Apartmány a ubytovanie v súkromí Slunj - Rastoke

Slunj je malé mesto v kraji Karlovac v Chorvátsku. To sa nachádza v kopcovitej časti centrálneho Chorvátska, kde sú tečúcej rieky Slunjčica a Korana, pozdĺž hlavnej cesty vedúcej k Plitvických jazier a centrálnej a južnej Jadran. To bolo prvýkrát spomenuté v 15. storočí, kedy bol postavený na staré mesto a pevnosť na skalnatom kopci nad riekou Slunjčica. Staré mesto bolo centrum chorvátskeho feudálneho statku zo Frankopan...

Odporúčané apartmány a súkromné ubytovanie Slunj - Rastoke

Zoradiť podľa:

Izby Pansion Park

Slunj - Rastoke

Od mora > 50 km
Kapacita 43 osôb

od 48 €

Apartmán Cindrić

Slunj - Rastoke

Od mora > 50 km
Kapacita 6 osôb

od 85 €

Apartmán Ava

Slunj - Rastoke

Od mora 10 km
Kapacita 4 osôb

od 70 €

Apartmány Drenovac

Slunj - Rastoke

Od mora > 50 km
Kapacita 4 osôb

od 35 €

Apartmány Plitvicka 42

Slunj - Rastoke

Od mora > 50 km
Kapacita 3 osôb

od 50 €

Izby Pansion Park ( Slunj - Rastoke)

Raňajky Park má 18 izieb a je umiestnený v centre mesta Slunj, 300 metrov od Rastoke a 30 km od Plitvických jazier. Každá izba má vlastnú kúpeľňu, klimatizáciu, kúrenie, telefón, TV a Wi-Fi. V cene sú zahrnuté raňajky.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Izby Pansion Park

Od mora > 50 km
Kapacita 43 osôb

Cena od 48 €

Apartmán Cindrić ( Slunj - Rastoke)

Rodina Cindrić ponúka ubytovanie počas turistickej sezóny v byte (***) v domácnosti. Dom je situovaný v kľudnej časti hlavného mesta sloník na kopci s panoramatickým výhľadom na mesto. Z mlyna obec Rastoke a pevnosť Zrinski a Frankopan je len 5 minút chôdze cez malebnou krajinou.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Cindrić

Od mora > 50 km
Kapacita 6 osôb

Cena od 85 €

Apartmán Ava ( Slunj - Rastoke)

Apartmán Ava sa nachádza na pokojnom mieste, 800 m od centra mesta Slunj. K dispozícii je krásna záhrada, gril a záhrada. Bezplatné používanie garáže, kuchynských spotrebičov, posteľnej bielizne a uterákov. Domáce zvieratá sú vítané! Vzdialenosť do Rastoke je 1000 m a Plitvické jazerá 30 km.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Ava

Od mora 10 km
Kapacita 4 osôb

Cena od 70 €

Apartmány Drenovac ( Slunj - Rastoke)

Apartmán Drenovac sa nachádza v budove na prvom poschodí v centre mesta Slunj. Do 50 metrov od parku, pošta, pekáreň, banka, kiosk, zdravotné stredisko, obchody, autobusová stanica, reštaurácia, lekáreň a kostol. Blízkosť atraktívnej dediny Rastoke je len 400 metrov, Rastoke: jedinečná hra Matka príroda, krásne vodopády, vodopády a mlyny, miesto skutočného potešenia, ako mnohí majú, a mestská pláž na rieke Korana, zatiaľ čo Plitvické jazerá nachádza sa vo vzdialenosti 30 km. Verejné parkovisko pred budovou je bezplatné. Štúdio je plne vybavené. V cene je zahrnutá TV s plochou obrazovkou, práčka, posteľná bielizeň, uteráky, kuchynský riad a základné toaletné potreby (sušič vlasov). V cene je zahrnutý aj nápoj na privítanie. Skladá sa z kuchyne - jedáleň - obývacej izby, spálne, chodby, kúpeľne a dvoch balkónov. Veľkosť bytu je 45 m2. V apartmáne je fajčenie povolené. Platba sa uskutoční v hotovosti pri vstupe do bytu v celkovej výške. Vstup a výstup z bytu podľa dohody. Vitajte a príjemný pobyt!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Drenovac

Od mora > 50 km
Kapacita 4 osôb

Cena od 35 €

Apartmány Plitvicka 42 ( Slunj - Rastoke)

Plitvice Byt 42 sa nachádza v meste Slunj, na ceste D1 od Záhrebu smerom k moru, 30 km od Plitvických jazier. Byt je novo zariadený, s jednou izbou, ktorý obsahuje 3 lôžka (+ prístelka), kuchyňa a kúpeľňa. do vzdialenosti 300 metrov sú obchody, reštaurácie, pošta, polícia, záchranná služba. K bytu patrí terasa.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Plitvicka 42

Od mora > 50 km
Kapacita 3 osôb

Cena od 50 €

Turistický sprievodca - Slunj - Rastoke

Slunj - Rastoke  - Erb Slunj je malé mesto v kraji Karlovac v Chorvátsku. To sa nachádza v kopcovitej časti centrálneho Chorvátska, kde sú tečúcej rieky Slunjčica a Korana, pozdĺž hlavnej cesty vedúcej k Plitvických jazier a centrálnej a južnej Jadran. To bolo prvýkrát spomenuté v 15. storočí, kedy bol postavený na staré mesto a pevnosť na skalnatom kopci nad riekou Slunjčica. Staré mesto bolo centrum chorvátskeho feudálneho statku zo Frankopan rodiny. Mesto dnes žije 2000 obyvateľov, ktorí sú väčšinou pracujúcich v poľnohospodárstve, remeselnej a ekologicky čistým priemyslom, a pretože jeho prírodné krásy, sa rýchlo devoloping cestovného ruchu. Ubytovacie zariadenia sú prevažne súkromné ​​rámci apartmány, izby a rekreačné domy, ktoré ponúkajú priateľské a pohostinné obyvateľov. Asi najväčším lákadlom Slunj je malebný spodná časť obce Rastoke, kde sa rieka Slunjčica postavený početné vodopády. Tu sú dobre zachovalé staré mlyny z 18. storočia, ktoré stále fungujú a mletie obilia na múku. V tomto malom priestore sa nachádza 22 mlyn, ktorý môžete navštíviť, a niektoré z nich boli transformované do reštaurácií, ktoré ponúkajú vynikajúce miestne jedlo a víno. Vzhľadom k dlhej histórii, Národopisné a architektonických pozostatkov, Rastoke bol v roku 1969 zapísaná ako kultúrne pamiatky a sú pod ochranou. V blízkosti môžete navštíviť tiež zdrojom smaragdovo zelené rieky Slunjčica, impozantný podzemného sveta jaskýň Barac a staré rímske pevnosti Cetin. Pozývame vás na stráviť víkend alebo pri prejazde zastaviť v Rastoke a Slunj a vychutnať si krásnu romantickú atmosféru z mnohých vodopádov a mlyny. Vyhľadávať súkromné ​​ubytovanie v Slunj a Rastoke. Apartmány, izby a rekreačné domy v Slunj a Rastoke, lacnejšie až o 40%. Vitajte na Slunj a Rastoke!

Slunj - Rastoke Predpoveď počasia
Vyhľadajte si ubytovanie v okolí miesta Slunj - Rastoke