Apartmány a ubytovanie v súkromí Peroj

Peroj je malá rybárska a poľnohospodárska obec v kraji Istrii v Chorvátsku. Nachádza sa na západnom pobreží Istrie, len jeden kilometer od pobrežia a krásne pláže. Administratívne patrí do obce Vodnjan ktoré je vzdialené iba 6 km od hotela. Peroj bol dobre známy rezort späť v rímskych dobách, kedy to bolo volané Praetoriolum (Casale Petriolo). Po tej rane v 16. storočí, miesto bolo opustené kým presídlenie do 17. storočia,...

Odporúčané apartmány a súkromné ubytovanie Peroj

Zoradiť podľa:

Apartmány Berat

Peroj

Od mora 600 m
Kapacita 20 osôb

od 50 €

Apartmány Anka

Peroj

Od mora 800 m
Kapacita 16 osôb

na vyžiadanie

First minute ponuka Last minute ponuka

Rekreačný dom Vila Nikolas 1

Peroj

Od mora 250 m
Kapacita 5 osôb

od 70 €

First minute ponuka

Rekreačný dom Vila Nikolas 2

Peroj

Od mora 250 m
Kapacita 9 osôb

od 250 €

Apartmán Marinković

Peroj

Od mora 10 m
Kapacita 8 osôb

na vyžiadanie

Recenzie: 1 - 5/5

Apartmány Nešić

Peroj

Od mora 700 m
Kapacita 20 osôb

od 35 €

Apartmán Branka

Peroj

Od mora 800 m
Kapacita 6 osôb

od 50 €

Apartmány Berat ( Peroj)

**** Apartmány I / II / III: Dve dvojlôžkové izby (4 + 2), obývačka, kuchyňa, plytká SAT / TV, kúpeľňa - sprchovací kút, klimatizácia, WiFi, balkón s výhľadom na more. *** Izba 2: Dvojposteľová izba (2 + 0), Spoločná kuchyňa, Plytká SAT / TV, Kúpeľňa - Sprcha, Klimatizácia, WiFi. *** Izba 3: Trojlôžková izba (2 + 1), spoločná kuchyňa, plytká SAT / TV, kúpeľňa - sprchovací kút, klimatizácia, WiFi, balkón s priamym výhľadom na more. *** Štúdio 4: Dvojlôžková izba (2 + 0), malá kuchyňa, plytká SAT / TV, kúpeľňa - sprchovací kút, klimatizácia, WiFi, balkón s priamym výhľadom na more. *** Štúdio 5: Dve dvojlôžkové izby (2 + 2), malá kuchyňa, Plytká SAT / TV, kúpeľňa - sprchovací kút, klimatizácia, WiFi, balkón s priamym výhľadom na more. *** Izba 6: Trojlôžková izba (2 + 1), spoločná kuchyňa, plytká SAT / TV, kúpeľňa - sprchovací kút, klimatizácia, WiFi, balkón s čiastočným výhľadom na more. *** Izba 7: Dvojposteľová izba (2 + 0), Spoločná kuchyňa, Plytká SAT / TV, Kúpeľňa - Sprcha, Klimatizácia, WiFi, Balkón s čiastočným výhľadom na more. Pobytová taxa je približne 1 EUR na osobu / deň, registrácia je približne 2 EUR na osobu (vrátane). Ponuky v okolí a okolí Peroj: Reštaurácie, kaviarne, kadernícke salóny, obchody, nákupné strediská, tenis, volejbal, potápanie, plachtenie. Pula Pula je jedno z najstarších miest na východnom pobreží Jadranského mora, mesto, ktoré existuje už 3 tisícročia. Nachádza sa na ôsmich kopcoch a prechádza sa cez zložité ulice a prezeranie fasád farebných domov je skutočným potešením. Podľa veľkosti vybudovaného pobrežia a vybavenia. Pula sa nazýva mesto kultúry, koncertov a filmu. Veľké leto v Pula aréne sa konajú každé leto a zaručujú dobrú dovolenku plnú zaujímavých udalostí. Pula Arena každoročne oživujú rôzne koncerty, opery a nevyhnutný filmový festival. Brijuni Brijuni je ostrovná skupina pri západnom pobreží Istrie, ktorej najkrajšia časť bola vyhlásená za národný park v roku 1983. Sú vzdialené asi 6 km od Puly, oddelenej kanálom Fažana, cez ktorý trajekt z Brijuni do prístavu Fažana denne. Zoo Brijuni je pod holým nebom, takže sa na ostrove voľne pohybujú zvieratá a je tu safari park. Šport v Brijuni skutočne ponúka všetko: jazdu na koni, golf, tenis, plachtenie, surfovanie po vetre, prenájom bicyklov a člnov, potápanie a mnoho športovísk, detských ihrísk a telocvičníkov.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Berat

Od mora 600 m
Kapacita 20 osôb

Cena od 50 €

Apartmány Anka ( Peroj)

Vitajte v našom apartmánovom dome * Anka * Novo zrekonštruovaný dom na istrijskom polostrove v Chorvátsku s výhľadom na more a výhľadom na národný park Brijuni. Prenajímame 4 apartmány pre 4 až 6 osôb. Všetky apartmány sú vybavené novým nábytkom a nachádzajú sa na prvom a druhom poschodí. Naša dedina Peroj patrí k historickému a tradičnému mestu Vodnjan (5 km), ale nachádza sa hneď vedľa idylickej rybárskej dediny Fazana (2 km). Najbližšie najväčšie mesto Pula je vzdialené len 10 km a ponúka okrem historických pamiatok a pamiatok aj všetko, čo je potrebné pre život a zábavu. Je možné použitie záhrady a grilu, s dobre udržiavanou terasou a dostatočným posedením. Pre príjemnú dovolenku ponúka Peroj niekoľko reštaurácií, kaviarní, pizzerií, pekární a dvoch obchodov. Cca. 800 km vzdialená kamienková pláž ponúka v hlavnej sezóne niekoľko plážových kaviarní a plážových barov. Pozdĺž plážovej promenády sa môžete prechádzať míľami alebo míľať na míle a dosiahnuť mnoho ďalších reštaurácií a pláží s ponukami, ako sú šlapadlá, vodné skútre a banány. Hostia s domácimi miláčikmi sú tiež vítaní. Ideálne pre rodiny a dovolenkárov na bicykli. Parkovanie na pozemku. Čakáme na teba!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Anka

Od mora 800 m
Kapacita 16 osôb

Cena na vyžiadanie

Rekreačný dom Vila Nikolas 1 ( Peroj)

Dom Nikolas 1 sa nachádza v malej obci Peroj, 2 km od mesta Fažana a Vodjan a 7 km od mesta Pula. Obec Peroj je ideálna pre pokojnú dovolenku a má prirodzené pláže, ktoré sú kamienkové a skalnaté. V lete sú rôzne festivaly s miestnymi špecialitami a detským divadlom. Dom Nikolas 1 je malý krásny dom a veľkou záhradou s rozlohou 500 m². Tento dom má 2 spálne, 1 obývaciu izbu s kuchyňou, 1 kúpeľňu, terasu, gril, bezplatné parkovanie, TV a wifi, klimatizáciu. Vzdialenosť od mora a kamienkovej pláže je 250 m. Ak hľadáte krásne, kľudné miesto v srdci prírody pri mori príďte a navštívte naše miesto. Budete si to užiť!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Vila Nikolas 1

Od mora 250 m
Kapacita 5 osôb

Cena od 70 €

Rekreačný dom Vila Nikolas 2 ( Peroj)

Villa Nikolas 2 sa nachádza v malej obci Peroj, 2 km od mesta Fažana a Vodnjan a 7 km od mesta Pula. Obec Peroj je ideálna pre pokojnú dovolenku a má prirodzené pláže, ktoré sú kamienkové a skalnaté. V lete sú rôzne festivaly s miestnymi špecialitami a detským divadlom. Dom Nikolas 2 je nová vila s výhľadom na more a veľkou záhradou o veľkosti 1 000 m² s bazénom a vírivkou. Tento dom má 4 spálne, 1 obývaciu izbu s kuchyňou, 4 kúpeľne, 1 WC, 4 terasy, grilovanie, bezplatné parkovanie, TV a wifi, klimatizáciu. Vzdialenosť od mora a kamienkovej pláže je 250 m. Ak hľadáte krásne, kľudné miesto v srdci prírody pri mori príďte a navštívte naše miesto. Budete si to užiť!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Vila Nikolas 2

Od mora 250 m
Kapacita 9 osôb

Cena od 250 €

Apartmán Marinković ( Peroj)

V našom rodinnom dome sú 2 apartmány, z ktorých každá má plochu 44 m2 a skladá sa z: kúpeľňa (práčka), čo je spálňa (manželská zlé a skriňa), obývacia izba (2 ďalšie rozkladacie pohovky) a mini - kuchyňa (sporák, chladnička, Coffie stroj), zastrešená terasa (9 m2) s výhľadom na pobreží Jadranského mora a ostrovy Brijuni. K dispozícii je tiež klimatizácia, satelitný TV WiFi internet a vonkajšie grilovanie na dispozícii, rovnako ako priestor na parkovisku vo dvore. Tieto byty možné prenajať celý rok (ústredné kúrenie). Vzdialenosť od apartmánov na pláž je 800 m, av samotnej obci sa nachádza niekoľko reštaurácií a obchodov 300-500 m od apartmánov. Sme pripravení privítať vás! Šťastnú cestu.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Marinković

Od mora 10 m
Kapacita 8 osôb

Cena na vyžiadanie

Recenzie: 1 - 5/5
Apartmány Nešić ( Peroj)

Nesic Apartmány sa nachádza v malej pokojné mesto Peroj, ale v blízkosti svetovo preslávené miest, ako je Pula (10 km) a Rovinj (25 km, Pula (3 km). Apartmány sa nachádzajú v budove postavenej v roku 2010. Vedľa budovy je pokrytá terasa vybavená grilom, ktorý je využitie našich klientov.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Nešić

Od mora 700 m
Kapacita 20 osôb

Cena od 35 €

Apartmán Branka ( Peroj)

Byt sa nachádza v obci Peroj Byt sa nachádza v centre obce, v tichom prostredí, 20 m od obchodu a 100 m od reštaurácie.Sea je vzdialená 800 m. Byt sa nachádza v celom 2. poschodí, je to pohodlné s 2 veľké spálne, kúpeľňa a veľké obývacia izba s rozkladacou pohovkou.Akcia má dva balkóny, jeden krytý stôl a stoličkami, druhý je s grilom.V dispozícii je TV 107cm, DVD, Hi-Fi a bezplatné Wi-Fi internet.Partly more-view.Parking in na dvore pri dome. Peroj je villlage v západnej Istrii, ktorý sa nachádza v blízkosti mora.To je pokojné miesto s niekoľkými reštauráciami a obchodmi.Potom prepojený autobusom do Puly a Fažana. Pláže nie sú tak preplnené, s krištáľovo čistou vodou, ideálne pre relaxačnú dovolenku.3 km od Peroju je Fažana, mestečko s množstvom reštaurácií a krásnou promenádou pozdĺž mora. 10 km je Pula. so starobylými rímskymi pamiatkami (koloseum, triumfálny oblúk atď.) Byt má výhľad na Brioni, národný park, ktorý má krásnu prírodu. K dispozícii sú výlety loďou do Brioni z Fažany. Autobusová stanica je vzdialená necelých 100 m od apartmánu.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Branka

Od mora 800 m
Kapacita 6 osôb

Cena od 50 €

Turistický sprievodca - Peroj

Peroj  - Erb Peroj je malá rybárska a poľnohospodárska obec v kraji Istrii v Chorvátsku. Nachádza sa na západnom pobreží Istrie, len jeden kilometer od pobrežia a krásne pláže. Administratívne patrí do obce Vodnjan ktoré je vzdialené iba 6 km od hotela. Peroj bol dobre známy rezort späť v rímskych dobách, kedy to bolo volané Praetoriolum (Casale Petriolo). Po tej rane v 16. storočí, miesto bolo opustené kým presídlenie do 17. storočia, kedy sem prišiel 13 rodín čiernohorského pravoslávneho vyznania. Dnes Peroj žije 800 obyvateľov z ktorých väčšina sú potomkovia 13 čiernohorských rodín a ktorí si udržujú svoju kultúru a zvyky. Tradične obyvatelia Peroj bolo pracujúcich v poľnohospodárstve, výrobu olivového oleja a vína a rybárčenie, ale dnes sa rýchlo rozvíja turistický ruch a miestni ľudia ponúkajú ubytovanie vo vysokej kvalite a komfortné apartmány, izby a rekreačných objektov. Dlhé okruhliaky pláže sa tiahnu pozdĺž pobrežia a sú vhodné pre rodiny s deťmi. More je veľmi jasný a bohaté na ryby. Môžete ochutnať slávne istrijské špeciality v miestnych tavernách a reštauráciách. Počas leta tu sú organizované rôzne oslavy, najviac pozoruhodne Peroj festival, počas ktorého sú organizované rôzne výstavy, turnaja, folklórne predstavenia a večerné koncert. Okolie Peroj je ideálny pre prírody a aktívnu dovolenku milovníkov pretože má početné turistické a cyklistické chodníky. Z denné výlety, odporúčame navštíviť Fazana, Národný park Brijuni a neďaleké mesto Pula. Pozývame vás na návštevu Peroj tejto malej a pokojnej dediny na Istrii, kde môžete stráviť idylickú dovolenku v čistom a uspoiled prírodné prostredie. Vyhľadávať lacné ubytovanie v súkromí v Peroj. Kontaktovať priamo vlastníkmi apartmány, izby a domy pre dovolenku v Peroj a ušetriť až 40% na drahé agentúrne poplatky. Vitajte na Peroj!

Peroj Predpoveď počasia