Apartmány a ubytovanie v súkromí Pag - Zubovići

Zubovići je malé turistické mestečko na ostrove Pag, asi 200 stálych obyvateľov. To sa nachádza na severovýchodnom pobreží Pag zálivu. Spolu s ďalšími osadách činí skupinu osád, ktoré majú spoločný názov Barbat. Barbat tiež zahŕňa vysporiadanie Metajna Kustići a Vidalići. Na mieste bol založený v 18. storočí, kedy tu rodina presťahovala z Zubović Pag pre prácu a lov tuniakov. Akonáhle rybárske a poľnohospodárske...

Odporúčané apartmány a súkromné ubytovanie Pag - Zubovići

Zoradiť podľa:

Apartmány Južni porat

Pag - Zubovići

Od mora 10 m
Kapacita 40 osôb

na vyžiadanie

Apartmán Kuss

Pag - Zubovići

Od mora 250 m
Kapacita 4 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Komešić

Pag - Zubovići

Od mora 30 m
Kapacita 25 osôb

od 40 €

Apartmány Ines

Pag - Zubovići

Od mora 80 m
Kapacita 10 osôb

na vyžiadanie

Apartmány ROSA

Pag - Zubovići

Od mora 300 m
Kapacita 10 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Rosa

Pag - Zubovići

Od mora 300 m
Kapacita 10 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Orešković

Pag - Zubovići

Od mora 500 m
Kapacita 11 osôb

od 35 €

Apartmány Zubovići - Pag

Pag - Zubovići

Od mora 150 m
Kapacita 18 osôb

od 35 €

Apartmány Južni porat ( Pag - Zubovići)

Nehnuteľnosť sa nachádza v malej pokojnej mestskej Kustići 5 km od Novalje. Apartmány sa nachádzajú v tesnej blízkosti mora 5 m s vlastnou plážou, kotvisko pre lode, parkovisko, vonkajší gril. Ideálne pre rodiny s malými deťmi.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Južni porat

Od mora 10 m
Kapacita 40 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmán Kuss ( Pag - Zubovići)

CHORVÁTSKO Apartmány KUS Ostrov Pag-Novalja / Kustići Chorvátsko, nové apartmány na ostrove Pag. Ostrov Pag sa nachádza v najteplejšej oblasti severného pobrežia Dalmácie, asi 75 km od Zadaru a je obklopený 5 národných parkov pod záštitou OSN. Most spája ostrov s pevninou, alebo môžete prísť na ostrov s trajektom. Novalja / Kustići je preslávené turistické letovisko, byt sa nachádza v pokojnej stredomorskej priateľskom prostredí a ponúka mnoho príležitostí pre aktívnu dovolenku a výlety do 5 národných parkov. Island zábava (pláž Zrće ľudia volajú chorvátska Ibiza) a športu (viac ako 200 km cyklotrás, turistických trás, plachtenie, jachting, rybárčenie a tak ďalej). Tu je niečo pre každý vkus. Celý byt (45 m?) je vybavená novým nábytkom a je veľmi útulný. V byte je: plne vybavená kuchyňa kúpeľňa so sprchovacím kútom jedna spálňa s manželskou posteľou, obývacia izba s manželským lôžkom, kompletné mini-kuchyňa, posteľná bielizeň, uteráky, utierky, satelitný TV a klimatizáciou. Veľká terasa s výhľadom na more. Apartmány sa nachádzajú v pokojnej, juho-západnej časti ostrova. Na pláž nepotrebujete viac ako 5 minút chôdze. Je to ostrov s mnohými pláží, vhodné pre plavcov a neplavcov, osoby so zdravotným postihnutím a deti (rôznych hĺbkach morí). Cena závisí od počtu osôb a postavenie bytu, či už je to s alebo bez balkóna, terasy, ale bez ohľadu na polohové nástroje sú zahrnuté vo všetkých apartmánoch. Na vašu žiadosť na Váš e-mail, môžeme vám poslať fotky.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Kuss

Od mora 250 m
Kapacita 4 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Komešić ( Pag - Zubovići)

Novo zrekonštruovaný rodinný dom na ostrove Pag v mieste Zubovici. Dom sa nachádza na pláži, v pokojnom mieste, len 8 km od Novalje. Dom obsahuje 6 apartmánov s výhľadom na more. Všetky apartmány majú dve spálne, terasa a balkón, klimatizácia, TV so satelitným príjmom. V blízkosti domu sa nachádza krásne piesočnaté pláže. Dom ponúka: kotvisko pre loď, rent-a-lodí, prenájom bicyklov, gril. Len pár minút od domu sa nachádza reštaurácia, supermarket, pekáreň, kaviareň, pošta a kostol. Pokiaľ sa rozhodnete stráviť pokojnú a odpočinkovú dovolenku, zabezpečujeme len to.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Komešić

Od mora 30 m
Kapacita 25 osôb

Cena od 40 €

Apartmány Ines ( Pag - Zubovići)

Apartmen 1 pre 2 osoby, 2 apartmány pre 4 osoby, Apartmán 3 pre 4 +1 osoby. Všetky apartmány majú satelitný TV, klimatizáciu, parkovacie miesto, balkón s výhľadom na more, kúpeľňa s WC a vonkajšie grilovanie. Najbližšia pláž je iba 200 yardov, ale pláž je vzdialená 2 km Caska, Zrce 3,5 km a 5 km Novalja. S oznámením je možné rezervovať kotvisko pre menšie loď (čln alebo malý čln). Cena aplikácie. a pripojenia pre loď na požiadanie.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Ines

Od mora 80 m
Kapacita 10 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány ROSA ( Pag - Zubovići)

Zariadenie je vybavené tromi samostatnými apartmánmi (cca 50 m2). Apartmány majú kúpeľňu, spálňu s manželskou posteľou a jedným samostatnými lôžkami, možnosť detskej postieľke, kuchyňa, TV, internetové pripojenie, klimatizácia, markízy na veľkej terase. Objekt má súkromné ??parkovisko je uzamknutý. Tiež tam je postavený s BBQ grilom a grilom k voľnému použitiu. CLOSE pizzerie, reštaurácie, pláž je asi 300 M.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány ROSA

Od mora 300 m
Kapacita 10 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Rosa ( Pag - Zubovići)

Rodinný dom je vybavený tromi bytmi. Dva apartmány majú veľké terasy s výhľadom na vyčnieva z mesta Pag dole do slávnej pláže šialenej strán Zrće. V blízkosti sa nachádza reštaurácia - pizzeria, tiež v tesnej blízkosti sa nachádza reštaurácia s miestnymi špecialitami. Krásny výhľad, v blízkosti obchodov 300 m a blízkosť krásne pláže je byt vhodný pre odpočinkovú dovolenku.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Rosa

Od mora 300 m
Kapacita 10 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Orešković ( Pag - Zubovići)

Ostrov Pag, Kustići, apartmány Orešković sa nachádzajú v rodinnom dome, každý apartmán má samostatný vchod, zabezpečené parkovisko, wifi, klimatizáciu, gril. Všetky apartmány majú výhľad na more, štandardne vybavené. Pláž je cc5 min pešo, pekárne. V noci sa môžete procházkať pri mori, posedieť v kaviarni alebo si vychutnať terasu na slnečnej terase a na trochu mladšie sa nachádza mini ihrisko. Nachádza sa 8 km od mesta Novalja alebo známej pláže Zrće.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Orešković

Od mora 500 m
Kapacita 11 osôb

Cena od 35 €

Apartmány Zubovići - Pag ( Pag - Zubovići)

APARTMáNY ZUBOVIĆI - ostrov Pag - Chorvátsko - V malej obci Zubovići na ostrove Pag v súkromnom dome ponúkame jednu spálňu a dva priestranné priestranné apartmány. Apartmány sú 150 m od piesočnatých pláží, ktoré sú vhodné pre rodiny s deťmi. Hostitelia / majitelia sú veľmi príjemní. Každý apartmán má terasu a vyhradené parkovisko na súkromnom parkovisku. V blízkosti bytu sa nachádza obchod, pekáreň a pošta. Pre viac informácií nás prosím kontaktujte - Tonica Zubović, tel. 38553664336.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Zubovići - Pag

Od mora 150 m
Kapacita 18 osôb

Cena od 35 €

Turistický sprievodca - Pag - Zubovići

Pag - Zubovići  - Erb Zubovići je malé turistické mestečko na ostrove Pag, asi 200 stálych obyvateľov. To sa nachádza na severovýchodnom pobreží Pag zálivu. Spolu s ďalšími osadách činí skupinu osád, ktoré majú spoločný názov Barbat. Barbat tiež zahŕňa vysporiadanie Metajna Kustići a Vidalići. Na mieste bol založený v 18. storočí, kedy tu rodina presťahovala z Zubović Pag pre prácu a lov tuniakov. Akonáhle rybárske a poľnohospodárske dediny, dnes je populárnou turistickou destináciou a je obzvlášť populárne medzi rodinami s deťmi, pretože jeho krásne piesočnaté pláže. Ubytovanie je ponúkané výhradne v súkromných rodinných domov, vo vysokej kvalite a moderné apartmány, izby a rekreačných objektov. V obci sa nachádza krásne prírodné piesočná pláž Veli žal, ktorý sa nachádza v malej zátoke. V neďalekom Metajna a Kustići, tam je tiež piesková pláž, ideálna pre každodenné požívanie, slnenie a kúpanie v krištáľovo čistej vody. Zubovići ponúka niekoľko barov a niekoľko reštaurácií, kde môžete ochutnať čerstvé ryby a slávnej špeciality Pag. Ak hľadáte pre dobrodružstvo, alebo dobrý večer, asi desať kilometrov je svetovo preslávené pláži Zrće a neďaleké mesto Novalja s mnohými zábavných a kultúrnych podujatí. Návšteva Zubovići, Barbat a Pag Bay, tento krásny prírodný oblasť piesočné pláže, čisté more a príjemné ticho. Vyhľadávať lacné ubytovanie v súkromí v Zubovici. Apartmány, izby a dovolenkové domy na prenájom v Zubovici lacnejšie až o 40%, a to bez vysokých agentúrnych poplatkov. Vitajte na Zubovići!

Pag - Zubovići Predpoveď počasia