Apartmány a ubytovanie v súkromí Pag - Metajna

Metajna je malé turistické miesto, ktoré sa nachádza v severovýchodnej časti ostrova Pag v krásnej malej a dobre chránenej zátoke. V Metajne žije 300 trvalých obyvateľov, ktoré sa zaoberajú predovšetkým cestovným ruchom, rybolovom, vinohradníctvom a chovom oviec. Metajna administratívne patrí do mesta Novalja, z ktorého je vzdialené 12 kilometrov a je napojené na pravidelnú autobusovú linku. Podnebie je veľmi príjemné stredomorské...

Odporúčané apartmány a súkromné ubytovanie Pag - Metajna

Zoradiť podľa:

First minute ponuka

Apartmány Dalmatinka

Pag - Metajna

Od mora 150 m
Kapacita 21 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Puntica

Pag - Metajna

Od mora 10 m
Kapacita 19 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Davor

Pag - Metajna

Od mora 30 m
Kapacita 33 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Krste

Pag - Metajna

Od mora 70 m
Kapacita 7 osôb

od 35 €

Izby Magdalena

Pag - Metajna

Od mora 100 m
Kapacita 12 osôb

od 25 €

Apartmány Dalmatinka ( Pag - Metajna)

Apartmány Dalmatinka sa nachádzajú v tichom prostredí mesta Metajna na ostrove Pag. Metajna je bohatá na množstvo krásnych pláží, ako sú Ručica a Beriknica, ktoré sú najkrajšie v Chorvátsku. Miesto je ideálne pre rodinnú dovolenku. Všetky naše apartmány sú plne vybavené klimatizáciou, internetom, satelitnou televíziou, kuchyňou, terasou, kúpeľňou. Naši hostia môžu využiť vonkajší gril s krásnou terasou pre spoločenskú komunikáciu. V objekte je veľká záhrada a bezplatné parkovanie pre všetkých našich hostí.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Dalmatinka

Od mora 150 m
Kapacita 21 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Puntica ( Pag - Metajna)

Trojizbových bytov pri mori. Byt má dve spálne, kuchyňa, kúpeľňa, terasa, gril. Parkovisko. Blízko pláže.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Puntica

Od mora 10 m
Kapacita 19 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Davor ( Pag - Metajna)

Apartmány sa nachádza v Metajna desať kilometrov od mesta Novalja. Dom sa nachádza 30 metrov od pláže. Všetky apartmány sú dobre vybavené a pohodlné, aby zostal.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Davor

Od mora 30 m
Kapacita 33 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Krste ( Pag - Metajna)

Rodinný dom sa nachádza uprostred Metajny, ďaleko od hlavnej pláže 60 m, v tomto okruhu sú aj reštaurácie obchodu. V dome je 7 apartmánov. 4 apartmány sú na poschodí s kapacitou 2 + 2. V dvoch apartmánoch sú postele na poschodí ako prístelky v spálni, v ďalších dvoch apartmánoch sú prístelky v obývacej miestnosti. Jeden apartmán sa nachádza na prízemí a môže ubytovať až 5 osôb. dva apartmány s kapacitou 2 + 2 sa nachádzajú v suteréne. Všetky apartmány majú vlastné veľké terasy. Vedľa domu sa nachádza veľké súkromné ​​parkovisko. Apartmány sú priestranné s kúpeľňou, kuchyňou a veľkými terasami s výhľadom na more.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Krste

Od mora 70 m
Kapacita 7 osôb

Cena od 35 €

Izby Magdalena ( Pag - Metajna)

Sme priateľskí hostitelia v mieste Metajna, ktoré sa nachádza v zátoke na druhom konci ostrova Pag. Známy pre pláž Ručica a sledovacia liga - Život na Marse (David Bowie). Ponúkame polpenziu (raňajky, večere a nocľah). Každá izba má vlastnú kúpeľňu a chladničku. Pláže sú piesočné a bez tieňa, s výnimkou pláže s borovicami, ktorá je 15 minút chôdze od nášho domu. V pokojnej rybárskej dedine Metajna vám ponúkame nezabudnuteľnú dovolenku v objatí slnka a mora. Ponúkame ubytovanie s polpenziou v príjemne zariadených dvoj-, troj- a štvorlôžkových izbách s kúpeľňou. V izbách máme TV, chladničku, klimatizáciu a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Na raňajky vám ponúkame domácu fíkovú marmeládu a bylinkový čaj z Pagových bylín a na večeru vás pripravíme jadranská chobotnica, miestne pripravená zelenina, ochutená Pagovým cesnakom a domáci dezert. Na večeru si okrem vody a džúsov môžete pochutnať aj na domácom bielom víne a pečive.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Izby Magdalena

Od mora 100 m
Kapacita 12 osôb

Cena od 25 €

Turistický sprievodca - Pag - Metajna

Pag - Metajna  - Erb Metajna je malé turistické miesto, ktoré sa nachádza v severovýchodnej časti ostrova Pag v krásnej malej a dobre chránenej zátoke. V Metajne žije 300 trvalých obyvateľov, ktoré sa zaoberajú predovšetkým cestovným ruchom, rybolovom, vinohradníctvom a chovom oviec. Metajna administratívne patrí do mesta Novalja, z ktorého je vzdialené 12 kilometrov a je napojené na pravidelnú autobusovú linku. Podnebie je veľmi príjemné stredomorské prostredie s veľmi teplými a slnečnými letami a miernymi a daždivými zimami. Táto časť mesta Pag je vystavená silnému severovýchodnému vetru nazývanému Bura, preto je vegetácia veľmi málo a dáva ostrovu charakteristický skalnatý a pustý vzhľad. Hoci v niektorých častiach ostrova Pag máte pocit, aký ste na niektorej inej planéte, existuje množstvo stredomorských druhov a vonných bylín, ktoré tu rastú. V blízkosti Metajna sa nachádzajú 2 krásne kamienkové pláže Ručica a Beritnica, ktoré vás nechajú dych. Miesto je veľmi kľudné a pokojné, dokonca aj počas najväčších letných davov a pláže sú vhodné pre rodiny s deťmi. Ubytovanie sa nachádza v mnohých apartmánoch v súkromnom rodinnom ubytovaní. Odporúčame ochutnať niektoré z ostrovov Pag jedla, ako je jahňacie a syr, rovnako ako mnoho ďalších domácich produktov, ako sú hrozno, figy ... Vitajte v Metajna, nádherný malý raj na ostrove Pag!

Pag - Metajna Predpoveď počasia