Apartmány a ubytovanie v súkromí Rakovica

Rakovica je malá dedina a obec v kraji Karlovac v Chorvátsku. Nachádza sa v centrálnej časti Chorvátska, Kordun medzi Karlovac a Plitvické jazerá. Rakovica má prominentné miesto v histórii Chorvátska, kde sa v roku 1871 vypukla vzbura, viedol o Eugen Kvaternik ktorý bol nakoniec neúspešný pokus o vytvorenie voľného chorvátskeho štátu. Rakovica obec má asi 3000 obyvateľov, ktorí sa zaoberajú prevažne v poľnohospodárstve...

Zoradiť podľa:

Apartmán Melissa

Rakovica

Od mora 10 km
Kapacita 10 osôb

od 15 €

Apartmán Lana

Rakovica

Od mora 10 km
Kapacita 2 osôb

na vyžiadanie

Tábor Turist Grabovac

Rakovica

Od mora 150 m
Kapacita 99 osôb

na vyžiadanie

Apartmán Melissa ( Rakovica)

Vitajte na Melissa bytu, ktorý sa nachádza v blízkosti jazera Národný park Pitvicka. Vaša dovolenka môže dobre plniť prehliadku a jazier alebo jednoducho užiť pokojný večer, cez dedinu nie sú tam žiadne vysoké cesty, a preto je ideálny pre rodiny s deťmi, pretože byt sa nachádza v zelenej a panenskou prírodou. Tiež skvelé pre mladých ľudí, pretože sa nachádza v blízkosti turistických zariadení ako sú vodné športy, lyžovanie, jazda na bicykli, fotografovanie, pešiu turistiku. Hlavným lákadlom sú Plitvické jazerá.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Melissa

Od mora 10 km
Kapacita 10 osôb

Cena od 15 €

Apartmán Lana ( Rakovica)

Byt Lana sa nachádza v pokojnom mieste Lipovac. Nachádza sa 15 km od Plitvických jazier a 4 km od jaskyne Barac. Byt má 2 + 2 lôžka a detská postieľka na vyžiadanie. Vonku máme hojdačky a lavičky a je ideálna pre rodiny s deťmi.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Lana

Od mora 10 km
Kapacita 2 osôb

Cena na vyžiadanie

Tábor Turist Grabovac ( Rakovica)

Tourist Resort Grabovac sa nachádza v tichom a pokojnom mieste 8 km od Národného parku Plitvické jazerá a je obklopený vysokými borovicami a kopca. Komplex zahŕňa ubytovanie: dvojlôžkové izby v pavilóne Jelena, dvojlôžkové izby v drevených domoch, karavanoch a stanoch v typickej indickej dedine. Celý objekt k dispozícii bezplatné Wi-Fi. Všetky izby majú kúrenie a satelitný TV. Sa skladajú predovšetkým z dreveným nábytkom, vrátane písacieho stola. Obsahujú modernú kúpeľňu. Všetci hostia môžu využívať vonkajší bazén, športový areál s vonkajšou posilňovňa, volejbalové ihrisko, detské ihrisko a ďalšie. V reštaurácii v obci, ktorá ponúka tradičné chorvátsku kuchyňu, najmä Lika špeciality. Jedlo si môžete vychutnať v jedálni alebo na priestrannej terase. Je možné zorganizovať výlety do Plitvice, Barac jaskyne alebo vodopádov v Rastoke. Ďalšími hostia môžu trénovať rôzne športy, ako je horolezectvo a jazda na kajaku a aktivít, vrátane paintball, jazda na bicykli a jazda na koni. Na recepcii je k dispozícii požičovňa bicyklov a organizuje výlety. Súčasťou objektu je zmenáreň, bankomat a obchod. Čerpacie stanice a autoopravovňa sú v blízkosti.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Tábor Turist Grabovac

Od mora 150 m
Kapacita 99 osôb

Cena na vyžiadanie

Turistický sprievodca - Rakovica

Rakovica  - Erb Rakovica je malá dedina a obec v kraji Karlovac v Chorvátsku. Nachádza sa v centrálnej časti Chorvátska, Kordun medzi Karlovac a Plitvické jazerá. Rakovica má prominentné miesto v histórii Chorvátska, kde sa v roku 1871 vypukla vzbura, viedol o Eugen Kvaternik ktorý bol nakoniec neúspešný pokus o vytvorenie voľného chorvátskeho štátu. Rakovica obec má asi 3000 obyvateľov, ktorí sa zaoberajú prevažne v poľnohospodárstve a cestovného ruchu. Bezprostredná blízkosť Plitvických jazier je jedným z hlavných zdrojov príjmov pre miestnych obyvateľov. Cestovného ruchu a rozmanitá ponuka súkromných ubytovacích a miestnych pôvodných produktov, ako sú syry a med sú hlavným zdrojom príjmov. Pokiaľ si budete chcieť prezrieť Plitvické jazerá a nedotknutej prírody oblasti odporúčame stráviť noc v súkromných domoch, kde budú priateľskí hostitelia váš pobyt veľmi príjemné. Jedným z prírodných pamiatok, ktoré by malo byť vnímané iare podzemné jaskyne Barac. V blízkosti sa nachádza obranná pevnosť Dreznik Grad, ktoré bolo kedysi sídlom Dreznik kraja v 11. storočí. Z ďalších turistických atrakcií tejto oblasti, tam sú veľmi atraktívne a dobre udržiavané cyklotrasy a početné reštaurácie pozdĺž hlavnej cesty, ktorá na svojich ponukách ponúkajú vynikajúce miestne špeciality. Návšteva a zostať niekoľko dní v tejto oblasti, ktorá má krásnu krajinu a nedotknutú prírodu. Vyhľadávať lacné ubytovanie v súkromí v Rakovica a jeho okolia. Apartmány, izby a rekreačné domy v Rakovica a Plitvické jazerá oblasti. Vitajte na Rakovica!

Rakovica Predpoveď počasia