Apartmány a ubytovanie v súkromí Pag - Vidalići

Vidalići je malé a pokojné turistické miesto nachádzajúce sa na severovýchodnom pobreží zálivu Pag na ostrove Pag. Administratívne patrí k mestu Novalja a je od Novalje vzdialená asi 4 kilometre. Vidalići pozdĺž susedných osád Kustiće, Zubovići a Metajna sa spoločne nazývajú Barbati. Všetko sú to malé a tiché miesta ďaleko od hluku a davov turistov a ideálne pre bezstarostnú rodinnú dovolenku. Celé miesto sa tiahne...

Zoradiť podľa:

Apartmány Tomi

Pag - Vidalići

Od mora 10 m
Kapacita 20 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Ruža

Pag - Vidalići

Od mora 50 m
Kapacita 20 osôb

od 30 €

Apartmány Marija

Pag - Vidalići

Od mora 50 m
Kapacita 18 osôb

od 50 €

Apartmány Barbati

Pag - Vidalići

Od mora 30 m
Kapacita 46 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Galeb

Pag - Vidalići

Od mora 10 m
Kapacita 16 osôb

od 70 €

Apartmány Tomi ( Pag - Vidalići)

Villa Tomi sa nachádza v Chorvátsku na ostrove Pag v turistickom meste Vidalici, iba 4 km od mesta Novalja. Ponúkame 5 unikátnych moderných apartmánov len 15 metrov od súkromnej piesočnatej / kamienkovej pláže. Vďaka mestu môžete cítiť stredomorskú pokojnú atmosféru, Na pláži, na výlet na lodi alebo na zábavu na slávnej pláži Zrce party, priamy výhľad na more vám ponúka každý deň nádherné západy slnka, klimatizácia v každej izbe zabezpečí úplnú spokojnosť počas horúcich letných večerov, 3D TV s plochou obrazovkou, wifi internet A práčka patrí medzi sériové vybavenie našich apartmánov a vynikajúca reštaurácia, ktorá je len pár minút chôdze od vás, vám poskytne energiu pre ďalšie dobrodružstvo, ktoré je neobmedzené na ostrove Pag. Máme tiež vonkajšie sprchy, gril a veľký jedálenský stôl v záhrade, súkromné ​​parkovisko zdarma a automatické markízy na terasách. Môžete si prenajať jet ski, môžeme zorganizovať výlety do neďalekých národných parkov a v blízkosti vily je detské ihrisko, takže všetci hostia (milovníci party a rodiny) sú vítaní, aby sa cítili dokonalá dovolenka! Domáce zvieratá sú vítané!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Tomi

Od mora 10 m
Kapacita 20 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Ruža ( Pag - Vidalići)

Náš dom s bytmi pre ubytovanie turistov bola postavená v roku 2000, v ktorej prebieha vysporiadanie Vidulić na severovýchodnej časti ostrova. K dispozícii sú 4 apartmány, každý s výkonom 3 hviezdičky.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Ruža

Od mora 50 m
Kapacita 20 osôb

Cena od 30 €

Apartmány Marija ( Pag - Vidalići)

Apartmány sa nachádzajú v súkromnom dome iba 50 metrov od mora, pláž. Tie sa nachádzajú v blízkosti mestečka Novalja a slávnej pláže Zrće, ktorá je iba 3000 m od hotela. Apartmány sú vhodné pre mladých ľudí, máme vlastné štúdio apartmány a apartmány pre rodiny s deťmi.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Marija

Od mora 50 m
Kapacita 18 osôb

Cena od 50 €

Apartmány Barbati ( Pag - Vidalići)

Apartmány sú priateľské k deťom, sú skvelým rodinným dovolenkovým domom s bazénom, plážou a detským ihriskom len pár krokov od hotela. Apartmány Barbati sa nachádzajú v dedine Vidalici, iba 5 km od mesta Novalja a pár minút od nádherných pláží Pagu vrátane svetoznámej pláže Zrce. Apartmány majú ideálnu polohu len pár krokov od verejnej kamienkovej pláže. Ak ste pre spoločnosť alebo chcete len relaxovať na slnku, môžete ísť na našu krásnu terasu na opaľovanie pri bazéne alebo na plážovú oblasť s bezplatnými plážovými lehátkami a slnečníkmi a mnohými ďalšími vymoženosťami, ktoré vám zaistia rozprávkový čas tu. Plavecký bazén má zaťahovací priehľadný kryt, ktorý zakrýva bazén v noci alebo za nepriaznivého počasia, takže si môžete príjemne zaplávať. Užite si bezstarostný životný štýl Pagu a pláž od konca jari do začiatku jesene. Ak si chcete počas dovolenky úplne oddýchnuť bez varenia, v hoteli je reštaurácia Barbati, ktorá vás čaká na objavovanie našej vynikajúcej kontinentálnej / stredomorskej kuchyne. Okrem jedál z rýb a mäsa z nášho a-la-carte menu môžete ochutnať pizzu pečenú v kamennej peci alebo si vychutnať vegetariánske jedlá. Vitajte !!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Barbati

Od mora 30 m
Kapacita 46 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Galeb ( Pag - Vidalići)

Apartmány "Galeb" sa nachádzajú len 10 m od mora a nachádzajú sa v malom apartmánovom komplexe Vidalići, 5 km od Novalje. Ponúkajú 6 apartmánov v hlavnej budove a jeden apartmán pre 5 osôb v samostatnom dome. Apartmány majú kapacitu pre 3, 4 alebo 5 osôb. Sú plne vybavené a majú výhľad na more. Všetky apartmány majú bezplatné Wi-Fi a klimatizáciu. V rámci objektu môžu hostia využiť gril, parkovisko a kotvisko lodí. Pred budovou sa nachádza pláž s prírodným tieňom, promenáda a sklad plážových doplnkov.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Galeb

Od mora 10 m
Kapacita 16 osôb

Cena od 70 €

Turistický sprievodca - Pag - Vidalići

Pag - Vidalići  - Erb Vidalići je malé a pokojné turistické miesto nachádzajúce sa na severovýchodnom pobreží zálivu Pag na ostrove Pag. Administratívne patrí k mestu Novalja a je od Novalje vzdialená asi 4 kilometre. Vidalići pozdĺž susedných osád Kustiće, Zubovići a Metajna sa spoločne nazývajú Barbati. Všetko sú to malé a tiché miesta ďaleko od hluku a davov turistov a ideálne pre bezstarostnú rodinnú dovolenku. Celé miesto sa tiahne pozdĺž pobrežia, ktoré zdobí množstvo krásnych malých kamienkových pláží a krištáľovo čisté more. Ubytovanie je ponúkané výhradne v súkromných rodinných domoch, kde si väčšinou môžete prenajať byty. Vidalići sa nachádza v Pažskom zálive a je chránený pred severnými (bora) a južnými (jugo) vetrami a má veľmi špecifickú mikroklímu a teplejšie more, čo umožňuje dlhšiu kúpaciu sezónu (od začiatku mája do konca októbra). Ako veľmi tiché a pokojné miesto môže byť Vidalići ideálnou destináciou na objavovanie ostrova Pag, ktorý oplýva krásnymi plážami, historickými pamiatkami, udržiavanými cyklotrasami, športovými aktivitami, ale aj bohatým nočným životom na obľúbenej pláži Zrce. Neďaleko na kopci Tusto čelo sa nachádza nezvyčajná kuriozita - Pažský trojuholník objavený v roku 1999. Zaujímavosťou tohto pravidelného trojuholníka (veľkého 30 metrov) na skalnatom povrchu je, že kamene vo vnútri trojuholníka sú svetlejšie. než kamene mimo trojuholníka. Po vystavení ultrafialovému žiareniu kamene žiaria na červeno, čo ešte viac prispieva k záhadnosti a tomuto zaujímavému fenoménu, ktorý láka stále viac návštevníkov. V Barbati je niekoľko reštaurácií a taverien, kde si môžete pochutnať na slávnom pažskom syre a jahňacom mäse, ale aj na rybích špecialitách (solené ryby), plodoch mora a samozrejme miestne víno. Pozývame vás stráviť ďalšiu dovolenku na ostrove Pag vo Vidalići s čistým morom a plážami, pokojom a tichom, chutným jedlom a príjemnou stredomorskou klímou.

Pag - Vidalići Predpoveď počasia