Apartmány a ubytovanie v súkromí Tribanj

Tribanj je malá osada nachádzajúca sa v kanáli Velebit na úpätí pohoria Velebit. Nachádza sa len desať kilometrov severne od mesta Starigrad Paklenica, do ktorého patrí administratívne. Tribanj - Kruščica, Šibuljina a Sv. Marija Magdalena sú veľmi malé rybárske a turistické strediská v hlbokých zátokách severozápadnej časti Riviéry Paklenica. Obyvatelia týchto malých sídiel sa najskôr angažovali v rybnom hospodárstve,...

Zoradiť podľa:

Apartmán Jako

Tribanj

Od mora 300 m
Kapacita 12 osôb

od 70 €

Apartmány Luka

Tribanj

Od mora 10 m
Kapacita 14 osôb

od 100 €

Apartmány Duboka Kruščica

Tribanj

Od mora 10 m
Kapacita 15 osôb

na vyžiadanie

Apartmán Jako ( Tribanj)

Nemôžete len počúvať mestský hluk a žiť v rušnom každodennom živote? Doprajte si dovolenku, ktorú si zaslúžite a namočte sa do krásneho modrého mora, cítite vietor, vôňu borovíc a slnečné lúče na tvári :) Zažite nezabudnuteľné kúzlo malej rybárskej dediny na úpätí Velebitského kanála, kúpala sa pri morských vlnách a prinesie vám dokonalé spomienky.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Jako

Od mora 300 m
Kapacita 12 osôb

Cena od 70 €

Apartmány Luka ( Tribanj)

Byty sú novo postavené. Každý apartmán je vybavený krásnou kúpeľňou, veľkou šatníkovou spálňou, kuchyňou s obývacou izbou a veľkou terasou s výhľadom na more. Dom má veľkú súkromnú pláž, kde sú tiež stoly a stoličky. Hneď pri pláži je tiež veľký gril. Sme príjemná a milujúca rodina, ktorá hosťuje od roku 2013, ale tento rok sme inovovali ďalšie dve ponuky. Dom sa nachádza v pokojnej dedine s niekoľkými domami. Velebitská brána je vzdialená 5 km a je odtiaľ viditeľný Velebitský kanál a zadarské súostrovie. Národný park Paklenica je vzdialený 10 km a je známy pre horolezectvo, cyklistiku a pešiu turistiku.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Luka

Od mora 10 m
Kapacita 14 osôb

Cena od 100 €

Apartmány Duboka Kruščica ( Tribanj)

Dom s tromi apartmánmi sa nachádzajú v Tribanj Kruščica, v blízkosti Starigrad Paklenica (asi 12 km od Starigrad Paklenica). Nachádza sa 30 km od výjazdu z diaľnice Záhreb-Split. Nachádza sa 13 km od Národného parku Paklenica, miesto preslávené medzi horolezcami. 60 km od Zadaru, historické a kultúrne mesto v južnom Chorvátsku. Dom má tri nové byty pre 4-6 osoby. To sa nachádza 40 m od pláže, v kľudnej a prirodzené miesto. Táto časť Chorvátska je známa pre svoju pôvodnú krásu a jedinečnou atmosférou. Toto miesto je ideálne pre tých, ktorí milujú hory a more. Apartmány sú komfortné, moderné a dobre vybavené. Všetky sú vybavené klimatizáciou, TV so satelitným príjmom. Naši zákazníci sa môžu spoľahnúť na naše priateľstvo a ochotu pomáhať kedykoľvek počas svojho pobytu.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Duboka Kruščica

Od mora 10 m
Kapacita 15 osôb

Cena na vyžiadanie

Turistický sprievodca - Tribanj

Tribanj  - Erb Tribanj je malá osada nachádzajúca sa v kanáli Velebit na úpätí pohoria Velebit. Nachádza sa len desať kilometrov severne od mesta Starigrad Paklenica, do ktorého patrí administratívne. Tribanj - Kruščica, Šibuljina a Sv. Marija Magdalena sú veľmi malé rybárske a turistické strediská v hlbokých zátokách severozápadnej časti Riviéry Paklenica. Obyvatelia týchto malých sídiel sa najskôr angažovali v rybnom hospodárstve, ale s rozvojom cestovného ruchu ponúkajú apartmány a izby ako súčasť súkromného ubytovania. Tribanj je ideálnym miestom pre pokojnú rodinnú dovolenku v prírodnom prostredí, pretože v strednej časti letnej sezóny neexistuje masová turistika, doprava ani ľudia. More je veľmi čisté a je skutočným potešením plávať v Jadranskom mori s výhľadom na krásny ostrov Pag. Zo Tribanja sa nachádza horská cesta na Ljubotić, idylickú dedinu na pohorí Velebit, kde môžete vidieť a zažiť tradičný spôsob života. Neďaleko sa nachádza tiež známy národný park Paklenica, ktorý poteší všetkých milovníkov prírody svojim čistým ovzduším, horským podnebím a impozantnými skalami. Strávte svoju dovolenku vo veľmi pokojnom prostredí malého mesta Tribanj a rezervujte si ideálny apartmán, izbu alebo rekreačný dom priamo s majiteľmi ubytovania. Vitajte v Tribanj!

Tribanj Predpoveď počasia