Apartmány a ubytovanie v súkromí Plitvické jazerá

Plitvické jazerá sú najväčšie, najstaršie a najznámejší chorvátsky národný park. Je umiestnený v ďalekom severovýchode Like medzi horami Malej Kapely na západe a Plješevica na východe. Jazerá sú pomenované po malej dediny a riečky Plitvické ktorá sa vlieva do Plitvických jazier na dne a záverečnej časti, kde padá na 80 metrov vysokej skaly, ktoré tvoria veľkolepé Veľký vodopád. Tento park sa skladá z 16 prepojených...

Odporúčané apartmány a súkromné ubytovanie Plitvické jazerá

Zoradiť podľa:

Rekreačný dom Ilija Hodak

Plitvické jazerá

Od mora > 50 km
Kapacita 12 osôb

od 80 €

Rekreačný dom Lana

Plitvické jazerá

Od mora > 50 km
Kapacita 8 osôb

od 100 €

Izby Natura Plitvice Lakes

Plitvické jazerá

Od mora > 50 km
Kapacita 17 osôb

od 40 €

Izba Plitvice Hodak

Plitvické jazerá

Od mora 10 km
Kapacita 16 osôb

od 34 €

Apartmány Familie Trauber

Plitvické jazerá

Od mora 10 km
Kapacita 4 osôb

od 45 €

Apartmány Pavlić

Plitvické jazerá

Od mora 10 km
Kapacita 16 osôb

od 50 €

Apartmán Sanja

Plitvické jazerá

Od mora 10 km
Kapacita 6 osôb

na vyžiadanie

Apartmány House Jelena

Plitvické jazerá

Od mora > 50 km
Kapacita 9 osôb

od 40 €

Apartmány Family Dukić

Plitvické jazerá

Od mora 10 km
Kapacita 6 osôb

od 30 €

Apartmán House Nela

Plitvické jazerá

Od mora 10 km
Kapacita 4 osôb

od 60 €

Tábor Korita

Plitvické jazerá

Od mora 10 km
Kapacita 100 osôb

od 16 €

Izby House Rene

Plitvické jazerá

Od mora 10 km
Kapacita 11 osôb

od 30 €

Apartmán Marija Brajdić

Plitvické jazerá

Od mora 10 km
Kapacita 8 osôb

od 80 €

Apartmán Špehar

Plitvické jazerá

Od mora 10 km
Kapacita 4 osôb

od 60 €

Izby House Gagić

Plitvické jazerá

Od mora 10 km
Kapacita 8 osôb

od 30 €

Apartmány Dale

Plitvické jazerá

Od mora 10 km
Kapacita 8 osôb

od 50 €

Apartmán Sučić

Plitvické jazerá

Od mora > 50 km
Kapacita 4 osôb

od 70 €

Rekreačný dom Ilija Hodak ( Plitvické jazerá)

Prenájom domu na Silvestra a zimnú dovolenku. Ilija Hodak Dom sa nachádza v idylickom a pokojnom mieste v Selište Drežničko 1 km od štátnej cesty D1 a 5 km od vchodu 1 v Plitvických jazier. Dom sa nachádza vo veľmi výhodnej pozícii a počas niekoľkých minút sa môžete dostať do turistických destinácií, ako je Národný park Plitvické jazerá, obec Korana, jaskyne a Rastoke Slunj. Veľká záhrada brániť kľud a relaxáciu pre dospelých i deti. Z externého zariadenia je gril a záhradný nábytok. Mať možnosť nás kontaktovať pre akékoľvek ďalšie informácie o bunke: 091 895 6270, tel. 047 613 820. Apartmán s 1 spálňou pre 4 osoby - 1x dvojposteľ, 2x francúzske lôžko, WC, sprchovacím kútom, kuchyňa, posedením, satelitný TV boku, krytú terasu, kúrenie, krb

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Ilija Hodak

Od mora > 50 km
Kapacita 12 osôb

Cena od 80 €

Rekreačný dom Lana ( Plitvické jazerá)

Dovolenkový dom Lana je ideálnym miestom na strávenie dovolenky v pokojnej prírode s rodinou alebo priateľmi. Môžete si vychutnať súkromie, pretože budete jedinými hosťami na našom pozemku. Ponúkame celý dom s dvoma samostatnými spálňami, kúpeľňou so sprchovacím kútom, plne vybavenou kuchyňou, jedálenským kútom a veľkou obývacou izbou, s TV s plochou obrazovkou a krbom. V dome je detská postieľka, ktorú je možné pripraviť pre našich malých hostí. Tento dom má krytú terasu s posedením. Dom je obklopený veľkou záhradou a pokojnou prírodou. Záhrada je vybavená lehátkami, hojdacími sieťami, volejbalovým ihriskom, detským ihriskom s hojdačkou, ... K dispozícii sú aj naše bicykle, ktoré na vás čakajú, jazdia na nich a spoznávajú krajinu. .... Hostia môžu využívať gril, parkovisko a Wi-Fi zdarma. Z našej ekologickej záhrady si môžete vziať zeleninu.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Lana

Od mora > 50 km
Kapacita 8 osôb

Cena od 100 €

Izby Natura Plitvice Lakes ( Plitvické jazerá)

Natura Plitvické jazerá je novovybudované zariadenie v centre Plitvických jazier. Ponúkame vysoko a dobre vybavené izby s TV a viac ako 1000 rôznych programov, každá izba má klimatizáciu a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. K dispozícii je tiež bezplatné parkovisko pre našich hostí. Vstup do NP Plitvické jazerá je vzdialený iba 15 minút chôdze. Máme recepciu a servis 0-24. Našim hosťom ponúkame nezabudnuteľné zážitky a umožňujeme im zostať v súlade s našimi normami pre kategorizáciu.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Izby Natura Plitvice Lakes

Od mora > 50 km
Kapacita 17 osôb

Cena od 40 €

Izba Plitvice Hodak ( Plitvické jazerá)

V dome Hodak disponujeme 8 dvojposteľových izbách, každá izba má vlastnú kúpeľňu a balkón. Vo dvore je hojdačka pre deti a lavice pre príjemný a rekreačný pobyt. Dom sa nachádza vo výhodnej polohe. Budete potrebovať iba niekoľko minút k niektorej z turistických destinácií, ako je Národný park Plitvické jazerá, obec Korana, jaskyne Baraćeve alebo Dreznik Grad.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Izba Plitvice Hodak

Od mora 10 km
Kapacita 16 osôb

Cena od 34 €

Apartmány Familie Trauber ( Plitvické jazerá)

Rudanovac Obec sa rozkladá v údolí medzi dvoma horami, Highland Pljesivice a Mala Kapela z nadmorskej výšky 600 m. Len 16 km od Národného parku Plitvické jazerá, vchodové 2-odtieň. Môžeme tiež zavolať na komplex menších rodinných domov a rekreačných domov, ktoré sa 100% istotou prvotriedne atmosféra čistej prírody a dovolenku pre všetky mestských oblastiach po celom svete. Tu nie je ponúkaná len jedla, ale aj kultúru nášho regiónu a zvyky a gastronómie. Naším prianím je vysvetliť kúzlo snehové radosti, ako vidíme prostredníctvom týchto 6 rokov. na tomto krásnom mieste v Plitvických jazier.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Familie Trauber

Od mora 10 km
Kapacita 4 osôb

Cena od 45 €

Apartmány Pavlić ( Plitvické jazerá)

My sa nachádza 7 km od Plitvických jazier. Môžeme ponúknuť 2 novo otvorené apartmány 4 ****, príjemné prostredie a pokoj. Použiť vlastné ihrisko (hojdačky, šmykľavka, ciele ...), voľný vstup do internet. Apartmány sú umiestnené v samostatnom dome vedľa nás Oblasť obklopená zelená. Môžete použiť dve gril s dodatočným miestom pre oddych.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Pavlić

Od mora 10 km
Kapacita 16 osôb

Cena od 50 €

Apartmán Sanja ( Plitvické jazerá)

Apartmán Sanja sa nachádza v blízkosti Plitvických jazier, svetoznámeho národného parku. Ak navštívite Plitvických jazier a ich okolia, môžeme poskytnúť vhodné ubytovanie v byte. Byt má dve spálne, obývacia izba, kuchyňa a kúpeľňa. Byt sa nachádza v krajine, obklopenej lesmi a zelenými, takže si môžete vychutnať svoju dovolenku. Apartmán Sanja sa nachádza v rodinnom dome Vidos v osade Lipovac, vzdialenosť 10 km (15 minút autom) od Plitvických jazier. V byte je luxusný a novo vybavené a skladá sa z dvoch spální, obývacej izby, kuchyne a kúpeľne. Izby sú dvojlôžkové s možnosťou pridania prístelky. Cena na vyžiadanie. Príďte a navštívte nás!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Sanja

Od mora 10 km
Kapacita 6 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány House Jelena ( Plitvické jazerá)

Chcete niekde uniknúť, kde budete počuť cvrlikanie vtákov, cítiť čistotu vzduchu a po ceste navštíviť Plitvické jazerá, Rastoke, Jaskyne Barać a ďalšie zaujímavé miesta. Sme tu..HOUSE JELENA, ktorá sa nachádza v Selište Drežničko , Sme na štátnej ceste D1, 5 km od vstupu do národného parku Plitvické jazerá. Máme dva novo zrekonštruované Štúdiové apartmány so 4 * a jednou dvojlôžkovou izbou 3 *. Všetky ubytovacie zariadenia majú vlastné parkovisko. Na záhrade je priestor na styk s spoločenskými priestormi, trampolína, hojdačka a vonkajší gril, ktoré naši hostia môžu využívať zadarmo. Ak k nám prídete, urobíme maximum, aby ste sa cítili ako doma. VITAJTE !!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány House Jelena

Od mora > 50 km
Kapacita 9 osôb

Cena od 40 €

Apartmány Family Dukić ( Plitvické jazerá)

House Family Dukić sa nachádza v tichom a pokojnom mieste Oštarijski Stanovi, 10 km severne od centrálnej turistickej zóny Národného parku Plitvické jazerá. Miesto je bohatá s atraktívnou krajinou, lesy a speleologickej objekty. Je ideálnym miestom pre dovolenku, ubytovanie a odpočinok. Pre milovníkov aktívnej dovolenky, táto oblasť ponúka nezabudnuteľný zážitok. Pre priaznivcov cyklistiky chodníky obklopený zeleňou. K dispozícii sú aj chodníky na prechádzky. Neďaleko sa nachádza plavecký bazén a tenisový kurt a jazda na koni stabilný JELOV Gorge. Počas zimy je toto miesto veľmi snehu, ktorý sa teší na aspoň jeden, pretože môžu lyžovať sánkovanie na kopcoch. House Family Dukić má kapacitu 10 lôžok, z ktorých 6 činí bytu. Byt má tri spálne a dve kúpeľne (sprcha + WC), vybavená kuchyňa a jedálenský kút s TV so satelitným príjmom. V byte je ústredné kúrenie. V byte sú dve spálne s vlastným sociálnym zariadením (sprcha + WC).

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Family Dukić

Od mora 10 km
Kapacita 6 osôb

Cena od 30 €

Apartmán House Nela ( Plitvické jazerá)

Nela Byt sa nachádza v Smoljanac, len 3,5 km od Plitvických jazier. V byte je miestnosť so 4 lôžkami, kúpeľňa so sprchovacím kútom a obývacou izbou s pohovkou a TV. V tomto byte objavíte jedinečnú atmosféru a skvelé miesto, kde trávite čas, vychutnávať prírodu a relaxáciu. Vhodné pre rodiny s deťmi pre zimné sánkovanie na okolitých kopcoch a v lete kúpanie v rieke Korana. V blízkosti sa nachádzajú cyklotrasy a pešie chodníky. Ubytovanie je vhodné pre návštevu Plitvických jazier, Rastoke končí Slunj a Baracs jaskyne.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán House Nela

Od mora 10 km
Kapacita 4 osôb

Cena od 60 €

Tábor Korita ( Plitvické jazerá)

Korita Camp je malý rodinný kemp idylické a jedinečnú atmosféru, ktorá prijíma len asi sedemdesiat hosťom. Nachádza sa v Grabovac, len 8 km od najkrajšej chorvátsky národný park Plitvické jazerá. V rámci táboroch je malá rodinná reštaurácia s terasou dostane 150 ľudí. Náš kemp je v úplnom opaku preplnených táboroch, ktoré sú počítané po tisícoch doteraz. Tento druh táborenie pre tých, ktorí ašpirujú na individuálny prístup, ktorý Cvičíme s našimi hosťami.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Tábor Korita

Od mora 10 km
Kapacita 100 osôb

Cena od 16 €

Izby House Rene ( Plitvické jazerá)

Ubytovanie v súkromí René sa nachádza v malej dedinke Grabovac, in-house hostia majú prístup do spoločnej kuchynky a izby s bezplatným Wi-Fi a TV so satelitným príjmom. Všetky jednotky majú tiež vlastný balkón s výhľadom na okolité hory. Raňajky je možné. Rieka Korana je vzdialené 5 km a je vhodná pre rybárčenie, plávanie a kanoistika. Reštaurácia, ktorá ponúka tradičné kuchyne Lika sa nachádza 400 metrov od ubytovania v súkromí Rene. Hostia si môžu ísť na koni na vzdialenom mieste 1 km. Národný park Plitvické jazerá a malebná obec Rastoke sú 12 km od hotela a jaskyne Barac je 7 km. Jadranské pobrežie je 90 minút jazdy a na požiadanie je možné dohodnúť prehliadku k službe prepravy. Príplatok pre hostí k dispozícii a kyvadlová doprava do rôznych destinácií.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Izby House Rene

Od mora 10 km
Kapacita 11 osôb

Cena od 30 €

Apartmán Marija Brajdić ( Plitvické jazerá)

Iba 7 km fa od národného parku Plitvické jazerá, na hlavnej ceste D1 zo smeru od Záhrebu cez Karlovac, Slunj, Rakovica, potom Grabovac, Korenica a smerom k Jadranu, Zadar a Split, v mieste Brajdic Selo na adrese 196 A sa nachádza rodinný dom Marija Brajdic. Tento krásny dom sa nachádza 1 km ďaleko od miesta Rakovica, na pravej strane, keď sme na cestách v smere od Záhrebu a na ľavej strane 1 km od hotela Grabovica, keď sme cestovať z mora. Pri vchode do dediny Brajdic môžete vidieť panel Zimmer-izby-Rooms Marija Brajdic. Z hlavnej cesty dom je vzdialený 300 metrov, takže si môžete vychutnať pokoj a ticho tejto oblasti. V prednej časti domu, vaše mať k dispozícii parkovacie plochy a hracom poli. Ponúkame tri izby a každý z nich má kúpeľňu a kuchyňu, v ktorej je možné pripraviť jedlo. Vzhľadom k tomu, dom má kúrenie, vaše ubytovanie môže byť príjemné v priebehu celého roka. Dom je ideálny pre veľkosti skupiny 8-10 osôb. V letnom období, iba 5 km od nášho domu môžete visite The Barac jaskyne (krasové javy), ktoré sú otvorené pre návštevníkov.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Marija Brajdić

Od mora 10 km
Kapacita 8 osôb

Cena od 80 €

Apartmán Špehar ( Plitvické jazerá)

Byt Spehar sa nachádza na pokojnom mieste Čatrnja! Je to len 6 km od Národného parku Plitvické jazerá! Všetky izby ponúka bezplatné Wi-Fi, bezplatné parkovanie a aj záhrada na relaxáciu!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Špehar

Od mora 10 km
Kapacita 4 osôb

Cena od 60 €

Izby House Gagić ( Plitvické jazerá)

Dom Gagic je v meste Korenica, 13 km od Národného parku Plitvické Falls, 300 m od motela Borje. V dome sú 2 izby s 3 bads každý a jedna izba s 2 bads a tiež tam je 2 samostatné kúpeľne s vaňou a jeden jedálňou, ktorý možno použiť na raňajky. V prednej časti domu je veľké parkovisko čarodejnice je zadarmo a jednu garáž pre motocykel. Je možné použiť kuchyňa. Sme pre rodiny s deťmi.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Izby House Gagić

Od mora 10 km
Kapacita 8 osôb

Cena od 30 €

Apartmány Dale ( Plitvické jazerá)

Apartmány Dale sa nachádzajú v obci Smoljanac a ponúkajú záhradu. Plitvická jazera je vzdialená 7 km. Na mieste môžete využívať bezplatné súkromné ​​parkovisko. K dispozícii je tiež kuchynka s chladničkou a varnou doskou. Apartmány Dale ponúkajú bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo všetkých priestoroch. Uteráky sú k dispozícii.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Dale

Od mora 10 km
Kapacita 8 osôb

Cena od 50 €

Apartmán Sučić ( Plitvické jazerá)

Apartmán Sučić sa nachádza 5 km od Národného parku Plitvické jazerá. Obklopený krásnou a pokojnou prírodou, náš apartmán je ideálny pre vašu dovolenku. V blízkosti bytu nájdete 2 supermarkety a reštaurácie.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Sučić

Od mora > 50 km
Kapacita 4 osôb

Cena od 70 €

Turistický sprievodca - Plitvické jazerá

Plitvické jazerá  - Erb Plitvické jazerá sú najväčšie, najstaršie a najznámejší chorvátsky národný park. Je umiestnený v ďalekom severovýchode Like medzi horami Malej Kapely na západe a Plješevica na východe. Jazerá sú pomenované po malej dediny a riečky Plitvické ktorá sa vlieva do Plitvických jazier na dne a záverečnej časti, kde padá na 80 metrov vysokej skaly, ktoré tvoria veľkolepé Veľký vodopád. Tento park sa skladá z 16 prepojených jazier nespočetné množstvo vodopádov, ktoré boli vytvorené v priebehu tisíce rokov ukladaním travertínu, a celý proces stále prebieha dnes. V parku sa nachádza medzi 400 a 1300 metrov nad morom, a je charakterizovaný bohaté a rôznorodé flóry a fauny. Tu žije všetky veľké európske mäsožravce vlk, rys a medveď, rovnako ako mnoho ďalších druhov cicavcov, vtákov, rýb a obojživelníkov. Viac ako 70% z parku je pokrytá hustými starých lesov buka a jedle, a zvyšok sú lúky a malých sídiel. Vďaka tomu všetkému od roku 1979. Plitvice je pod ochranou UNESCO ako svetové prírodné dedičstvo. V parku je osídlená od staroveku v malých dedinách a osád, ktoré zostali obývaný až dnes. Hlavné dediny sú: Jezerce, Plitvice Ljeskovac, obec Plitvice, Poljanak, Rastovača a ich obyvatelia ponúkajú pohodlné a kvalitné ubytovanie v ich súkromných rodinných domoch. Plitvické jazerá sú ideálne pre milovníkov prírody a milovníkov aktívnej dovolenky, pretože okrem dlhé prechádzky dobre udržiavané drevené chodníky pozdĺž jazera, môžete výlet, jazdiť na bicykli na mnohých chodníkov v okolí. Môžete tiež navštíviť podzemné svet Jaskyne Barac sa v neďalekej dedine Rakovica. Návšteva Plitvických jazier tento klenot prírody a stráviť dovolenku v nedotknutej prírody, nedotknuté divočine a šumenie nespočtu vodopádov. Vyhľadávať cenovo dostupné ubytovanie v súkromí v Plitvických jazier. Apartmány, izby a rekreačné domy v Plitvické jazerá lacnejšie až o 40%, a to bez nákladných agentúrne poplatky. Vitajte na Národného parku Plitvické jazerá.

Plitvické jazerá Predpoveď počasia