Apartmány a ubytovanie v súkromí Pag - Povljana

Povljana je malé turistické mesto a magistrát v kraji Zadar, Chorvátsko. Je situovaný v krásnej zátoke na južnej strane ostrova Pag, ktorý je plný krasových hornín a úrodných ostrovných oblastiach. Z historického mesta Zadar je 50 kilometrov. Ostrov Pag je spojený s pevninou mostom Pag, takže prichádzajúci do Povljane nie je problém. V zátoke poskytuje ochranu pred silnými severnými a južnými vetrami, a poskytuje útočisko...

Zoradiť podľa:

Last minute ponuka

Apartmány 4M

Pag - Povljana

Od mora 10 m
Kapacita 25 osôb

od 65 €

Apartmán Teresa

Pag - Povljana

Od mora 50 m
Kapacita 8 osôb

od 60 €

Apartmány Anchy

Pag - Povljana

Od mora 50 m
Kapacita 12 osôb

od 60 €

Apartmány Klauda

Pag - Povljana

Od mora 150 m
Kapacita 10 osôb

od 55 €

Recenzie: 2 - 5/5

Apartmán Luciana Croatia

Pag - Povljana

Od mora 200 m
Kapacita 5 osôb

od 45 €

Apartmán Vinea

Pag - Povljana

Od mora 500 m
Kapacita 4 osôb

od 30 €

Apartmán Povljana

Pag - Povljana

Od mora 300 m
Kapacita 4 osôb

od 50 €

Apartmán Dijana

Pag - Povljana

Od mora 500 m
Kapacita 4 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Zdenka

Pag - Povljana

Od mora 50 m
Kapacita 14 osôb

od 30 €

Apartmány Petra

Pag - Povljana

Od mora 100 m
Kapacita 10 osôb

od 40 €

Apartmány Villa Supertom

Pag - Povljana

Od mora 30 m
Kapacita 16 osôb

od 23 €

Apartmány Lilly

Pag - Povljana

Od mora 20 m
Kapacita 50 osôb

od 25 €

Apartmán Mrzljak

Pag - Povljana

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

od 30 €

Apartmán Alex

Pag - Povljana

Od mora 20 m
Kapacita 4 osôb

od 85 €

Apartmány Relić

Pag - Povljana

Od mora 300 m
Kapacita 8 osôb

na vyžiadanie

Apartmán Adriana

Pag - Povljana

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

od 40 €

Apartmán Vidović

Pag - Povljana

Od mora 50 m
Kapacita 18 osôb

od 60 €

Apartmán Mišković

Pag - Povljana

Od mora 20 m
Kapacita 5 osôb

od 40 €

Apartmány Ponciana

Pag - Povljana

Od mora 70 m
Kapacita 11 osôb

od 40 €

Apartmány Toni

Pag - Povljana

Od mora 30 m
Kapacita 20 osôb

na vyžiadanie

Apartmány 4M ( Pag - Povljana)

V dome, ktorý sa nachádza iba 10 metrov od mora, dedinu a blízkom okolí, je ideálne miesto pre strávenie dovolenky pre rodiny s deťmi alebo kohokoľvek, kto hľadá súkromie a pláž v tesnej blízkosti domu. Plne vybavené apartmány (A / C, bezplatné Wi-Fi, TV / SAT, parkovisko, ...) sa nachádza v obci Dinjiska v južnej časti ostrova Pag. Ponúkame 4 doubleroomed apartmány (4 + 1) a jeden veľký byt (3 + 2 prístelky pre 6 + 2). Malé a malebná dediny Dinjiska v južnej časti ostrova Pag sa nachádza v pokojnej a plytkej zátoke s početnými izolovaných pláží. V prednej časti domu teba je veľký trávnik (600 m2) je ideálny pre slnenie a odpočinok. K dispozícii je gril grilovanie pri trávniku s veľkým stolom. Našim čerstvé, ekologicky pestované ovocie a zelenina, víno, jahňacie, syr a brandy. Domáci miláčikovia sú vítaní, ale s predchádzajúcim oznámenia a súhlasu. Cena: 5 EUR na zviera za deň. Parkovanie je zabezpečené vo dvore a hostia s loďou majú možnosť kotviskom pre čln 50 m od domu. Cena: 15 EUR na loď až 7 m.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány 4M

Od mora 10 m
Kapacita 25 osôb

Cena od 65 €

Apartmán Teresa ( Pag - Povljana)

dom 30 m od mora a prvej pláže, byt je na prvom poschodí, veľký therace s viac ako 40 metrov štvorcových, výhľad na more, naozaj pekné miesto na večeru alebo len dovolenku, vzduch con. satelitná televízia. Pre 6-8 perličiek (pohovka v obývacej izbe-kuchyňa, 3 izby, 2 kúpeľne), Byt je pokojne a ticho má svoje vlastné súkromie. K dispozícii kedykoľvek.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Teresa

Od mora 50 m
Kapacita 8 osôb

Cena od 60 €

Apartmány Anchy ( Pag - Povljana)

Dom pozostáva z 2 samostatných apartmánov. Každý apartmán má dve izby s balkónom. Apartmány sú plne vybavené a každý má vlastnú kúpeľňu, klimatizáciu a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Možno si ich prenajať ako celý dom alebo ako samostatný byt. Dom Anchy ponúka okrem krásneho umiestnenia aj krásny prímorský bazén, ležadlá a slnečníky. V tomto dome sa môže ubytovať až 12 osôb. Ak hľadáte pokojnú dovolenku bez príliš veľkého počtu ľudí a premávky, je to správne miesto pre vás. Mesto Pag, vzdialené iba 20 km, má dlhú historickú a gastronomickú tradíciu. Môžete vyskúšať syr Pag, ktorý bol vyhlásený za najlepší syr na svete, syr plný vôní Pagu. Môžete ochutnať tie najlepšie vína z tejto oblasti a tradičné koláče od mníšok. Historické budovy a kultúrne pamiatky vás určite nechajú ľahostajnými, keďže každý rozpráva príbeh.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Anchy

Od mora 50 m
Kapacita 12 osôb

Cena od 60 €

Apartmány Klauda ( Pag - Povljana)

Apartmán Klauda sa nachádza v obci Povljana v regióne Otok Pag a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Každá ubytovacia jednotka má obývaciu izbu s pohovkou a kompletne vybavenú kuchyňu. Súčasťou každej jednotky je súkromná kúpeľňa so sprchovacím kútom a práčkou. K dispozícii je tiež rúra, chladnička a elektrický čajový kanvica. V byte je gril. Na mieste môžete relaxovať v záhrade. Mesto Novalja je vzdialené 38 km a mesto Pag 13 km. Toto je podľa nezávislých recenzií obľúbená časť Povljana našich hostí. Táto nehnuteľnosť je tiež ohodnotená ako najlepšia hodnota v Povljane! Hostia získavajú viac za svoje peniaze v porovnaní s inými nehnuteľnosťami v tomto meste.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Klauda

Od mora 150 m
Kapacita 10 osôb

Cena od 55 €

Recenzie: 2 - 5/5
Apartmán Luciana Croatia ( Pag - Povljana)

Byt Luciana je úplne nový byt, ktorý bol prvýkrát prenajatý v roku 2019. Nachádza sa na prízemí vily. Interiér bytu je 47 m2 a terasa 20 m2. Terasa je zastrešená a na strane má slnečné clony. V prednej časti bytu je makadam parkovanie. Ulica je tichá a má nízku premávku, takže si deti môžu hrať aj na cestách. Nachádza sa 100 metrov od kempu a prvá pláž je vzdialená asi 200 - 250 metrov. Pláž je piesočnatá, more je plytké a vždy čisté, žiadne medúzy, vlašské orechy, džemy, tráva ... :). Neďaleko sú ďalšie dve populárne pláže, vzdialené asi 1000 metrov. V kúpeľni je zabudovaná sprcha bez obmedzenia. Kuchyňa je veľká a priestranná, sporák má 4 platne na varenie, niekoľko druhov hrncov a riadu, sú vybavené hriankovačom, kávovarom, rýchlovarnou kanvicou, mixérom, mixérom a multiarchom. V chladničke je mraznička. 3 km od bytu sa nachádza ornitologická rezervácia bahno Velo a 1 km je liečivé bahno na reumatické, dermatologické a gynekologické choroby. Blato sa používa zadarmo. Národný park Paklenica je vzdialený 100 km, NP Plitvické jazerá 150 km, NP Kornati 150 km. Mesto Zadar je 40 km, pláž Zrce Novalja 40 km, Most Paš 15 km a stredoveké mesto Pag 10 km. Do Povljany sa dostanete súkromným atómovým autom, autobusom, trajektom a lietadlom. Najbližšie letisko je Zadar, 40 km. V Povljane sa nachádza autobusová stanica, spojenia sú hlavne zo Záhrebu, Zadaru, Rijeky a Splitu. Na ostrov Pag sa dostanete trajektom Prizna-Žigljen alebo Rijeka-Pag.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Luciana Croatia

Od mora 200 m
Kapacita 5 osôb

Cena od 45 €

Apartmán Vinea ( Pag - Povljana)

Domáci miláčikovia sú vítaní! Apartmány pre 2-4 osoby, cca 35 m2, v blízkosti centra, 500 m do mora.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Vinea

Od mora 500 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 30 €

Apartmán Povljana ( Pag - Povljana)

Byt sa nachádza na prvom poschodí, dve spálne, kuchyňa, kúpeľňa, obývacia izba a terasa. To sa nachádza 100 m od centra Povljana a asi 500 m od piesočnatej pláže. Bezplatné parkovanie je zabezpečené.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Povljana

Od mora 300 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 50 €

Apartmán Dijana ( Pag - Povljana)

Byt o 65 m2, 2 + 2 dve spálne, kúpeľňa so sprchovacím kútom, WC, kuchyňa, obývacia izba, terasa o veľkosti 30 m2 s výhľadom na more. Byt má klimatizácia, TV, parkovacie miesto. K dispozícii je gril s krytou terasou.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Dijana

Od mora 500 m
Kapacita 4 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Zdenka ( Pag - Povljana)

Dinjiska je malé mesto pri mori na ostrove Pag. Dom sa nachádza 50 m od mora, má parkovisko, veľká záhrada pokojné prostredie, oddelené od cesty a dopravy. Apartmány sú veľmi pohodlné, majú veľké terasy s výhľadom na more. V závislosti od počtu osôb a obdobie Cena dohodou.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Zdenka

Od mora 50 m
Kapacita 14 osôb

Cena od 30 €

Apartmány Petra ( Pag - Povljana)

Apartmány Petra sa nachádzajú v súkromnom dome, ktorý sa nachádza iba 100 metrov od pláže v malej malebnej dedinke Povljana na ostrove Pag. Dom ponúka ubytovanie v dvoch novo zrekonštruovaných apartmánoch s ubytovacou kapacitou 4 + 1 lôžok. Apartmány sú umiestnené v prvom a druhom poschodí a skladá sa z dvoch spální, kuchyne, obývacia izba, kúpeľňa so sprchovacím kútom a veľkou terasou s výhľadom na more. Apartmány sú vybavené kuchynskými spotrebičmi (sporák, mikrovlnka, chladnička s mrazničkou), klimatizácia, TV, posteľná bielizeň, uteráky. Parkovanie zadarmo, internet, použitie gril a vonkajšia sprcha. Vnútri 200-500 metrov je reštaurácia, bankomaty a obchody, do centra mesta a všetkých hlavných turistických zariadení sa nachádza asi 1000 metrov od domu. Povljana, pretože jeho krásne piesočné pláže a čisté plytkých vodách, ponúka kvalitné dovolenku pre rodiny s deťmi. Pre tých, ktorí chcú oddeliť sa od davu možno ľahko nájsť skryté pláže a zátoky, a tí, ktorí nemajú radi jemný piesok uspokojí kamenistá a skalnatá pláž. Zároveň si môžete vychutnať výhody liečivého bahna, ktorá pomáha pri zmierňovaní reumatické ochorenia. Prajeme vám vrelé privítanie a príjemný pobyt v dome Petra.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Petra

Od mora 100 m
Kapacita 10 osôb

Cena od 40 €

Apartmány Villa Supertom ( Pag - Povljana)

Villa Supertom sa nachádzajú na ostrove Pag v Povljana miesto pri mori. Ponúkame ubytovanie v 12 rôznych bytov od štúdií pre dve osoby, aplikácie pre 3, 5 a 7 osôb. V blízkosti apartmánu je reštaurácia so širokým výberom a prijateľné ceny. Pre našich hostí radi poskytneme polpenziu a plnú penziu v novej modernej vlastnú reštauráciu s terasou. Tieto pláže sú vhodné a vhodné pre rodiny s deťmi, ktoré sú len 30 m od mora.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Villa Supertom

Od mora 30 m
Kapacita 16 osôb

Cena od 23 €

Apartmány Lilly ( Pag - Povljana)

Náš bytový dom sa nachádza na ostrove Pag v Povljana. Ponúkame ubytovanie v jednom z 15 rôznych, plne vybavené apartmány. Na pláži je iba 30 metrov a druhý (piesočná) 80 m. V blízkosti sa nachádzajú bary, reštaurácie, obchody, lekáreň, pošta a ďalšie. Tenisový kurt sa nachádza iba 200 m od hotela. Apartmány sú vybavené chladničkou, klimatizáciou, satelitný TV, budete mať všetky potrebné riad a riad, príbory, taniere a poháre, utierky, malé uteráky pre kúpeľne a posteľnú bielizeň do postele. Budova má bezplatné Wi-Fi a budete mať svoje vlastné parkovacie miesto. Máte tiež možnosť použitia grilu vo dvore.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Lilly

Od mora 20 m
Kapacita 50 osôb

Cena od 25 €

Apartmán Mrzljak ( Pag - Povljana)

Byt sa nachádza v Povljana, 50 m2, na prvom poschodí. Skladá sa z kuchyne, jedáleň, kúpeľňa, spálňa s dvoma lôžkami a obývacia izba s prístelkou. Byt je vhodný pre 4 osoby, má tiež veľkú priestrannú terasu 35 m2. Parkovanie je zdarma vo dvore a hostia môžu využiť klimatizáciu, LCD TV so satelitným príjmom, sporákom, varnou kanvicou a všetkými ostatnými zariadeniami.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Mrzljak

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 30 €

Apartmán Alex ( Pag - Povljana)

Apartmán 4 lôžka s klimatizáciou za poplatok. Kuchyňa, terasa, obývacia izba, kúpeľňa a dve spálne

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Alex

Od mora 20 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 85 €

Apartmány Relić ( Pag - Povljana)

Štyri plne vybavené apartmány v rodinnom dome v pokojnej časti Povljana. Apartmány sú určené pre dvoch dospelých a dve deti. Každý apartmán má jednu spálňu s možnosťou prístelky, kúpeľňa, kuchyňa, obývacia izba, balkón. Strážené parkovisko, používanie záhrady, veľký vonkajší gril, v blízkosti centra, obchody. Povljana ponúka piesočné, kamienkové pláže, útesy, prechádzky pozdĺž pobrežia, cyklotrasy (celý ostrov sa nachádza 120 km cyklotrás cez skalnatý terén, polia a čiastočne na spevnené plochy), rybárčenie v ornitologickej rezervácii Veliko Blato s nákupom licencie, pozorovanie vtákov ..

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Relić

Od mora 300 m
Kapacita 8 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmán Adriana ( Pag - Povljana)

Apartmány sú ideálne pre rodinnú dovolenku. Ponúkame 3 presne rovnaké byty. V byte je obývacia izba s jedálňou a kuchynským kútom, dve spálne a obývacia izba môže ubytovať dvoch ľudí. Kúpeľňa so sprchovacím kútom. Pre našich hostí je k dispozícii gril a stôl a stoličky pre počúvanie vonku. Naša hygienický štandard je veľmi vysoká, čo by sme chceli upozorniť. V cene je zahrnuté kompletné kuchynský riad a posteľná bielizeň, uteráky pre každého hosťa. Domáce zvieratá na vyžiadanie. Máme otvorené po celý rok. Náš dom môže prijímať 18 hostí, alebo viac, ak je to nutné.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Adriana

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 40 €

Apartmán Vidović ( Pag - Povljana)

Apartmány Vidovic sú umiestnené v blízkosti dvoch pláží. V byte je až pre 6 osôb. Má dve spálne s manželskou posteľou av obývacej izbe je rozkladacia pohovka a stáva sa z nej manželská posteľ. V kuchyni je chladnička, mraznička, sporák, kuchynské náčinie a ďalšie potrebné kuchynské vybavenie. Kúpeľňa je so sprchou. Veľkou výhodou je veľká terasa s výhľadom na more, z ktorej si môžete vychutnať krásne západy slnka. Na terase dostanete stôl, stoličky, hojdačka. K apartmánu získate aj parkovacie miesto. Klimatizácia sa účtuje zvlášť, ak to zákazník požaduje (5 EUR / deň). Gril sa nachádza vo dvore a je zadarmo k dispozícii pre hostí. Malé domáce zvieratá sú vítané a bude vám účtovaný poplatok navyše 5 EUR za deň. V byte vás privíta dokonale čistý as bielizňou a uterákmi pre každú osobu. Byt je rezervovaný po zaplatení minimálne 100 eur. Ak máte akékoľvek otázky, kontaktujte nás.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Vidović

Od mora 50 m
Kapacita 18 osôb

Cena od 60 €

Apartmán Mišković ( Pag - Povljana)

Ponúkame na prenájom byt 40 m2 vo Miškovič na ostrove Pag pre 4 osoby, 2 + 2. Skladá sa zo spálne, kúpeľňa WC, kuchyňa, obývacia izba a balkón s výhľadom na more a ostrov. To sa nachádza 20 metrov od pláže. To má klimatizáciu. Vhodné pre rodiny s deťmi. V blízkosti sa nachádza park s vybavením pre deti a detské ihrisko.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Mišković

Od mora 20 m
Kapacita 5 osôb

Cena od 40 €

Apartmány Ponciana ( Pag - Povljana)

Apartmány Ponciana sa nachádzajú v meste Povljana na ostrove Pag, vo veľkom rodinnom dome, vo vzdialenosti 70 metrov od brehu. Apartmány sú kompletne obnovené všetky s výhľadom na more, s terasami alebo balkónmi. Apartmány ponúkajú veľa zariadení pre pohodlie hostí, ako je TV, klimatizácia a bezplatné Wi-Fi. Hostia môžu využiť vonkajšie sprchy, gril a bicykle. V meste sú štyri supermarkety, najbližšia je vzdialená 10 metrov od apartmánu, drogéria sa nachádza v centre mesta, 700 metrov od bytu. Tri hlavné pláže sú desať minút chôdze. Počas letnej sezóny je veľa barov a reštaurácií spolu s mnohými rôznymi kultúrnymi podujatiami.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Ponciana

Od mora 70 m
Kapacita 11 osôb

Cena od 40 €

Apartmány Toni ( Pag - Povljana)

Apartmány Toni sa nachádzajú 30 metrov od mora v meste Povljana na ostrove Pag. Do 50 metrov sú dve veľké pláže ideálne pre rodiny s deťmi. Neďaleko sa nachádzajú kaviarne, reštaurácie, obchody, tenisové kurty, hotel a marina! Vitajte v Povljane a apartmánoch Toni!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Toni

Od mora 30 m
Kapacita 20 osôb

Cena na vyžiadanie

Turistický sprievodca - Pag - Povljana

Pag - Povljana  - Erb Povljana je malé turistické mesto a magistrát v kraji Zadar, Chorvátsko. Je situovaný v krásnej zátoke na južnej strane ostrova Pag, ktorý je plný krasových hornín a úrodných ostrovných oblastiach. Z historického mesta Zadar je 50 kilometrov. Ostrov Pag je spojený s pevninou mostom Pag, takže prichádzajúci do Povljane nie je problém. V zátoke poskytuje ochranu pred silnými severnými a južnými vetrami, a poskytuje útočisko pre všetkých jachtárov a plavcov na jeho pláže. Vďaka množstvo vody a veľmi úrodnej pôdy, to bolo z veľkej časti poľnohospodárska pôda v minulosti, a dodnes zostáva mnoho viníc, ktoré produkujú vynikajúce miestne víno. Názov Povljana pochádzal z Pauliniana, rímske meno Paulus. Táto oblasť bola osídlená už v praveku, starovekých Liburnians a Rimania opustili veľmi jasné stopy. Okrem poľnohospodárstva a rybolovu, miestni obyvatelia od polovice minulého storočia sa intenzívne zaoberajú v oblasti cestovného ruchu a ponúkajú služby súkromné ​​ubytovanie v apartmánoch a izbách vo vnútri svojich domovov. Obec má niekoľko krásnych pláží (Povljane a Mali Dubrovnik), kde si môžete oddýchnuť na teplom slnku a vo priezračným morom. Kúsok od Povljane je peloidné - liečivé bahno Segal, a preto je pomerne rozvinutá zdravotnej turistiky. Vo vnútrozemí Povljana, tu je ornitologická rezervácia Velo a Malo blato, ktorý má mnoho druhov vtákov, vrátane tých ohrozených. Neďaleko sa nachádza mnoho cyklistických a turistických trás pre tých, ktorí chcú trochu viac aktívnu dovolenku. Špeciality ostrova, jahňacie, jeho slávny syr a víno môžete ochutnať v niektorej z miestnych taverien a reštaurácií. Pozývame vás prísť a navštíviť Povljana a ostrov Pag, takže môžete stráviť nezabudnuteľnú dovolenku, ktorá zostane v spomienok. Súkromné ​​ubytovanie v Povljana. Apartmány, izby a dovolenkové domy lacnejšie až o 40%, a to bez vysokých agentúrnych poplatkov. Vitajte na Povljana!

Pag - Povljana Predpoveď počasia