Apartmány a ubytovanie v súkromí Seget

Obec Okrug sa skladá zo šiestich obcí, a to: Bristivica, Ljubitovica, Prapatnica, Okrug Gornji, Okrug Gornji a Seget Vranjica. Okrug Donji je najväčší osadou v obci Seget sa nachádza len dva kilometre západne od mesta Trogir UNESCO a má dlhú tradíciu v oblasti cestovného ruchu. Vďaka mierne stredomorské podnebie a priaznivej geografickej polohe, obyvatelia Seget sa zaoberá predovšetkým v poľnohospodárstve, rybolove a cestovného...

Zoradiť podľa:

Apartmán Marcelina

Seget

Od mora 150 m
Kapacita 16 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Neutrino

Seget

Od mora 250 m
Kapacita 12 osôb

od 80 €

Apartmán Seget

Seget

Od mora 60 m
Kapacita 2 osôb

od 40 €

Rekreačný dom Uz more

Seget

Od mora 20 m
Kapacita 6 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Maris

Seget

Od mora 300 m
Kapacita 9 osôb

od 40 €

Apartmány Lana

Seget

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Zulim

Seget

Od mora 100 m
Kapacita 24 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Villa Rosanda

Seget

Od mora 70 m
Kapacita 14 osôb

na vyžiadanie

Rekreačné domy More

Seget

Od mora 10 m
Kapacita 7 osôb

od 80 €

Apartmány Žaja

Seget

Od mora 200 m
Kapacita 2 osôb

od 50 €

Apartmán Marin

Seget

Od mora 50 m
Kapacita 4 osôb

od 60 €

Ubytovne Kamp Seget

Seget

Od mora 40 m
Kapacita 100 osôb

na vyžiadanie

Apartmány Žare

Seget

Od mora 300 m
Kapacita 6 osôb

od 40 €

Apartmány Barišić

Seget

Od mora 150 m
Kapacita 5 osôb

od 60 €

Apartmán Murva

Seget

Od mora 200 m
Kapacita 2 osôb

od 30 €

Apartmán Igralište Mirakul

Seget

Od mora 600 m
Kapacita 4 osôb

na vyžiadanie

Apartmán Croeso

Seget

Od mora 200 m
Kapacita 6 osôb

od 85 €

Rekreačný dom Villa Marela

Seget

Od mora 600 m
Kapacita 6 osôb

od 200 €

Apartmány Antonija

Seget

Od mora 500 m
Kapacita 7 osôb

od 40 €

Apartmán Marcelina ( Seget)

4 apartmány (40 m2 + 14 m2 balkón), 50 m2 bazén, parkovisko, gril, vínna pivnica, výlety loďou, kolesá k dispozícii, je to možné doska, ideálne pre dovolenku s rodinou a priateľmi.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Marcelina

Od mora 150 m
Kapacita 16 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Neutrino ( Seget)

Každý veľký apartmán má samostatný vchod pre úplné súkromie a skladá sa z 2 spální s manželskou posteľou, 2 samostatnými kúpeľňami, plne vybavenou kuchyňou, pekný jedálňou a veľkým obývacou izbou s TV / SAT. K dispozícii je 5 klimatizačných zariadení v byte. Dom je čistý, ktorý je vybavený všetkým, čo človek môže potrebovať, má vynikajúci výhľad na more a pláž je 220 m ďaleko. Hostitelia sa mení posteľná bielizeň po 7 nocí a uteráky po 3 noci. Je možné kúpiť olivový olej, atď ... Čas odchodu je do 11.00 hodín: čas príchodu je po 14.00 h. Najbližší obchod je ďaleko 150 m. Najbližšia reštaurácia je vzdialená 50 m ďaleko. Cleannes, láskavosť, priateľský a mier ponúkame! V neutríno Dom anglickej a nemeckej jazyky sú hovorené. Pre podrobnejšie infomations, kontaktujte nás. Upozorňujeme, že cena uvedená na tejto webovej stránke sú ľubovoľné. Ceny sú k dispozícii len na vyžiadanie! Berieme do počtu protiplnenie a štruktúre osôb, obdobie season, dĺžky pobytu, atď ... Miesto: 43.514973, 16.211016. Vitajte!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Neutrino

Od mora 250 m
Kapacita 12 osôb

Cena od 80 €

Apartmán Seget ( Seget)

Dobre vybavené byty, tri hviezdy, ideálny pre tri osoby. V byte je klimatizácia, satelit. internet. Krásna veľká terasa poskytuje ideálne dovolenku pre oči, s krásnym výhľadom na ostrovy a more.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Seget

Od mora 60 m
Kapacita 2 osôb

Cena od 40 €

Rekreačný dom Uz more ( Seget)

Ubytovacie zariadenia v dome je 58 m2 vo veľkosti, a o rovnakom pozemku so záhradou, kde je krb a gril, vonkajšia sprcha pre kúpanie, baldachýn, pod ktorým je tu stôl a stoličky, plážové ležadlá, a všetko, čo potrebujete použitie mimo domova, obklopené kvetinami, storočné olivové .. Ubytovanie sa skladá z kuchyne so všetkými potrebnými prvkami a spotrebičmi, dve spálne v jednom z dvoch ľudí, druhý samostatným lôžkom, obývacia izba, ktorý spí traja ľudia, pretože má samostatnú posteľ a rozkladací gauč vhodný pre dve osoby, kúpeľňa s WC a sprchovacím kútom.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Uz more

Od mora 20 m
Kapacita 6 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Maris ( Seget)

Maris Apartmány sa nachádza ďaleko od krásnej pláže 300 metrov od hotela Medena 200 metrov v blízkosti rôznych rekreačných zariadení. V byte sú tri spálne, s výhľadom na neďaleké ostrovy. Nachádza sa v pokojnej oblasti a ponúka príjemnú dovolenku, každý návštevník. Vzdialenosť od historického starého mesta Trogir, 4 km. Na letisko je len 10 km, Split 25 km.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Maris

Od mora 300 m
Kapacita 9 osôb

Cena od 40 €

Apartmány Lana ( Seget)

Apartmány Lana sa nachádza v Seget Donji, malá rybárska dedina, len 1,5 km od centra Trogiru. Mesto Trogir, svoje staré jadro, bol pod ochranou UNESCO od roku 1997. Ak máte radi pokoj a mier okolia. Náš dom ponúka ubytovanie až pre 11 osôb v 4 apartmánoch. V blízkosti domu (20 m - 70 m) nájdete reštaurácie, lekár kancelária, lekáreň, obchody, pošta. Letisko Split je 5,5 km. Krásna 3 km dlhá Lungomare spája Seget Donji na Hotel Medena jedného najväčší hotel v oblasti Trogire. Je centrom početnej vodných športových aktivít, ako je parasailing, vodné neba, škola potápania, ako aj ďalšie športové aktivity ako tenis, plážový volejbal, minigolf, jazda na koni školy ... cítiť a spoznať krásy nášho regiónu, a teraz v dovolenke. Vitajte!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Lana

Od mora 10 m
Kapacita 4 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Zulim ( Seget)

Zulia apartmány ponúka dovolenku v dostatočnom predstihu dalmatínskeho slnka a mora, ktorá sa nachádza v Seget Donji v blízkosti mesta UNESCO Trogir. Dokončená a zariadené apartmány v pokojnej lokalite s krásnym výhľadom na more a starej dediny Seget s jachting marina Baotic.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Zulim

Od mora 100 m
Kapacita 24 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Villa Rosanda ( Seget)

Villa Rosanda -SEGET DONJI ponúknuť 4 nové, moderné a plne vybavené apartmány v blízkosti pláže. Všetky apartmány majú klimatizáciu a terasu s fantastickým výhľadom na more a ponúka atmosféru perfektnú dovolenku! Máme parkovisko, vonkajší gril, Wi-Fi, a ak je to nevyhnutné, môžu hostia využiť práčku (jedna práčka pre všetky apartmány). Máme jeden veľký a luxusný apartmán (6 + 1). V blízkom okolí Villa Rosanda má veľa známych reštaurácií pozdĺž pobrežia. Neďaleko sa nachádza športové zariadenia, iba 5 minút chôdze k moru. Apartmány sa nachádzajú len 3 km od Trogiru, mesta UNESCO. Hostia sa môžu dostať do Trogiru pomocou taxi-lodí. Seget Donji sa nachádza v strednej Dalmácii a je ideálnym miestom, ak si urobiť výlet do Trogiru, Split, ostrovy Brač, Hvar, Kornati a Krka, Šibenik, tú prevádzkovať rafting na rieke Cetine ... Ak chcete zabudnúť na každodenné problémy a užívať dovolenku v malej rybárskej dedine, potom VILLA Rosanda pravou voľbou pre vás! Welcome !!!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Villa Rosanda

Od mora 70 m
Kapacita 14 osôb

Cena na vyžiadanie

Rekreačné domy More ( Seget)

Príďte do Seget krásne, v kľudnom starej littlle miesto sa nachádza v blízkosti Trogiru a Splitu. Môžete mať skvelý a bezpečný Holliday ak si vyberiete náš dom. Očakávame vás :)

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačné domy More

Od mora 10 m
Kapacita 7 osôb

Cena od 80 €

Apartmány Žaja ( Seget)

The Space Byt sa nachádza v Seget Donji, krásnom mieste hneď vedľa historického Trogiru. To sa môže ubytovať až 3 osoby, takže je ideálny pre rodiny alebo malé skupiny priateľov. Jednoducho je plne vybavená všetkým, čo môžete potrebovať. Host Access - Tento byt je dosť blízko, aby všetko, čo chcete navštíviť: Historické mesto Trogir, reštaurácií, kaviarní, obchodov so suvenírmi, banka, pláží, ale ďaleko od hluku mesta. Getting Around - Trogir má vynikajúcu polohu na dalmátskom pobreží a je takmer všetko: letisko, Split, Šibenik a mnoho ďalších krásnych miest. Ostatné veci Poznámka: Môžete stráviť relaxačný deň na rybí piknik, plávať a opaľovať sa, jesť grilované ryby a dobré domáce víno alebo zažiť adrenalín s kanoe safari a horolezectvo. Trogir sa nachádza 28 km od Splitu a jeho nádherné Diokleciánovho paláca. Pokiaľ si chcete užiť v minulých časoch, musí vidieť je Salona, ??stará rímska osada. Tiež, jeden z najkrajších výtvorov prírody, národný park Krka sa nachádza v blízkosti Trogiru a je ideálnym miestom pre relaxáciu deň v nedotknutej prírode, kde si môžete užiť v kráse vodopády. A nemôžete nechať Chorvátsko bez návštevy Dubrovník, perla Jadranu. Urob si svoj sen dovolenka splní !!

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Žaja

Od mora 200 m
Kapacita 2 osôb

Cena od 50 €

Apartmán Marin ( Seget)

Rodinná dovolenka v srdci dalmatiaSpend Vašu dovolenku v krásnej rybárskej dediny Seget Donji, len 2 minúty chôdze od mora, 3 km od Trogiru a 11 km od letiska Split. Dobre udržiavaný byt zahŕňa dve samostatné spálne (pre 4 dospelé osoby), kuchyňa / jedáleň, TV s medzinárodnými satelitnými kanálmi, Wi-Fi, kúpeľňa, klimatizácia, gril a parkovisko. Za slnečného, ??veľké a terasou si môžete vychutnať svoju dovolenku s nádherným výhľadom na more a je obklopený krásnou záhradou. Majitelia hovorí nemecky a chorvátskej pomôže hosťom informácie. Či už chcete navštíviť niektorú z atrakcií v okolí, alebo budete potrebovať niečo iné, tam je vždy niekto požiadať o radu.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Marin

Od mora 50 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 60 €

Ubytovne Kamp Seget ( Seget)

HostelIn náš hostel nájdete najlacnejšie ubytovanie v Trogir a jeho okolie, ktorý je ideálny pre batôžkára, pre jednotlivcov i skupiny, pre krátkodobé alebo dlhodobé pobyty. Je to ideálny pre športové skupiny, skauti, školské výlety, združenia pre odchod do dôchodku a pre chorvátske pracovníkov Únie, ktoré poskytujeme špeciálne ceny. Hostel sa nachádza 50 metrov od pláže, a hostia budú pleasently prekvapení, aké ľahké je dosiahnuť Trogir a Split, poveternostnými sa rozhodnú cestovať loďou alebo autobusom alebo taxíkom. Hostel poskytuje ubytovanie pre 100 osôb. Posteľ a raňajky. Polpenzia servis. Parkovanie zadarmo.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Ubytovne Kamp Seget

Od mora 40 m
Kapacita 100 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmány Žare ( Seget)

Seget Vranjica je malé mestečko sa nachádza len 4 km severne od Trogiru. Nachádza sa v časti Trogir Riviera sa vyznačuje bujnou vegetáciou Stredozemného mora, zátoky s kamenistými a piesočnatými plážami, ostrovčeky ideálne pre jednodňové výlety loďou alebo jachty. Miesto, má všetko potrebné pre dovolenku v malom, živé miesto, zatiaľ čo Trogir v bezprostrednej blízkosti Seget Vranjic je na zozname svetového kultúrneho dedičstva UNESCO. Požičiavame dva apartmány v Seget Vranjica. A1 je pre 2 + 2 osoby (dve dvojlôžkové postele), kuchyňa, satelitný TV, klimatizácia, WC so sprchou, terasa s výhľadom na more. Vonkajšieho grilu (žalúzie) a garáž. A2 je určená pre 2 osoby (1 manželská posteľ), kuchyňa, SAT TV, klimatizácia, WC so sprchou, terasa s výhľadom na more.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Žare

Od mora 300 m
Kapacita 6 osôb

Cena od 40 €

Apartmány Barišić ( Seget)

Apartmány Barisic sú ideálnym východiskovým bodom pre objavovanie pobrežia Jadranského mora. Krásne, priestranné a pohodlné apartmány ponúkajú perfektné ubytovanie počas vašej dovolenky v Dalmácii. Krásne zariadené ubytovanie v Seget Vranjic je v dome obklopenom zeleňou a všetky izby majú veľkú terasu s výhľadom na azúrové Jadranské more. Trogir Riviéra región Seget Vranjica sú známe skrytých zátok, piesočných pláží a bujnej stredomorskej vegetácie.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Barišić

Od mora 150 m
Kapacita 5 osôb

Cena od 60 €

Apartmán Murva ( Seget)

Spálne a lôžka - spálne: 1: Počet hlavných lôžok: 2: Počet prísteliek: 0: Spálňa 1: Manželská posteľ: 1: Kúpeľňa - Počet kúpeľní: 1: Sprchovací kút: 1: Fén. Kuchyňa - Počet kuchýň: 1: Kuchynské riady. Príbory. Chladničky. Kachle. Balkón / terasa. Počet terás / balkónov: 1: Balkón / terasa 1: (M2): 8: Súkromná terasa. Balkón / terasa vybavenie. Stôl a stoličky. Chládek. Jedáleň. Stôl a stoličky. Obývačka. Otvorená kuchyňa / jedáleň / obývacia izba priestor. Vybavenie: TV sat. Klimatizácia (obývačka). Prístup na internet - zdarma. Uteráky. Bielizeň. Výmena uterákov. Zmena bielizeň

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Murva

Od mora 200 m
Kapacita 2 osôb

Cena od 30 €

Apartmán Igralište Mirakul ( Seget)

My sa nachádza v malej dedine Seget Vranjica, len 4 km od krásneho mesta Trogir. Náš byt sa nachádza v pokojnom prostredí plnom zelene, a je vhodný pre ideálnu dovolenku. Ponúkame aktívnu a pestrú dovolenku a kompletné zabezpečenie pre vaše deti. Krásne ihrisko s umelým trávnikom, kde si môžete zahrať futbal, basketbal, volejbal a tak ďalej. K dispozícii sú tiež ponúkame lezenie na neďalekej vrcholky krásny výhľad, a cyklistiku. Stručne povedané, splní všetky vaše priania.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Igralište Mirakul

Od mora 600 m
Kapacita 4 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmán Croeso ( Seget)

Postavený v roku 2007, tento apartmán s výhľadom na more, ktorý sa nachádza na južnom slnečnom dome s fantastickým výhľadom na more, sa nachádza v obci Seget Donji pri Trogiru. Táto moderne zariadená priestranná budova s ​​veľmi moderným zariadením a príslušenstvom je ideálnym dovolenkovým ústupom. Dizajn zabezpečuje okrem hlavnej spálne aj dve veľké spálne. Hodiny sa môžu stráviť na veľkom balkóne, ktorý sa teší na sledovanie námorného sveta. Byt je súčasťou komplexu šiestich samostatných apartmánov - samozrejme každý s vlastným privátnym prístupom atď Päť minút chôdze vás zavedie do "Lungomare" - 4 km dlhej pobrežnej dlažby - Objekt je ľahko 10 minút jazdy od letiska v Splite - pre tých, ktorí nechcú prenajať auto, je možné urobiť opatrenia na zhromažďovanie / doručenie z / na letisko.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Croeso

Od mora 200 m
Kapacita 6 osôb

Cena od 85 €

Rekreačný dom Villa Marela ( Seget)

Starý zrekonštruovaný dalmatínsky dom s dvoma apartmánmi, jednou s jednou spálňou a dvoma spálňami a bazénom, posedením a letnou kuchyňou. Všetko je blízko, miestna pláž, letisko a Trogir.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Rekreačný dom Villa Marela

Od mora 600 m
Kapacita 6 osôb

Cena od 200 €

Apartmány Antonija ( Seget)

Komfortné apartmány s rodinnými izbami s priestrannou terasou a krásnym výhľadom na celý záliv Trogir. Apartmány majú priestrannú spálňu s manželskou posteľou, kuchyňu s obývacou izbou s ďalšími dvoma lôžkami, kúpeľňu s vaňou a predsieň. Parkovanie je zabezpečené vo dvore rodinného domu.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Antonija

Od mora 500 m
Kapacita 7 osôb

Cena od 40 €

Turistický sprievodca - Seget

Seget  - Erb Obec Okrug sa skladá zo šiestich obcí, a to: Bristivica, Ljubitovica, Prapatnica, Okrug Gornji, Okrug Gornji a Seget Vranjica. Okrug Donji je najväčší osadou v obci Seget sa nachádza len dva kilometre západne od mesta Trogir UNESCO a má dlhú tradíciu v oblasti cestovného ruchu. Vďaka mierne stredomorské podnebie a priaznivej geografickej polohe, obyvatelia Seget sa zaoberá predovšetkým v poľnohospodárstve, rybolove a cestovného ruchu. Okrug Gornji bol postavený v roku 1564, kedy Trogir šľachtic James Rotondo dostal povolenie postaviť hrad. Neskôr okolo hradu bude tvoriť osadu, ktorá bola obklopená obrannou múrom a štyrmi vežami kvôli tureckému nebezpečenstvu. Vnútri zámku a Okrug je farský kostol Panny Márie Ružencovej, ktorý bol postavený v 18. storočí. Celá obec Seget je vhodný cieľ pre rodinnú turistiku. V priebehu celého pobrežia sa tiahne krásne kamienkové pláže s krištáľovo čistej vody a početné reštaurácie a bary. Pozdĺž pláže je pekná promenáda k hotelu - bytový komplex medu. V blízkosti hotela Honey, tam sú početné aktivity pre deti a vodné športy, tenisové kurty a ďalšie športové zariadenia, ktoré sú otvorené pre všetkých návštevníkov. Okrem hotelovej štvrti ponúka početné a rôznorodé ubytovanie v súkromí od luxusných apartmánov s úchvatným výhľadom na okrug, Trogir a Čiovo, do low-cost izby a apartmány v tesnej blízkosti pláže. Pozývame vás na návštevu Seget a objavovať všetky jeho zaujímavú a bohatú turistickú a gastronomickú ponuku! Vitajte na Seget!

Seget Predpoveď počasia