka 1 000 m2 záhrady umožňujú svojim hosťom úplnú slobodu a relax. Detské ihrisko v tieni s hojdačkou, šmykľavkou a hojdačkou umožňujú rodičom prestávku, zatiaľ čo deti sa bavia. Klimatizácia, WI FI, kryté parkovisko sú zahrnuté v cene. Každý apartmán má veľký balkón alebo výstup na dvor. Sú v smere na slávny TN "Zaton", kde sa večer konajú početné podujatia pre dospelých a deti: detská diskotéka, detské divadlo, herňa, vozový park .... Historické mesto Nin je vzdialené len 2 km a má bol vyhlásený za najromantickejšiu destináciu v Európe. Každú noc ponúka svojim hosťom aj inú formu zábavy.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Zaton Draga

Od mora 700 m
Kapacita 12 osôb

Cena od 30 €

Apartmány Ana ( Zaton - Zadar)

Dom sa nachádza v pokojnej oblasti v blízkosti turistického strediska Zaton. Dom je úplne nový. 150 metrov od mora. Pláž je piesočnatá a je veľmi vhodný pre deti. Prostredie má veľa borovíc, ktorá je ideálna pre tieňa. Všetko je v dochádzkové vzdialenosti a je ideálny pre cykloturistiku. Je možné použiť gril. V okruhu 500 metrov od Thera pozemku sú všetky obsahy nevyhnutné pre dobrú, vysoko kvalitné dovolenku. K dispozícii sú reštaurácie, supermarket, krčmy, pizzeria, supermarket, lekár, kaderník, živá hudba, diskotéka. Zo športových zariadení existuje 16 tenisové kurty, basketbalové a futbalové ihrisko. Tiež je možné ísť na jazdu na koni, potápanie s inštruktorom, parašutizmus, atď .. Hostia môžu využívať veľmi veľa príležitostí ísť na výlet, ako sú výlety loďou na Kornati a v rámci niekoľkých národných parkov, ako je národný park Plitvické jazerá , Kornati národný park Krka národný park, národný park Paklenica.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Ana

Od mora 150 m
Kapacita 14 osôb

Cena od 35 €

Apartmány Dražnik ( Zaton - Zadar)

Ponúkame novo zrekonštruované apartmány na pláži. Všetky apartmány sú vybavené klimatizáciou, Wi-Fi a satelitný TV. Ponúkame tiež rekreačný dom, ktorý sa nachádza v centre mesta a od pláže 700 m. V blízkosti bytu sa nachádza známa turistická dediny Zaton, ktorý má širokú škálu zábavy a aktivít.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány  Dražnik

Od mora 10 m
Kapacita 9 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmán Goga ( Zaton - Zadar)

Byt v novo postavenom dome, plne vybavená. Nachádza sa v kľudnej časti Zaton, neďaleko mestečka Nin, obklopený borovicami a duby. Asi 90 metrov od štrkových a piesočných pláží. Piesočná pláž je vhodná pre deti aj neplavcov. Byt sa nachádza na prízemí (kuchyňa, obývacia izba, kúpeľňa) a prvom poschodí (dve spálne, kúpeľňa) a má terasu a balkón. Vo dvore gril. V byte sa nachádza asi 20 minút chôdze od centra mesta, kde sú kaviarne, obchody a reštaurácie a mimo prevádzky, takže je ideálny pre pokojnú dovolenku. V jeho blízkosti sú liečivým bahnom, a tam sú početné turistické chodníky, cyklotrasy a početné zábavné zariadenia v najbližšom turistickom stredisku (Zaton Holiday Resort). V blízkosti sa nachádzajú početné kultúrne pamiatky, a je možné navštíviť neďaleké národné parky (Krka, Paklenica). Tešíme sa na váš príchod!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Goga

Od mora 100 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 60 €

Apartmány Marina ( Zaton - Zadar)

Jaz Apartmány sa nachádzajú v pokojnej časti dediny Zaton a je asi 150 metrov od krajskej piesočnatej pláže s priestranným parkoviskom a krajinársky stromami a kvetmi. Beach sa nachádza v dochádzkové vzdialenosti. Hostia môžu využiť gril. Nachádza sa 200 m od domu je Turistická dedina Zaton (Zaton Holiday Resort) a všetok obsah potrebné pre kvalitnú dovolenku: Vhodné pre rodinnú dovolenku alebo aktívnu dovolenku. Obsah patria: supermarket, samoobslužná reštaurácia, taverny s čerstvými rybami Jadranu, pizzeria, lekár, kaderníctvo, 16 tenisových kurtov, potápanie inštruktormi, jazda na koni, motorovým člnom a paragliding jazdu. Byty Jaz sú moderne zariadené s kapacitou 2-5 osôb .. Pozývame Vás na prežitie príjemnej dovolenky s nami Apartments Jaz Zaton.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Marina

Od mora 10 m
Kapacita 14 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Miran ( Zaton - Zadar)

Apartmány MIRAN sa nachádzajú v malej dedine Zaton, 13 km od Zadaru, ktorá ponúka množstvo možností na relaxáciu a vzrušujúcu dovolenku. Apartmány sa nachádzajú v centre mesta, na pokojnom a pokojnom mieste. Dvor v tieni zelene a apartmány majú vlastné parkovacie miesto. Neďaleko nás sa nachádza známa turistická obec Zaton, známa svojou piesočnatou plážou, bohatou športovou ponukou, atraktívnym zábavným a kultúrnym programom a diskotékou. APARTMÁN STUDIO A1-1 / 2 + 1 APARTMÁN A2-2 / 2 + 2

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Miran

Od mora 400 m
Kapacita 8 osôb

Cena od 25 €

Apartmán Zaton M.Ilesh ( Zaton - Zadar)

Apartmány Zaton M. Ilesh, sa nachádza v blízkosti Zaton Holiday Resort, krásne piesočnaté pláže, s množstvom športu a zábavy. Ubytovacie jednotky manželská posteľ s prístelkou a dve spálne so štyrmi lôžkami a rozkladacou pohovkou. Má vonkajší bazén, barbecue, parkovisko, terasa.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Zaton M.Ilesh

Od mora 300 m
Kapacita 10 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Željka ( Zaton - Zadar)

Plne zariadený výstavbu Apartments-nové. Pri mori, pláže, vo vzdialenosti cca 10 m. Ideálne pre pokojnú a relaxačnú dovolenku, ďaleko od hluku veľkých turistických centier. Hostia môžu využiť ohnisko a parkovanie.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Željka

Od mora 10 m
Kapacita 6 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmán Mak ( Zaton - Zadar)

Byt Mak je nová budova, 52 m2 na prízemí. Byt má veľký obývacia izba s dvoma prístelkami, kuchyňa, kúpeľňa s vaňou a sprchovacím kútom, spálňa s manželskou posteľou a terasou. Nachádza sa v kľudnej časti Bay, 300 metrov od pláže. Pre bližšie informácie nás prosím kontaktujte e-mailom: umbert.pesa@gmail.com

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Mak

Od mora 300 m
Kapacita 3 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmán Sunset ( Zaton - Zadar)

Moderne vybavený byt iba 70 metrov od krásne piesočnaté pláže.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Sunset

Od mora 70 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 60 €

Apartmány Ratka ( Zaton - Zadar)

Ponúkame Vám dva dvojizbové a jeden jednoizbový byt so samostatnými vchodmi, v prvom poschodí rodinného domu s veľkým dvorom a záhradou, s parkovaním. Dva apartmány sú úplne nové (2016). Každá z nich má vlastnú terasu s krásnym výhľadom na dvor a výhľadom na more. Všetky sú vybavené: klimatizáciou, TV, wi-fi, kuchynským riadom. Vo dvore sa nachádza gril s grilovaním a možnosťou využitia piecť.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Ratka

Od mora 400 m
Kapacita 10 osôb

Cena od 35 €

Apartmány Dream House Zaton ( Zaton - Zadar)

4 apartmány majú 1 spálňu, obývaciu izbu, s davenportom pre 2 osoby, kuchyňa, balkón, kúpeľňa-toalet, TV, klimatizácia. 1 apartmán má 2 spálne, veľkú obývaciu izbu, kuchyňu, balkón, kúpeľňu, toalety, TV, klimatizáciu.Apartmán je vhodný pre 6 osôb. 4 izby s manželskou posteľou, kúpeľňa - toilletes.TV a chladnička. Všetky apartmány majú riad, posteľnú bielizeň a uteráky. Našim hosťom ponúkame raňajky.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Dream House Zaton

Od mora 400 m
Kapacita 34 osôb

Cena od 40 €

Apartmán Luki ( Zaton - Zadar)

Apartmán Luki je vzdialený 3 minúty chôdze od pláže. Tento klimatizovaný apartmán v Zaton má terasu. Nachádza sa 13 km od Zadaru a ponúka bezplatné parkovanie. K dispozícii je bezplatné WiFi pripojenie. V byte je jedáleň a kuchyňa s umývačkou riadu a rúrou. Má tiež TV s plochou obrazovkou so satelitnými programami. Používanie grilovania. Vitajte v apartmáne Luki a Zaton!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Luki

Od mora 300 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 30 €

Apartmány ZRAKIC ( Zaton - Zadar)

Apartmány Zrakic sa nachádzajú 350 metrov od pláže a ponúkajú ubytovanie s vlastným stravovaním s klimatizáciou. Neďaleká rekreačná dedina Zaton ponúka kamienkové pláže a rôzne rekreačné aktivity. K dispozícii je bezplatné WiFi. Všetky apartmány a štúdio majú balkón, TV a kuchynku s jedálenským kútom. Súkromná kúpeľňa je vybavená aj sprchovacím kútom. V apartmánoch Zrakic nájdete spoločnú záhradu s grilom. K dispozícii je bezplatné parkovanie na mieste. Centrum mesta Zadar je vzdialené 14 km, hostia môžu navštíviť obľúbené pozdrav slnka a morských orgánov, rovnako ako historický kostol sv. Donatus a rímske fórum.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány ZRAKIC

Od mora 350 m
Kapacita 12 osôb

Cena od 40 €

Turistický sprievodca - Zaton - Zadar

Zaton - Zadar  - Erb Zaton je malé turistické mesto v Zadarskej župy v Chorvátsku. Rozkladá sa medzi dvoma historickými mestami Nin (2 kilometre) a Zadar (12 kilometrov). To je mesto, v ktorom mnohí hostia a turisti prichádzajú do tábora v hustých borovicových lesov, ktoré vytvárajú silný tieň v lete a na pravej voňavé osvieženie. Je bohaté na rôznych rekreačných zariadení a je ideálny pre skutočný oddych a relaxáciu od stresu každodenného života. Najväčším lákadlom v Zaton je určite takmer 2 km dlhá piesočná pláž, ktorá je modrá vlajka dopravcu, pretože jeho verejných priestranstiev, a čistota a jasnosť mora. Táto pláž je bezpochyby jedným z najlepších v Chorvátsku a je ideálny pre perfektnú rodinnú dovolenku. Tu si môžete vybrať z celého radu športových a zábavných aktivít ako napr tobogány, šplhadlá, plážový volejbal a rôzne vodné športy, a môžu tiež relaxovať v jednom z niekoľkých plážových barov. Zaton môže byť lacné, ale kvalitné ubytovanie nájdené v izbách a apartmánoch v súkromnej rodinnej vily a priateľské hostiteľa vyvinie všetko úsilie, takže si môžete lepšie stráviť svoju dovolenku. Zaton predstavuje jedinečnú kombináciu mierne stredomorské podnebie, zachovalou prírodou, krásnymi piesočnými plážami a bohatým kultúrnym a historickým dedičstvom v bezprostrednej blízkosti. Z historických pamiatok odporúčame výlety do blízkeho Nin a Zadaru, a ak máte radi prírodu, potom kaňon Národný park Paklenica je nevyhnutnou voľbou. Po celý deň na pláži, v podvečer si môžete oddýchnuť a vziať na prechádzku pozdĺž pobrežia sledoval unikátny západu slnka. Môžete vyskúšať autentické dalmatínske špeciality v jednej z mnohých reštaurácií a hostincov. Pozývame vás na návšteve tejto zaujímavej a s turistickou ponukou extrémne bohaté miesto. Obrátiť priamo na vlastníkov bytov a ubytovanie v súkromí a ušetriť až 40% na vašu budúcu dovolenku. Súkromné ubytovanie v Zaton neďaleko Zadaru. Apartmány, izby a rekreačné domy v Zaton a okolí. Vitajte na Zaton!

Zaton - Zadar Predpoveď počasia