Apartmány a ubytovanie v súkromí Privlaka

Privlaka je malé turistické a rybárske mestečko a centrom rovnomennej obce v kraji Zadare v Chorvátsku. Je umiestnený v priestrannej a ploché piesočné polostrove, ktorý je uzavretý od severovýchodného zálivu Nin, az juhozápadnej Zadar kanála. Z historického mesta Zadar je 18 km ďaleko a je umiestnený na regionálnej cesty Zadar-Nin-Vir. Plytkých pobrežných vodách, dostatok pitnej vody a ornej piesočné povrchu je dôvodom veľmi...

Odporúčané apartmány a súkromné ubytovanie Privlaka

Zoradiť podľa:

Recenzie: 1 - 5/5

Apartmány Villa Casa Mia

Privlaka

Od mora 200 m
Kapacita 15 osôb

od 80 €

Last minute ponuka

Apartmány Villa Le Mare

Privlaka

Od mora 250 m
Kapacita 9 osôb

od 135 €

Rekreačný dom Luxury Villa Mala

Privlaka

Od mora 350 m
Kapacita 8 osôb

od 242 €

Apartmány Tomi

Privlaka

Od mora 200 m
Kapacita 6 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Punta

Privlaka

Od mora 70 m
Kapacita 36 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Nada

Privlaka

Od mora 300 m
Kapacita 9 osôb

od 80 €

Apartmány Barbara

Privlaka

Od mora 300 m
Kapacita 20 osôb

od 55 €

Recenzie: 2 - 4.5/5

Apartmány Krznar

Privlaka

Od mora 100 m
Kapacita 10 osôb

od 40 €

Apartmány Thalassa

Privlaka

Od mora 850 m
Kapacita 6 osôb

od 50 €

Apartmány AS

Privlaka

Od mora 30 m
Kapacita 16 osôb

od 40 €

Apartmány Zorić

Privlaka

Od mora 150 m
Kapacita 4 osôb

od 40 €

Apartmány Blanka

Privlaka

Od mora 250 m
Kapacita 17 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Bilušić

Privlaka

Od mora 30 m
Kapacita 5 osôb

od 35 €

Apartmány Markant

Privlaka

Od mora 300 m
Kapacita 8 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Blažun

Privlaka

Od mora 300 m
Kapacita 7 osôb

od 40 €

Apartmán Gordana - Škrapavac

Privlaka

Od mora 100 m
Kapacita 13 osôb

na vyžiadanie

Apartmán NeRoNi Pintarić

Privlaka

Od mora 400 m
Kapacita 5 osôb

od 60 €

Apartmány Lana & Paula

Privlaka

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Loznica

Privlaka

Od mora 20 m
Kapacita 6 osôb

od 40 €

Apartmány Bertić Privlaka

Privlaka

Od mora 800 m
Kapacita 7 osôb

od 35 €

Apartmány Abela

Privlaka

Od mora 350 m
Kapacita 7 osôb

od 40 €

Apartmány Franica

Privlaka

Od mora 300 m
Kapacita 15 osôb

od 90 €

Last minute ponuka

Apartmány Villa Bianca

Privlaka

Od mora 200 m
Kapacita 9 osôb

od 160 €

Apartmány SunSet

Privlaka

Od mora 750 m
Kapacita 10 osôb

od 113 €

Last minute ponuka

Apartmány Marica

Privlaka

Od mora 60 m
Kapacita 9 osôb

od 70 €

Apartmán Mira

Privlaka

Od mora 600 m
Kapacita 5 osôb

od 45 €

Recenzie: 1 - 5/5
Apartmány Villa Casa Mia ( Privlaka)

Villa Casa Mia sa nachádza v Sabunike, iba 200 metrov od mora a hlavnej piesočnej pláže miestne nazývanej „Kraljicina plaza“ alebo svetoznámej „pláže Queen“. Sabunike je predmestie Privlaky a nachádza sa vo vnútri Ninskej lagúny. Táto atraktívna oblasť je najlepším klenotom zadarskej riviéry. Villa Casa Mia vám ponúka 3, kompletne vybavené, moderné apartmány. Dva veľké apartmány majú 3 izby s manželskou posteľou, plne vybavenú kuchyňu, jedáleň a obývaciu izbu, 2 veľké kúpeľne a 2 veľké terasy s krásnym výhľadom, záhradu s domom a veľký vonkajší vyhrievaný bazén (44 metrov štvorcových). Všetky apartmány majú klimatizáciu, plochú TV, Netflix, sat a bezplatný plochý vysokorýchlostný Wlan internet všade. Ďalšie menšie apartmány sú takmer rovnaké, ale jeden má 1 izbu s manželskou posteľou. V záhrade je neustále k dispozícii krb a veľký chránený, chránený a vyhrievaný bazén, ktorý vám zaručí dokonalé pohodlie a súkromie počas vašej dovolenky. V písme je tiež kryté parkovisko a lode pre hostí zdarma na mori. V blízkosti je veľa dobrých reštaurácií, potápačských centier a krásnych piesočných pláží. Villa Casa Mia kombinuje to najlepšie zo stredomorskej atmosféry a moderného vybavenia a vytvára skutočne nezabudnuteľný zážitok z dovolenky. Nachádza sa pozdĺž malebnej Ninskej lagúny, budete dokonale pripravení na dokonalú dovolenku na slnku. Villa Casa Mia, priestranná a štýlová rezidencia na pobreží, sa stala obľúbeným miestom aj pre rodiny a mládež. Ochlaďte sa vo veľkom bazéne alebo v krištáľovo čistom mori, ktoré je len 200 metrov od domu, opaľujte sa na piesočnatej pláži alebo priamo pred domom, plávajte, potápajte sa, všetky druhy vodných športov, plachtenie, rybolov, jogging, jazda na bicykli a mnoho ďalších denných aktivít je vždy k dispozícii. Centrum mesta Nin je vzdialené iba 5 km a centrum mesta Zadar iba 16 km.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Villa Casa Mia

Od mora 200 m
Kapacita 15 osôb

Cena od 80 €

Apartmány Villa Le Mare ( Privlaka)

Rekreačný dom bol postavený v roku 2016 a nachádza sa v severnej Dalmácii, na pobreží Jadranského mora v Privlake, 16 km od mesta Zadar, asi 150 metrov od pláže a s krásnym výhľadom na more. Vila ponúka všetko, čo by ste mohli chcieť. Dom má 180m2 obytnej plochy a pozostáva z dvoch samostatných bytov. Prvý apartmán sa nachádza na prízemí a obsahuje dve spálne, kúpeľňu, výklenok a obývaciu izbu s prístupom na terasu s výhľadom na more. Druhý apartmán je o jedno poschodie vyššie, má tiež dve spálne, veľkú obývaciu izbu s jedálenským kútom a kuchyňou a terasu s výhľadom na more. Plne vybavené kuchyne, všetky kúpeľne a otvorený salónik. Pre našich hostí sú k dispozícii dve parkovacie miesta vo dvore. V záhrade je bazén a vonkajšia sprcha so studenou a teplou vodou. Dom s dvoma samostatnými apartmánmi, max. 10 osôb, klimatizácia, SAT TV, krytá terasa /balkón/, bazén, záhrada, gril, bezdrôtové pripojenie k internetu, parkovanie vo dvore. Luxusný nový dovolenkový dom s krásnym výhľadom na more a krásnym prostredím v malom mestečku Privlaka. Dom je ideálny pre potešenie, odpočinok a relaxáciu ... Oblasť je známa svojimi krásnymi piesočnatými plážami a zátokami. Pláže sú väčšinou pokryté jemným pieskom a veľmi plytké, čo ocenia najmä rodiny s malými deťmi. Pláže sú navyše ďaleko od hlavných ciest a poskytujú tak pokoj a samotu, čo pre dovolenku znamená veľa. Čistý vzduch a liečivé čierne bahno v Privlake sú veľmi atraktívne pre ľudí, ktorí majú zdravotné problémy, ako je astma, reuma a artritída.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Villa Le Mare

Od mora 250 m
Kapacita 9 osôb

Cena od 135 €

Rekreačný dom Luxury Villa Mala ( Privlaka)

Luxusná vila Mala bola postavená koncom roka 2020. Je vyrobená z ekologických materiálov. Získať atmosféru starého dalmatínskeho domu. Pri konštrukcii strechy domu bol zabudovaný vyše 100-ročný dubový materiál, ktorý bol odstránený zo starých slavónskych domov. Dom je zvonku obložený kameňom, čo dodáva domu jedinečný vzhľad. Kombinácia moderného a starožitného dodáva osobitnú atmosféru. Luxusná vila Mala sa nachádza na pokojnom mieste len 300 metrov od mora v malej rybárskej dedinke Privlaka. Čistý vzduch a liečivé čierne bahno robia túto lokalitu príťažlivou pre ľudí so zdravotnými problémami, ako je astma, reuma, artritída atď. Aj v najhorúcejších letách mierny vietor zmierňuje vysoké teploty, znižuje horúčavy, čo prospieva deťom a starším ľuďom. 18 km od Zadaru a 31 km od letiska Zadar. Vila s pomocnou budovou sa rozprestiera na 150 m2 na pozemku 1200 m2. Vo vile je bazén 4x8m, vonkajšia posilňovňa, sauna, gril s vonkajšou terasou. Hostia majú k dispozícii bicykle. Pohľad na Velebit, z ktorého prichádza čistý horský vzduch. Táto vila má 3 spálne, každú so satelitnou TV s plochou obrazovkou, vybavenú kuchyňu, práčku a 3 kúpeľne. Vitajte!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Luxury Villa Mala

Od mora 350 m
Kapacita 8 osôb

Cena od 242 €

Apartmány Tomi ( Privlaka)

Dom sa nachádza v pokojnom mieste. More je 150 metrov. Ponúkame dva apartmány, jeden so štyrmi lôžkami a druhý s piatimi lôžkami. Na nádvorí je priestranný s množstvom zelene, ktorá dáva príjemný pocit. V jeho blízkosti je historické mesto Nin.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Tomi

Od mora 200 m
Kapacita 6 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Punta ( Privlaka)

Punta Apartmány sa nachádza na polostrove Privlaka. Blízkosť Zadaru, Ninu, ale aj ostrov Vir Privlaka, aby ideálne miesto pre tých, ktorí hľadajú pokojnejšie dovolenku, ale nechcú byť príliš ďaleko od diania. Vďaka vynikajúcej polohe Privlaka je ideálnym východiskovým bodom pre návštevu mnohých historických pamiatok a národné parky sa nachádzajú v blízkom okolí. Punta Apartmány sa nachádzajú v blízkosti pláže a v závislosti na vašich potrebách, môžete si vychutnať naše jeden, dva alebo tri spálne byty. Punta Apartmány sa nachádza 70 metrov od mora a je situovaný na jednom z najatraktívnejších pozícií v Privlaka. Historické centrum oblúka je menej ako 10 minút pešo a behom 10 minút nájdete piesku, kameňa a betónu pláž. Ak chcete aktívnu dovolenku promenáda, ktorá nadväzuje na pobrežie ponúka mnoho príležitostí pre prieskum. Všetky naše apartmány majú parkovacie miesto, balkón, vybavenú kuchyňu, klimatizáciu, TV.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Punta

Od mora 70 m
Kapacita 36 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Nada ( Privlaka)

Rodinný dom s dvoma apartmánmi v tichej lokalite, v blízkosti turistických a cyklistických chodníkov, liečivé bahno 1,5 km, piesočnatá pláž, obec T Zaton 2 km, historické mesto Nin 2 km, ... Kontaktujte prosím na +(385) 91 9495 424 Ďakujeme, že ste si prečítali náš inzerát, rodina Glavan

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Nada

Od mora 300 m
Kapacita 9 osôb

Cena od 80 €

Apartmány Barbara ( Privlaka)

Apartmány Barbara vám ponúkajú 3 apartmány, každý s tromi spálňami, útulné a pohodlne vybavené všetkým potrebným zariadením. Apartmány Barbara sa nachádzajú na odľahlom a tichom mieste bez hluku z dopravy, ideálne pre dovolenku s rodinou. Obklopený zeleňou a kvetmi, v blízkosti je niekoľko piesočnatých pláží. Bočný dvor s rozlohou 2000 m2 je ideálny pre deti na hranie, pretože s dôverou odporúčame rodinám s deťmi. Pre max 5+1 osôb 90 m2, s tromi samostatnými izbami-manželská posteľ,balkón,TV SAT,kompletná kuchyňa a kúpeľňa,veľká vonkajšia terasa s posedením,priviazanie lode,posteľná bielizeň a uteráky do kúpeľne,parkovisko Pobytová taxa v cene .

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Barbara

Od mora 300 m
Kapacita 20 osôb

Cena od 55 €

Recenzie: 2 - 4.5/5
Apartmány Krznar ( Privlaka)

Objekt obsahuje tri byty. Dva apartmány majú dve spálne, obývacia izba s kuchynským kútom, kúpeľňou a balkónom. Tretí apartmán má veľký obývacia izba s kuchynským kútom, jedna veľká spálňa, kúpeľňa a balkón. Všetky tri apartmány sú plne vybavené potrebným riadom posteľná bielizeň a uteráky. Tiež všetky tri apartmány majú TV so satelitným príjmom. V prípade potreby môžeme robiť bielizeň na požiadanie

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Krznar

Od mora 100 m
Kapacita 10 osôb

Cena od 40 €

Apartmány Thalassa ( Privlaka)

Štúdio apartmán pre 2 a Apartmán pre 4 (2 + 2) sa nachádzajú na prízemí súkromného domu v pokojnom turistickom stredisku Sabunike (časť polostrova Privlaka / kraj / mesto v Severnej Dalmácii), známe svojimi piesočnatými plážami a plytké more. Oba apartmány majú vstup na časť zastrešenej terasy vybavenej sedacou súpravou a oddelenú od druhého bytu pohyblivou bočnou markízou, kde si môžete vychutnať pekné počasie. Počas pobytu môžu hostia tiež využívať gril na prípravu jedál a využívať vonkajšiu sprchu v spoločnom dvore. Vzdialenosť od najbližšej pláže Sabunike mol (Sabunike peer) je 850 m (10 minút chôdze). Malé zátoky sa nachádzajú na jednej strane rovesníka, zatiaľ čo na druhej strane nájdete kráľovnú pláž (1,2 km) a liečivé bahno (1,5 km). Na tieto pláže sa môžete prechádzať tieňom neďalekej promenády, ktorá sa tiahne pozdĺž Sabunike, po ktorej môžete pokračovať v prechádzke po pobreží. Počas letnej sezóny je v Sabunike malé trhovisko a niekoľko reštaurácií a kaviarní, zatiaľ čo vo vzdialenosti 2 až 2,5 km je počas celého roka otvorených niekoľko supermarketov.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Thalassa

Od mora 850 m
Kapacita 6 osôb

Cena od 50 €

Apartmány AS ( Privlaka)

Táto stavba je vzdialená 3 minúty chôdze od pláže. Apartmány AS sa nachádzajú v meste Privlaka a majú záhradu. Zadar je vzdialený 19 km. Hostia môžu využívať bezplatné Wi-Fi a súkromné ​​parkovacie miesto v apartmáne. Všetky jednotky majú terasu, posedenie a jedálenský kút. Všetky jednotky majú kuchynku s mikrovlnnou rúrou a hriankovačom. Sú k dispozícii chladničky, varné dosky a elektrické sporáky. Apartmány majú vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom. Pre hostí sú k dispozícii uteráky. Apartmány AS obsahujú zariadenie na grilovanie. Apartmány AS sa nachádzajú 37 km od mesta Novalja a 45 km od mesta Biograd na Moru. Letisko Zadar sa nachádza 26 km od apartmánov AS.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány AS

Od mora 30 m
Kapacita 16 osôb

Cena od 40 €

Apartmány Zorić ( Privlaka)

Nové apartmány s výhľadom na more. Každý apartmán má balkón s výhľadom na more. Byty sa nachádzajú v tichom prostredí plnom zelene. Ponúkame 3 apartmány: 2 + 2, 2 + 1, 2 + 2

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Zorić

Od mora 150 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 40 €

Apartmány Blanka ( Privlaka)

V prízemí sú dva byty A5 s dvoma spálňami a rozkladacou pohovkou, kuchynský kúpeľňa a samostatné balkóny. V prvom poschodí je apartmán pre 3 osoby s manželskou posteľou a prístelkou, kúpeľňa kuchyňou a balkónom. Rovnako aj byt pre 4-5 osôb s dvoma spálňami kuchyňou kúpeľňou a balkónom. Parkovisko, veľký dvor ideálny pre deti.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Blanka

Od mora 250 m
Kapacita 17 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Bilušić ( Privlaka)

Apartments *** Bilusic skladá z troch apartmánov pre 4 + 1 osôb. Apartmány sa nachádzajú v súkromnom dome v kľudnej zátoke Škrapavac medzi Privlaka a Zaton (1 km). Apartmány sa nachádza 30 metrov od pláže. Každý apartmán sa skladá z dvoch spální, kuchyňa, jedáleň, obývacia izba, kúpeľňa a terasa. Každý z našich apartmánov je plne vybavený a má samostatný vchod, terasu a vlastné parkovisko, gril a vonkajšiu sprchu. Apartmány sú vybavené klimatizáciou, satelitnou TV, chladničkou + hlboké zmrazenie, mikrovlnná rúra, gril, internet.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Bilušić

Od mora 30 m
Kapacita 5 osôb

Cena od 35 €

Apartmány Markant ( Privlaka)

Byty MARKANT v centre Privlaka, 300 m od mora. Byt 1 s jedným spálne, pohovky a lôžko pre jednu osobu, kuchyňa, kúpeľňa, satelitný TV, balkón, klimatizácia. Byt 2 s jednou spálňou, Cauchy, kuchyňa, kúpeľňa, satelitný TV, balkón, klimatizácia. Parkovanie zaistené, lúky a pasienky convinient pre deti. Domáce zvieratá povolené.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Markant

Od mora 300 m
Kapacita 8 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Blažun ( Privlaka)

Blazun House sa nachádza v malej a pokojnej rybárskej dedinke Privlaka, ktorá láka turistov kvôli množstvu piesočnatých pláží, ktoré ju obklopujú. Na prvom poschodí sú dva apartmány so samostatným vchodom a veľkou terasou. Cena prenájmu zahŕňa pobytovú taxu, klimatizáciu, Wi-Fi, posteľnú bielizeň, uteráky na každodenné použitie a upratovanie.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Blažun

Od mora 300 m
Kapacita 7 osôb

Cena od 40 €

Apartmán Gordana - Škrapavac ( Privlaka)

Rozdielne veľkosti plne zariadený byt v krásne upravené domu. Vonkajšia sprcha, grilovanie na spoločná terasa, parkovacie miesto. Mier, plytké more, obchodov a zábavných zariadení, aby sa namiesto Škrapavac malý raj na polostrove Privlaka. Väčšina hostí opäť vráti.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Gordana - Škrapavac

Od mora 100 m
Kapacita 13 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmán NeRoNi Pintarić ( Privlaka)

Novo zrekonštruovaný apartmán Privlaka - Škrapavac. Byt je plne vybavený. Veľmi príjemní hostitelia vám urobia príjemný pobyt. Byt pozostáva z 1 spálne, kuchyne s obývacou izbou a priestrannej terasy, ako aj malej terasy na fajčenie.  Veľmi pekná pláž - betón, piesočný vchod, plytké more - ideálne pre deti. Príďte si užívať krásne, čisté more spolu s vašimi deťmi.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán NeRoNi Pintarić

Od mora 400 m
Kapacita 5 osôb

Cena od 60 €

Apartmány Lana & Paula ( Privlaka)

Apartmán Paula je nová ubytovacia jednotka na pobreží s krásnym výhľadom na pláž. Nachádza sa na jednej z najnavštevovanejších pláží v okolí Privlaky (Škrapavac). Nachádza sa 10 metrov od hlavnej pláže. Je veľmi vhodný pre rodiny s deťmi kvôli plytkým a piesočnatým plážam. Vedľa apartmánu sa nachádza Hotel Laguna a v blízkosti sa nachádzajú 2 kaviarne, ktoré sú tiež na pobreží. K dispozícii je tiež malý obchod v blízkosti, dve pekárne a stánok s ovocím a zeleninou. Prvý väčší obchod je 1 km, v meste Nin. Turistická osada Zaton je vzdialená 15 minút pešo.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Lana & Paula

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Loznica ( Privlaka)

Apartmány "Loznica" sa nachádzajú v rodinnom dome, 20m od mora, 70m od piesočnatej pláže. V dome sú 2 bytové jednotky, úplné súkromie, pokoj a pohodu. Apartmán 4 - apartmán s dvoma spálňami, ktorý sa nachádza na prvom poschodí, výhľad na more, veľká a priestranná terasa s rozlohou 35 m2 s posedením. Apartmán 2 + 2 - apartmán s jednou spálňou, ktorý sa nachádza na prízemí obklopený zeleňou, priestrannou terasou 18 m2 s posedením. Priestranná záhrada týchto apartmánov s parkovaním, grilom, vonkajšou sprchou s kabínou je k dispozícii hosťom. Ďalším lákadlom týchto apartmánov je priateľská hosteska, ktorá počas svojho pobytu zabezpečí ich pobyt. Mier a pokoj v dome od 23.00h-07.00h.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Loznica

Od mora 20 m
Kapacita 6 osôb

Cena od 40 €

Apartmány Bertić Privlaka ( Privlaka)

Apartmány Bertić sa nachádzajú v pokojnej ulici, apartmán je kompletne zariadený. Hostia majú k dispozícii terasu s grilom na grilovanie. Musíme prejsť 10-15 minút pešo, všetky ploché, aby mohli ísť na detský invalidný vozík. Je to plytké a piesočné ideálne miesto pre deti.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Bertić Privlaka

Od mora 800 m
Kapacita 7 osôb

Cena od 35 €

Apartmány Abela ( Privlaka)

Apartmány Abela, Nové apartmány v rodinnom dome so samostatným vchodom, plne zariadené pre príjemnú dovolenku. Pozostávajú z kuchyne s obývacou izbou, jednej spálne, kúpeľne a veľkej terasy s otvoreným výhľadom na more. Menší apartmán má výhľad na more, ale nemá terasu. Toto je ubytovanie pre vás, ak potrebujete pokojnú dovolenku v blízkosti piesočnatých pláží s teplým morom.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Abela

Od mora 350 m
Kapacita 7 osôb

Cena od 40 €

Apartmány Franica ( Privlaka)

v meste Privlaka, Zadar - Severná Dalmácia ponúka ubytovanie v ubytovacích jednotkách typu Apartmán (3) a od mora je vzdialený 450 m. Najbližšia pláž pri tomto ubytovaní je piesočnatá. Tento dom je v kategórii "Nehnuteľnosti s bazénom". Dom je rozdelený na viacero ubytovacích jednotiek, takže počas Vášho pobytu v ňom pravdepodobne budú ubytovaní aj iní hostia. V tomto dome je používanie internetu zahrnuté v cene. Dvor okolo domu je 500 m2. Počas letnej dovolenky v tomto dome Vám bude k dispozícii bazén. Pri tomto dome môžete využívať aj parkovisko. V pešej vzdialenosti od domu sú: Obchod, Lekáreň, Bankomat, Reštaurácia. Vo vzdialenosti viac ako kilometer môžete využiť tieto služby: Rýchla lekárska pomoc, Diskotéka, Centrum.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Franica

Od mora 300 m
Kapacita 15 osôb

Cena od 90 €

Apartmány Villa Bianca ( Privlaka)

Villa Bianca - moderné apartmány s bazénom. Vila pozostáva z dvoch nových priestranných moderných apartmánov vhodných pre kópie a rodiny s deťmi. Nachádza sa na polostrove neďaleko Zadaru asi 200 metrov od mora. Každý apartmán má veľkú kuchyňu s umývačkou riadu, jedáleň, obývaciu izbu s rozkladacou pohovkou, dve dvojlôžkové spálne, kúpeľňu s práčkou. K dispozícii je veľké nádvorie s bezplatným parkoviskom, bazén, vonkajší jedálenský kút pre apartmán na prízemí.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Villa Bianca

Od mora 200 m
Kapacita 9 osôb

Cena od 160 €

Apartmány SunSet ( Privlaka)

Nové luxusné apartmány sa nachádzajú v meste Privlaka v Zadarskej župe obklopené historickými mestami. Len 750 m od piesočnatej pláže. Ideálne ubytovanie pre rodiny, ktoré hľadajú pokojné a relaxačné prostredie. Objekt s dvoma apartmánmi, v ktorých sa môže ubytovať maximálne 6 dospelých. Obe sú na 1. poschodí. Jednospálňový apartmán s vlastnou vírivkou je určený pre maximálne 2 dospelých a 2 deti. Apartmán s 2 spálňami nemá vírivku, ale môžu sa v ňom ubytovať maximálne 4 dospelí a 2 deti. Staré mesto Zadar je vzdialené len 23 km a kráľovské mesto Nin 7 km. V blízkosti Privlaky sa nachádzajú štyri národné a dva prírodné parky. Národné parky sú Paklenica, Plitvické jazerá, Vodopády rieky Krka) a ostrovy Kornati, kým dva prírodné parky, Vranské jazero a Telašćica, sú známe svojou krásou a atraktívnou flórou a faunou. Skúsení i menej skúsení jaskyniari sa môžu pokochať v jaskyniach Cerovac. Odvážnejší návštevníci si môžu užiť rafting na divokých a rýchlych prúdoch rieky Zrmanja. Pláž je vzdialená 750 m. Reštaurácia je vzdialená 1 km. Staré mesto Zadar je vzdialené 23 km. Letisko Zadar je vzdialené 32 km. Národný park Paklenica je vzdialený 55 km. Múzeum soli Nin je vzdialené 7 km. Domáce zvieratá nie sú povolené. Fajčenie nie je povolené. Parkovanie je bezplatné a k dispozícii na mieste. Wi-Fi pripojenie na internet a klimatizácia sú k dispozícii zdarma. Kaucia za škodu je 300 eur. Gril je vo dvore a je spoločný pre všetky jednotky. Každý apartmán má bezpečnostnú schránku. Jednoizbový apartmán má vlastnú vírivku.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány SunSet

Od mora 750 m
Kapacita 10 osôb

Cena od 113 €

Apartmány Marica ( Privlaka)

Ubytovacie zariadenie Apartments Marica sa nachádza v Privlake, Škrapavac, v bezprostrednej blízkosti mora, pláže a promenády pri mori. Ponúkame tri apartmány. Byt na prízemí a byt na poschodí sú vzhľadovo a izbové takmer totožné. Pozostávajú zo vstupnej časti s kuchyňou a obývacou izbou s rozkladacou pohovkou, ďalej jednej spálne a kúpeľne. Byt v podkroví má tri spálne, kúpeľňu a kuchyňu s jedálňou a obývačkou. Všetky apartmány majú balkón alebo terasu a apartmány v podkroví ponúkajú krásny výhľad na more. Okrem nižšie uvedeného vybavenia v apartmánoch môžu všetci hostia apartmánov využívať vonkajšiu sprchu, gril a vonkajšie miesto na spoločenské stretnutia. Všetky apartmány majú klimatizáciu a wifi. Ku každému apartmánu patrí parkovacie miesto v rámci ubytovania. Samotné miesto je pokojné, vyznačuje sa piesočnatými plážami, piesočnatým morským dnom a dlhou plytčinou, vďaka čomu je ako stvorené na dovolenku s deťmi. V meste je niekoľko kaviarní a reštaurácií, z ktorých si môžete vychutnať výhľad na more. A keby ste chceli trochu živosti, neďaleko je ostrov Vir, kde sa konajú rôzne koncerty, mesto Nin s jeho historickým a kultúrnym dedičstvom a samozrejme mesto Zadar.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Marica

Od mora 60 m
Kapacita 9 osôb

Cena od 70 €

Apartmán Mira ( Privlaka)

Trojizbový byt s kuchyňou, kúpeľňou, ďalšou toaletou, jedálňou s obývačkou a terasou, úžitková plocha 60,0 m2. Kapacita je 4+1, čo znamená, že sú zabezpečené 4 lôžka plus 1 prístelka. Samostatný vchod, strážené parkovacie miesto. K dispozícii WIFI, Smart TV

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Mira

Od mora 600 m
Kapacita 5 osôb

Cena od 45 €

Turistický sprievodca - Privlaka

Privlaka  - Erb Privlaka je malé turistické a rybárske mestečko a centrom rovnomennej obce v kraji Zadare v Chorvátsku. Je umiestnený v priestrannej a ploché piesočné polostrove, ktorý je uzavretý od severovýchodného zálivu Nin, az juhozápadnej Zadar kanála. Z historického mesta Zadar je 18 km ďaleko a je umiestnený na regionálnej cesty Zadar-Nin-Vir. Plytkých pobrežných vodách, dostatok pitnej vody a ornej piesočné povrchu je dôvodom veľmi raného osídlenia. Táto oblasť bola nepretržite obývaná od mladšej doby kamennej až po súčasnosť. Skrz histórii obyvateľa Privlaka sa zaoberá predovšetkým v tradičných činností spojených s morom, ako je rybárčenie, plachtenie a ťažby morského piesku a poľnohospodárstva najmä vína. Dnes populácie sa zaoberá predovšetkým v oblasti cestovného ruchu a rybolovu, a obyvatelia ponúkajú ubytovanie v apartmánoch a izbách vo svojich súkromných domoch. Dlhé piesočné pláže, jasné azúrové more, početné plytké piesčité zálivy, ktoré obsahujú liečivé bahno s priaznivými vlastnosťami je ideálny pre dovolenku pre rodiny s deťmi. Zvláštnym zážitkom je večerná prechádzka na dlhú, krásnou promenádou, ktorá sa tiahne pozdĺž celého miesta a z ktorej môžete sledovať a tešiť na romantické západy slnka. Za to, že môžete ochutnať čerstvé ryby, mušle, dalmatínsky pršut, olivy, slávny syr a vynikajúce miestne vína v mnohých krčmách a reštauráciách. Privlaka je známa surf spot, ktorý je popri Bole na Brači najznámejšie surfer destinácie kvôli extrémne priaznivý vietor z neďalekej hory Velebit. Vyhľadáva lacné ubytovanie v súkromí v Privlaka a objaviť toto malé mesto s veľkým srdcom, plná rozmanitého obsahu, ktorý uspokojí aj tých najnáročnejších hostí. Ubytovanie v Privlaka lacnejšie až o 40% bez nákladných agentúrnych poplatkov. Apartmány, izby a rekreačné domy v Privlaka. Vitajte na Privlaka!

Privlaka Predpoveď počasia