Apartmány a ubytovanie v súkromí Valbandon

Valbandon je malé turistické mesto v kraji Istrii v Chorvátsku. Nachádza sa na západnom pobreží južnej Istrie, len 8 km severne od mesta Pula. Valbandon má 1500 obyvateľov, ktorí sa zaoberajú prevažne v oblasti cestovného ruchu a ponúkajú komfortné ubytovanie v súkromných apartmánoch, izbách a rekreačných objektov. Valbandon je pomenovaný po stredovekom taliansky výraz "Vala ABANDON", čo znamená opustené alebo zarastené...

Odporúčané apartmány a súkromné ubytovanie Valbandon

Zoradiť podľa:

Apartmán Deni

Valbandon

Od mora 650 m
Kapacita 6 osôb

od 70 €

Apartmán PETRA - Villa Klara

Valbandon

Od mora 500 m
Kapacita 4 osôb

od 33 €

Apartmány Nataly

Valbandon

Od mora 700 m
Kapacita 3 osôb

od 45 €

Apartmány Valbandon

Valbandon

Od mora 700 m
Kapacita 12 osôb

od 25 €

Apartmány Nikolic Paradise

Valbandon

Od mora 600 m
Kapacita 14 osôb

na vyžiadanie

Apartmán Nataša

Valbandon

Od mora 1.5 km
Kapacita 4 osôb

od 45 €

Apartmány Anita

Valbandon

Od mora 750 m
Kapacita 4 osôb

od 50 €

Apartmán Hukić

Valbandon

Od mora 500 m
Kapacita 4 osôb

od 40 €

Rekreačný dom Bianca

Valbandon

Od mora 400 m
Kapacita 6 osôb

od 140 €

Apartmány Rudez

Valbandon

Od mora 300 m
Kapacita 12 osôb

od 75 €

Apartmán Deni ( Valbandon)

Apartmán Deni sa nachádza na atraktívnom mieste v blízkosti mora a hlavného mesta Fazana. Byt sa nachádza na druhom poschodí a pozostáva z dvoch poschodí. Na prvom poschodí sa nachádza obývacia izba s kuchyňou, spálňa, WC a terasa. Na druhom poschodí sa nachádza obývacia izba s kuchyňou, spálňa, WC a terasa. Byt je plne vybavený všetkým, čo potrebujete na bývanie. Ubytovacie zariadenie má vlastné súkromné parkovisko. Domáce zvieratá sú vítané za poplatok.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Deni

Od mora 650 m
Kapacita 6 osôb

Cena od 70 €

Apartmán PETRA - Villa Klara ( Valbandon)

Apartmán PETRA 2 + 2 má výbornú polohu v meste Fažana v blízkosti prírodného parku Brijuni, pre rodiny a mladých ľudí, ktorí chcú byť pohodlní a je obklopený najkrajšími plážami, lesmi, turistickými chodníkmi, športovým obsahom, ihriskami, plážovými barmi a skvelými turistickými trasami. Tiež tam sú supermarkety, nákup centar, trh s potravinami a všetko, čo potrebujete. Môžete sa prejsť do mesta, je to veľmi blízko. Byt má krásny interiér, ktorý je vybavený všetkými potrebnými má 1 spálňu, 1 kúpeľňu, kuchyňu, obývaciu izbu, jedáleň a nádhernú terasu, ktorá má nádherný výhľad do záhrady. V prednej časti máme aj veľký dvor a detské ihrisko. Hostia majú prístup na bežecké trate, pláže, turistické chodníky, obchody, pekárne, lekáreň, kaviarne, plážové bary, bufety, požičovňu bicyklov, reštaurácie, štadión, kozmetické centrum, telocvične, autobusovú stanicu, nočné kluby ... k dispozícii. V apartmáne máme dosku, na ktorej je napísané, kam ísť, čo vidieť a kde sa najesť. Tiež som vždy arange jeden deň výlety a odporučiť, čo je najlepšie v Fažana a Istria. Ak potrebujete jazdu z letiska, dajte mi prosím vedieť, pretože máme náš taxikár, ktorý je vždy k dispozícii a on dáva najlepšiu cenu našim milým hosťom. K dispozícii je autobusová linka - autobusová stanica, ale samozrejme môžete vždy zavolať taxík, aby vás vyzdvihol alebo si prenajal bicykel cez byt. Môžete ísť na Fažanu - začať Prírodný park brijuni s loďou alebo do Centar Pula (amfiteáter, divadlo, nemocnica, polícia, banky, nákupné centrum ...) je len fiu km od bytu. Tiež môžete vždy ísť pešo, pretože všetko je blízko a pripojené. Pláž je cez byt - 500m, takže nepotrebujete auto, je oveľa lepšie ísť pešo. Existuje veľa rôznych pláží, takže si môžete vybrať, závisí od typu pláže sa vám páči.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán PETRA - Villa Klara

Od mora 500 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 33 €

Apartmány Nataly ( Valbandon)

Nataly apartmány sú umiestnené v rodinnom dome pri malých rybárskych miest Fažana. Všetky apartmány sú plne vybavené samostatné terasy internet zdarma, parkovanie v dome, rovnako ako voľný vstup do zeleniny zo záhrady, ktorá je ekologicky pestuje. Vzdialenosť od mora je asi 500 metrov a pláže sú kamienkové a sú ideálne pre rodiny s deťmi. Obchody a reštaurácie sú vzdialené 150 metrov. Neďaleko je tiež Národný park Brijuni a mnoho pamiatok Puly, čo je 5 kilometrov. Fažana ako malá rybárska miestach má niekoľko reštaurácií s miestnu kuchyňu a miestne špeciality, rovnako ako živej hudby alebo nejaké zdanie prenasledovanie pre deti alebo dospelých.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Nataly

Od mora 700 m
Kapacita 3 osôb

Cena od 45 €

Apartmány Valbandon ( Valbandon)

Objekt sa nachádza v krásnej dedinke Valbandon neďaleko ostrovov Fazana a Brijuni

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Valbandon

Od mora 700 m
Kapacita 12 osôb

Cena od 25 €

Apartmány Nikolic Paradise ( Valbandon)

Apartmány Nikolic, ktorý sa nachádza v obci Valbandon v blízkosti malé rybárske mestečko, Pula. Ponúkame dva apartmány, jeden byt na prízemí, ktoré môžu ubytovať osem ľudí, a ktorej plocha je 135 m2. A 6 2 Skladá sa z kuchyne, jedáleň a obývacia izba, tri spálne, kúpeľňa a kúpeľňa so sprchovacím kútom. Jedna zo spální ponúknuť prístelku pre jednu osobu. Ak je to nutné, ponúkame tiež detské postieľky a vysoké stoličky. Byt sa nachádza na prvom poschodí, môže ubytovať šesť ľudí, ktorých plocha činí 130 m2. A 6 sa skladá z kuchyne, jedáleň a obývacia izba, tri spálne, kúpeľňa, kúpeľňa so sprchovacím kútom a terasa, na ktorých vystupuje z obývacej izby. Ak je to nutné, ponúkame tiež detské postieľky a vysoké stoličky. Oba apartmány majú prístup k internetu (Wi-Fi), klimatizácia, práčka, TV so satelitným príjmom. V rámci našej letnej záhradke ponúka zastrešenú terasu s grilom. Ak chcete dobre v pokoji, relaxu a preč od stresu každodenného života, naše apartmány sú ideálne pre vás! Welcome milí hostia! Pre akékoľvek ďalšie informácie, sme k dispozícii.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Nikolic Paradise

Od mora 600 m
Kapacita 14 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmán Nataša ( Valbandon)

Byt sa nachádza na prízemí. Kapacita je 2 2, max. 4 osoby (ideálne pre dve osoby či rodiny s jedným alebo dvoma deťmi). To má jednu spálňu s manželskou posteľou, kuchyňa a obývacia izba s rozkladacou pohovkou, kúpeľňou a terasou, celkom 44 m2. Parkovanie je v prednej časti budovy

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Nataša

Od mora 1.5 km
Kapacita 4 osôb

Cena od 45 €

Apartmány Anita ( Valbandon)

Byt sa nachádza v pokojnom prostredí a je 500 metrov od pláže. Hostia majú k dispozícii samostatný vchod do bytu a bezplatné parkovanie v prednej časti bytu. Byt má vonkajšiu terasu so stolom a stoličkami s možnosťou využitia existujúceho gril. Byt má dve spálne so štyrmi lôžkami a, ak je to potrebné, spoločne s lôžkom pre deti do 4 rokov.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Anita

Od mora 750 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 50 €

Apartmán Hukić ( Valbandon)

Aparmants v Valbandon v blízkosti Pula a Pule. Apartmán pre 4 osoby. AIR, záhradný nábytok, gril, internet, žehlička, detská postieľka, televízor, satelit, fajčenie. Vzdialenosti: reštaurácia 200 m, Ambulancia 5000 m, Pošta 3000 m, Disco 5000 m, hotelový bazén 5000 m, Športové centrum 2000 m, Čerpacia stanica 2000 m, Obchod 100 m, pláž 500 m, More 500 m, centrum 3000 m ,

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Hukić

Od mora 500 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 40 €

Rekreačný dom Bianca ( Valbandon)

Rekreačný dom Bianca sa nachádza v tichej dedinke Valbandon. Izba je klimatizovaná v obývacej izbe, kuchyňa je plne vybavená, dve kúpeľne a tri izby poskytujú pohodlie potrebnú pre 6 osôb. Dve izby majú jedno manželské lôžko 180 x 200 cm, jedna izba má dve samostatné lôžka 90 x 200 cm. V spálňach sú fanúšikovia. Voľné wifi, súkromné ​​parkovisko. Cítite leto na veľkej zastrešenej terase a vychutnajte si večernú večeru. Dvor je úplne oplotený a bezpečný pre deti a domáce zvieratá. Na nádvorí sa nachádza záhradný nábytok a gril. Navštívte krásne pláže s krištáľovo čistým morom a využite výlet loďou do národného parku Brijuni, ktorý vás poteší svojou flórou a faunou. Atraktívnosťou ubytovania je určite umiestnenie objektu, blízkosť nádherných a dobre zdobených pláží, mesto Pula a Fažana. V blízkosti domu sú reštaurácie, kde si môžete vychutnať tradičné istrijské jedlá.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Bianca

Od mora 400 m
Kapacita 6 osôb

Cena od 140 €

Apartmány Rudez ( Valbandon)

Priestranný dom s dvoma apartmánmi a bazénom. Oba apartmány sú klimatizované s dvoma spálňami a posteľou v obývacej izbe. Apartmány A5 + 1 sa skladajú z dvoch spální, obývacej izby, kuchyne, jedálne, kúpeľne s práčkou, terasy, klimatizácie. Parkovanie pre hostí je zabezpečené. Apartmány sú plne zariadené a vybavené. Apartmány majú prístup na internet zdarma. Pláž je pár minút chôdze - 300 m, k dispozícii je kaviareň, reštaurácia, obchod, skvelé pre deti - jednoduchý prístup k vode (kúpanie), tieni a sprchám. Pre úplnú relaxáciu! Vitajte!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Rudez

Od mora 300 m
Kapacita 12 osôb

Cena od 75 €

Turistický sprievodca - Valbandon

Valbandon  - Erb Valbandon je malé turistické mesto v kraji Istrii v Chorvátsku. Nachádza sa na západnom pobreží južnej Istrie, len 8 km severne od mesta Pula. Valbandon má 1500 obyvateľov, ktorí sa zaoberajú prevažne v oblasti cestovného ruchu a ponúkajú komfortné ubytovanie v súkromných apartmánoch, izbách a rekreačných objektov. Valbandon je pomenovaný po stredovekom taliansky výraz "Vala ABANDON", čo znamená opustené alebo zarastené zátoky. Podľa archeologických nálezov, táto oblasť bola osídlená už v praveku, ale potom, čo hlavný vypuknutí moru, mesto bolo opustené. Presídlenie začala v polovici 19. storočia a na začiatku 20. storočia, kedy začal hospodársky rozmach. V roku 1912 bol Valbandon krajinársky pláž s 45 kabínami a hotelom Valbandon. To boli začiatky cestovného ruchu v Valbandon, ktorý je teraz veľmi rozvinutá a turistická ponuka je veľmi rozmanitá a bohatá. Tu je dlhé štrk pláž ideálna pre rodiny s malými deťmi, zatiaľ čo husté borovicové lesy poskytujú tieň v horúcich letných dňoch. Národný park Brijuni sa nachádza priamo oproti Valbandon. Skladá sa z 13 menších a 2 väčších ostrovov, kde sa môžete cítiť nádherné harmóniu medzi človekom, živočíšneho a rastlinného života. Tradičné pokrmy v Valbandon môžete ochutnať v reštauráciách a krčmách, a niektoré špeciality v ponuke sú jahňacie, huby, chobotnice, lúč, pralinky, rôzne druhy rýb ... Ak máte radi dobrú noc, alebo chcú objavovať bohaté kultúrne a historické dedičstvo regiónu, potom určite navštívte Pula. Všetkých milovníkov aktívnej dovolenky si môžu vychutnať jazdu na bicykli na početných cyklistických chodníkov vo vnútrozemí Istrie. Pozývame vás na stráviť dovolenku v Valbandon, tento malý a pokojné mestečko na Istrii, ktorý poteší vás s jeho prírodné krásy a bohatú turistickú ponuku. Vyhľadávať súkromné ​​ubytovanie v Valbandon. Kontaktovať priamo vlastníkmi apartmány, izby a domy pre dovolenku a ušetriť až 40% na drahé agentúrne poplatky. Vitajte na Valbandon!

Valbandon Predpoveď počasia