Apartmány a ubytovanie v súkromí Plitvické jazerá

Plitvické jazerá sú najväčšie, najstaršie a najznámejší chorvátsky národný park. Je umiestnený v ďalekom severovýchode Like medzi horami Malej Kapely na západe a Plješevica na východe. Jazerá sú pomenované po malej dediny a riečky Plitvické ktorá sa vlieva do Plitvických jazier na dne a záverečnej časti, kde padá na 80 metrov vysokej skaly, ktoré tvoria veľkolepé Veľký vodopád. Tento park sa skladá z 16 prepojených...

Odporúčané apartmány a súkromné ubytovanie Plitvické jazerá

Zoradiť podľa:

Recenzie: 2 - 5/5

Apartmány Blaženka Hodak

Plitvické jazerá

Od mora > 50 km
Kapacita 13 osôb

od 60 €

Apartmány House Jelena

Plitvické jazerá

Od mora > 50 km
Kapacita 9 osôb

od 40 €

Apartmány Family Dukić

Plitvické jazerá

Od mora > 50 km
Kapacita 6 osôb

od 30 €

Apartmán Marija Brajdić

Plitvické jazerá

Od mora > 50 km
Kapacita 8 osôb

od 80 €

Rekreačný dom Lana

Plitvické jazerá

Od mora > 50 km
Kapacita 8 osôb

od 100 €

Apartmán Sučić

Plitvické jazerá

Od mora > 50 km
Kapacita 4 osôb

od 70 €

Rekreačný dom Villa Lady Di Plitvice

Plitvické jazerá

Od mora > 50 km
Kapacita 8 osôb

od 290 €

Izby Plitvice Hodak

Plitvické jazerá

Od mora > 50 km
Kapacita 16 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Pavlić

Plitvické jazerá

Od mora > 50 km
Kapacita 16 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Sanja

Plitvické jazerá

Od mora > 50 km
Kapacita 6 osôb

na vyžiadanie

Apartmán House Nela

Plitvické jazerá

Od mora > 50 km
Kapacita 4 osôb

od 60 €

Tábor Korita

Plitvické jazerá

Od mora 10 km
Kapacita 99 osôb

na vyžiadanie

Rekreačný dom Ilija Hodak

Plitvické jazerá

Od mora > 50 km
Kapacita 12 osôb

od 80 €

Apartmán Špehar

Plitvické jazerá

Od mora > 50 km
Kapacita 4 osôb

od 60 €

Apartmány Dale

Plitvické jazerá

Od mora 10 km
Kapacita 8 osôb

od 50 €

Izby Natura Plitvice Lakes

Plitvické jazerá

Od mora > 50 km
Kapacita 17 osôb

od 40 €

Recenzie: 2 - 5/5
Apartmány Blaženka Hodak ( Plitvické jazerá)

Apartmány Blazenka Hodak sa nachádzajú v obci Seliste Dreznicko, pár minút jazdy od Národného parku Plitvické jazerá. Dom je obklopený zeleňou a je situovaný vo veľkej záhrade. Apartmány sú veľké a každý obsahuje dve spálne, kúpeľňa, vybavená kuchyňa a obývacia izba s balkónmi alebo terasou. Parkovanie zadarmo a wi fi.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Blaženka Hodak

Od mora > 50 km
Kapacita 13 osôb

Cena od 60 €

Apartmány House Jelena ( Plitvické jazerá)

Chcete niekde uniknúť, kde budete počuť cvrlikanie vtákov, cítiť čistotu vzduchu a po ceste navštíviť Plitvické jazerá, Rastoke, Jaskyne Barać a ďalšie zaujímavé miesta. Sme tu..HOUSE JELENA, ktorá sa nachádza v Selište Drežničko , Sme na štátnej ceste D1, 5 km od vstupu do národného parku Plitvické jazerá. Máme dva novo zrekonštruované Štúdiové apartmány so 4 * a jednou dvojlôžkovou izbou 3 *. Všetky ubytovacie zariadenia majú vlastné parkovisko. Na záhrade je priestor na styk s spoločenskými priestormi, trampolína, hojdačka a vonkajší gril, ktoré naši hostia môžu využívať zadarmo. Ak k nám prídete, urobíme maximum, aby ste sa cítili ako doma. VITAJTE !!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány House Jelena

Od mora > 50 km
Kapacita 9 osôb

Cena od 40 €

Apartmány Family Dukić ( Plitvické jazerá)

House Family Dukić sa nachádza v tichom a pokojnom mieste Oštarijski Stanovi, 10 km severne od centrálnej turistickej zóny Národného parku Plitvické jazerá. Miesto je bohatá s atraktívnou krajinou, lesy a speleologickej objekty. Je ideálnym miestom pre dovolenku, ubytovanie a odpočinok. Pre milovníkov aktívnej dovolenky, táto oblasť ponúka nezabudnuteľný zážitok. Pre priaznivcov cyklistiky chodníky obklopený zeleňou. K dispozícii sú aj chodníky na prechádzky. Neďaleko sa nachádza plavecký bazén a tenisový kurt a jazda na koni stabilný JELOV Gorge. Počas zimy je toto miesto veľmi snehu, ktorý sa teší na aspoň jeden, pretože môžu lyžovať sánkovanie na kopcoch. House Family Dukić má kapacitu 10 lôžok, z ktorých 6 činí bytu. Byt má tri spálne a dve kúpeľne (sprcha + WC), vybavená kuchyňa a jedálenský kút s TV so satelitným príjmom. V byte je ústredné kúrenie. V byte sú dve spálne s vlastným sociálnym zariadením (sprcha + WC).

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Family Dukić

Od mora > 50 km
Kapacita 6 osôb

Cena od 30 €

Apartmán Marija Brajdić ( Plitvické jazerá)

Len 7 km fa od národného parku Plitvické jazerá, na hlavnej ceste D1 zo smeru Záhreb cez Karlovac, Slunj, Rakovica, potom Grabovac, Korenica a smerom k Jadranskému moru, Zadaru a Splitu, v mieste Brajdic Selo na adrese 196 A rodinný dom Marije Brajdic. Tento krásny dom je vzdialený 1 km od mesta Rakovica, po vašej pravej strane, keď cestujeme zo smeru Záhreb, a po vašej ľavej strane 1 km od hotela Grabovica, keď cestujeme od mora. Pri vchode do dediny Brajdic môžete vidieť panel zimmer-rooms-camere Marija Brajdic. Od hlavnej cesty je dom vzdialený 300 metrov, preto si môžete vychutnať pokoj a ticho v tejto oblasti. Pred domom máte k dispozícii parkovisko a ihrisko. Ponúkame tri izby a každá z nich má kúpeľňu a kuchyňu, v ktorej je možné pripraviť si jedlo. Pretože je dom vykurovaný, môže byť vaše ubytovanie príjemné počas celého roka. Dom je ideálny pre skupinu 8-10 osôb. V letnom období len 5 km od nášho domu môžete navštíviť Jaskyne Barac (krasové úkazy), ktoré sú otvorené pre návštevníkov.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Marija Brajdić

Od mora > 50 km
Kapacita 8 osôb

Cena od 80 €

Rekreačný dom Lana ( Plitvické jazerá)

Dovolenkový dom Lana je ideálnym miestom na strávenie dovolenky v pokojnej prírode s rodinou alebo priateľmi. Môžete si vychutnať súkromie, pretože budete jedinými hosťami na našom pozemku. Ponúkame celý dom s dvoma samostatnými spálňami, kúpeľňou so sprchovacím kútom, plne vybavenou kuchyňou, jedálenským kútom a veľkou obývacou izbou, s TV s plochou obrazovkou a krbom. V dome je detská postieľka, ktorú je možné pripraviť pre našich malých hostí. Tento dom má krytú terasu s posedením. Dom je obklopený veľkou záhradou a pokojnou prírodou. Záhrada je vybavená lehátkami, hojdacími sieťami, volejbalovým ihriskom, detským ihriskom s hojdačkou, ... K dispozícii sú aj naše bicykle, ktoré na vás čakajú, jazdia na nich a spoznávajú krajinu. .... Hostia môžu využívať gril, parkovisko a Wi-Fi zdarma. Z našej ekologickej záhrady si môžete vziať zeleninu.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Lana

Od mora > 50 km
Kapacita 8 osôb

Cena od 100 €

Apartmán Sučić ( Plitvické jazerá)

Apartmán Sučić sa nachádza 5 km od Národného parku Plitvické jazerá. Obklopený krásnou a pokojnou prírodou, náš apartmán je ideálny pre vašu dovolenku. V blízkosti bytu nájdete 2 supermarkety a reštaurácie.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Sučić

Od mora > 50 km
Kapacita 4 osôb

Cena od 70 €

Rekreačný dom Villa Lady Di Plitvice ( Plitvické jazerá)

Villa Lady Di Plitvice sa nachádza v národnom parku Plitvické jazerá, Gornji Babin Potok 65, Vrhovine. Nachádza sa pri štátnej ceste D52, ktorá z jednej strany spája vstup s Plitvickými jazerami a z druhej strany z diaľnice A1 s odbočkou na Otočac. Dom sa nachádza na prízemí: vstupná hala; obývacia izba s kuchyňou a jedálenským kútom; izba s posteľou 180 * 200; sauna so sprchou; a samostatná kúpeľňa. Vnútorné schody spájajú vysoké podkrovie, v ktorom sú 4 izby, kúpeľňa a samostatné WC. Izby sú: izba 1, v ktorej je posteľ veľkosti 180 * 200; izba 2, v ktorej je posteľ 160 * 200; izba 3, v ktorej sú 2 postele o veľkosti 120 * 200, a mini obývacia izba, v ktorej je obývacia posteľ, z ktorej môže byť posteľ o veľkosti 160 * 200. V izbe je TV. Všetky izby majú pripevnené skrine. Villa Lady Di Plitvice má: ústredné kúrenie, klimatizáciu, TV, Wi-fi; Parkovanie zadarmo, Sprcha, Kúpeľne * 2, Samostatné WC, Sauna, Kuchyňa vybavená kompletným vybavením a spotrebičmi, Žehliaca doska, Žehlička, Sušič vlasov, Trezor, Práčka, Sušička, Rôzne spoločenské hry. Zariadenie je otvorené po celý rok. V blízkosti budovy sa nachádza najväčší Zip line v Európe - Pozor na medveďa, v blízkosti vchodu do Plitvických jazier, prameňa Gacka, Majerovo vrilo, pamätného centra Nikolu Teslu, národných parkov Northern Velebit, jaskynného parku Grabovača Samograd, medveďa Sanktuárium v Kutereve , potom v blízkosti Plitvice Ljeskovac. Ubytovanie je označené: Bezpečný pobyt v Chorvátsku.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Villa Lady Di Plitvice

Od mora > 50 km
Kapacita 8 osôb

Cena od 290 €

Izby Plitvice Hodak ( Plitvické jazerá)

V dome Hodak disponujeme 8 dvojposteľových izbách, každá izba má vlastnú kúpeľňu a balkón. Vo dvore je hojdačka pre deti a lavice pre príjemný a rekreačný pobyt. Dom sa nachádza vo výhodnej polohe. Budete potrebovať iba niekoľko minút k niektorej z turistických destinácií, ako je Národný park Plitvické jazerá, obec Korana, jaskyne Baraćeve alebo Dreznik Grad.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Izby Plitvice Hodak

Od mora > 50 km
Kapacita 16 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Pavlić ( Plitvické jazerá)

My sa nachádza 7 km od Plitvických jazier. Môžeme ponúknuť 2 novo otvorené apartmány 4 ****, príjemné prostredie a pokoj. Použiť vlastné ihrisko (hojdačky, šmykľavka, ciele ...), voľný vstup do internet. Apartmány sú umiestnené v samostatnom dome vedľa nás Oblasť obklopená zelená. Môžete použiť dve gril s dodatočným miestom pre oddych.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Pavlić

Od mora > 50 km
Kapacita 16 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Sanja ( Plitvické jazerá)

Apartmán Sanja sa nachádza v blízkosti Plitvických jazier, svetoznámeho národného parku. Ak navštívite Plitvických jazier a ich okolia, môžeme poskytnúť vhodné ubytovanie v byte. Byt má dve spálne, obývacia izba, kuchyňa a kúpeľňa. Byt sa nachádza v krajine, obklopenej lesmi a zelenými, takže si môžete vychutnať svoju dovolenku. Apartmán Sanja sa nachádza v rodinnom dome Vidos v osade Lipovac, vzdialenosť 10 km (15 minút autom) od Plitvických jazier. V byte je luxusný a novo vybavené a skladá sa z dvoch spální, obývacej izby, kuchyne a kúpeľne. Izby sú dvojlôžkové s možnosťou pridania prístelky. Cena na vyžiadanie. Príďte a navštívte nás!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Sanja

Od mora > 50 km
Kapacita 6 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmán House Nela ( Plitvické jazerá)

Nela Byt sa nachádza v Smoljanac, len 3,5 km od Plitvických jazier. V byte je miestnosť so 4 lôžkami, kúpeľňa so sprchovacím kútom a obývacou izbou s pohovkou a TV. V tomto byte objavíte jedinečnú atmosféru a skvelé miesto, kde trávite čas, vychutnávať prírodu a relaxáciu. Vhodné pre rodiny s deťmi pre zimné sánkovanie na okolitých kopcoch a v lete kúpanie v rieke Korana. V blízkosti sa nachádzajú cyklotrasy a pešie chodníky. Ubytovanie je vhodné pre návštevu Plitvických jazier, Rastoke končí Slunj a Baracs jaskyne.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán House Nela

Od mora > 50 km
Kapacita 4 osôb

Cena od 60 €

Tábor Korita ( Plitvické jazerá)

Korita Camp je malý rodinný kemp idylické a jedinečnú atmosféru, ktorá prijíma len asi sedemdesiat hosťom. Nachádza sa v Grabovac, len 8 km od najkrajšej chorvátsky národný park Plitvické jazerá. V rámci táboroch je malá rodinná reštaurácia s terasou dostane 150 ľudí. Náš kemp je v úplnom opaku preplnených táboroch, ktoré sú počítané po tisícoch doteraz. Tento druh táborenie pre tých, ktorí ašpirujú na individuálny prístup, ktorý Cvičíme s našimi hosťami.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Tábor Korita

Od mora 10 km
Kapacita 99 osôb

Cena na vyžiadanie

Rekreačný dom Ilija Hodak ( Plitvické jazerá)

Prenájom domu na Silvestra a zimnú dovolenku. Ilija Hodak Dom sa nachádza v idylickom a pokojnom mieste v Selište Drežničko 1 km od štátnej cesty D1 a 5 km od vchodu 1 v Plitvických jazier. Dom sa nachádza vo veľmi výhodnej pozícii a počas niekoľkých minút sa môžete dostať do turistických destinácií, ako je Národný park Plitvické jazerá, obec Korana, jaskyne a Rastoke Slunj. Veľká záhrada brániť kľud a relaxáciu pre dospelých i deti. Z externého zariadenia je gril a záhradný nábytok. Mať možnosť nás kontaktovať pre akékoľvek ďalšie informácie o bunke: 091 895 6270, tel. 047 613 820. Apartmán s 1 spálňou pre 4 osoby - 1x dvojposteľ, 2x francúzske lôžko, WC, sprchovacím kútom, kuchyňa, posedením, satelitný TV boku, krytú terasu, kúrenie, krb

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Ilija Hodak

Od mora > 50 km
Kapacita 12 osôb

Cena od 80 €

Apartmán Špehar ( Plitvické jazerá)

Byt Spehar sa nachádza na pokojnom mieste Čatrnja! Je to len 6 km od Národného parku Plitvické jazerá! Všetky izby ponúka bezplatné Wi-Fi, bezplatné parkovanie a aj záhrada na relaxáciu!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Špehar

Od mora > 50 km
Kapacita 4 osôb

Cena od 60 €

Apartmány Dale ( Plitvické jazerá)

Apartmány Dale sa nachádzajú v obci Smoljanac a ponúkajú záhradu. Plitvická jazera je vzdialená 7 km. Na mieste môžete využívať bezplatné súkromné ​​parkovisko. K dispozícii je tiež kuchynka s chladničkou a varnou doskou. Apartmány Dale ponúkajú bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo všetkých priestoroch. Uteráky sú k dispozícii.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Dale

Od mora 10 km
Kapacita 8 osôb

Cena od 50 €

Izby Natura Plitvice Lakes ( Plitvické jazerá)

Natura Plitvické jazerá je novovybudované zariadenie v centre Plitvických jazier. Ponúkame vysoko a dobre vybavené izby s TV a viac ako 1000 rôznych programov, každá izba má klimatizáciu a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. K dispozícii je tiež bezplatné parkovisko pre našich hostí. Vstup do NP Plitvické jazerá je vzdialený iba 15 minút chôdze. Máme recepciu a servis 0-24. Našim hosťom ponúkame nezabudnuteľné zážitky a umožňujeme im zostať v súlade s našimi normami pre kategorizáciu.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Izby Natura Plitvice Lakes

Od mora > 50 km
Kapacita 17 osôb

Cena od 40 €

Turistický sprievodca - Plitvické jazerá

Plitvické jazerá  - Erb Plitvické jazerá sú najväčšie, najstaršie a najznámejší chorvátsky národný park. Je umiestnený v ďalekom severovýchode Like medzi horami Malej Kapely na západe a Plješevica na východe. Jazerá sú pomenované po malej dediny a riečky Plitvické ktorá sa vlieva do Plitvických jazier na dne a záverečnej časti, kde padá na 80 metrov vysokej skaly, ktoré tvoria veľkolepé Veľký vodopád. Tento park sa skladá z 16 prepojených jazier nespočetné množstvo vodopádov, ktoré boli vytvorené v priebehu tisíce rokov ukladaním travertínu, a celý proces stále prebieha dnes. V parku sa nachádza medzi 400 a 1300 metrov nad morom, a je charakterizovaný bohaté a rôznorodé flóry a fauny. Tu žije všetky veľké európske mäsožravce vlk, rys a medveď, rovnako ako mnoho ďalších druhov cicavcov, vtákov, rýb a obojživelníkov. Viac ako 70% z parku je pokrytá hustými starých lesov buka a jedle, a zvyšok sú lúky a malých sídiel. Vďaka tomu všetkému od roku 1979. Plitvice je pod ochranou UNESCO ako svetové prírodné dedičstvo. V parku je osídlená od staroveku v malých dedinách a osád, ktoré zostali obývaný až dnes. Hlavné dediny sú: Jezerce, Plitvice Ljeskovac, obec Plitvice, Poljanak, Rastovača a ich obyvatelia ponúkajú pohodlné a kvalitné ubytovanie v ich súkromných rodinných domoch. Plitvické jazerá sú ideálne pre milovníkov prírody a milovníkov aktívnej dovolenky, pretože okrem dlhé prechádzky dobre udržiavané drevené chodníky pozdĺž jazera, môžete výlet, jazdiť na bicykli na mnohých chodníkov v okolí. Môžete tiež navštíviť podzemné svet Jaskyne Barac sa v neďalekej dedine Rakovica. Návšteva Plitvických jazier tento klenot prírody a stráviť dovolenku v nedotknutej prírody, nedotknuté divočine a šumenie nespočtu vodopádov. Vyhľadávať cenovo dostupné ubytovanie v súkromí v Plitvických jazier. Apartmány, izby a rekreačné domy v Plitvické jazerá lacnejšie až o 40%, a to bez nákladných agentúrne poplatky. Vitajte na Národného parku Plitvické jazerá.

Plitvické jazerá Predpoveď počasia