Apartmány a ubytovanie v súkromí Pag - Kustići

Kustići je malé turistické letovisko na ostrove Pag. Okrem Vidalići, Zubovići a Metajna patria do skupiny dedín, ktoré obyvatelia Pagu nazývajú Barbati. Administratívne patrí mestu Novalja, odkiaľ je vzdialený len 8 km. Obec Kustići bola založená v 18. storočí migráciou niekoľkých rodín z Pagu, predovšetkým kvôli lovu tuniakov, ktoré tu prechádzali. Meno bolo dané priezviskom jednej z rodín, ktoré sa sem presťahovali....

Odporúčané apartmány a súkromné ubytovanie Pag - Kustići

Zoradiť podľa:

Apartmány Ana

Pag - Kustići

Od mora 20 m
Kapacita 20 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Vivien

Pag - Kustići

Od mora 20 m
Kapacita 25 osôb

na vyžiadanie

First minute ponuka

Apartmány Kustić

Pag - Kustići

Od mora 10 m
Kapacita 20 osôb

od 45 €

Apartmány Ana ( Pag - Kustići)

Prenajímame apartmány 20 metrov od mora. Nachádzame sa na ostrove Pag v malej dedinke Kustici. Pred domom sa nachádza piesočná pláž vhodná pre deti. Ponúkame 7 plne vybavených apartmánov. Viac informácií na webovej stránke: www.novalja-pag.net/kustici/ana

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Ana

Od mora 20 m
Kapacita 20 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Vivien ( Pag - Kustići)

Apartmány Vivien sa nachádzajú v meste Kustići, 7 km od mesta Novalja na krásnom ostrove Pag. Ubytovacie jednotky sú vybavené satelitnou TV a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Všetky apartmány majú terasu a / alebo balkón s výhľadom na more. K dispozícii je tiež jedálenský kút a kuchyňa s chladničkou a sporákom. K dispozícii je posteľná bielizeň.  Letisko Zadar je vzdialené 57 km.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Vivien

Od mora 20 m
Kapacita 25 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Kustić ( Pag - Kustići)

Apartmány Kustići sa nachádzajú priamo pri mori v krásnej malej dedinke Kustići na ostrove Pag! V prednej časti domu sa môžete tešiť na pláž a jasné Jadranské more. Vitajte!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Kustić

Od mora 10 m
Kapacita 20 osôb

Cena od 45 €

Turistický sprievodca - Pag - Kustići

Pag - Kustići  - Erb Kustići je malé turistické letovisko na ostrove Pag. Okrem Vidalići, Zubovići a Metajna patria do skupiny dedín, ktoré obyvatelia Pagu nazývajú Barbati. Administratívne patrí mestu Novalja, odkiaľ je vzdialený len 8 km. Obec Kustići bola založená v 18. storočí migráciou niekoľkých rodín z Pagu, predovšetkým kvôli lovu tuniakov, ktoré tu prechádzali. Meno bolo dané priezviskom jednej z rodín, ktoré sa sem presťahovali. Dnes tu žije viac ako sto trvalých obyvateľov, ktorí okrem poľnohospodárstva a rybárstva sa zaoberajú najmä cestovným ruchom a ponúkajú ubytovanie v mnohých apartmánoch a izbách ako súčasť súkromného rodinného ubytovania v Chorvátsku. Miesto je veľmi elegantné, čisté a pokojné, čo z neho robí ideálnu destináciu pre tých, ktorí radi trávia dovolenku v malom a pokojnom prostredí. Táto časť ostrova Pag je chránená pred častými borovými (veternými) údermi, pláže sú kamienkové a more je veľmi čisté, čo je ideálne pre rodiny s malými deťmi. V obci sa nachádza reštaurácia, kaviareň a pekáreň a vo vzdialenosti 8 km sa nachádzajú supermarkety, ambulancia, lekáreň, pošta a všetky ostatné zariadenia. Ak chcete ísť von a cítiť letný nočný život, môžete ísť na obľúbenú pláž Zrće, ktorá je vzdialená len 6 km. Strávte pokojnú a príjemnú dovolenku na krásnom ostrove Pag, ktorý ponúka množstvo zaujímavých dobrodružstiev, čistého mora, početných pláží a vynikajúcu gastronomickú ponuku. Vitajte v obci Kustići na ostrove Pag!

Pag - Kustići Predpoveď počasia