Apartmány a ubytovanie v súkromí Pag - Kustići

Kustići je malé turistické letovisko na ostrove Pag. Okrem Vidalići, Zubovići a Metajna patria do skupiny dedín, ktoré obyvatelia Pagu nazývajú Barbati. Administratívne patrí mestu Novalja, odkiaľ je vzdialený len 8 km. Obec Kustići bola založená v 18. storočí migráciou niekoľkých rodín z Pagu, predovšetkým kvôli lovu tuniakov, ktoré tu prechádzali. Meno bolo dané priezviskom jednej z rodín, ktoré sa sem presťahovali....

Odporúčané apartmány a súkromné ubytovanie Pag - Kustići

Zoradiť podľa:

First minute ponuka
Recenzie: 1 - 5/5

Apartmány Ana

Pag - Kustići

Od mora 10 m
Kapacita 10 osôb

od 65 €

Apartmány Vivien

Pag - Kustići

Od mora 20 m
Kapacita 25 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Kustić

Pag - Kustići

Od mora 10 m
Kapacita 20 osôb

od 55 €

Last minute ponuka First minute ponuka

Apartmány Frane

Pag - Kustići

Od mora 10 m
Kapacita 20 osôb

od 65 €

Apartmány Villa Leonarda

Pag - Kustići

Od mora 20 m
Kapacita 30 osôb

od 45 €

First minute ponuka
Recenzie: 1 - 5/5
Apartmány Ana ( Pag - Kustići)

Nachádzame sa na ostrove Pag v malom mestečku Kustići, v prvom rade pri mori. Pred domom (10 metrov) sa nachádza piesočnatá pláž vhodná pre deti. Ponúkame pohodlné, moderné, veľké a plne vybavené apartmány. Užite si dovolenku na spôsob Pagu, ak si chcete počas dovolenky úplne oddýchnuť a zabudnúť na varenie, v blízkosti sú taverny a reštaurácie, kde môžete spoznať miestnu kuchyňu a ochutnať naše špeciality. Ponúkame plavbu loďou a službu nákupu čerstvých voľne žijúcich morských rýb. Ak sa rozhodnete pre prehliadku oblasti autom, sme necelú hodinu cesty od najlepšej európskej destinácie - Zadaru a hodinu a pol od národného parku - Plitvické jazerá. Sme v bezprostrednej blízkosti niektorých z najkrajších pláží na Pagu a národných parkov v Chorvátsku. Viac info na stránke: www.ana-frane-pag.com Výhodou našich apartmánov sú tiché lokality a blízkosť mora, ideálne pre rodiny s deťmi a všetkých, ktorí chcú intimitu a skutočnú dovolenku.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Ana

Od mora 10 m
Kapacita 10 osôb

Cena od 65 €

Apartmány Vivien ( Pag - Kustići)

Apartmány Vivien sa nachádzajú v meste Kustići, 7 km od Novalje na krásnom ostrove Pag. Ubytovanie je vybavené satelitnou TV a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Všetky apartmány majú terasu a/alebo balkón s výhľadom na more. K dispozícii je tiež jedálenský kút a kuchyňa s chladničkou a sporákom. Používanie klimatizácie môže byť spoplatnené. K dispozícii je posteľná bielizeň.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Vivien

Od mora 20 m
Kapacita 25 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Kustić ( Pag - Kustići)

Apartmány Kustići sa nachádzajú priamo pri mori v krásnej malej dedinke Kustići na ostrove Pag! V prednej časti domu sa môžete tešiť na pláž a jasné Jadranské more. Vitajte!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Kustić

Od mora 10 m
Kapacita 20 osôb

Cena od 55 €

Apartmány Frane ( Pag - Kustići)

Apartmány Frane sa nachádzajú v malej dedinke Vidalići na ostrove Pag v Chorvátsku. Apartmány majú ideálnu polohu len pár krokov od našej piesočnatej pláže, ktorá sa nachádza iba 10 metrov pred domom. Nad plážou sa tiahne prírodný tieň, ako vidíte na obrázkoch. Ponúkame apartmány umiestnené v dvoch domoch. Apartmány sú vhodné pre rodinnú dovolenku, zatiaľ čo pláž a záhrada s grilom sú vzdialené len pár krokov.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Frane

Od mora 10 m
Kapacita 20 osôb

Cena od 65 €

Apartmány Villa Leonarda ( Pag - Kustići)

Kompletne a moderne vybavené apartmány sa nachádzajú v novopostavenom dome iba 20 metrov od mora. Všetky apartmány majú veľké terasy, ktoré poskytujú krásny výhľad na Pagský záliv a nezabudnuteľný výhľad na západ slnka. K domu patrí veľká záhrada a súkromné parkovisko. Súkromné piesočné námestie vteká do domu a je jeho neoddeliteľnou súčasťou. Preto je zariadenie ideálne pre rodiny s deťmi, ktoré sú u nás vítané. Mesto Novalja je od domu vzdialené 5 km, kde sa nachádzajú všetky zariadenia (kultúrne, športové).

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Villa Leonarda

Od mora 20 m
Kapacita 30 osôb

Cena od 45 €

Turistický sprievodca - Pag - Kustići

Pag - Kustići  - Erb Kustići je malé turistické letovisko na ostrove Pag. Okrem Vidalići, Zubovići a Metajna patria do skupiny dedín, ktoré obyvatelia Pagu nazývajú Barbati. Administratívne patrí mestu Novalja, odkiaľ je vzdialený len 8 km. Obec Kustići bola založená v 18. storočí migráciou niekoľkých rodín z Pagu, predovšetkým kvôli lovu tuniakov, ktoré tu prechádzali. Meno bolo dané priezviskom jednej z rodín, ktoré sa sem presťahovali. Dnes tu žije viac ako sto trvalých obyvateľov, ktorí okrem poľnohospodárstva a rybárstva sa zaoberajú najmä cestovným ruchom a ponúkajú ubytovanie v mnohých apartmánoch a izbách ako súčasť súkromného rodinného ubytovania v Chorvátsku. Miesto je veľmi elegantné, čisté a pokojné, čo z neho robí ideálnu destináciu pre tých, ktorí radi trávia dovolenku v malom a pokojnom prostredí. Táto časť ostrova Pag je chránená pred častými borovými (veternými) údermi, pláže sú kamienkové a more je veľmi čisté, čo je ideálne pre rodiny s malými deťmi. V obci sa nachádza reštaurácia, kaviareň a pekáreň a vo vzdialenosti 8 km sa nachádzajú supermarkety, ambulancia, lekáreň, pošta a všetky ostatné zariadenia. Ak chcete ísť von a cítiť letný nočný život, môžete ísť na obľúbenú pláž Zrće, ktorá je vzdialená len 6 km. Strávte pokojnú a príjemnú dovolenku na krásnom ostrove Pag, ktorý ponúka množstvo zaujímavých dobrodružstiev, čistého mora, početných pláží a vynikajúcu gastronomickú ponuku. Vitajte v obci Kustići na ostrove Pag!

Pag - Kustići Predpoveď počasia