Apartmány a ubytovanie v súkromí Premantura

Premantura je malé mesto ležiace na najjužnejšej časti Istrijského polostrova. To sa nachádza v obci Medulin, a leží asi 10 km južne od Puly. Aj keď táto oblasť bola obývaná od staroveku, Premantura vo svojej súčasnej podobe je vytvorená na konci 16. storočia, kedy rodiny z okolia Zadaru vysporiadať tu úteku pred Turkami. V 18. storočí začal vývoj Premantura, ktoré vyvinula vďaka rýchlemu priemyselnému rozvoju mesta Pula....

Odporúčané apartmány a súkromné ubytovanie Premantura

Zoradiť podľa:

Apartmány Mamut

Premantura

Od mora 350 m
Kapacita 8 osôb

od 48 €

Apartmány Natalia

Premantura

Od mora 300 m
Kapacita 9 osôb

od 65 €

Apartmány Kim

Premantura

Od mora 250 m
Kapacita 20 osôb

od 35 €

Apartmán House Kim

Premantura

Od mora 250 m
Kapacita 4 osôb

od 40 €

Apartmány Fiora

Premantura

Od mora 300 m
Kapacita 8 osôb

od 55 €

Apartmány Dragana

Premantura

Od mora 350 m
Kapacita 2 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Vila Milla

Premantura

Od mora 300 m
Kapacita 16 osôb

od 25 €

Rekreačný dom Premantura

Premantura

Od mora 400 m
Kapacita 7 osôb

od 80 €

Apartmány Turk

Premantura

Od mora 300 m
Kapacita 10 osôb

na vyžiadanie

Apartmán Alma

Premantura

Od mora 250 m
Kapacita 4 osôb

od 40 €

Apartmán BR 1

Premantura

Od mora 300 m
Kapacita 4 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Mamut ( Premantura)

Štúdio sa nachádza v južnej časti malebnej dedinky Premantura, jeden kilometer od vchodu do obce Kamenjak. Môžete si užiť 30 rôznych pláží a zátok. Byt sa nachádza v treťom poschodí domu, z ktorého balkóna si môžete vychutnať výhľad na ostrovy a more. Na prízemí sa nachádza reštaurácia s terasou. Je možné si rezervovať nocľah s raňajkami, polpenziou alebo plnou penziou, ponúkame tiež vegetariánske jedlá. Neďaleko sa nachádza požičovňa bicyklov, potápačský klub a výlety loďou. Najbližšie väčšie mesto / Pula / 10 km ďaleko.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Mamut

Od mora 350 m
Kapacita 8 osôb

Cena od 48 €

Apartmány Natalia ( Premantura)

Užite si so svojou rodinou v byte s krásnym výhľadom na dedinu Premantura a more, 800m od centra dediny, umožňuje úplné ticho pre váš odpočinok. Byt má kapacitu max. 6 osôb a ponúka miesto pre rodinný gril na spoločnom dvore, s výhľadom na more na súkromnom terase a pláž vo vzdialenosti 250 m. Byt sa nachádza na prvom poschodí rodinného domu s dvoma ďalšími bytmi. Byt má strážené kryté parkovisko na súkromnej ulici. Všetci hostia majú k dispozícii stolný tenis zdarma, cvičebné vybavenie vo vonkajšej posilňovni, ako aj detské ihrisko pre najmenších, rezerváciu vopred len preto, že ho môžu všetci využívať.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Natalia

Od mora 300 m
Kapacita 9 osôb

Cena od 65 €

Apartmány Kim ( Premantura)

Plne vybavené apartmány krokov od mora a prírodného parku Kamenjak, New 48 m? byt sa nachádza v Premantura, iba 12 km od Puly a asi 0,5 km od pláží v parku Kamenjak, kde máte 32 km pekných pláží a kde sa môže vždy nájsť miesto pre vás ja. V Premantura máte možnosť si prenajať loď a jetski, surfovať, hrať basketbal a robiť rôzne výlety do krásnych miest a ostrovy v blízkosti. Tento pekný apartmány sa nachádza len pár krokov od pláže v pokojnej zóne v blízkosti centra mesta Premantura. V dome je tiež len pár minút chôdze od miestneho trhu, reštaurácie, kaviarne a verejnej dopravy. To má veľkú spálňu s manželskou posteľou pre dve osoby, má jedáleň s pohovkou, ktorú možno využiť pre spanie tiež. V byte je plne vybavená kuchyňa, kúpeľňa, má TV, klimatizáciu, bezplatné Wi-Fi a veľkú terasu, kde si môžete vychutnať dobré počasie. Možnosť parkovania pred domom. Linnen a uteráky sú v cene. Môžeme vás vyzdvihnúť na letisku, v prípade potreby. V prípade, že chcete ísť von a užiť nočný život máte dobré bary a kluby v Pula bavte sa!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Kim

Od mora 250 m
Kapacita 20 osôb

Cena od 35 €

Apartmán House Kim ( Premantura)

Rekreačný dom KIM v Premantura je súkromný dom v pokojnej štvrti krokov od mora. Dom má veľkú zelenú záhradu pre relaxáciu a chytanie slnka. Má 3 spálne a ďalší priestor pre až dvoch prísteliek. Má dve kúpeľne, jedna s vírivkou a jedna so sprchovacím kútom. V kuchyni je veľká a priestranná a hneď vedľa neho máme veľký jedálenský stôl. Dom má veľký obývacia izba s TV a klimatizáciou. Máme uzavreté parkovisko pre jedno auto a ďalší v prednej časti domu. Dom sa nachádza v Premantura, len 12 km od Puly a asi 0,5 km od pláží parku Kamenjak, kde máte 32 km pekných pláží a kde si vždy môžete nájsť miesto pre vás samo. V Premantura máte možnosť prenájmu bicyklov, skútrov, lodí a vodných skútrov, surfovať, hrať basketbal a robiť rôzne výlety do krásnych miest a ostrovy v blízkosti. Tento dom sa nachádza len pár krokov od pláže v pokojnej zóne v blízkosti centra mesta Premantura. V dome je tiež len pár minút chôdze od miestneho trhu, reštaurácie, kaviarne a verejnej dopravy. Možnosť parkovania pred domom. Linnen a uteráky sú v cene. Môžeme vás vyzdvihnúť na letisku, v prípade potreby. V prípade, že chcete ísť von a užiť nočný život máte dobré bary a kluby v Pula bavte sa!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán House Kim

Od mora 250 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 40 €

Apartmány Fiora ( Premantura)

Fiora Dom sa nachádza v pokojnej časti Premantura, len 300 metrov od mora. Dom je kompletne nový a má všetko, čo potrebujete pre príjemnú a peknú dovolenku. Dom má 3 spálne a 3 lôžka v dvoch oddelených spální, 3 kúpeľne, gril, súkromné ??parkovisko.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Fiora

Od mora 300 m
Kapacita 8 osôb

Cena od 55 €

Apartmány Dragana ( Premantura)

Vitajte! APARTMÁNY DRAGANA - Premantura, ktorá sa nachádza v tomto prostredí, je štruktúra príjemné na pohľad a pohodlný pre hostí, vo vzdialenosti 300 metrov od pláže. Tento pekný apartmány sa nachádza len pár krokov od pláže v pokojnej zóne v blízkosti centra mesta Premantura. V dome je tiež len pár minút chôdze od miestneho trhu, reštaurácie, kaviarne a verejnej dopravy. Byt sa nachádza v Premantura, iba 12 km od Puly a asi 0,5 km od pláží v parku Kamenjak, kde máte 32 km pekných pláží a kde si vždy môžete nájsť miesto pre vás self.In Premantura vám majú možnosť si prenajať loď a jetski, surfovať, hrať basketbal a robiť rôzne výlety do krásnych miest a ostrovy v blízkosti. Máme nasledovať ING Vybavenie: • KRSE dom: 1. Apartmán Azzurro pre 2 - 4 osoby (cca 30 m2): spálňa, obývacia izba s Cauchy (2 osoby) a kuchynským kútom, sociálnym zariadením, TV - SAT a pekný romantická terasa, klimatizácia 2. Apartment Smokva pre 4 osoby (cca 45 m2): 2 spálne, kuchyne, kúpeľne a 15 m2 terasa, TV - SAT 3. Apartmán Ďalšie pre 4 - 6 osôb (cca 100 m2): 2 spálne, obývacia izba, jedáleň roomTV - SAT, kuchyňa, kúpeľňa, klimatizácia, 15 m2 balkóna s halfview na more. • ANA domu: 1. Apartmán Kamin pre 2 osoby (cca 25 m2): obývacia izba s dvojlôžkom, kuchyne, kúpeľne a 20 m2 terasa, TV - SAT 2. Apartment Terasa pre 2 - 4 osoby ( cca 45 m2): spálňa, obývacia izba, 2x lôžko a TV - SAT, kuchyne, kúpeľne a 25 m2 balkón. klimatizácia. Je možné použiť 1 ďalší lôžko vo všetkých bytov, a práčka na majiteľa. My sa nachádza v pokojnej zóne, s parkovacím státím vo dvore a záhrade so sprchou a grilom. Domáce zvieratá sú povolené na vyžiadanie (5-10 EUR na deň). Manželka -zdarma. Linnen a uteráky sú v cene. Môžeme vás vyzdvihnúť na letisku, v prípade potreby. V prípade, že chcete ísť von a užiť nočný život máte dobré bary a kluby v Pula bavte sa! Prajeme vám príjemný pobyt v našom dome.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Dragana

Od mora 350 m
Kapacita 2 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Vila Milla ( Premantura)

Náš rodinný dom sa nachádza na pokojnom mieste v blízkosti centra mesta Premantura. Náš dom sa nachádza 100 m od obchodu s potravinami, od centra obce je asi 300 m a more je asi 400 m od nášho domu. V blízkosti je Kamenjak, prírodný park s viac ako 20 km pobrežia a krásne pláže. Nehnuteľnosť je stará 7 rokov a má 5 jednotiek, 4 štúdiá a jeden apartmán. Každé štúdio a apartmán sú vybavené klimatizáciou a SAT / TV, riadom a posteľnou bielizňou. Každé štúdio a apartmán má vlastnú terasu so stolom a stoličkami. Dom má vlastnú záhradu, parkovanie je zabezpečené vo dvore a je možné využiť gril.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Vila Milla

Od mora 300 m
Kapacita 16 osôb

Cena od 25 €

Rekreačný dom Premantura ( Premantura)

Rodinný dom o výmere 65 m2 + terasa 20 m2 a záhrada 1000 m2. Dom pozostáva z troch spální (celkom 6 + 1 lôžko), plne vybavenej kuchyne, WC, kúpeľne, všetkých potrebných spotrebičov, trezorov, klimatizácie, wi-fi. Vhodné pre deti. Povolíme pobyt domácich miláčikov. Dom sa nachádza 400 metrov od vchodu do rampy do parku priproda RT Kamenjak na pokojnom mieste v lese. Ideálne pre rodinnú dovolenku.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Premantura

Od mora 400 m
Kapacita 7 osôb

Cena od 80 €

Apartmány Turk ( Premantura)

Plne zariadené a vybavené apartmány v rodinnom dome. Pekná a tichá lokalita Premantura plná zelene, v blízkosti najkrajšie a najjužnejšej časti Istrie, pláštenku. Vážka s mnohými rôznymi pláže podľa svojho vkusu. Veľké parkovisko, gril, záhrada. V blízkosti centra obce so všetkým príslušenstvom. Oázou pre kvalitu a pokojnú rodinnú dovolenku.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Turk

Od mora 300 m
Kapacita 10 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmán Alma ( Premantura)

Krásny a útulný byt ďaleko od mestského hluku a zhonu. Byt má dve izby s kuchynským kútom a kúpeľňou so sprchovacím kútom. Má balkón s výhľadom na more a les. To je na druhom poschodí a má parkovacie miesto v prednej časti budovy.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Alma

Od mora 250 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 40 €

Apartmán BR 1 ( Premantura)

Byt sa nachádza v pokojnej časti obce Premantura. Pláž je vzdialená 300 m od bytu a neďaleko je známa prírodný park Rt Kamenjak.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán BR 1

Od mora 300 m
Kapacita 4 osôb

Cena na vyžiadanie

Turistický sprievodca - Premantura

Premantura  - Erb Premantura je malé mesto ležiace na najjužnejšej časti Istrijského polostrova. To sa nachádza v obci Medulin, a leží asi 10 km južne od Puly. Aj keď táto oblasť bola obývaná od staroveku, Premantura vo svojej súčasnej podobe je vytvorená na konci 16. storočia, kedy rodiny z okolia Zadaru vysporiadať tu úteku pred Turkami. V 18. storočí začal vývoj Premantura, ktoré vyvinula vďaka rýchlemu priemyselnému rozvoju mesta Pula. Skrz históriu, obyvatelia Premantura boli zapojení do tradičných činností: poľnohospodárstvo, chov dobytka a rybolov. Dnes Premantura má asi 850 obyvateľov, ktorí spolu s rybolovom a poľnohospodárstvom sa zaoberá predovšetkým v oblasti cestovného ruchu a ponúkať službu kvalitného ubytovania v apartmánoch, izbách a rekreačných objektov v rámci svojich súkromných rodinných domov. Neďaleko Premantura je Kamenjak na malom polostrove, ktorý bol vďaka svojej výnimočnej kráse a rozmanitosti rastlinných a živočíšnych druhov vyhlásená za chránenú oblasť. Tu je unikátny prírodný oáza, ktorá zahŕňa takmer 30 km pobrežia, krásnych zátok a pláží, a mnoho chránených a endemických druhov rastlín a živočíchov, ako sú orchidey, motýle, tulene stredomorského, kraby. Je ideálny pre milovníkov aktívnej dovolenky, a ponúka mnoho cyklistických a turistických trás, windsurfing, jazda na kajaku, a môžete sa pokúsiť skočí do krištáľovo čisté more z vysokých útesov. Gastronomická ponuka je tiež bohatá a pestrá, a v miestnych reštauráciách a krčmách, odporúčame ochutnať Premantura kraba, divoký špargľa a chutný syr. Návšteva Premantura, a stráviť aktívnu dovolenku v krásnom prírodnom prostredí a príjemné stredomorské podnebie. Vyhľadávať lacné ubytovanie v súkromí v Premantura. Apartmány, izby a dovolenkové domy na prenájom v Premantura. Vitajte na Premantura!

Premantura Predpoveď počasia