Apartmány a ubytovanie v súkromí Tribanj

Tribanj je malá osada nachádzajúca sa v kanáli Velebit na úpätí pohoria Velebit. Nachádza sa len desať kilometrov severne od mesta Starigrad Paklenica, do ktorého patrí administratívne. Tribanj - Kruščica, Šibuljina a Sv. Marija Magdalena sú veľmi malé rybárske a turistické strediská v hlbokých zátokách severozápadnej časti Riviéry Paklenica. Obyvatelia týchto malých sídiel sa najskôr angažovali v rybnom hospodárstve,...

Zoradiť podľa:

Apartmány Duboka Kruščica

Tribanj

Od mora 10 m
Kapacita 15 osôb

od 40 €

Apartmány Vila Kata

Tribanj

Od mora 10 m
Kapacita 14 osôb

od 40 €

Apartmán Jako

Tribanj

Od mora 300 m
Kapacita 12 osôb

od 70 €

Apartmány Duboka Kruščica ( Tribanj)

Dom s tromi apartmánmi sa nachádzajú v Tribanj Kruščica, v blízkosti Starigrad Paklenica (asi 12 km od Starigrad Paklenica). Nachádza sa 30 km od výjazdu z diaľnice Záhreb-Split. Nachádza sa 13 km od Národného parku Paklenica, miesto preslávené medzi horolezcami. 60 km od Zadaru, historické a kultúrne mesto v južnom Chorvátsku. Dom má tri nové byty pre 4-6 osoby. To sa nachádza 40 m od pláže, v kľudnej a prirodzené miesto. Táto časť Chorvátska je známa pre svoju pôvodnú krásu a jedinečnou atmosférou. Toto miesto je ideálne pre tých, ktorí milujú hory a more. Apartmány sú komfortné, moderné a dobre vybavené. Všetky sú vybavené klimatizáciou, TV so satelitným príjmom. Naši zákazníci sa môžu spoľahnúť na naše priateľstvo a ochotu pomáhať kedykoľvek počas svojho pobytu.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Duboka Kruščica

Od mora 10 m
Kapacita 15 osôb

Cena od 40 €

Apartmány Vila Kata ( Tribanj)

Vila má dve veľké a pohodlné nové byty pre veľké rodiny alebo viac ľudí. Byt 1 je vhodný pre 4-6 osôb sa nachádza na severnej strane. Skladá sa z kuchyne, obývacia izba, spálňu a kúpeľňu. Apartmán 2 je vhodný pre 6-8 osôb s výhľadom na more s výhľadom na pláž. Skladá sa z kuchyne, obývacia izba, dve spálne a kúpeľňa. Kuchynky sú vybavené príbory a riadom, rúra, odšťavovač, mixér, varnou kanvicou a vodnými chladiči. Využívanie internetu a klimatizáciu. V kúpeľni je sprchovací kút. -Sezóna Cena za osobu: 20 EUR. Cena v sezóne: Za osobu 30 eur. V tesnej blízkosti národného parku Paklenica Starigrad je ideálny pre výlety i pre turistov a tých, ktorí ju chcú a môžu sa stať. Welcome tešíme sa na stretnutie s Vami !!!!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Vila Kata

Od mora 10 m
Kapacita 14 osôb

Cena od 40 €

Apartmán Jako ( Tribanj)

Nemôžete len počúvať mestský hluk a žiť v rušnom každodennom živote? Doprajte si dovolenku, ktorú si zaslúžite a namočte sa do krásneho modrého mora, cítite vietor, vôňu borovíc a slnečné lúče na tvári :) Zažite nezabudnuteľné kúzlo malej rybárskej dediny na úpätí Velebitského kanála, kúpala sa pri morských vlnách a prinesie vám dokonalé spomienky.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Jako

Od mora 300 m
Kapacita 12 osôb

Cena od 70 €

Turistický sprievodca - Tribanj

Tribanj  - Erb Tribanj je malá osada nachádzajúca sa v kanáli Velebit na úpätí pohoria Velebit. Nachádza sa len desať kilometrov severne od mesta Starigrad Paklenica, do ktorého patrí administratívne. Tribanj - Kruščica, Šibuljina a Sv. Marija Magdalena sú veľmi malé rybárske a turistické strediská v hlbokých zátokách severozápadnej časti Riviéry Paklenica. Obyvatelia týchto malých sídiel sa najskôr angažovali v rybnom hospodárstve, ale s rozvojom cestovného ruchu ponúkajú apartmány a izby ako súčasť súkromného ubytovania. Tribanj je ideálnym miestom pre pokojnú rodinnú dovolenku v prírodnom prostredí, pretože v strednej časti letnej sezóny neexistuje masová turistika, doprava ani ľudia. More je veľmi čisté a je skutočným potešením plávať v Jadranskom mori s výhľadom na krásny ostrov Pag. Zo Tribanja sa nachádza horská cesta na Ljubotić, idylickú dedinu na pohorí Velebit, kde môžete vidieť a zažiť tradičný spôsob života. Neďaleko sa nachádza tiež známy národný park Paklenica, ktorý poteší všetkých milovníkov prírody svojim čistým ovzduším, horským podnebím a impozantnými skalami. Strávte svoju dovolenku vo veľmi pokojnom prostredí malého mesta Tribanj a rezervujte si ideálny apartmán, izbu alebo rekreačný dom priamo s majiteľmi ubytovania. Vitajte v Tribanj!

Tribanj Predpoveď počasia