Apartmány a ubytovanie v súkromí Plitvické jazerá

Plitvické jazerá sú najväčšie, najstaršie a najznámejší chorvátsky národný park. Je umiestnený v ďalekom severovýchode Like medzi horami Malej Kapely na západe a Plješevica na východe. Jazerá sú pomenované po malej dediny a riečky Plitvické ktorá sa vlieva do Plitvických jazier na dne a záverečnej časti, kde padá na 80 metrov vysokej skaly, ktoré tvoria veľkolepé Veľký vodopád. Tento park sa skladá z 16 prepojených...

Odporúčané apartmány a súkromné ubytovanie Plitvické jazerá

Zoradiť podľa:

Apartmány Plitvice Lakes Lodge

Plitvické jazerá

Od mora > 50 km
Kapacita 12 osôb

od 80 €

Apartmány House Jelena

Plitvické jazerá

Od mora > 50 km
Kapacita 7 osôb

od 65 €

Apartmán Marija Brajdić

Plitvické jazerá

Od mora > 50 km
Kapacita 7 osôb

od 150 €

Rekreačný dom Lana

Plitvické jazerá

Od mora > 50 km
Kapacita 8 osôb

od 100 €

Rekreačný dom Villa Lady Di Plitvice

Plitvické jazerá

Od mora > 50 km
Kapacita 8 osôb

od 290 €

Recenzie: 3 - 5/5

Apartmány Blaženka Hodak

Plitvické jazerá

Od mora > 50 km
Kapacita 13 osôb

od 60 €

Apartmány Sanja

Plitvické jazerá

Od mora > 50 km
Kapacita 6 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Family Dukić

Plitvické jazerá

Od mora > 50 km
Kapacita 6 osôb

od 30 €

Tábor Korita

Plitvické jazerá

Od mora 10 km
Kapacita 99 osôb

na vyžiadanie

Rekreačný dom Ilija Hodak

Plitvické jazerá

Od mora > 50 km
Kapacita 20 osôb

od 100 €

Apartmán Špehar

Plitvické jazerá

Od mora > 50 km
Kapacita 4 osôb

od 60 €

Apartmány Dale

Plitvické jazerá

Od mora 10 km
Kapacita 8 osôb

od 70 €

Izby Natura Plitvice Lakes

Plitvické jazerá

Od mora > 50 km
Kapacita 17 osôb

od 40 €

Apartmán Sučić

Plitvické jazerá

Od mora > 50 km
Kapacita 4 osôb

od 70 €

Apartmány Plitvice Lakes Lodge ( Plitvické jazerá)

Pôvabná drevenica ponúka tri bohato zariadené a klimatizované apartmány s vlastným vchodom. Svojou polohou je pre hostí atraktívna, pretože zaručuje nerušený prístup aj v snehových podmienkach. Veľká upravená záhrada s vybavením ponúka množstvo zábavy a príjemnú dovolenku pre deti aj dospelých. Centrum s obchodmi a reštauráciami je vzdialené 1,5 km a vstup do národného parku je vzdialený 16 km. Pobyt v drevenici je okrem komfortu aj veľmi užitočný. Vrstvy živice vo vnútri stien majú pozitívny vplyv na dýchacie cesty a teplé farby a prirodzenosť dreva znižujú stres a podporujú kreativitu a socializáciu. Drevenica nemá statickú elektrinu, takže nepriťahuje prach. Preto je ideálnou voľbou pre ľudí alergických na prach. Drevené povrchy absorbujú prebytočnú vlhkosť zo vzduchu a keď vzduch vyschne, uvoľnia presne tú vlhkosť, ktorú predtým absorbovali. Preto hovoríme, že drevodom žije a dýcha. Keďže drevo je výborným prírodným izolantom, v lete je pobyt bez klimatizácie príjemný a v zime dobre drží teplo. Okrem rýchleho príchodu a prístupu do Národného parku "Plitvické jazerá" je tu množstvo atrakcií, ktoré stoja za návštevu. Útulok pre mláďatá v Kutereve (62 km), Jaskyne Barać (37 km), Jaskynný park Grabovača (46 km), Jelena dolina (28 km), Ranč s koňmi na jazdenie (30 km), Adrenalínový park (20 km), Zip line Pozor na medveďa 27 km, Pamätné centrum Nikolu Teslu (51 km), upravená sánkarská dráha (7 km), lyžiarske stredisko Mukinje (16 km), prameň rieky Gacka - Majerovo vrilo (43 km), Rastoke (49 km), . .. sú len niektoré z atraktívnych miest, ktoré stoja za návštevu a vytvárajú nezabudnuteľné spomienky. Každý apartmán je vybavený výberom literatúry a spoločenských hier a po relaxácii v saune si môžete oddýchnuť aj v našich kúpeľoch ponorených do jacuzzi. Pre chladné večery je tu náš záhradný krb, kde si môžete vychutnať ležanie, prikryté dekou a za jasných nocí pozorovať hviezdy.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Plitvice Lakes Lodge

Od mora > 50 km
Kapacita 12 osôb

Cena od 80 €

Apartmány House Jelena ( Plitvické jazerá)

Chcete utiecť niekam, kde budete počuť štebot vtákov, cítiť čistotu vzduchu a po ceste navštíviť Plitvické jazerá, Rastoke, jaskyne Barać a ďalšie zaujímavé miesta Sme tu..DOM JELENA, ktorý sa nachádza v Selište Drežničko . Nachádzame sa na štátnej ceste D1, 5 km od vstupu do Národného parku Plitvické jazerá. Máme k dispozícii dva novo zrekonštruované Štúdiové apartmány so 4* a jednu dvojlôžkovú izbu 3* Všetky ubytovacie zariadenia majú vlastné parkovisko. V záhrade je priestor na spoločenské vyžitie, trampolína, hojdačka a vonkajší gril, ktorý môžu naši hostia využívať zdarma. Ak k nám prídete, urobíme všetko pre to, aby ste sa u nás cítili ako doma. VITAJTE!!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány House Jelena

Od mora > 50 km
Kapacita 7 osôb

Cena od 65 €

Apartmán Marija Brajdić ( Plitvické jazerá)

Ja som Marija. Naše ubytovanie sa nachádza len 7 km od vstupu do Národného parku Plitvické jazerá. Nachádzame sa v pokojnej dedinke na Brajdić selo 214. Byt je veľmi priestranný, 100 m2. Obsahuje 3 izby (dve dvojposteľové a jedna trojposteľová). Každá izba má vlastnú kúpeľňu a dobre vybavenú kuchyňu, ako aj veľkú terasu / balkón. Pred domom je veľké bezplatné parkovisko, detské ihrisko, veľa zelene a kvetinová záhrada. Turistická ponuka sa u nás a v okolí Plitvických jazier značne rozšírila. Okrem krásnych jazier na Plitviciach vám odporúčam navštíviť jaskyne Barać (5 km od nášho ubytovania) a prírodný park Rastoke v meste Slunj (15 km od nás). Pre tých, ktorí majú radi aktívnu turistiku, sa môžu vydať na bicykli po dlhých značených cyklotrasách prírodou, navštíviť Adventure Park, zajazdiť si na štvorkolke alebo na kajaku po rieke Korana. Tejto práci sa venujem už 22 rokov. Náš dobrý obchod a vynikajúca spokojnosť našich hostí je výsledkom dlhoročných skúseností a srdečného a úprimného privítania každého hosťa! Tešíme sa na váš príchod!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Marija Brajdić

Od mora > 50 km
Kapacita 7 osôb

Cena od 150 €

Rekreačný dom Lana ( Plitvické jazerá)

Dovolenkový dom Lana je ideálnym miestom na strávenie dovolenky v pokojnej prírode s rodinou alebo priateľmi. Môžete si vychutnať súkromie, pretože budete jedinými hosťami na našom pozemku. Ponúkame celý dom s dvoma samostatnými spálňami, kúpeľňou so sprchovacím kútom, plne vybavenou kuchyňou, jedálenským kútom a veľkou obývacou izbou, s TV s plochou obrazovkou a krbom. V dome je detská postieľka, ktorú je možné pripraviť pre našich malých hostí. Tento dom má krytú terasu s posedením. Dom je obklopený veľkou záhradou a pokojnou prírodou. Záhrada je vybavená lehátkami, hojdacími sieťami, volejbalovým ihriskom, detským ihriskom s hojdačkou, ... K dispozícii sú aj naše bicykle, ktoré na vás čakajú, jazdia na nich a spoznávajú krajinu. .... Hostia môžu využívať gril, parkovisko a Wi-Fi zdarma. Z našej ekologickej záhrady si môžete vziať zeleninu.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Lana

Od mora > 50 km
Kapacita 8 osôb

Cena od 100 €

Rekreačný dom Villa Lady Di Plitvice ( Plitvické jazerá)

Villa Lady Di Plitvice sa nachádza v národnom parku Plitvické jazerá, Gornji Babin Potok 65, Vrhovine. Nachádza sa pri štátnej ceste D52, ktorá z jednej strany spája vstup s Plitvickými jazerami a z druhej strany z diaľnice A1 s odbočkou na Otočac. Dom sa nachádza na prízemí: vstupná hala; obývacia izba s kuchyňou a jedálenským kútom; izba s posteľou 180 * 200; sauna so sprchou; a samostatná kúpeľňa. Vnútorné schody spájajú vysoké podkrovie, v ktorom sú 4 izby, kúpeľňa a samostatné WC. Izby sú: izba 1, v ktorej je posteľ veľkosti 180 * 200; izba 2, v ktorej je posteľ 160 * 200; izba 3, v ktorej sú 2 postele o veľkosti 120 * 200, a mini obývacia izba, v ktorej je obývacia posteľ, z ktorej môže byť posteľ o veľkosti 160 * 200. V izbe je TV. Všetky izby majú pripevnené skrine. Villa Lady Di Plitvice má: ústredné kúrenie, klimatizáciu, TV, Wi-fi; Parkovanie zadarmo, Sprcha, Kúpeľne * 2, Samostatné WC, Sauna, Kuchyňa vybavená kompletným vybavením a spotrebičmi, Žehliaca doska, Žehlička, Sušič vlasov, Trezor, Práčka, Sušička, Rôzne spoločenské hry. Zariadenie je otvorené po celý rok. V blízkosti budovy sa nachádza najväčší Zip line v Európe - Pozor na medveďa, v blízkosti vchodu do Plitvických jazier, prameňa Gacka, Majerovo vrilo, pamätného centra Nikolu Teslu, národných parkov Northern Velebit, jaskynného parku Grabovača Samograd, medveďa Sanktuárium v Kutereve , potom v blízkosti Plitvice Ljeskovac. Ubytovanie je označené: Bezpečný pobyt v Chorvátsku.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Villa Lady Di Plitvice

Od mora > 50 km
Kapacita 8 osôb

Cena od 290 €

Recenzie: 3 - 5/5
Apartmány Blaženka Hodak ( Plitvické jazerá)

Apartmány Blazenka Hodak sa nachádzajú v obci Seliste Dreznicko, pár minút jazdy od Národného parku Plitvické jazerá. Dom je obklopený zeleňou a je situovaný vo veľkej záhrade. Apartmány sú veľké a každý obsahuje dve spálne, kúpeľňa, vybavená kuchyňa a obývacia izba s balkónmi alebo terasou. Parkovanie zadarmo a wi fi.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Blaženka Hodak

Od mora > 50 km
Kapacita 13 osôb

Cena od 60 €

Apartmány Sanja ( Plitvické jazerá)

Apartmán Sanja sa nachádza v blízkosti Plitvických jazier, svetoznámeho národného parku. Ak navštívite Plitvických jazier a ich okolia, môžeme poskytnúť vhodné ubytovanie v byte. Byt má dve spálne, obývacia izba, kuchyňa a kúpeľňa. Byt sa nachádza v krajine, obklopenej lesmi a zelenými, takže si môžete vychutnať svoju dovolenku. Apartmán Sanja sa nachádza v rodinnom dome Vidos v osade Lipovac, vzdialenosť 10 km (15 minút autom) od Plitvických jazier. V byte je luxusný a novo vybavené a skladá sa z dvoch spální, obývacej izby, kuchyne a kúpeľne. Izby sú dvojlôžkové s možnosťou pridania prístelky. Cena na vyžiadanie. Príďte a navštívte nás!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Sanja

Od mora > 50 km
Kapacita 6 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Family Dukić ( Plitvické jazerá)

House Family Dukić sa nachádza v tichom a pokojnom mieste Oštarijski Stanovi, 10 km severne od centrálnej turistickej zóny Národného parku Plitvické jazerá. Miesto je bohatá s atraktívnou krajinou, lesy a speleologickej objekty. Je ideálnym miestom pre dovolenku, ubytovanie a odpočinok. Pre milovníkov aktívnej dovolenky, táto oblasť ponúka nezabudnuteľný zážitok. Pre priaznivcov cyklistiky chodníky obklopený zeleňou. K dispozícii sú aj chodníky na prechádzky. Neďaleko sa nachádza plavecký bazén a tenisový kurt a jazda na koni stabilný JELOV Gorge. Počas zimy je toto miesto veľmi snehu, ktorý sa teší na aspoň jeden, pretože môžu lyžovať sánkovanie na kopcoch. House Family Dukić má kapacitu 10 lôžok, z ktorých 6 činí bytu. Byt má tri spálne a dve kúpeľne (sprcha + WC), vybavená kuchyňa a jedálenský kút s TV so satelitným príjmom. V byte je ústredné kúrenie. V byte sú dve spálne s vlastným sociálnym zariadením (sprcha + WC).

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Family Dukić

Od mora > 50 km
Kapacita 6 osôb

Cena od 30 €

Tábor Korita ( Plitvické jazerá)

Korita Camp je malý rodinný kemp idylické a jedinečnú atmosféru, ktorá prijíma len asi sedemdesiat hosťom. Nachádza sa v Grabovac, len 8 km od najkrajšej chorvátsky národný park Plitvické jazerá. V rámci táboroch je malá rodinná reštaurácia s terasou dostane 150 ľudí. Náš kemp je v úplnom opaku preplnených táboroch, ktoré sú počítané po tisícoch doteraz. Tento druh táborenie pre tých, ktorí ašpirujú na individuálny prístup, ktorý Cvičíme s našimi hosťami.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Tábor Korita

Od mora 10 km
Kapacita 99 osôb

Cena na vyžiadanie

Rekreačný dom Ilija Hodak ( Plitvické jazerá)

Prenájom domu na Silvestra a zimné prázdniny. Dom Ilija Hodáka sa nachádza v idylickom a pokojnom mieste v Selište Drežnicko, 1 km od štátnej cesty D1 a 5 km od vstupu 1 na Plitvické jazerá. Dom sa nachádza vo veľmi výhodnej polohe a za pár minút sa dostanete do turistických destinácií, ako je Národný park Plitvické jazerá, obec Korana, jaskyne a Rastoke Slunj. Veľká záhrada, ktorá bráni pokoju a relaxácii pre dospelých a deti. Z vonkajšieho vybavenia je gril a záhradný nábytok. Pre ďalšie informácie nás neváhajte kontaktovať na mobilnom čísle: 091 895 6270, tel. 047 613 820. Apartmán s 1 spálňou pre 4 osoby - 1 manželská posteľ, 2 manželské postele, WC, sprcha, kuchyňa, posedenie, TV satelit, krytá terasa, kúrenie, krb

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Ilija Hodak

Od mora > 50 km
Kapacita 20 osôb

Cena od 100 €

Apartmán Špehar ( Plitvické jazerá)

Byt Spehar sa nachádza na pokojnom mieste Čatrnja! Je to len 6 km od Národného parku Plitvické jazerá! Všetky izby ponúka bezplatné Wi-Fi, bezplatné parkovanie a aj záhrada na relaxáciu!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Špehar

Od mora > 50 km
Kapacita 4 osôb

Cena od 60 €

Apartmány Dale ( Plitvické jazerá)

Apartmány Dale so záhradou ponúkajú ubytovanie v meste Smoljanac. Plitvické jazerá sú vzdialené 7 km. Na mieste je k dispozícii bezplatné súkromné parkovisko. K dispozícii je tiež kuchynka s chladničkou a varnou doskou. Vo všetkých priestoroch apartmánov Dale môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. K dispozícii sú uteráky.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Dale

Od mora 10 km
Kapacita 8 osôb

Cena od 70 €

Izby Natura Plitvice Lakes ( Plitvické jazerá)

Natura Plitvické jazerá je novovybudované zariadenie v centre Plitvických jazier. Ponúkame vysoko a dobre vybavené izby s TV a viac ako 1000 rôznych programov, každá izba má klimatizáciu a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. K dispozícii je tiež bezplatné parkovisko pre našich hostí. Vstup do NP Plitvické jazerá je vzdialený iba 15 minút chôdze. Máme recepciu a servis 0-24. Našim hosťom ponúkame nezabudnuteľné zážitky a umožňujeme im zostať v súlade s našimi normami pre kategorizáciu.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Izby Natura Plitvice Lakes

Od mora > 50 km
Kapacita 17 osôb

Cena od 40 €

Apartmán Sučić ( Plitvické jazerá)

Apartmán Sučić sa nachádza 5 km od Národného parku Plitvické jazerá. Obklopený krásnou a pokojnou prírodou, náš apartmán je ideálny pre vašu dovolenku. V blízkosti bytu nájdete 2 supermarkety a reštaurácie.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Sučić

Od mora > 50 km
Kapacita 4 osôb

Cena od 70 €

Turistický sprievodca - Plitvické jazerá

Plitvické jazerá  - Erb Plitvické jazerá sú najväčšie, najstaršie a najznámejší chorvátsky národný park. Je umiestnený v ďalekom severovýchode Like medzi horami Malej Kapely na západe a Plješevica na východe. Jazerá sú pomenované po malej dediny a riečky Plitvické ktorá sa vlieva do Plitvických jazier na dne a záverečnej časti, kde padá na 80 metrov vysokej skaly, ktoré tvoria veľkolepé Veľký vodopád. Tento park sa skladá z 16 prepojených jazier nespočetné množstvo vodopádov, ktoré boli vytvorené v priebehu tisíce rokov ukladaním travertínu, a celý proces stále prebieha dnes. V parku sa nachádza medzi 400 a 1300 metrov nad morom, a je charakterizovaný bohaté a rôznorodé flóry a fauny. Tu žije všetky veľké európske mäsožravce vlk, rys a medveď, rovnako ako mnoho ďalších druhov cicavcov, vtákov, rýb a obojživelníkov. Viac ako 70% z parku je pokrytá hustými starých lesov buka a jedle, a zvyšok sú lúky a malých sídiel. Vďaka tomu všetkému od roku 1979. Plitvice je pod ochranou UNESCO ako svetové prírodné dedičstvo. V parku je osídlená od staroveku v malých dedinách a osád, ktoré zostali obývaný až dnes. Hlavné dediny sú: Jezerce, Plitvice Ljeskovac, obec Plitvice, Poljanak, Rastovača a ich obyvatelia ponúkajú pohodlné a kvalitné ubytovanie v ich súkromných rodinných domoch. Plitvické jazerá sú ideálne pre milovníkov prírody a milovníkov aktívnej dovolenky, pretože okrem dlhé prechádzky dobre udržiavané drevené chodníky pozdĺž jazera, môžete výlet, jazdiť na bicykli na mnohých chodníkov v okolí. Môžete tiež navštíviť podzemné svet Jaskyne Barac sa v neďalekej dedine Rakovica. Návšteva Plitvických jazier tento klenot prírody a stráviť dovolenku v nedotknutej prírody, nedotknuté divočine a šumenie nespočtu vodopádov. Vyhľadávať cenovo dostupné ubytovanie v súkromí v Plitvických jazier. Apartmány, izby a rekreačné domy v Plitvické jazerá lacnejšie až o 40%, a to bez nákladných agentúrne poplatky. Vitajte na Národného parku Plitvické jazerá.

Plitvické jazerá Predpoveď počasia