Apartmány a ubytovanie v súkromí Pag - Košljun

Košljun je malé turistické miesto a prístav umiestnený v zátoke na strednej časti ostrova Pag. Administratívne patrí do mesta Pag a nachádza sa 11 kilometrov južne od mesta. Z mesta Pag sa môžete dostať Košljun na modernom ceste, asi 10 minút jazdy autom alebo poľná cesta, ktorá vedie cez solivary, ideálne pre cyklistov a dobrodruhov. Historicky Košljun slúžilo ako dôležitý prístav a výjazde z mesta Pag na otvorenom mori....

Zoradiť podľa:

Apartmány Villa Ilona

Pag - Košljun

Od mora 70 m
Kapacita 20 osôb

na vyžiadanie

Apartmán Proboj

Pag - Košljun

Od mora 100 m
Kapacita 4 osôb

od 40 €

Apartmán Stipan Perić

Pag - Košljun

Od mora 70 m
Kapacita 4 osôb

od 30 €

Apartmán Villa White

Pag - Košljun

Od mora 80 m
Kapacita 6 osôb

od 80 €

Apartmány Tenšek

Pag - Košljun

Od mora 100 m
Kapacita 3 osôb

od 40 €

Rekreačný dom Irena

Pag - Košljun

Od mora 30 m
Kapacita 12 osôb

od 180 €

Apartmány Villa Ilona ( Pag - Košljun)

Vila sa nachádza na ostrove Pag, mesto Košljun, Chorvátsko. Košljun 40 km od centra Zadaru, kde je najbližšie letisko. Samotné mesto je pokojné, odhaduje pre relaxáciu. V súlade s tým, Villa je trochu ďaleko od cesty, čo činí wiew na mori ešte krajšie. Mesto Košljun má tiež mólo pre väčšie lode. Villa je orientované na juh, vo viacerých smeroch (70-100 m) od mora. Villas plocha je 500 m2. Prízemí sa skladá z dvoch spální, luxusné obývacia izba s krbom, kúpeľňa, kompletne vybavená kuchyňa s obrovskou terasou. Prvé poschodie sa skladá zo 4 plne vybavených Apartmány. Každý s vlastným entrence a therace s wiew na modré more. V druhom poschodí sa nachádza slávna ateliérovej apartmán 100 m2 povrchu. Skladá sa z dvoch spální, dve kúpeľne, kuchyne, obývacia izba a veľkou strešnou terasou s úžasným wiew. Kompletné vila je pod klimatizačného systému a nedávno zrekonštruované. Vila je postavená pre majiteľa a jeho obchodnými partnermi. Má tiež veľký ohraničený infield 1000 m2 povrchu. Je tu krásny plavecký bazén 50 m2 povrchu. Tiež je veľký gril z kameňa s altánkom. Dve garáže, parkovisko pre desať áut, parku s palmami a fontánou. Celý infield je plná rôznych druhov rastlín, ktoré sú conected zavlažovací systém, ktorý je možné zapnúť a vypnúť pomocou telefonický. Je to rovnaké s osvetlením po celej vnútornej pole.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Villa Ilona

Od mora 70 m
Kapacita 20 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmán Proboj ( Pag - Košljun)

Byt Proboj sa nachádza v zátoke v blízkosti Proboj Košljun na ostrove Pag. Byt sa nachádza cca 100 m od brehu mora a pláže. V byte je obývacia izba s kuchynským kútom, spálňa, kúpeľňa a veľká terasa s krásnym výhľadom na more.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Proboj

Od mora 100 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 40 €

Apartmán Stipan Perić ( Pag - Košljun)

2 izby apartmen, s kuchyňou, WC, jedáleň, terasa s výhľadom na more a parkovacie miesto pre vaše auto v mieste zvanom "Proboj", na ostrove Pag (Chorvátsko), len 8 km od mesta Pag. Celkom pokojné miesto vytvorené pre vašu dokonalú dovolenku! Apartmány P.S sa nachádzajú 70 metrov od pláže.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Stipan Perić

Od mora 70 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 30 €

Apartmán Villa White ( Pag - Košljun)

Apartmán sa nachádza v pokojnej rybárskej dedine, ideálny pre dovolenku. Ideálne pre relaxáciu. Každodenná príležitosť k nákupu čerstvých rýb, syra, prostiktu a vína. Pláž je vyrobená z kamienkovej a morské dno je piesčité, ideálne pre deti, malé pobrežie, čisté more, zaistené miesto na kotvenie lodí. Veľká terasa 30 m2 s výhľadom na more, ale aj súkromie. Byt 50 m2 s troma spálňami, kuchyňa, jedáleň a obývacia izba, kúpeľňa s WC a sprchou. Byt sa nachádza na prvom poschodí. Má samostatný vstup cez vonkajšie schody.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Villa White

Od mora 80 m
Kapacita 6 osôb

Cena od 80 €

Apartmány Tenšek ( Pag - Košljun)

Objekt sa nachádza v malej rybárskej dedinke Proboj medzi Šimunom a Košljunom, na ostrove Pag, vzdialený od pláže 100 m. Dom 140 m2 so záhradou a parkovacími miestami, obklopený zeleňou. Apartmány sa nachádzajú v prízemí domu s terasami. Štúdiový partner s rozlohou 30 m² je zaradený do troch hviezd, byt 60 m2 je zaradený do troch hviezd. Miesto je vzdialené od mesta Pag 5 km,

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Tenšek

Od mora 100 m
Kapacita 3 osôb

Cena od 40 €

Rekreačný dom Irena ( Pag - Košljun)

Opis domu Irena: Dom Irena sa prenajíma v plnej výške. Nachádza sa pri vstupe do Košljunu. Nachádza sa na súkromnom pozemku a nemá žiadnych susedov, v pokoji a tichu bez davu na pláži. Pláž je vzdialená 30 metrov od domu a iba hostia sú ubytovaní v dome Irena. Asi 800 metrov od domu je malý obchod s potravinami. Neprijímame rezervácie pre skupiny, ktoré pozostávajú iba z mladých ľudí. V dome sú tri apartmány a majú 10 lôžok plus 2 prístelky. 1. Apartmán - 1 izba s manželskou posteľou a prístelkou s kúpeľňou, 1 izba s manželskou posteľou, kúpeľňa (2 kúpeľne v apartmáne), kuchyňa a krytá terasa. 2. apartmán - 1 izba s manželskou posteľou a prístelkou, 1 izba s manželskou posteľou, 2 kúpeľne, kuchyňa a krytá terasa. 3. Apartmán - 1 izba s manželskou posteľou, kúpeľňa, kuchyňa a krytá terasa. V letnom období, keď trávite veľa času na terasách, máte k dispozícii približne 80 m2 krytej terasy s výhľadom na more. Všetky apartmány majú mikrovlnnú rúru, kávovary, variče vody a sušiče vlasov. Apartmány sú klimatizované, Wi-Fi je k dispozícii v dome aj na pláži. Technická miestnosť sa nachádza s práčkou. Vedľa domu je veľká krčma v krčme, plne vybavená drevom a briketami. Pláž je v tieni a ležadlách. Domáce zvieratá sú povolené na základe predchádzajúceho oznámenia. Na pobreží je kotvisko pre člny a sú tu dve kanoe a denná plážová párty.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Irena

Od mora 30 m
Kapacita 12 osôb

Cena od 180 €

Turistický sprievodca - Pag - Košljun

Pag - Košljun  - Erb Košljun je malé turistické miesto a prístav umiestnený v zátoke na strednej časti ostrova Pag. Administratívne patrí do mesta Pag a nachádza sa 11 kilometrov južne od mesta. Z mesta Pag sa môžete dostať Košljun na modernom ceste, asi 10 minút jazdy autom alebo poľná cesta, ktorá vedie cez solivary, ideálne pre cyklistov a dobrodruhov. Historicky Košljun slúžilo ako dôležitý prístav a výjazde z mesta Pag na otvorenom mori. Dnes je to veľmi pokojná dedina, kde môžete nájsť ubytovanie nielen v súkromných rodinných domoch s krásnou záhradou. Môžete si tiež nájsť zaujímavé ubytovanie v malom súkromnom kempe, ktoré sa nachádzajú v tesnej blízkosti pláže v tieni borovíc. Pozdĺž pobrežia sa tiahne niekoľko nádherné pláže, obklopený borovicovým lesom a výhľad z nich je zameraná na ostrove Vir, a otvorenou modré Jadranské more. V niekoľkých kilometrov od susednej záliv je tu ešte menšie miesto zvané Proboj, s malým prístavom, plážami a len desať domov. Je ideálny pre všetkých milovníkov pokoja, kľud, alebo na dovolenku ďaleko od hluku a davy ľudí. To je tiež ideálnym východiskovým bodom pre objavovanie všetkých zaujímavostí a pamiatok ostrova Pag vďaka svojej polohe v strede ostrova. Pozývame vás na návšteve tejto malej pokojnom kúte ostrove Pag a skutočne uvoľniť svoje telo i dušu. Súkromné ​​ubytovanie v Košljun na ostrove Pag. Apartmány, izby a dovolenkové domy lacnejšie až o 40%, a to bez nákladných agentúrne poplatky. Vitajte na Košljun!

Pag - Košljun Predpoveď počasia