Apartmány a ubytovanie v súkromí Karin

Karin je malé turistické mestečko v grófstve Zadare v Chorvátsku. Je rozdelená na Gornji a Donji Karin, len 2 km od prichádzajú do styku, rozpísané podľa riečky Karišnica. Karin sa nachádza na južnom brehu hlbokého morského zálivu, ktorý je podľa Karin menovaný Karin mora a susedí s Novigradského mora. Administratívne patrí do mesta Obrovac, ktoré je vzdialené cca 16 km od hotela, s populáciou asi 1200 obyvateľov. Toto...

Zoradiť podľa:

Apartmány Anđela

Karin

Od mora 500 m
Kapacita 11 osôb

od 50 €

Apartmány Nina

Karin

Od mora 70 m
Kapacita 13 osôb

od 40 €

Apartmán Malo more

Karin

Od mora 200 m
Kapacita 3 osôb

od 28 €

Apartmán Lončar

Karin

Od mora 100 m
Kapacita 5 osôb

od 30 €

Apartmány Dora

Karin

Od mora 300 m
Kapacita 12 osôb

od 40 €

Apartmán A&M

Karin

Od mora 20 m
Kapacita 4 osôb

od 45 €

Apartmán M&K

Karin

Od mora 200 m
Kapacita 6 osôb

od 35 €

Apartmány Stella Maris

Karin

Od mora 200 m
Kapacita 10 osôb

od 60 €

Apartmán Anđić

Karin

Od mora 700 m
Kapacita 4 osôb

od 35 €

Apartmán Mari - Crna Punta

Karin

Od mora 70 m
Kapacita 5 osôb

od 40 €

Apartmán Ela

Karin

Od mora 50 m
Kapacita 4 osôb

od 50 €

Apartmány Iva

Karin

Od mora 350 m
Kapacita 10 osôb

od 25 €

Apartmán Babaloo Beach

Karin

Od mora 250 m
Kapacita 5 osôb

od 35 €

Apartmány Anđela ( Karin)

Strávte svoju dovolenku v krásnom prostredí Karinského mora a okolitých riek, pocítite blahodárne účinky stredomorského podnebia, liečivého bahna a čerstvého vzduchu z Velebitu na vaše zdravie.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Anđela

Od mora 500 m
Kapacita 11 osôb

Cena od 50 €

Apartmány Nina ( Karin)

DONJI KARIN je pokojné letovisko, ideálne na oddych a plážové aktivity. Turistická dedina s približne 300 domami umiestnenými v borovicovom a dubovom prostredí, ktorá so zmesou stredomorského a kontinentálneho podnebia poskytuje pocit čistého a prírodného prostredia. Záliv nazývaný KARIN SEA je oblasť príjemných pláží pre deti (mierny prístup, plytká, teplá a čistá voda, veľa odtieňov, ktoré poskytujú borovice). Vedľa pláže je oblasť liečivého bahna, ktorú niektorí ľudia používajú, a ako sa hovorí, výrazne pomáha pri liečení reumatických chorôb a traumatických zranení. V okruhu 30 km sú ZADAR, PAKOŠTANE, NIN, ZATON, BIOGRAF, VODNÉ KRÁKY KRKA, NÁRODNÝ PARK PAKLENICA, ZRMANJA RIVER CANYON ... krásne turistické ciele. Diaľnica vzdialená len 15 km. Medzinárodné letisko (Zadar-Zemunik) je vzdialené len 20 km. V takomto prostredí sú umiestnené apartmány NINA. Iba 70 m od pláže a nádherným výhľadom na more a hory Velebit poskytuje dokonalú atmosféru. Dva takmer identické apartmány: ZELENÁ a MODRÁ majú veľkosť 40 m2: každý pozostáva zo spálne, kúpeľne, obývacej izby s dobre vybavenou kuchyňou a širokej terasy. K dispozícii sú WI-FI, klimatizácia, práčka a umývačka riadu ... ČERVENÝ APARTMÁN! Byt na prízemí má veľkú oplotenú terasu s plochou 60 m2 s výhľadom na more. Pozostáva z dvoch spální, kuchyne, jedálne, kúpeľne. K dispozícii je WI-FI, klimatizácia, satelitná TV a práčka ... Každý apartmán má samostatné parkovisko, vchod, výhľad na more a more. Ohnisko na grilovanie je umiestnené na dvore a je k dispozícii všetkým hosťom. Cena prenájmu je za apartmán za deň (pre max. 2 osoby, 10 Eur plus pre ďalšiu osobu): ZELENÁ a MODRÁ (2 + 2) - 01,06.-30,09. 50 eur. ČERVENÉ (4 + 1) - 01,06 - 30,09. 60 eur. Mimo hlavnej sezóny: 40 eur za deň v prípade apartmánu Green and Blue a 50 eur za deň v prípade apartmánu Red !!! Rezervačný poplatok je vo výške min. 3 dňový nájom, zvyšok sa platí pri príchode. CHEK IN: od 14 h CHEK OUT: do 09 h NINA APARTMáNY VÍTAJTE !!!!!!!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Nina

Od mora 70 m
Kapacita 13 osôb

Cena od 40 €

Apartmán Malo more ( Karin)

Byt 2 + 1 200 metrov od pláže na najmenšom mori na svete. Vynikajúca pláž pre deti a neplavcov. Teplé more s tieňom stromov na pláži, pláž otočená na juh, takže je možné plávať celý deň. Šušnjar 1 je malé turistické stredisko s iba 140 domami, ktoré sa nachádzajú pri Karinskom mori. Okrem kúpania je vhodný aj na rybolov, potápanie a vodné športy. Užite si večerné prechádzky v stredisku a krásny výhľad na more a okolité miesta: Karin Gornji, Karin Donji, Vrulje a Prístav. Ak chcete pokojnú dovolenku, potom je to pravé miesto pre vás! Nezabudnite na rafting na rieke Zrmanja, ako aj na prehliadku kaňonu Zrmanja, prameňov rieky Karešnica, Jankovićov hluk, Zadar, Benkovac, Obrovac, Biograd na Moru alebo početné ostrovy, všetko asi hodinu autom. , Pre tých, ktorí majú zdravotné problémy, existuje liečivé bahno, ktoré vám pomôže.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Malo more

Od mora 200 m
Kapacita 3 osôb

Cena od 28 €

Apartmán Lončar ( Karin)

Máme 3 nové byty na prenájom za prijateľné ceny. Každý apartmán má vlastnú kuchyňu, kúpeľňu a terasu.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Lončar

Od mora 100 m
Kapacita 5 osôb

Cena od 30 €

Apartmány Dora ( Karin)

Vitajte na byty Dora. Sme prenájmu dva samostatné apartmány, novo postavené (prvej sezóny Energetický preukaz B), ktoré sú umiestnené v Gornji Karin, neďaleko Zadaru a Novigrad. Apartmans majú výhľad na more a Velebit, a oni sa nachádza 250 metrov od pláže. Každý apartmán má 60 m2 a samostatný vchod. Sú vybavené vysoko kvalitným interiérom: obývacia izba, kuchyňa, dve spálne, kúpeľňu so sprchovacím kútom a chodby. Apartmans majú klimatizáciu, Wi-Fi, SAT-TV, chladnička, rúra, indukčná varná doska, mikrovlnná rúra, príbory a pitie. Jeden apartmán má terasu a balkón. Úplne nádvorie je dláždená prírodného kameňa 1. triedy. Vo dvore existujú dve kamenné tabuľky s dubové lavice, platformu pre detský bazén, dva veľké pľuvať (grilovanie) s písacím stolom, v rámci veľké parkovisko. Gornji Karin je malá obec sa nachádza pozdĺž Karinsko mora (v Jadranskom mori). Existujú aj veľkých mestách, ako Zadar, Šibenik, Vir, Nin, Vodice, Zaton a atď Tiež v blízkosti sú národné parky, ako je Krka, Paklenica, Cerovačke jaskyne, Velebit Prírodný park Vranské jazero, vhodné pre rybárčenie, kaňon rieky Krky a kaňonu rieky Zrmanja, ktorá je vhodná pre rafting. K dispozícii je tiež františkánsky kláštor z 15. st. a riečne Karišnica, ktorá tečie do Karinsko mora, kamenné mlyny, vodopády, rieky a biele, prírodné liečivé bahno (síra). Len pre upozornenie, Karin časti podmorské sú pokryté blatom, ktorý sa používa pre rôzne reumatické ochorenia. Na mieste je tiež známy pre svoje liečivé rastliny. Velebit (hora), more a borovíc nám poskytujú vynikajúcu klímu (tam sú v blízkosti žiadne továrne), takže vzduch je veľmi čistý. V blízkosti sa nachádzajú cyklotrasy, reštaurácie, obchody, byty a pošta. Cena za deň je 60 EUR. Cena zahŕňa postele, posteľná bielizeň, uteráky, riad, utierky, parkovanie, grilovanie. Cena nezahŕňa miestny poplatok, ktorý je 4 Sk za osobu, pre deti 12-18 rokov je 2 kN a deti vo veku do 12 rokov nebol zatiaľ napísaný platiť daň. Pre všetky informácie Email: apartmanidora74@gmail.com~~HEAD=pobj alebo mobilný telefón: 00385 91 7555512.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Dora

Od mora 300 m
Kapacita 12 osôb

Cena od 40 €

Apartmán A&M ( Karin)

Byt sa nachádza na prvom poschodí pri domoch postavených v malej pokojnej obci ideálne pre oddych a relaxáciu. Čisté more, piesočnaté pláže a v blízkosti Zadar, Biograd n / m, národné parky Paklenica, Zrmanja, Krka mu dať väčšie pohodlie. Západ slnka výhľad z terasy pri západe slnka vám zvláštne čaro. Ako náš hosť budete mať parkovacie miesto v garáži, voľný prístup k internetu a úsmev hostiteľov. Preto nie je dôvod, že nemáme posjetite. Zdravím

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán A&M

Od mora 20 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 45 €

Apartmán M&K ( Karin)

Apartmán: m & k, horné poschodie rodinného domu, dvojizbový byt kompletne zariadený, veľká terasa s výhľadom na more a pláž. Dve izby s 3 lôžkami, obývacia izba s kuchyňou, kúpeľňa s toaletou (sprcha), terasa vybavená hojdačkou, ako aj stolíky a záhradné kreslá, mobilný grill.ka je prevezený automat na svoju družinu

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán M&K

Od mora 200 m
Kapacita 6 osôb

Cena od 35 €

Apartmány Stella Maris ( Karin)

Apartmány Stella Maris sa nachádzajú na pokojnom a malom mieste Karin Gornji, neďaleko Zadaru (35 km), Biogradu na moru (30 km), Zrmanje (20 km), Národného parku Krka (40 km). Ponúkame Vám 2 apartmány, na prízemí a na prvom poschodí. Oba apartmány sú priestranné, 76 m2 (2 spálne), s nádvorím a terasami. Klimatizácia (prvé poschodie), wifi, práčka, gril vo dvore, parkovanie zabezpečené Apartmány sú od pláže (cca 170 m) pár minút chôdze, piesočná pláž. Špecialitou nášho miesta je okolitá príroda, vynikajúca zmes mora, hory a rieky, liečivé bahno ... Našimi hosťami sú väčšinou rodiny s deťmi, ale aj dobrodruhovia, cyklisti a milovníci prírody.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Stella Maris

Od mora 200 m
Kapacita 10 osôb

Cena od 60 €

Apartmán Anđić ( Karin)

Apartmán Anđić sa nachádza v pokojnej časti osady, 700 m od centra mesta Gornji Karina a hlavnej pláže. Nachádza sa v prízemí rodinného domu. Má vlastnú terasu s výhľadom na more a krásny západ slnka. V apartmáne je 1 spálňa s manželskou posteľou a 1 samostatným lôžkom (v prípade potreby detská postieľka). Obývacia izba je prepojená s plne vybavenou kuchyňou. V obývacej izbe je rozkladacia pohovka. Kompletný so sprchovacím kútom, práčkou. Uteráky a posteľná bielizeň sú zahrnuté v cene a menia sa raz týždenne alebo podľa potreby. Wifi a klimatizácia sú zahrnuté v cene. Fajčenie nie je povolené - okrem terasy. Nie sú povolené žiadne domáce zvieratá. Pobytová taxa je zahrnutá v cene.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán  Anđić

Od mora 700 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 35 €

Apartmán Mari - Crna Punta ( Karin)

Apartmán Mari je pekne vyzerajúci byt pre 5 osôb. Plne zariadený s bezplatným parkovacím miestom. V apartmáne nájdete aj gril na krásne denné alebo nočné stretnutia na balkóne so svojimi priateľmi alebo rodinou. Nachádza sa uprostred, v blízkosti väčších miest. Zadar a Šibenik sú vzdialené asi 30 km. Odporúčame vám preto sa vydať na prechádzku po mestách alebo si vyskúšať rôzne aktivity v okolí. Pláž je dve minúty od apartmánu. Spálňa / obývacia izba / kúpeľňa / kuchyňa / balkón / klimatizácia / TV / parkovisko / gril / bielizeň a uteráky k dispozícii

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Mari - Crna Punta

Od mora 70 m
Kapacita 5 osôb

Cena od 40 €

Apartmán Ela ( Karin)

Dvojizbový apartmán (4 + 2) Ela so samostatným vchodom v Crna Punta, 35 km od Zadaru. Crna Punta je malé pokojné miesto neďaleko Zadaru. V byte je klimatizácia, veľká terasa, parkovisko, WiFi, smart TV, gril ... Nachádza sa iba 50 metrov od mora. Vitajte!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Ela

Od mora 50 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 50 €

Apartmány Iva ( Karin)

Apartmány Iva - Klimatizácia, Wi-Fi, parkovisko, záhrada, TV, gril, možnosť pobytu s domácim zvieraťom. Nachádzame sa v Karin Gornji, malom a pokojnom mieste neďaleko Zadaru. Pláž je vzdialená 400 m a bola to pláž s malými okruhliakmi a pozvoľným vstupom do mora, ideálna pre rodiny s deťmi. Pizzeria je vzdialená 300 metrov. Pekáreň je vzdialená 400 metrov. Obchod je vzdialený 250 m. Vitajte!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Iva

Od mora 350 m
Kapacita 10 osôb

Cena od 25 €

Apartmán Babaloo Beach ( Karin)

Apartmán Babaloo Beach sa nachádza v meste Gornji Karin, Zadarská župa. Byt pozostáva z troch spální s kapacitou pre šesť osôb. Jedna izba je vybavená manželskou posteľou, druhá je dvojlôžková a obe izby sú vybavené klimatizáciou, zatiaľ čo tretia izba je menšia jednolôžková izba bez klimatizácie. Obývacia izba s jedálňou, kde je TV, vybavená kuchyňa, kúpeľňa s vaňou, práčka, veľká terasa s posedením, gril, na mieste je k dispozícii bezplatné WIFI. Apartmán Babaloo Beach sa nachádza 250 metrov od mora, 300 metrov od obchodov a 500 metrov od centra, kde sa nachádza pošta, kaviarne, reštaurácie. Gornji Karin je malé miesto, kde môžete navštíviť všetko pešo, v blízkosti pláže sa nachádza zdroj liečivého bahna, ktoré dokázateľne pomáha pri kožných chorobách a reumatizme. V blízkosti Kariny sa nachádzajú malé dedinky s krásnymi plážami a reštauráciami na pláži. Obyvatelia okolitých dedín sa zaoberajú ekologickým pestovaním potravín, ktoré sú k dispozícii na predaj za rozumnú cenu. V Obrovaci, ktorý je vzdialený 8 km od Gornji Karin, môžete objavovať skryté krásy krasového regiónu prostredníctvom ponuky organizovaných aktivít: rafting na Zrmanji, ktorý je jednou z najčistejších európskych riek, cyklistika, virtuálne prechádzky po Velebite.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Babaloo Beach

Od mora 250 m
Kapacita 5 osôb

Cena od 35 €

Turistický sprievodca - Karin

Karin  - Erb Karin je malé turistické mestečko v grófstve Zadare v Chorvátsku. Je rozdelená na Gornji a Donji Karin, len 2 km od prichádzajú do styku, rozpísané podľa riečky Karišnica. Karin sa nachádza na južnom brehu hlbokého morského zálivu, ktorý je podľa Karin menovaný Karin mora a susedí s Novigradského mora. Administratívne patrí do mesta Obrovac, ktoré je vzdialené cca 16 km od hotela, s populáciou asi 1200 obyvateľov. Toto malé mesto má bohatú a dlhú históriu, o čom svedčí pozostatky rímskeho amfiteátra Corinium. Obyvatelia Karin sa zaoberali hlavne v tradičných činností; v poľnohospodárstve, chove dobytka a výroby vína. V súčasnej dobe cestovný ruch a turistické služby sú ich hlavnú činnosť. Ubytovanie pre návštevníkov tejto oblasti sú ponúkané výhradne v súkromných apartmánoch, izbách a rekreačných objektov. Hostitelia s ich pohostinnosť a zdvorilosť sa snaží, aby každý hosť dovolenka príjemné a bezstarostné. Mesto má dobre udržiavané pláže, a v niektorých častiach pobrežia tvoria kal, ktorý je liečivé bahno, ktoré je stále viac používaný pre liečebné účely a pre ďalší vývoj zdravotnej turistiky. V okolí existuje celý rad prírodných pamiatok stojí za návštevu. Jedným z nich je conyon rieky Zrmanja, potom vodopády White River a Prírodný park Velebit. Obráťte sa na vlastníkov lacné ubytovanie v Karin, ušetriť až 40% a relaxovať v tejto malej, pokojnej a skrytom kútiku Dalmácie a na Jadrane. Súkromné ​​ubytovanie v Karin. Vitajte na Karin!

Karin Predpoveď počasia