Apartmány a ubytovanie v súkromí Čiovo - Slatine

Slatine je malé turistické mesto nachádzajúce sa na severovýchodnej strane ostrova Brač, a Chorvátsko. Čiovo je spojený po ceste cez staré mesto Trogir s pevninou. Na pobreží v blízkosti Slatine sa vyznačuje členitým pobrežím, mnohých zátok a skál a kamienkov a skalnými plážami. Slatine má mierne stredomorské podnebie s viac ako 2500 hodín slnečného svitu ročne, bohaté subtropické a stredomorskej vegetácie sa skladá...

Zoradiť podľa:

Apartmány Bonačić Palace

Čiovo - Slatine

Od mora 10 m
Kapacita 14 osôb

od 35 €

Apartmány Villa Tanja

Čiovo - Slatine

Od mora 200 m
Kapacita 22 osôb

od 50 €

Apartmány Villa Piramida

Čiovo - Slatine

Od mora 50 m
Kapacita 16 osôb

od 80 €

Apartmány Dida

Čiovo - Slatine

Od mora 10 m
Kapacita 6 osôb

od 45 €

Apartmán Barada

Čiovo - Slatine

Od mora 500 m
Kapacita 3 osôb

od 60 €

Apartmán Tea

Čiovo - Slatine

Od mora 150 m
Kapacita 6 osôb

od 60 €

Apartmány Villa PaVla

Čiovo - Slatine

Od mora 20 m
Kapacita 15 osôb

od 55 €

Apartmán Gule

Čiovo - Slatine

Od mora 30 m
Kapacita 4 osôb

od 50 €

Apartmány Villa Palma

Čiovo - Slatine

Od mora 20 m
Kapacita 26 osôb

od 35 €

Apartmány Marea

Čiovo - Slatine

Od mora 30 m
Kapacita 13 osôb

od 35 €

Apartmány Boa

Čiovo - Slatine

Od mora 200 m
Kapacita 10 osôb

od 35 €

Apartmány Lovre

Čiovo - Slatine

Od mora 10 m
Kapacita 13 osôb

od 50 €

Apartmány Bebac

Čiovo - Slatine

Od mora 100 m
Kapacita 8 osôb

od 40 €

Apartmány Jelinčić

Čiovo - Slatine

Od mora 50 m
Kapacita 14 osôb

na vyžiadanie

Apartmán Villa Maris

Čiovo - Slatine

Od mora 50 m
Kapacita 20 osôb

od 125 €

Apartmán Gloria

Čiovo - Slatine

Od mora 50 m
Kapacita 2 osôb

od 40 €

Apartmán Ivanka

Čiovo - Slatine

Od mora 300 m
Kapacita 4 osôb

od 35 €

Apartmán Garma

Čiovo - Slatine

Od mora 350 m
Kapacita 6 osôb

od 80 €

Apartmán Lana

Čiovo - Slatine

Od mora 60 m
Kapacita 6 osôb

od 60 €

Apartmány Bonačić Palace ( Čiovo - Slatine)

Palác Bonacic leží na pobreží pri mori; oplotený, aby sa zachovala dôvernosť jeho obyvateľov. Ponuka ubytovania zahŕňa tri plne vybavené apartmány a jeden apartmán. Apartmány sú luxusne zariadené a upravené podľa chuti. V prednej časti domu sa nachádza veľký strom pomgranády a figy a trávnik s kvetmi, malá letná kuchynská linka vyrobená z kameňa s grilom vo vnútri, obsahujúca všetky príbory a stolové súpravy potrebné na varenie a servírovanie. Všetci hostia môžu na grilovanie a jedenie pred ním využívať gril. V dome sú veľké chladničky na chladenie nápojov. Veľká terasa sa nakláňa nad morom, kde si môžete oddýchnuť, opaľovať sa a tiež si dať jedlo. Nádherný výhľad je nasmerovaný na Split a záliv Kaštela. Všetci hostia môžu bezplatne využívať ležadlá a slnečníky. Vo dvore je tiež sprcha s teplou a studenou vodou.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Bonačić Palace

Od mora 10 m
Kapacita 14 osôb

Cena od 35 €

Apartmány Villa Tanja ( Čiovo - Slatine)

Apartmány Villa Tanja sa nachádzajú na ostrove Čiovo, na malom turistickom mieste Slatine, len 5 km od historického mesta Trogir. Čiovo je spojený s pozemkom dvoma mostmi, takže je možné prísť v Slatine autom. Dom má päť apartmánov, tri apartmány (2 + 2) sa nachádza v prízemí a dva apartmány (4 +1) sa nachádza v druhom poschodí. Všetky apartmány sú plne vybavené a klimatizované.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Villa Tanja

Od mora 200 m
Kapacita 22 osôb

Cena od 50 €

Apartmány Villa Piramida ( Čiovo - Slatine)

Vila Piramida je úplne nová vila postavená v roku 2016, moderne navrhnutá a plne vybavená, ktorá sa nachádza v pokojnej a pokojnej časti mesta len 50 metrov od pláže. Vila sa skladá zo 4 samostatných apartmánov (2 apartmány s dvomi spálňami - apartmány B1 a B2 a 2 apartmány s jednou spálňou - apartmány A1 a A2). Apartmány B1 a B2 pozostávajú z 2 spální s vlastnou kúpeľňou, plne vybavenej kuchyne a jedálenských miestností, obývacích miestností, kde sú vyťahované pohovky, toalety pre hostí a balkóny s výhľadom na more. Každá izba v apartmánoch má klimatizáciu a v kúpeľniach je podlahové kúrenie. Apartmány A1 a A2 pozostávajú z jednej spálne s vlastnou kúpeľňou, kuchyne a jedáleň, obývacej miestnosti s rozťahovacím gaučom, WC a balkóna. Každá izba v apartmánoch má klimatizáciu a v kúpeľniach je podlahové kúrenie. Na prízemí je práčovňa, spoločný priestor s kuchyňou a veľký stôl pre 10 osôb, GYM,. Na streche je priestranná terasa o rozlohe 54 m2 s pohodlným nábytkom a nádherným výhľadom na more a záliv. Pred vilou sa nachádza moderný bazén o rozlohe 32 m2 a veľká záhrada o veľkosti 200 m2. Vo dvore vily je parkovisko pre 7 áut. Pokojné a pokojné okolie, len 50 m od pláže, 7 km od známeho mesta Trogir a 10 km od letiska

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Villa Piramida

Od mora 50 m
Kapacita 16 osôb

Cena od 80 €

Apartmány Dida ( Čiovo - Slatine)

Apartmán "Dida" sa nachádza v Slatine, 8 km od mesta Trogir. Byt sa nachádza v centre mesta a je prvý rad k moru. Byt sa skladá z dvoch spální s krásnym výhľadom na more a mesto Split. Kuchyňa je vybavená všetkými spotrebičmi pre príjemný pobyt, obývacou izbou a toaletou. Apartmán má samostatný vchod a bezplatné parkovisko. Vedľa bytu sú všetky potrebné zariadenia, od barov k reštauráciám, trhu, autobusovej stanici a lodnej linke spájajúcej Trogir-Slatine-Split.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Dida

Od mora 10 m
Kapacita 6 osôb

Cena od 45 €

Apartmán Barada ( Čiovo - Slatine)

Apartmán Barada sa nachádza v meste Slatine na ostrove Čiovo. Apartmán má záhradu, gril a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Apartmán má 3 spálne s klimatizáciou a plne vybavenú kuchyňu s chladničkou.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Barada

Od mora 500 m
Kapacita 3 osôb

Cena od 60 €

Apartmán Tea ( Čiovo - Slatine)

Apartmán Tea Slatine, veľkosť 77 m2 pre 4 +2 osoby, sa nachádza v Slatine, iba 200 mtr. od mora. Byt sa nachádza na prízemí rodinného domu av bezprostrednej blízkosti (cca 200 mtr) sú obchody, kaviarne, reštaurácie a detské ihrisko. Byt sa skladá z 2 spální, kuchyne, obývacej izby a jedálenského priestoru. V prvej spálni je veľká manželská posteľ a samostatné lôžko av druhej izbe ďalšie manželské lôžko. V byte je kompletne vybavená kuchyňa s chladničkou a mrazničkou, mikrovlnná rúra a rýchlovarná kanvica a jedálenský kút. Byt je klimatizovaný s dvoma klimatizačnými jednotkami, vybavenými internetom a satelitnou TV. Byt má kúpeľňu so sprchou a WC. K bytu prislúcha priestranná terasa so záhradným nábytkom. V záhrade sa nachádza záhradný dom s jedálenským stolom a grilom. Hostia majú strážené parkovisko na priestrannom stráženom parkovisku. Domáce zvieratá sú povolené vo dvore pred bytom. Cena zahŕňa pobytovú taxu, parkovanie a grilovanie na záhrade, domáce zvieratá na záhrade, posteľnú bielizeň a uteráky a plne vybavenú kuchyňu. V letných mesiacoch je trajektná trasa Trogir-Slatine-Split denne a naopak, ideálny spôsob, ako navštíviť Split a Trogir.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Tea

Od mora 150 m
Kapacita 6 osôb

Cena od 60 €

Apartmány Villa PaVla ( Čiovo - Slatine)

Vila "Pavla" pozostáva z 2 veľkých 2-izbových apartmánov (každý potom 65 m2, 4 + 2 lôžka) a jedného štúdia (cca 35 m2, 2 + 1 lôžka). a tiež dobré lodné spojenie s Trogirom a Splitom. Dom sa nachádza neďaleko pláže (iba jednosmerný rod je hraničný so záhradou). Teplota mora je v lete okolo 26 ° C, veľmi dobrá čistota. Možnosť rekreácie s horskými bicyklami, chôdza a beh, surfovanie, možno aj prepážka (musí byť informovaná skôr). Majú vonkajší gril a vonkajšiu sprchu. Krásna záhrada.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Villa PaVla

Od mora 20 m
Kapacita 15 osôb

Cena od 55 €

Apartmán Gule ( Čiovo - Slatine)

Krásna rybári mesto s krásnymi plážami a priezračnou vodou

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Gule

Od mora 30 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 50 €

Apartmány Villa Palma ( Čiovo - Slatine)

Vila Palma sa nachádza 15 m od mora v malej rybárskej dedine Slatine na ostrove Čiovo, len 8 km od Trogiru. Všetky apartmány sú pohodlné a plne vybavené: SAT / TV, klimatizácia, Wi-Fi zadarmo .. K dispozícii je vonkajšia sprcha, gril, parkovisko a letná kuchyňa pred apartmánom, kde si môžete vychutnať. Hostitelia vám radi pomôžu s organizovaním výletov, piknikmi rýb, požičiavaním člnov, automobilov, motocyklov. ..

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Villa Palma

Od mora 20 m
Kapacita 26 osôb

Cena od 35 €

Apartmány Marea ( Čiovo - Slatine)

Apartmány Marea sa nachádza v rodinnom dome Davor a Dine Franic. Sú umiestnené na prízemí, prízemie a prvom poschodí. V prízemí a na prízemí sú dva samostatné apartmány so samostatnými vchodmi. Apartmán Marea 2 (2 + 2) pre štyri osoby (prízemie) bytu a Marea 3 (2 + 1) počas troch ľudí na zemi s možnosťou prenájmu celé poschodie ako jeden apartmán pre 6-7 osôb. V prvom poschodí je byt Marea 1 (2 + 2) 2 pre 6 osôb. Apartmán Marea 1 na prvom poschodí a byt Marea 2 na prízemí majú terasy s výhľadom na more a byt Marea 3 na prízemí s terasou v prednej časti bytu v tieni olivovníkov a výhľadom do záhrady domu , Apartmány sa nachádza 30 metrov od mora a 100 m od obchodov, reštaurácií a taverien. Apartmány sú plne vybavené, s klimatizáciou, satelitnou TV a práčkou. Každý apartmán má samostatný vchod. Pre hostí je zabezpečené pomocou gril na záhrade a parkovacie miesto. Kamienková pláž s prírodnom odtieni tamariška a pekný vstup do mora, v prednej časti bytu.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Marea

Od mora 30 m
Kapacita 13 osôb

Cena od 35 €

Apartmány Boa ( Čiovo - Slatine)

Strávte svoju dovolenku v najkrajšej časti Stredozemného mora v Dalmácii v Chorvátsku. Táto chorvátska provincia je jednou z najslnečnejších častí Európy. Relaxujte a obnovte svoju životnú energiu. Vychutnajte si raňajky na slnečnom balkóne s výhľadom na more a hory. Vypite pohár dalmatínskeho vína na terase vo dvore obklopenom stredomorskými bylinkami. Strávte nezabudnuteľnú dovolenku v čarovnom prostredí Slatiny. Trogir, perla stredovekej architektúry pod ochranou UNESCO, je vzdialený iba 8 km od apartmánu. Split, jediné starobylé mesto, v ktorom ľudia žijú, založené rímskym cisárom Diokleciánom, tiež pod ochranou UNESCO, sa nachádza len 30 km od apartmánov. Apartmány Boa sú veľmi dobre umiestnené v centre mesta Slatine a len 300 metrov od najbližšej pláže. Apartmány sa nachádzajú na prvom poschodí rodinného domu Nakir. K dispozícii sú dva apartmány: Apartmán Studio A1 (2 + 1) a Apartmán A2 (6 + 1). Oba apartmány majú krásny výhľad na okolie a more. Na prízemí domu sa nachádza vonkajšia sprcha, gril a priestranná terasa v tieni. Pred domom je parkovisko pre vaše auto. Apartmány majú klimatizáciu, sat TV a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Apartmán Štúdio A1 (2 + 1) pozostáva zo spálne, kúpeľne s WC, kuchyne s obývacou izbou, kde je gauč, a balkóna. Apartmán A2 (6 + 1) pozostáva z dvoch spální, kúpeľne s WC, kuchyne s jedálňou, predsiene a balkóna.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Boa

Od mora 200 m
Kapacita 10 osôb

Cena od 35 €

Apartmány Lovre ( Čiovo - Slatine)

Apartmány sú na prízemí. Máme dva apartmány. Jedna s dvoma spálňami 4 + 2 a jedna s jednou spálňou 2 + 2. Veľká terasa, parkovisko, klimatizácia, internet. Apartmány sú pri mori. Pláž je kamienková s krásnym výhľadom na záliv. Desať minút odtiaľto sú: obchody, pekári, reštaurácia, prístavisko, ktoré vedie do Splitu a Trogiru. Ideálne pre tých, ktorí si chcú užiť slnko a more bez jazdy autom na pláž. Byt, ktorý sa nachádza na prvom poschodí, má dve spálne s manželskou posteľou a jednu pre jednu osobu, kuchyňu, WC, balkón s výhľadom na more.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Lovre

Od mora 10 m
Kapacita 13 osôb

Cena od 50 €

Apartmány Bebac ( Čiovo - Slatine)

Byty Bebac sú dva plne vybavené a samostatné apartmány, ktoré sa nachádzajú len 2 minúty chôdze od pláže, reštaurácií, detských ihrísk a ďalších zariadení. Každý apartmán má priestrannú kuchyňu, obývaciu izbu, spálňu a kúpeľňu. Majú spoločnú terasu a parkovisko vedľa dverí. Sú vhodné pre dve rodiny (8 osôb).

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány  Bebac

Od mora 100 m
Kapacita 8 osôb

Cena od 40 €

Apartmány Jelinčić ( Čiovo - Slatine)

Dom sa nachádza v obci Slatine na ostrove Čiovo, ktorý je spojený mostom s pevninou. Na dosiahnutie nášho domu, musíte prejsť cez mesto Trogir a cez most, ktorý ju spája s Čiovo. Po prekročení mosta, odbočiť doľava a ísť asi 5,5 km od Slatine. Tam uvidíte veľký betónový stĺp-pyramída výšky 5 m. Z pyramídy, druhý dom na pravej strane je naše turistické poplatky sú zahrnuté v cene. Cena zahŕňa: vodu, plyn a elektrinu, riadom, príbory, čistiace techniku, týždenné zmena posteľná bielizeň a upratovanie bytu na odchode hostí. Príchod po 14.00 hod, odchod do 10:00 hodín. Ak sa rozhodnete robiť rezervácie, žiadame vás, aby ste zaplatiť 20% z celkovej sumy vopred. 30% navyše budú účtované za pobyt kratší ako 3 dni.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmány Jelinčić

Od mora 50 m
Kapacita 14 osôb

Cena na vyžiadanie

Apartmán Villa Maris ( Čiovo - Slatine)

Vila Maris sa nachádza v Slatine: 9 km od mesta Trogir, 1, 8 km od najkrajších pláží (neobývané) na ostrove, ponúkame 3 apartmány, veľký bazén (9, 80x3, 50), záhrada, parkovisko Každý apartmán je vybavený wi fi, terasa s výhľadom na more. Prvým z nich je na vysokej úrovni prízemia, 3 spálne kapacitou 8 lôžok celkom, 35 m2 terasu, kuchyňa so všetkými náležitosťami, kúpeľňa. Ostatné ap je v prvom poschodí 3 spálne 6 2 miest celkom, kuchyňa, obývacia izba, kúpeľňa a terasa 25 m2 je tretí v druhom poschodí. , Vhodné pre 6 osôb, obývacia izba, kuchyňa, kúpeľňa, terasa 20 m2. Všetky tri ap sú plne vybavené: Stroje na umývanie (kuchyňa / kúpeľňa), WiFi, satelitný TV, klimatizácia, mikrovlnná rúra, všetky kuchynské náčinie, parkovisko.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Villa Maris

Od mora 50 m
Kapacita 20 osôb

Cena od 125 €

Apartmán Gloria ( Čiovo - Slatine)

Slatine, apartmán Ciovo v prízemí súkromného domu veľkosti 46m2 vhodný pre dve osoby. Skladá sa zo spálne s dvoma lôžkami, obývacej izby v kuchyni, WC so sprchou a posedením. Má satelitnú TV, klimatizáciu a parkovacie miesto. Vzdialenosť od mora je cca 50m.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Gloria

Od mora 50 m
Kapacita 2 osôb

Cena od 40 €

Apartmán Ivanka ( Čiovo - Slatine)

Apartmán s dvoma spálňami sa nachádza v Slatine na ostrove Čiovo obklopený olivami a inými druhmi stromov. Plne vybavená, umývačka riadu, možnosť využitia bicyklov za poplatok.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Ivanka

Od mora 300 m
Kapacita 4 osôb

Cena od 35 €

Apartmán Garma ( Čiovo - Slatine)

Priestranný a moderný apartmán Garma v Slatine, 350 m od krásnej štrkovej pláže. Byt pozostáva z dvoch svetlých spální, plne vybavenej kuchyne, obývacej izby, kúpeľne a má slnečnú terasu s posedením a gril. K dispozícii je nasledovné vybavenie: wifi internet, satelitná TV s plochou obrazovkou, gril na záhrade, parkovacie miesto.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Garma

Od mora 350 m
Kapacita 6 osôb

Cena od 80 €

Apartmán Lana ( Čiovo - Slatine)

Byt sa nachádza na prvom poschodí rodinného domu. Apartmán má 3 spálne, kuchyňu, obývaciu izbu, kúpeľňu a terasu. Vonkajší gril. Nachádzame sa 2 km od centra Slatine v tichom prostredí.

Kategorizácia Kategorizácia ubytovania - Apartmán Lana

Od mora 60 m
Kapacita 6 osôb

Cena od 60 €

Turistický sprievodca - Čiovo - Slatine

Čiovo - Slatine  - Erb Slatine je malé turistické mesto nachádzajúce sa na severovýchodnej strane ostrova Brač, a Chorvátsko. Čiovo je spojený po ceste cez staré mesto Trogir s pevninou. Na pobreží v blízkosti Slatine sa vyznačuje členitým pobrežím, mnohých zátok a skál a kamienkov a skalnými plážami. Slatine má mierne stredomorské podnebie s viac ako 2500 hodín slnečného svitu ročne, bohaté subtropické a stredomorskej vegetácie sa skladá z borovicových lesov, ktoré vytvárajú príjemný tieň v lete teplo a ideálne miesto pre rodiny s malými deťmi. Je tiež ideálny prázdninovou destináciou pre tých hostí, ktorí majú radi a oceňujú pokoj a pohodu. Z rôznych turistických atrakcií Slatina ponúka vonkajšie športové zariadenia pre futbal a basketbal, reštaurácií a taverien s domácim oleja, vína, bio ovocie a zeleninu a morské plody. Tam sú tiež organizované celodenný výlet do susedného ostrova Šolta, Brač a Hvar. Počas letnej a turistickej sezóny Slatine je spojený trajektovú linkou s mestom Split. Trogir, ktoré je pod ochranou UNESCO, je len 8 km od Slatina, bude prechádzka starým mestom a starými kamennými uličkami dať nezabudnuteľný zážitok a takmer 3000 rokov staré mesto. Ubytovanie v Slatine možno nájsť v starých kamenných domov či nových víl, ale najčastejšie v apartmánoch a izbách v súkromných rodinných domoch. Vyhľadávať prostých apartmány, izby a ďalšie ubytovanie v Slatine. Vitajte!

Čiovo - Slatine Predpoveď počasia